Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) Mike válasza Carlos Padre (#3898) üzenetére


Mike
veterán

lehet megoldja, csak felesleges
elég rendesen újraindítani a programot

(#3902) Mike válasza Carlos Padre (#3900) üzenetére


Mike
veterán

van rá akció a black friday-en, 10% 27-ig a spec és az ultimate edition esetén

[ Szerkesztve ]

(#3903) wolf13


wolf13
őstag

Végre megjött :)

[ Szerkesztve ]

(#3904) #81556480 válasza Mike (#3897) üzenetére


#81556480
törölt tag

Attól még újra lehet telepíteni. 🤔

(#3905) pulffy válasza wolf13 (#3903) üzenetére


pulffy
őstag

Szép, honnan?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#3906) wolf13 válasza pulffy (#3905) üzenetére


wolf13
őstag

EBay.

(#3907) Morpheus89 válasza Major Lion (#3873) üzenetére


Morpheus89
kezdő

Te aztán tényleg sokat segítettél... Ilyen válaszért egy fb csoportba is írhattam volna.

(#3908) kovacsroli válasza Mike (#3897) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Sajnos több napja ilyen, párszor már volt ki-be kapcsolva de semmi változás. Újratelepíteni az egészet nem nagyon van kedvem emiatt, marad így akkor :K
:R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3909) Pepeninho válasza wolf13 (#3903) üzenetére


Pepeninho
őstag

Honnan van?

Ps4, p30 pro

(#3910) Madoc válasza wolf13 (#3903) üzenetére


Madoc
veterán

link? :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3911) wolf13 válasza Madoc (#3910) üzenetére


wolf13
őstag

Parancsoljatok[link]

(#3912) Pepeninho válasza wolf13 (#3911) üzenetére


Pepeninho
őstag

Valaki nem rendelne kettot? :)

Ps4, p30 pro

(#3913) Mike válasza wolf13 (#3903) üzenetére


Mike
veterán

wow, ilyen kell nekem is!
hol vetted?

(#3914) Mike válasza #81556480 (#3904) üzenetére


Mike
veterán

persze, persze, sőt gépre gyári reset (nem tudom van-e olyan)

(#3915) Mike válasza Morpheus89 (#3907) üzenetére


Mike
veterán

de tényleg nyerni kell...

(#3916) Mike válasza kovacsroli (#3908) üzenetére


Mike
veterán

nekem olyan volt, hogy az az egyik pisztolyhoz csak normal lőszer volt választható. de a programból rendes kilépés segített rajta
(egyébként nem szoktam kilépni, hanem úgy hagyom félbe - imádom a ps-nek ezt a funkcióját)

más:
megvettem a Turkoman? (asszem ez a neve) lovat (gold)
hát... ilyen hülye lovam még nem volt. ennyit a többi lóval összesen nem estem mint vele. pontosabban eddig nem igazán estem el velük, sosem értettem hogy ti hogy tudtok, de most már értem :) pedig ez a negyedik lovam. van egy Shine, egy American standardbred egy fekete arab, mind 4es
szép ló, de asszem eladom

[ Szerkesztve ]

(#3917) proly01


proly01
őstag

Az állatokat hol vagy hogyan lehet megtalálni a játékban? Gondolok itt arra hogy pl. Ha mondjuk mókust szeretnék vadászni vagy leopárdot honnan tudom meg hogy hová kell mennem merre tálalom?
:R

....Pr:)ly....

(#3918) Pepeninho válasza proly01 (#3917) üzenetére


Pepeninho
őstag

Youtube-on van egy jo video. Mutatja a terkepen hova megy, milyen fegyver kell. Asszem valami Red Dead Redemption 2 all animal search volt a video cime.

Ps4, p30 pro

(#3919) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Kulcstartobol van aki rendel? :)

Ps4, p30 pro

(#3920) Mike válasza proly01 (#3917) üzenetére


Mike
veterán

térképen ott az állat sziluettje

(#3921) Mike válasza Pepeninho (#3919) üzenetére


Mike
veterán

rendeljek? mobilon nem latom a szállítási költséget
melyik városban laksz?

