Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Chapel


Chapel
addikt

Skacok, értékelem és kösz az infókat de sokszor fent ua a kérdés, szóval: :)
Eredeti Win 10 Professional - uptodate, meg adtam neki a kért engedélyt a játékhoz.
MSI 1080 gaming, legfrissebb driver (direkt rdr2-höz való) de előzővel is ugyanezt csinálta.
NV beállítások és NV experience-ben is minden szinkronba.

Próbáltam azt hogy össze lőttem a játékon belül beállításokkal, próbáltam off-olni amit bent is offolok és próbáltam mindent maxon, hagyj szóljon...nem lett változás.

Játszok még vele...vagy a kis rohadék miatt veszek egy 2080-at...tessék, most örültök? :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2352) szTotyy válasza Mike (#2347) üzenetére


szTotyy
őstag

Köszi :R , akkor megyek a városba ámokfutni.

(#2348) gyugyo79 : talán csak az első 3 küldinél (ami mérleg ikon volt a mapon) láttam, hogy 1-4 players, a többit csak 2-4 játékos csinálhatja.

(#2353) Mike válasza kwzatz (#2350) üzenetére


Mike
veterán

figy, komolyan mondtam
aki nem akar az installálással, driverekkel, vírusírtókkal, stb "kínlódni" - vagy ezeket annak érzi, nem ért a géphez, stb
az futtassa konzolon
az is egy eszköz, és nem a sátán műve.
sokkal egyszerűbb mint pc, ugyanis az egy célhardver, mielőtt kiadják tesztelik rajta, szóval nem a usernek kell megoldania hogy nem indul el
mert elindul
nyomod a playt s megy
abszolút valós alternatíva

(#2354) szTotyy válasza Chapel (#2351) üzenetére


szTotyy
őstag

& kwzatz : én mondjuk nem azt írtam, hogy a legfrissebb drivert rakd fel, hanem hogy próbáld meg cserélni. Próbáld meg egy régebbivel, ha az újjal ilyen szar. (pont a GTA-nál is jelenleg az újabb nvidia driverek szarok.)

(#2355) Chapel válasza szTotyy (#2354) üzenetére


Chapel
addikt

Én pedig ezért írtam le megint hogy régivel és újjal is lefutottam a köröket ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2356) manning75


manning75
csendes tag

Sziasztok.Vannak helyek amiket meg lehet vizsgálni aztán egy füzetbe csinál a helyről egy vázlatot.Pl.a tábor melleti kiéget erdő.Ezeknek a rajzoknak van valami céljuk?

(#2357) pandras83


pandras83
senior tag

Eddig bírtam, megvettem én is rockstar launcherből, aminek egy korábbi verzióját (kb 1hetes) próbáltam meg feltenni előtte, és launcher.exe hibával leállt :-DDD. A hivatalos oldalról frissebb verzió már indult és tudtam fizetni. A game elsőre indult, egyelőre csak a főmenüig mentem, mert később lesz időm játszani.

Hátha valakinek segíthetek vele: Nem teljesen friss win10 1903 , msi b350 pc mate lap: bios agesa verzió PinnaclePI-AM4 1.0.0.4, legfrisebb chipset és nvidia driver - R5 2600 @3.9Ghz / msi gtx 1070

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#2358) szTotyy válasza Chapel (#2355) üzenetére


szTotyy
őstag

Oh, akkor bocsesz, e fölött átsiklottam. :B

(#2359) negyven2 válasza szTotyy (#2352) üzenetére


negyven2
veterán

3 aranyért negatívba rakja neked Old Man Jones neked. Vagy nyomkodjad a Quick Join opciót, hátha berak téged, ezekbe (4db van).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2360) negyven2


negyven2
veterán

Akkor itt hivatalos heti akciós lista

Új Legendary Bounty: Red Ben Clempson aki New Austin-ban egy mozgó vonaton talajuk meg.

A heti kiemelt PvP meccs a Sport of Kings, de most nem fizet pluszban semmit, csak Free Aim-ben játszható (PC-n ez annyira nem lényeg)

Érkezettek új ruhák is, és van ami csak limitált ideig érhető el (Cardozo Vest).

Ahogy írtam a Collector-ban most 25%-al többért tudjuk eladni a teljes kollekciókat, illetve 25%-al olcsóban tudjuk megvenni a Pennington Field Shovel-et (ásó), és fél áron vannak a Collector térképek.

