Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Anász válasza atee_13 (#850) üzenetére


Anász
tag

Hétvégén szórakozok majd vele. Ez a legutolsó beta, ami ha minden igaz egész stabil volt már, de a play store uncertified alatta, meg rootolással is van valami.

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#852) pokers válasza Anász (#849) üzenetére


pokers
senior tag

Csak simán twpr-ből felrakod?
Mert olvastam olyat, ha jól emléxem, hogy Oreoval változott a fájlrendszer is, formázni kell valamit. (Vagy azt downgrade-nél kell?)
Emiatt nem próbáltam még, vártam volna a hivatalost, de ugye tudjuk, hiába :W

(#853) pokers


pokers
senior tag

Talán mégis csak lesz remény az Oreora?
Vagy az Axon 7 vonalat már dobhatták és új fejlesztések felé veszik az irányt?

[link]

(#854) atee_13 válasza pokers (#853) üzenetére


atee_13
őstag

Egy Oreo még jól jönne hozzá, azzal időtállóbb lehetne

(#855) Arween


Arween
senior tag

Sziasztok,Axon 7 mini készülékem mikrofonja nem működik, ha telefonálni akarok vagy ha ki van hangosítva, akkor sem lehet engem hallani. Kábeles fülessel minden ok. Azzal minden jó, de a bluetooth fülesemmel beszélgetni tudok telefonon és Whats appon is, de pl. a Whats appon nem tudok hangüzenetet küldeni. Mi lehet a gond ?Tudtok esetleg egy szervizt aki ezt javítani tudja?

(#856) monti0222w válasza Arween (#855) üzenetére


monti0222w
addikt

Nádor utcában van ZTE szerviz, ha jól tudom. :)

(#857) Anász


Anász
tag

Ha még van itt valaki, új frissítés az Axonhoz: [B12]
Ami elsőre feltűnt, júliusi security patch level lett. :)
Illetve ha valaki custommal akar próbálkozni, Lineageos 16 is van már.

[ Szerkesztve ]

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#858) atee_13 válasza Anász (#857) üzenetére


atee_13
őstag

:R kipróbálom

(#859) Arween válasza Anász (#857) üzenetére


Arween
senior tag

HungaryPig ez jó a minihez is?

monti0222w köszi közben ajánlottak egy direkt kínai mobilos szervizt szerintem oda fogjuk felvinni.Nagyon sajnálom mert ez a telefon brutál jó volt....

(#860) monti0222w válasza Arween (#859) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem is! :K S még jó még most is.

(#861) Anász válasza Arween (#859) üzenetére


Anász
tag

Nem, ez csak a nagytestvéré. A minihez elvileg ez való: [link]

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#862) Bear16 válasza Anász (#857) üzenetére


Bear16
csendes tag

Sziasztok,
9 hónapja nyúzom az Axont, de még mindig nem látok jobbat a piacon.
Főleg, hogy ma kiadta az OTA Oreo frissítést.
Esetleg valaki kipróbálta már?

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#863) mihione válasza Bear16 (#862) üzenetére


mihione
őstag

En is mar lassan 2 eve nyustolom,en mar talaltam jobbat de 200-300k-t nem er meg egy telefon se,annyival meg nem tud tobbet amennyivel dragabb...egyebkent tokeletesen jo a mai napig ez a keszulek :)

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#864) ferzoli válasza Bear16 (#862) üzenetére


ferzoli
Ármester

Én most adtam el kb egy év után, kicsit már hiányzik is, LG V30-at néztem ki a relatív kompaktsága, frissebb hardver és android, és főképp a dac miatt, de még az is kétszer annyi most mint Axon volt.
De érdekelne milyen az Oreo az Axon-on, hátha visszatérek :)

(#865) monti0222w válasza Bear16 (#862) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor amint még látom, olvasom vagyunk még páran Axon 7-t használók. Már azt hittem behalt a topic és egyedül maradtam. :D
A fríssítés az OTA-n jelenik meg vagy a ZTE oldaláról kell letölteni?

(#866) Bear16 válasza monti0222w (#865) üzenetére


Bear16
csendes tag

Én meglepődtem, mert OTA, amit még soha nem kaptam.
Lehet érdemes még kivárni, mert többen panaszkodtak gyors merülésre.
Én reggel óta használom, eddig gyorsabbnak tűnik a rendszer.

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#867) monti0222w válasza Bear16 (#866) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi szépen akkor még várok egy kicsit. :K

(#868) monti0222w válasza Bear16 (#866) üzenetére


monti0222w
addikt

Most néztem a fríssítést, de annyit írt ki hogy a szoftver naprakész. Milyen verzió álltál?