(#3922) Major Lion válasza Morpheus89 (#3907) üzenetére


Major Lion
senior tag

Ne haragudj, a te kérdésed is elég fb-ra illő volt. Mégis nekünk honnan kéne tudnunk mi a problémád? Én ugyan megcsináltam mindegyik challenget, de nem tudom melyik a Gambler 5. És hadd ne kelljen már megnéznem, meg másnak se. Segítsd azokat akiktől választ vársz azzal, hogy pontosan leírod mi is a problémád.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#3923) Major Lion válasza Mike (#3916) üzenetére


Major Lion
senior tag

Én ilyen szinten nem vettem észre változást. Nem hiszem, hogy más lenne az útvonal keresési algoritmusa a lovaknak, talán az lehet, hogy egyik ló jobban reagál az input-ra mint a másik?

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#3924) simon105 válasza proly01 (#3917) üzenetére


simon105
tag

Mivel eddig csak olvastalak benneteket, sziasztok.

Tegnap akadtam rá erre az oldalra. Még nem 'használtam', de hasznosnak tűnik.

(#3925) pulffy válasza proly01 (#3917) üzenetére


pulffy
őstag

Jutyúb a te barátod na meg persze a miénk is :) leopárdét mondjuk jó sokat kell lovagolni, Afrika messze van :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#3926) Mike válasza Major Lion (#3923) üzenetére


Mike
veterán

nem tudom, ez nekimegy. Arthur olyanokat röpköd :)
és amint irtam ez a negyedik lovam. a legelső gyári foltos lovam volt képes elesni Valentine-ban. biztos hogy van különbség a lovak között, már a gta 3-ban is volt vagy 20 paramétere egy kocsinak.

(#3927) Major Lion válasza proly01 (#3917) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nem emlékszem leopárdra a játékban ;)

A Compendium-ban minden állatnál leírja, hogy mi az előfordulási területe

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#3928) Major Lion válasza pulffy (#3925) üzenetére


Major Lion
senior tag

Én kerülném a Youtube-t ugyanis még olyan ártatlannak tűnő videókban is Spoiler-be lehet futni, mint a hol találjuk ezt vagy azt az állatot.
Szóval csak óvatosan.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#3929) Pepeninho válasza Mike (#3921) üzenetére


Pepeninho
őstag

Koszi szepen, talaltam alin. Ebay nem engedi a nem dombornyomott kartyat. Mar meg is rendeltem. Gondolkozom egy RDR2 matrican is a vasra! :)

Ps4, p30 pro

(#3930) Major Lion válasza Pepeninho (#3929) üzenetére


Major Lion
senior tag

Dehogynem engedi. Egyébként az eladón múlhat, de pl Paypal-al is fizethetsz, és oda mehet nem dombornyomott kártya.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#3931) vonSux


vonSux
őstag

No végig vittem én is a játékot, az epilógusokkal együtt. Utóbbi szerintem tök fölösleges volt, kerek pereccé laposította el a szinte már epikus végét a sztorinak (+ Dutch reakciójára a végén WTF? Azt konkrétan nemigen értem, hogy gondolták komolyan). Valamelyest javult a korábbi kissé elmarasztaló véleményem a játékkal kapcsolatban, nem részletezem, vannak benne remek mechanikák, pillanatok. Brutalis, hogy mennyi melót tett bele a Rx.

(#3932) betyar48


betyar48
kezdő

sziasztok. Kezdek belejönni a játékban nagyon élvezem igaz csak 1 hónapja van konzolom 40 éves létemre. 2 dolog zavar : az üzenetek ,leveleket és a recepteket ha elolvastam mit kell vele csinálni mert tele a bag vele s nem tudom kidobni. s van amit nem csináltam meg. Nem lehet a bagból kidobálni? meg a fegyvereket sem. 2 minden legendary állat elkapásához kell speciális csali? mert mondjuk ha kell nem tudom melyik állathoz mi kell s nem találtam hozzá leírást de lehet vak vagyok :( Illetve minden legendary állatból csak 1 van ha egyet elkapok attól még levadászható még 1? Köszönöm a választ.