Illetve a hivatalos kiírás szerint még mindig ingyenes Bounty Hunter Role akik összekapcsolták a Social Club fiókjukat a Twitch Prime fiókjukkal. Valamimt mint mindig most is plusz 10 kedvezményt kapnak a heti akciókból (vagyis 35%-al olcsóbb vehetik meg a kollektoros ásót, és 60%-al olcsóbb a kollektoros térképeket.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2361) Mike válasza manning75 (#2356) üzenetére


Mike
veterán

igen. olvasgasd el a naplót

(#2362) NagyonTitok válasza negyven2 (#2360) üzenetére


NagyonTitok
tag

...de jó, hogy tegnap vettem meg az ásót. :W

Never ever drink and drive!

(#2363) pilipi válasza Mike (#2353) üzenetére


pilipi
aktív tag

De azért azt se állítsuk, hogy ez így teljesen normális egy teljes árú játéknál.
Ha warezol az ember természetesen benne van, hogy "mókolni" kell a dolgokkal, de valamit-valamiért.
Vagy 2019-ben tényleg nagy "bűn" elvárni azt, hogy kiadnak egy AAA-s játékot, megveszem és használom?

(#2366) Create. válasza pilipi (#2363) üzenetére


Create.
addikt

Mivel pc-n annyi minden befolyásoló tényező van, így elég nehéz, hogy mindenkinek jó legyen. Ezt valahol sajnos el kell fogadni. Ha nem tudod, akkor tényleg konzol, ott jogosan lehet dühös az ember.

(#2367) Chapel


Chapel
addikt

Helyzet jelentés:

Legyalultam az nv experience-t és átnéztem az nv beállításokat, volt 1-2 dolog ami nem tetszett, vissza ment nv logós ki kapcsra, majd restart.

Most eddig messze a legjobb a teljesítmény, viszont...
...a talaj így néz ki - 1 2 3 - továbbra is.Pedig elvileg semmi olyan nincs off-on, sőt feljebb hogy indokolná.
Setup: 1, 2, 3, 4
Közeledünk srácok, tipp? :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2368) pilipi válasza Create. (#2366) üzenetére


pilipi
aktív tag

Nem megyek bele, de ez nem elég jó válasz.
A jelek és a visszajelzések sem a Division, sem a Breakpoint sem az adott játékot illetően nem ezt mutatják, hogy ilyen jellegű a probléma.
Sokkal inkább hanyag, összecsapott és elkapkodott munkákra utalnak.
Olyannyira, hogy az elmúlt hónapban még az Ubi részvényei is megérezték.

(#2369) Create. válasza pilipi (#2368) üzenetére


Create.
addikt

Azért ne vegyük egy kalap alá a kettőt. Ott magával a tartalommal van a legnagyobb baj és emiatt a játékos számot nem tudja hozni.

(#2370) CactuS válasza kwzatz (#2350) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kb. az összes hozzászólásod amit ide írtál tartalmaz valami negatívumot, redditen az ilyen userek már perma bant kapnak az adott csatornáról... So Long, and Thanks for All the Fish

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2371) smc válasza Chapel (#2367) üzenetére


smc
addikt

Texture quality ultra, az alatt minden szarul néz ki.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2372) kwzatz válasza Chapel (#2367) üzenetére


kwzatz
őstag

Anisotropic filteringet szerintem ne kapcsold ki, az sokat javít a látványon és elvileg nulla hardverigénye van már manapság (talán az újabb Tomb Raiderekben nincs így, de ott valami más beállítással van összemosva).

Cactus:
"Kb. az összes hozzászólásod amit ide írtál tartalmaz valami negatívumot"
Édes Istenem... :U

(#2373) CactuS válasza kwzatz (#2372) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na mindegy, hajrá, tényleg léptem, lehet örülni... > Jó sokáig tartott.... :U

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2374) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Sziasztok.
1. A legendary buck-ot, egyben vittem a trapperhez! Ilyenkor elveszik a trófeája, és az orgazdánál nem tudok így már kraftolni?

2. Online módban, ugyan azok a küldetések vannak, mint a offline-ban?

Gazember

(#2375) Mike válasza pilipi (#2363) üzenetére


Mike
veterán

"sokkal egyszerűbb mint pc, ugyanis az egy célhardver, mielőtt kiadják tesztelik rajta, szóval nem a usernek kell megoldania hogy nem indul el"

(#2376) Mike válasza Mr.Franczy (#2374) üzenetére


Mike
veterán

mindkét válasz: nem
bár az első inkább, nem veszik el, de tudsz

(#2377) gyugyo79 válasza CactuS (#2373) üzenetére


gyugyo79
addikt

Kb ennyit ér az is amit ír ... Ha lenne gerince akkor már tartotta volna magát ahhoz amit írt. Lehet csak frusztrálja, hogy nem futotta a játékra és valami önigazolást keres, hogy ez amúgy is sz@r. Én sajnálom már....

