Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Hm de szép telefonka. :)

(#2) A 2. Vesztes válasza ->Raizen<- (#1) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Köszönjük, hogy még ilyenkor is dolgoztok!!! Igazi meglepi volt a teszt ezen a késői órán!

A telefon szuper - a kamera is -, nade ez az üzemidő!!! :F Aztat sajnálom!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3) Bog válasza A 2. Vesztes (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A teszt már készen volt egy korai órán is, de át kell nézni, meg ilyesmi, arra pedig így az MWC előtt relatív nulla idő van. Én még bent ülök a szerkesztőségben és veszem fel a videóanyagot ahhoz a teszthez, ami március 1-én (esetleg 6-án) fog megjelenni. ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) ollie válasza A 2. Vesztes (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, az üzemidő rontja el a mobilt, amúgy szuper vétel lenne.

***

(#5) ->Raizen<- válasza ollie (#4) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Egy jó rommal meg lehet az 5+ óra sot is. Ahogy a le max 2-nél.

(#6) A 2. Vesztes válasza Bog (#3) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

:R

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#7) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Függetlenül attól, hogy több mint fél éve kapható (tudom, itt még most vezették be), jó volt olvasni egy hazai tesztet is. Ez egy piszok jó telefon. Várom az utódot, remélem jövő héten hallunk róla. Potenciális Mi Note 2 utód.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#8) kampoka


kampoka
csendes tag

Ejnye, azért egy gyorsabb belső tárhely nem ártott volna bele, de ennyi pénzért nem rossz.

(#9) Bog válasza tibcsi0407 (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Sajnálattal kell közölnöm, hogy nem fogunk hallani a jövő héten az utódról, a mi információink szerint "nem lett kész" az MWC-re:-( nem is lesz ZTE pressconf Barcelonában.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Uzemido nem tul acelos, de egyebkent egeszen korrekt keszulek.

(#11) South Velen


South Velen
addikt

Tudom, ne offoljak, de az akku kapcsán csak idevág, hogy én maradnék a Redmi 4 Pro-m 11-12 órás kijelzőidejénél. :D Hiába vannak sokkal hi-techebb telefonok, egyik se kéne még azonos áron se ilyen akkuidőkkel, hogy 3-4 óra SOT, pff.

[ Szerkesztve ]

(#12) rdt89


rdt89
addikt

Remek teszt egy remek készüléknek, ebben az árkategóriában nincs párja, le a kalappal a készülék előtt.

Annyi kérdésem lenne, hogy az előlapi fotózásnál lehet a képernyő villanást választani, mint "vaku" funkciót?

(#11) americanidiot:
A Lenovo P2 21 órát tud. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) South Velen válasza rdt89 (#12) üzenetére


South Velen
addikt

Esetleg akkor az lehet az utódja a Redmimnek. Hiába, jó ez a Snap 625, és igazából meg se döccen.

Ezt a telefont is inkább 625-össel venném, RGB FullHD AMOLED-del, úgy pont úgy futna minden ahogy kell, kijelző is ugyanilyen szép maradna, és 7-8 óra SOT kinézne.

[ Szerkesztve ]

(#14) Szabcsizz válasza South Velen (#11) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Mindig van valaki,aki a Redmi szériával jön... :D

Na de a cikkhez.Mocsok jó telefon,egyedül az UI ijeszt meg kicsit,az akksiidő úgyis javulni fog a Nougat-tal.

(#15) RaveForce válasza Bog (#3) üzenetére


RaveForce
veterán

Csak nem maris az s8 tesztjen munkalkodtok? :Y

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) Blizzardking válasza rdt89 (#12) üzenetére


Blizzardking
őstag

Hogy van az, hogy a Vibe Z2 Pro (ugyanilyen felbontás de IPS, 6 col, 5 generációval régebbi soc, és 4000-es aksi ezt nem neked írom) 5-6 óra sot-okat tud 2 simmel?
Ennek szerintem 6-os droiddal is legalább 6-8 óra között kéne hoznia ha nincs játék.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#17) rdt89 válasza Blizzardking (#16) üzenetére


rdt89
addikt

főleg, hogy amoled.
Z2 Pro a favorit a mai napig számomra. :)

(#18) judas13


judas13
addikt

Jöhet! ;)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#19) tibcsi0407 válasza Bog (#9) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Uhh. Bad news.
Köszönöm, hogy szóltál. Remélem azért olyan sokat nem késik utána. :)

https://utdetailing.hu/

(#20) pusszycat válasza RaveForce (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Bog nem Nostradamus. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#21) Giot