(#869) Bear16 válasza monti0222w (#868) üzenetére


Bear16
csendes tag

Nekem az augusztusban kijött B12 volt rajta (azt még SD kártyáról raktam rá), arra jött az OTA.

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#870) monti0222w válasza Bear16 (#869) üzenetére


monti0222w
addikt

Az enyém B08-n áll, múltkor töltöttem le egy verziót a ZTE oldaláról, de még nem is telepítettem csak rajta volt, s már el kezdett anomáliákat csinálni, így töröltem. Te is onnan szedted le a B10-t?

(#871) Bear16 válasza monti0222w (#870) üzenetére


Bear16
csendes tag

HungaryPig kolléga 857-es hozzászólása alapján csináltam.

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#872) tillseemann


tillseemann
csendes tag

Na nekem elkezdett vacakolni az akksi, szoval elkuldtem javitasra. El is keszult, de ugy tunik a visszauton a DHL elvesztette... Szerettem, de messze nem ez volt a legjobb telom.

(#873) novinyul válasza tillseemann (#872) üzenetére


novinyul
veterán

Hogy mit csinált a DHL??? :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#874) atee_13 válasza Bear16 (#866) üzenetére


atee_13
őstag

Hali!

Így több nap távlatából tudsz írni valami konklúziót eddig neked milyen az Oreó?

(#875) Bear16 válasza atee_13 (#874) üzenetére


Bear16
csendes tag

Még mindig küzdök a normális kijelzőidőért, sajnos ebben gyengébb a nougatnál. Összességében nem rossz, de lehet nem váltanék rá újra.

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#876) atee_13 válasza Bear16 (#875) üzenetére


atee_13
őstag

:R :R

Esetleg ha lesz valami változás akár pozitív akár negatív és errefelé jársz megírhatnád :)

(#877) monti0222w válasza Bear16 (#875) üzenetére


monti0222w
addikt

Hát az eddig sem tündökölt igazán, a 7, nem erről híres! :N Másért szeretem én is. S ahogy az elöttem hozzá szóló topictárs írta, ha tudsz majd írni további véleményt, tapasztalatot, megköszöném. :K

(#878) Bear16 válasza monti0222w (#877) üzenetére


Bear16
csendes tag

A hétvégén azt vettem észre, hogy a teló bizonyos eszközökkel nem hajlandó bluetooth-on kapcsolódni. Pl tesóm LG hifije valamint egy Roidmi 2S, amikkel előtte ment. Viszont egy Philips fejhallgatóval meg ment szépen. Ennek még nem néztem utána, próbáltam újraindítani, újrapárosítani, de nem sikerült.

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#879) atee_13 válasza Bear16 (#878) üzenetére


atee_13
őstag

Várható, hogy reszelgetnek majd még ezen az oreón? Vagy a jelenlegi állapot marad a végleges, nem tudsz erről véletlen valamit?

(#880) Bear16 válasza atee_13 (#879) üzenetére


Bear16
csendes tag

Nézegettem külföldi fórumokon, de jelenleg nincs bejelentés újabb változatról. Lehetséges, hogy már csak a 9-re koncentrálnak, valamint jövő év első felében kidobnak egy 5G-s telefont is.

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#881) monti0222w válasza Bear16 (#878) üzenetére


monti0222w
addikt

Ez gond sajnos, mindegyik eszközt ki-be kapcsoltad? A telon megvolt azt írtad, de többit is újra kellene indítani, hátha! :)

(#882) mihione


mihione
őstag

Nekem is feldobta az oreos frissitest de en kihagyom,amire nekem kell tokre eleg a nougat,sokaig custom romot hasznaltam de elegem lett a call bugbol ami minden nem gyari alapu romon ott van,illetve a gyari kamerat nagyon hianyoltam mert nagyon jol hasznalhato manual modban.Jelenleg egy atdolgozott gyari usa romot hasznalok,ebbol csak az active display hianyzik neha.Gondolkodtam telo vasarlason de amennyit elkernek a flagshipekert manapsag inkabb hanyagolom a valtast.Annyival meg nem tudnak tobbet az axonal...

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#883) atee_13 válasza mihione (#882) üzenetére


atee_13
őstag

A váltáson én is gondolkoztam, de hasonlóan látom én is, hogy minden ami komolyabb szerkezet az horror áras. Meg ugye jó kérdés ezt mennyiért lehetne elpasszolni. Agy zökkenőmentes oreo azért nem jönne rosszul.

Én az ujjlenyomat olvasóval nem vagyok kibékülve, sokat hibázik, de ettől eltekintve teljesen rendben van.