(#3933) Major Lion válasza betyar48 (#3932) üzenetére


Major Lion
senior tag

Semmit. Elolvastad, ennyi. Ott marad.
Nem kell speciális csal a Legendary elkapásához, csak egy jó puska.
Mindegyikből egy van csak.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#3934) Pepeninho válasza betyar48 (#3932) üzenetére


Pepeninho
őstag

Kerdeseidre valaszoltak. Sogorom idosebb nalad es a jatek hatasara O is megvette a PS-t :)
Elso kerdesre meg talan annyit, hogy alkoholos filccel huzd ki azt a levelet amit mar elolvastal. Black Friday lesz, szoval kaphatsz olcson teveket. :)

Ps4, p30 pro

(#3935) pulffy


pulffy
őstag

Na b@ssza meg... Most találkoztam egy grizzlyvel egy fa viskóban, konkréran összesz@rtam magam :D de komolyan, horrorfilmekben nem ijedekek meg úgy mint most, de én marha hallotam hogy közelben grizzly van, még a lovam is elfutott, körülnéztem, vártam hátha rármfut... mondom gyorsan kilútolom a házat aztán megkeressük a macit. Erre bamm, berohanok az ajtón (nálam ez szokás) nekem esik, késsel kellett megcsiklandoznom a hónalját hogy elengedjen :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#3936) Pepeninho válasza pulffy (#3935) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ezt ugy mondjak egy ideje, hogy megDiCaproztad. :)

Ps4, p30 pro

(#3937) pulffy válasza Pepeninho (#3936) üzenetére


pulffy
őstag

Ez már a második DiCaprijózásom volt :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#3938) Pepeninho válasza pulffy (#3937) üzenetére


Pepeninho
őstag

Legendary grizlinel tobbet DiCaprioztam mint DiCaprio. :)
Erdekes, azon kivul meg nem is lattam grizlit. Csak a fekete medvet.

Ps4, p30 pro

(#3939) pulffy válasza Pepeninho (#3938) üzenetére


pulffy
őstag

Na az egy hülye medve, de utálom, mindig elfut :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#3940) Mike válasza Pepeninho (#3929) üzenetére


Mike
veterán

elektromos visam van, simán megy vele
alihoz sok türelmet

(#3941) Mike válasza Pepeninho (#3934) üzenetére


Mike
veterán

ez azért most nem volt szép

(#3942) Pepeninho válasza Mike (#3940) üzenetére


Pepeninho
őstag

Meglesem. Regen probalkoztam ebay-el es akkor elengedtem a dolgot valamiert.

Ps4, p30 pro

(#3943) Pepeninho válasza Mike (#3941) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ertsuk mar a poent...

Ps4, p30 pro

(#3944) wolf13


wolf13
őstag

A GTA v onlineba megszerzett gold revolvert , hogy tudom megszerezni ? A játék elején elfelejtettem , csak a hatchetet szereztem be. Viszont 43 % nál járok. Es este elmentem egy viskóba ahol 4-5 bandita jól érezte magát. Ezeket elintézve az agy alatt levő ladikat kihúzva üresen találtam. Ezt így csak azok kapjak meg akik nem a GTA által szereztèk be? En hol keressem? Fegyver boltban van 65$ ért , de ugye az nem az. Lehet így mar buktam ? Köszi.