Giot
addikt

Szép telefon, tetszik ez a forma jó karakter. Rendben van a belbecs is a soványka üzemidő egyedül a negatívum. Erős pozitív nekem a jó minőségú DAC chip.
Egy ideje figyelgetem, jól jött ez az itthoni teszt.
Köszi! :)

(#22) RaveForce válasza pusszycat (#20) üzenetére


RaveForce
veterán

Van mar belole az orszagban ;) es Bogeknak megvannak a kapcsolataik.. :)) de akar G6 is lehet, bar az nem tudom van-e mar itthon a fejeseknel, de valoszinu :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Na ez tényleg egy ronda telefon :D

(#24) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Nekem ilyenem van, még novemberben vettem amazonról és teljesen meg vagyok vele elégedve, bátran ajánlanám.. Üzemidő is szerintem sokkal jobb mint amit az eddigi telefonjaim tudtak. Sajáttöltőjável kb 35-40 perc alatt 10% ról 70% feltölti.
Ahogy én haszálom úgy 2-3 naponta kell töltenem. mondjuk tény hogy nem nagyon játszom rajta és filmet sem nézek viszont kb napi 5-6 órában erről szól a zene a cégben (természetesen nem a saját hangszóróját használva)
Egy sennheiser cx500 al párosítva eargasmus... :D nagyon jól szól na, én még telefont nem hallottam így szólni. (jah és dolby szigorúan ki.)

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#25) takacsbotond


takacsbotond
őstag

A DAC-al kilóra megvettek, de egy kicsit így is sokallom az árát... :))

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#26) RaveForce válasza takacsbotond (#25) üzenetére


RaveForce
veterán

Sokallod?! Ezert a cuccert ez az ar sztem boven meltanyos, de a plecsni siman lehetne ajanlott is, plane az egesz teszt hangvétele es kicsengese utan.. ha hulyevej lenne rairva tuti megkapta volna az ajanlottat, pedig a ZTE siman jobb csomagot pakol ossze, most is mint vetelytarsa, csak nehez ezt ugy szemlelni hogy nincsenek nagyon itthon, mig a masikat mossak az agyakba a hulyevej polos droidok a plazakban... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) dementor


dementor
senior tag

Rendesen szép az eszköz. Régebben használtam tőlük telefont teljes megelégedéssel. Kár, hogy mára kicsit háttérbe szorultak.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#28) Bog válasza RaveForce (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tévedsz, nincs az országban, maximum launchbox. És nem, egy tök középkategóriás jószág tesztjéről van szó, hogy legyen nektek mit olvasni akkor majd, amikor már vége az MWC-nek, de a P10 tesztje még nincs kész :K

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) AGE-T


AGE-T
senior tag

A dolby atmos kapcsoló láttán eléggé felszökött a szemöldököm...

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#30) nope00


nope00
tag

Nekem 1hete van meg a készülék kiemelném hogy vip garancia jár rá külföldön ami a következőket tartalmazza:
36 hónap garancia
Első 6 hónapban ha betörik a kijelző ingyen cserélik az elsőt
Garancia időtartalma alatt víz kárt is javítanak egyszer. Vártam már a topicot remélem sok tulaj lesz. Kint 400/410 euró a készülék illetve elég sűrűn van fent pár hónapos készülék licitben 310/350 körül.

[ Szerkesztve ]

(#31) tibcsi0407 válasza nope00 (#30) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van már egy Logout teszt is egy ideje, ott is van pár tulaj.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#32) takacsbotond válasza RaveForce (#26) üzenetére


takacsbotond
őstag

Lenovo Zuk Z2-őt azonos hardverrel vastagon 100k alatt osztogatják...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#33) dlaj válasza takacsbotond (#32) üzenetére


dlaj
őstag

Azonos?
Emlékeim szerint az 5"-os, és IPS. Továbbá lehet, hogy a többi komponens megegyezik.
De, a kettő telefon nem egy (méret) kategória.

(#34) Engikrisztus válasza tibcsi0407 (#31) üzenetére


Engikrisztus
tag

Kb 2 hónapja fedeztem fel ezt a telefont,azóta követem,keresgélek teszteket,videókat róla. Örömmel olvastam ezt a tesztet is,ahogy annak idején a Logout-ost is. Egyik lehetséges típus az MI5s mellett,amire talán leváltanám az OPO-at. A teszt alapján kicsit csalódás a kamera teljesítménye,bár papíron minden jóval meg lett támogatva.Talán a frissítés javít majd ezen is.

tibcsi0407: Keresgélésem alatt rátaláltam a kuponos "mókára",ami ezt a telcsit is érinti,viszont az feltűnt,hogy bazi nehéz olyan oldalt találni,ahol ezt a típust árulják,legalábbis pl egy Xiaomi-hoz képest. Egy 4gb/64 szürkére pedig nemsokára lehet beneveznék. Ha tudsz tippet adni,szívesen venném. Természetesen a cikkben is tesztelt B20-as változat lenne jó. :) Amúgy személyesen melyiket ajánlanád? Axon 7 vs MI5s?