(#2378) kwzatz válasza CactuS (#2373) üzenetére


kwzatz
őstag

Chapelnek írtam elsősorban, meg nevetek azon, amit írtál. Ez a negatívumos komment hatalmas. Bevallom, amikor írtam, hogy kiszállok, azt nem gondoltam, hogy még ilyet fogok itt olvasni. Banolnak, mert a kommented negatívumot tartalmaz. Mi ez, a Szép új világ? :D Nem is tudom, miért George Carlin idézeted van és nem Oravecz Nóra. Bár ha jobban, megnézem, ironikus most a témát tekintve. :D

gyugyo79: Na mondjuk ez sem semmi. :D

[ Szerkesztve ]

(#2379) CactuS válasza Chapel (#2367) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

TAAt írják, hogy az tud még csúnyán összemosni Nvidia esetén, de ez inkább a high textúra lesz Ultran nézted?

Gyugyo: ja, kéne valami erősebb szűrő a regisztrációnál, mondjuk amihez kell értő olvasás, mert úgy látszik az nem megy. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2380) Gergello


Gergello
addikt

Látom account árusitása tilos. Azért az vicces kicsit, hogy g2a-ról a lopott bankkártyával vásárolt kulcsokat lehet itt viszonteladni, a legálisan vásárolt, account-on lévő szoftvert meg nem. :))

(#2381) kwzatz válasza CactuS (#2379) üzenetére


kwzatz
őstag

"ja, kéne valami erősebb szűrő a regisztrációnál, mondjuk amihez kell értő olvasás, mert úgy látszik az nem megy"

Ne aggódj, ha sokat gyakorlod, jobb lesz az. (és talán olyan mondatokat sem fogsz írni, amik többféleképpen is értelmezhetőek ;] ) Ugyan mondtam már, de tényleg abbahagyom. A negatívumos kommented után nehéz ezt komolyan venni.

[ Szerkesztve ]

(#2382) rup1u5 válasza kwzatz (#2217) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Itt JayZ-nek tökéletesen igaza van! Ez egyedül a R* sara és nem lenne szabad addig előrendelnünk játékokat (sem tőlük, sem mástól) amíg ilyen hulladékot tolnak elénk $60-ért!

Életemben 2db játékot rendeltem elő: GTA5, RDR2. Szerencsére nekem egyikkel sem volt problémám de soha többet nem fogok előrendelni semmit!

Red Dead Redemption 2 Stuttering, Hyperthreading, & Async Compute on PC

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2383) RobbyJr válasza kwzatz (#2381) üzenetére


RobbyJr
őstag

Enged már el ezt kedves fórumtárs, ha vita van, akkor azt meglehet oldani Privát üzenetben is egymás közt.
Szép estét! ;)

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#2384) szTotyy válasza Chapel (#2367) üzenetére


szTotyy
őstag

Mikor csináltad a teljes gyalulást? Most látom, hogy jött egy új nvidia driver (441.20), ezt rakta már fel neked?

(#2385) korte019


korte019
tag

Ma volt valami frissítés? :D Csak mert nekem online-ban minden állat eltűnt kb, a lovaskocsik maguktól mennek és hasonlók. :Y

(#2386) VágniValó válasza rup1u5 (#2382) üzenetére


VágniValó
addikt

Nekem elso minden teren, pont ezen rohogtem 32 evesen. Soha semmit nem rendeltem elo, es ezaltal soha semmivel nem jatszottam a megjelenes napjan. Orulok, hogy a Red Dead Redemption 2 vette el a szuzessegem (ilyen teren).

+ en az abszolut mazlista voltam kivetelesen, a jatek poccre indult, problemak nelkul.

OFF: eredetileg a Mass Effect Andromeda kellett volna, hogy az elso ilyen legyen, de olyan szar lett, hogy hiaba neztem az elore kivett szabim alatt a jutub vidiket a megjelenes napjan hogy meggyozzem magam arrol "oo jo lesz az faszba a haterekkel" nem sikerult...

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2387) Plata válasza korte019 (#2385) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem nem.
Én is voltam Online.
Játékost nem láttam,de minden más rendeben volt,kivéve hogy néha fagy a játék.

(#2382) rup1u5
Hát a GTA V-öt nem bántam meg,igaz ingyen volt mert ajándékba kaptam előrendelve,de imádtam és nem volt vele gondom.
De RDR2-t megbántam,a játék nem lenne rossz,mert szép és gyönyörű,de olyan hülyeségei vannak amik idegesítőek.Sok videó,meg retardált NPC-k a városokban.
Nem csináltam semmi rosszat,csak állt a karim egy fa alatt a városban mert közben kajáltam,erre azt látom hogy nekem esnek valakik és megölnek,de nem is csináltam semmit,gőzöm sincs miért estek nekem.Az NPC-k teljesen idióták,ha ők jönnek belém nekem esnek és le sem rendezhetem őket mert én leszek bajban.