(#884) mihione válasza atee_13 (#883) üzenetére


mihione
őstag

Probaltad mar ujraregisztralni az ujjlenyomatod?En mar ugy csinalom hogy ahogy atlagban feloldom ugy teszem ra az ujjam,de mindig kicsit masmilyen pozicioban,igy tobb mintabol tud majd dolgozni.Ami igazan elorelepes lenne akarmelyik gyartotol az 250-300k nagyjabol,de ennyiert inkabb vennek egy brutal pc-t.Vagy boven fel tudnam fullosra fejleszteni a jelenlegit :U

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#885) atee_13 válasza mihione (#884) üzenetére


atee_13
őstag

Már 3 x újra húztam az újlenyomatot, de nem segített. Kicsit bosszantó mikor nyomkodom nyomkodom és semmi max pirossal kiír valami hibaüzenetet ilyenkor felidegesít.

Igen 300k telefonra már elég észveszejtő annyiért egy elfogadható régebbi swiftet is adnak.

Mondjuk a PC árak sem a legoptimálisabbak manapság RAM+VGA akár befektetésnek is jó :DD

(#886) Bear16


Bear16
csendes tag

Ha valaki gondolkodik, hogy beszálljon / kipróbálja a telót, az olasz amazonon vannak warehousedealek 143€-ért szállítással.
[link]

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#887) atee_13 válasza Bear16 (#886) üzenetére


atee_13
őstag

Azt hittem már tavaly ilyenkor minden készletet kipucoltak :DD

(#888) monti0222w válasza atee_13 (#887) üzenetére


monti0222w
addikt

:D, szerintem még mindig jó választás, ha helyén van kezelve a telefon értéke, tudása. Annyi hogy már nem csúcs kategória, hanem lejjebb versenyez már. :K

(#889) atee_13 válasza monti0222w (#888) üzenetére


atee_13
őstag

Az ok csak tavaly ilyenkor már minden kínai webshopban elfogyott nem gondoltam, hogy maradt még az EU ban.

(#890) mihione válasza Bear16 (#886) üzenetére


mihione
őstag

46 ezerert nagyon best buy ez a telo,az also-kozep kategorias mostani telok mennek ennyiert.En ugy erzem mai napig eleg barmire,sot kijelzoben meg most is itt tartunk,max 1 collal nagyobb (ami igazabol nem teljesen igaz mert csak hosszabbak lettek a kijelzok)

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#891) monti0222w válasza atee_13 (#889) üzenetére


monti0222w
addikt

Az ebayen szerintem kapható még, és volt is a tudomásom szerint. :K

(#892) Bear16


Bear16
csendes tag

Megjelent a B03 az Oreohoz. Gyakorlatilag egy biztonsági frissítés, most tettem fel. A külföldi fórumokon jobb üzemidőt ígérnek.
Ezen a linken letölthető - SD-n felrakható (OTA nem jött):
[link]

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#893) atee_13 válasza Bear16 (#892) üzenetére


atee_13
őstag

:R

Te kipróbáltad már? Van személyes tapasztalatod?

(#894) pojakcs válasza atee_13 (#893) üzenetére


pojakcs
senior tag

Felraktam, működik. Azért okozott egy kis szívritmus zavart, mert a megszokott alkalmazásaimat összezilálta, de meglett minden lényeges. Egy dolgot nem találtam eddig , amit használtam, az ütemezett ki/bekapcsolást.

Üdv: Csaba

(#895) atee_13 válasza pojakcs (#894) üzenetére


atee_13
őstag

Üzemidőről mi a tapasztalatod?

(#896) pojakcs válasza atee_13 (#895) üzenetére


pojakcs
senior tag

Még nincs tapasztalat, tegnap raktam fel a frissítést. Eddig jól működik, csak szokni kell az új felületet.

Üdv: Csaba

(#897) atee_13 válasza pojakcs (#896) üzenetére


atee_13
őstag

:R Lehet hétvégén én is kipróbálom

(#898) pojakcs válasza pojakcs (#894) üzenetére


pojakcs
senior tag

Megvan az ütemezett ki- bekapcsolás is. A beállítások , kiemelt menüpont alá dugták el. Szeretem ezt a funkciót, mert így éjszakára lekapcsol automatikusan, és reggel ébresztés előtt meg be. Így az idióta ügyfeleim nem tudnak hajnalban zaklatni.

Üdv: Csaba

(#899) Bear16 válasza atee_13 (#893) üzenetére


Bear16
csendes tag

Igen, egész jó lett szerintem. Az üzemidő javult az előző változathoz képest.

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#900) atee_13


atee_13
őstag

Csak nálam van baj az SD re másolással? Már 2x is letöltöttem, de I/O hibára hivatkozva nem másolja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.