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#35) tibcsi0407 válasza Engikrisztus (#34) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Számomra az Axon szimpatikusabb. A kamerában az OIS nagy segítség, a kijelző szebb, meg számomra az egész külső sokkal egyedibb.
Ha B20-ast szeretnél, akkor mindenképpen EU-s beszerzési forrást keress (Amazon, stb). Bár a Mi5S-ben sincs B20. :)

https://utdetailing.hu/

(#36) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.

(#37) FuRiONight válasza ollie (#4) üzenetére


FuRiONight
őstag

S7 Edge és ez között vaciláltam, de még nem eléggé kiforott szoftveres téren, illetve van pár gyenge pontja, ami miatt nekem nem tetszett: a kamera és az üzemidő. Ha ezt az idén megjelenő Axon 8-ra javítják, elgondolkodom, hogy cseréljem e az S7E-et.

A tesztet pedig köszönjük, még ha megkésve is. :))

(#38) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Nem értem, nálam az 5 óra kijelzőidőt hozza a készülék. Igaz ezt szinte sosem érem el egy nap. Előtte G4 volt, ahhoz képest minimum 25%-al jobban bírja az aksi. De néha 50%-is megvan. Szóval üzemidő nálam remek. Bár tudom a G4 nem igazán mérce sokaknak.

[ Szerkesztve ]

(#39) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon jó ez a telefon, és most már az ára sem vészes. Megfontolandó, ha valaki minőségi csúcstelefont akar venni. Vajon miért lett ilyen gyatra az üzemidő 820 és Amoled mellett? :F

Finn the human

(#40) tibcsi0407 válasza Matada2.3 (#39) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem ilyen gyatra egyáltalán a kínai változatnál. Valószínű szoftveres zűr lehet az EU-s verziónál.

https://utdetailing.hu/

(#41) takacsbotond válasza dlaj (#33) üzenetére


takacsbotond
őstag

Az erősebb O+3-at is megkapod ennyiért.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#42) .DLL


.DLL
veterán

5"-ban jöhetne. (természetesen akkora mérethez már csak fullHD felbontással, annak is vannak előnyei).

Az akku csalódás, pláne, mióta a Redmi 3 akku/méret aránya az etalon.

(P.H.)

(#43) judas13 válasza dlaj (#33) üzenetére


judas13
addikt

Szerintem is van egy "kis" különbség

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#44) slimshady


slimshady
senior tag

Pofásan néz ki, kíváncsi lennek mennyi anyag van a házban, milyen kézben a minosegerzete.

üdv.: SlimShady

(#45) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sose volt ZTE telóm, de most az a benyomásom, hogy megcsinálták számomra A Telefont. Olyan, mint a Motorola Nexusom 2.0 verziója:

- sztereó hangszóró
- 2k kijelző
- jó a kijelző aránya a telefon méretéhez képest

Plusz:
- sd bővíthetőség
- hátlapi (!) ujjlenyomat- olvasó
- 4 g ram
- bitang Snapi 820

Nagyszerű készülék! Venném azonnal, ha nem szeretném így a mostani gépemet :D

De jó lenne ha hivatalosan is forgalmaznák itthon...

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#46) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Az audio király, de az akku NB II-es, mint az igazi ZTE!

(#47) dlaj válasza Sebhelyes (#46) üzenetére


dlaj
őstag

Nálam az akku NB I
-es. ZTE Nubia Z11 Max. (Biztos hamisítvány. :) )

(#48) Lecs@ válasza dlaj (#47) üzenetére


Lecs@
addikt

:DDD

512 GB

(#49) Helltak válasza dlaj (#47) üzenetére


Helltak
őstag

A videó hangminősége milyen? Olvastam róla hideget és meleget is. Néztem egy tucat videót róla, de azért jobban hinnék egy saját vélemények :)
Nappal elég jó képeket készít, low light már nem annyira az erőssége ahogy láttam, de ez nem nagy baj.
Nagyon csábít a készülék.

Vivo X100 Pro

(#50) Helltak


Helltak
őstag

Tegnap megrendeltem, majd beszámolok róla 1-2 nap után. Már nagyon várom!

Vivo X100 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.