[ Szerkesztve ]

(#2388) NagyonTitok válasza rup1u5 (#2382) üzenetére


NagyonTitok
tag

Ne menjünk már bele abba, hogy mit, milyen állapotban, mennyiért merészelnek kiadni!
Az utóbbi években a teljes árú early access-ek korát éljük!
Mennyi bug, mellyi hamis ígéret, mekkora balhé volt megjelenéskor pl.:
GTAIV, AC: Unity, No Man's Sky, Mafia 3, Fallout 76, (BFV), ... ??? :(((

Nagyon szomorú, hogy ez így van, de a R* még így is sokkal tisztességesebben elvégezte a feladatát, mint sok másik AAA kiadó!
Itt "csak" a portolással volt/van gond. Ha elindul, akkor szerintem az élmény kárpótol.

Never ever drink and drive!

(#2389) CactuS válasza RobbyJr (#2383) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm, de nem vágyom a társaságára, nekem ne küldjön üzeneteket, inkább tolja a játékot... oh, várj... ;]

Plata: GTA-ban az online részben viszont sokkal de sokkal több csaló volt, sőt, van is a mai napig. Az igaz, hogy ha ott egy lobbyban valaki csalt, akkort az elég gyorsan feltűnt mindenkinek, de pont ezért is sokkal jobban tudta rombolni a játékélményt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2390) szTotyy válasza Plata (#2387) üzenetére


szTotyy
őstag

Plataa, hagyd a sztorit (úgyse tudsz angolul :P) , gyere online, Szabi már alig várja, hogy meglasszózhasson. :D

[ Szerkesztve ]

(#2391) Plata válasza szTotyy (#2390) üzenetére


Plata
félisten

Én ma is fent voltam.
De előre szólok randa karim van,felhúzott a karikészítő és nyomtam egy random karit. :D
Olyan is lett. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2392) RobbyJr


RobbyJr
őstag

Jött ki új nVidia driver, volt aki +20-30Fps-ről számolt be.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#2393) Mike válasza NagyonTitok (#2388) üzenetére


Mike
veterán

én nagyon szívesen segítek nektek, de erre nyavalygásra baromira nem vagyok kíváncsi
a rdr2 2018 október 26-án jelent meg. alapvetően, a játékot hátrányosan befolyásoló bug nélkül (volt néhány glitch, grafikai hiba)
igy szidjátok a Rockstart
és örüljetek hogy kiadták pc-re, mert egyáltalán nem evidencia ma már (igen, kell a részvényeseknek a profit) és most mondom, ha nagyon megégeti most a Rockstar magát, eszébe nem jut a pc piacra kiadni valamit
elnézést ha valakit sért a véleményem
ez a port idő előtt lett kiadva, de biztos hogy cégen belül ennek is megvan az oka
majd az kérdés mennyi lett a pc eladás
ugyanakkor arról se feledkezzünk meg, hogy milyen jól fogy a 6 éves gta 5, és ha akarom hogy legyenek dlc-k az rdr2höz, ahhoz ti is kelletek
na most húzok a fejemre mindent

(#2394) Create.


Create.
addikt

Na gyorsan megcsináltam en is onlineban a karakterem. Ami feltűnt, hogy sokkal smoothabb benne a mozgás. Mondjuk én még a storyt előbb végig viszem.

[ Szerkesztve ]

(#2395) Mike válasza Plata (#2387) üzenetére


Mike
veterán

egyszer bírnád ki hogy ne fikázz be valamit

(#2396) NagyonTitok válasza Mike (#2393) üzenetére


NagyonTitok
tag

Bakker, te értelmezed is amit írok vagy csak elolvasod a betűket???
Ok, csak ugyebár az én hozzászólásomhoz ment. :DDD

[ Szerkesztve ]

Never ever drink and drive!

(#2397) Mike válasza NagyonTitok (#2396) üzenetére


Mike
veterán

nem neked szólt

[ Szerkesztve ]

(#2398) Chapel válasza szTotyy (#2384) üzenetére


Chapel
addikt

Elvileg válaszoltam, de nem látom..?

Nem, nekem még 441.12 van, nem a legújabb, mert csak az nv experience-t töröltem.
Sajnos azóta pár perc játék után kidobál, előtte is, de nem ilyen sűrűn...ha legalább valami logika lenne benne...

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2399) Triathlete


Triathlete
senior tag

Most akkor létezik olyan ló online ami nem lassít be ha hátulról közeledik egy vadállat és dob le, miközben szeretnék elfutni? A War Horse megfelel ennek a kritériumnak?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#2400) gyimger


gyimger
őstag

Egészen belejöttem ebbe a kézzel halászásba, pecabotot sem igényel. :DDD Bárcsak leadhattam volna, mielőtt kidob errorral az online.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.