(#3945) Mike válasza Pepeninho (#3943) üzenetére


Mike
veterán

ertjük csak szar volt a poén :)

(#3946) Beckett


Beckett
tag

Nekem is sikerült végig vinni a sztori részt, inkább mindent spoilerbe teszek:

Tényleg le a kalappal a készítők előtt, látszik a játékba fektetett munka mennyisége és minősége. A sztorinak volt egy szép íve, ami utólag belegondolva kellemes hosszúságú volt. Mondjuk az én játéktempóm és időbeli lehetőségeimhez képest nyilván hosszúra nyúlt, de szerintem jóval többet játszottam miatta mostanában mint egyébként szoktam. 1 napos távlatban leülepítve a mások által is használt epic jelző jutott az eszembe. Egyet tudok érteni az előttem szólók kritikáival is, de valahogy ezek összességében nézve szerintem nem jelentősek vagy más aspektusból nézve még talán pozitívan is lehetne szemlélni:

Először én is azt éreztem, mint Lnb, hogy mikor átváltottunk Marstonra, akkor hiányzott Arthur és picit ideges voltam. De végülis ez is pozitív, hisz ezekszerint az Arthur sztorija elérte a hatását, megkedveltük, jó volt, hiányzik. Aztán elkapott a Marston története is és utólag jó húzásnak érzem, szinte kaptunk egy új játékot/történetet. Ráadásul egy haldoklóva/meghalt karival folytatni a free roamot már akár illúzióromboló is lenne Jó lenne tényleg egy DLC, de akár az online is építhet kicsit a Marstonos vonalra (saját farm, banda, fejlesztések stb.). Dutch feltűnése és cselekedete a végén tényleg el lett kapkodva, nem volt kellően megalapozva ez tény. Főleg h még Arthur miatt lehet h lépett volna egy ilyet, nekem úgy tűnt Marstont soha nem kedvelte igazán szal, tényleg érthetetlen amit tett. Engem is meglepett h a déli terület kiaknázatlan maradt, de őszintén szólva a térkép egyéb részeiben is maradt még potenciállal bíró terület jócskán. Először ez negatívan érintett, aztán belegondoltam h egy ilyen ívű és hosszúságú sztori sem tudta "kiaknázni" a világ kínálta összes potenciált, ami inkább azt jelenti h kolosszális amit összeraktak, kitölteni is nehéz lett volna jobban (akkor lehet az lenne a baj h még hosszabbra nyúlt a történet). A nagy csavarokat, szerelmi szálat annyira nem hiányolom, elbírta volna, de a hiánya sem okoz problémát, kerek volt így is. Persze minden téren lehetett volna még benne ez is az is, de ezek szubjektív dolgok, mindenki mást várt/szeretett volna, nehéz mindenkinek megfelelni egyszerre. A végén a zenés lovagolós rész nekem is az egyik legepicebb rész volt, ezek tényleg sokat dobtak a hangulaton. Megpezsdítette a vérem bár más szempontból az a rész is mikor a Braithwate birtokra romboltunk a teljes bandával ledarálni őket. Szumma szummárum nagyon tetszik/tetszett a game felkerül a legnagyobbak képzeletbeli polcára nálam.

Most jöhet nekem is a freeroam és az az érzés h bármit megtehetek amit akarok (nem mintha eddig nem lehetett volna :D . Még a vadászatok, halak vannak hátra meg a gyűjtögetős dolgok, ill. most rámegyek a random strangeres dolgokra is biztos van amit még nem láttam eddig. Várom az online-t is, bízom benne h ki tudja majd nyújtani a játék élettartamát, főleg ha értelmes emberekkel együtt is lehet majd/lesz értelme tolni

(#3947) .LnB


.LnB
titán

Zene: [link]

Aki még nem végzett a sztorival, az semmiképp se hallgassa meg! Aki végzett, az meg élete végéig be fog könnyezni, ha meghallja. :O :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3948) Edem05 válasza .LnB (#3947) üzenetére


Edem05
őstag

Én még nem végeztem, de meghallgattam. f*ck the system :DDD

(#3949) .LnB válasza Edem05 (#3948) üzenetére


.LnB
titán

Ne lázadozzá! Amúgy tényleg ne, jobban jársz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3950) .LnB válasza Edem05 (#3948) üzenetére


.LnB
titán

Te ezt hallgasd! [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.