Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) FingR86


FingR86
őstag

na a 29-i dátumos kollégának rendelt axon 7 mini már elkezdett mozogni a nyomkövetős oldalon
bezzeg a saját részre rendelt 25-i dátumos axon 7 még sehol semmi... :U

(#602) atee_13


atee_13
őstag

Gyorstöltés kikapcsolható? Ha igen akkor hol?

(#603) FingR86 válasza atee_13 (#602) üzenetére


FingR86
őstag

egy lassú töltővel :D

(#604) pojakcs válasza FingR86 (#601) üzenetére


pojakcs
senior tag

Megmozdult! A 27.-én elindított rendelésem megérkezett tegnap Angliába, :Y

Üdv: Csaba

(#605) monti0222w válasza pojakcs (#604) üzenetére


monti0222w
addikt

Egyre izgalmasabb lesz! :D

(#606) FingR86 válasza pojakcs (#604) üzenetére


FingR86
őstag

akkor már most nekem kell jönni, a konténer legalján maradtam :D

(#607) pojakcs válasza FingR86 (#606) üzenetére


pojakcs
senior tag

Alatta ott van a másik rendelésem, az december 2-án lett elindítva, és még eveznek vele valahol.

Üdv: Csaba

(#608) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok! Újra itt vagyok! Én vagyok az, akinek az istennek se lehetett frissíteni a telóját, bárki bármit próbált segíteni nagyon kedvesen. :R
Szóval, most kicsomagoltam a "20170503174625015" nevű zip fájlt, majd megpróbáltam frissíteni SD kártyáról, és láss csodát, sikerült! Végre elmozdultam a holtpontról! :)
Szóval, eddig ez volt:

Most pedig már ez:

Tehát, most örülök, hogy ez is már előrelépés a nagy semmi után. De hogyan tovább? Hogyan lehetne egy még frissebb verziót feltenni? És melyiket?
(megjegyzem, bár Ausztriából van a teló, most már komolyan mondom, abban sem vagyok biztos, hogy osztrák verzió.) A lényeg, hogy A2017G

OnePlus 12

(#609) novinyul válasza sharkypeti (#608) üzenetére


novinyul
veterán

Na ez beszarás :D Nekem meg ez nem akar felszédelegni a telefonra, na ezután már nem merek mondani semmit sem.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#610) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Nagyon örülök, hogy sikerült egy frissítés SD-ről, de még mindig csak 6.0 Androidon vagyok.
Mi lenne a következő lépés, melyiket, hogyan?
A jelenlegi állapotom:

.

OnePlus 12

(#611) novinyul válasza novinyul (#609) üzenetére


novinyul
veterán

Na most hogy megfenyegettem a telefonom, rögtön felment a frissítés :D Ez az igazi WTF :F de a lényeg hogy 3 perc alatt felment. Újra formáztam az sd kártyámat, csak a zipet raktam rá és most simán ment minden.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#612) novinyul válasza sharkypeti (#610) üzenetére


novinyul
veterán

Próbáld meg most felrakni a B08-t utána ha felment mehet rá a B09. Szerintem most már menni fog

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#613) sharkypeti válasza novinyul (#612) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Ne haragudj, de én ilyen "műszaki dolgok ellen beoltott" 40-es vagyok, a szájbarágós fajta. :)
Belinkelnéd, kérlek, hogy melyik az 2 fájl? Azokat vajon ki kell csomagolni?
Előre is köszönöm.

OnePlus 12

(#614) sharkypeti válasza sharkypeti (#613) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Bocsi, elhamarkodottan írtam, visszaolvasva természetesen megtaláltam minden linket.
És bakker, minden úgy volt, ahogy mondtad, sikerült! Most ez a megkésett karácsonyi ajándék számomra. :)

.

OnePlus 12

(#615) mihione


mihione
őstag

Lehet en vagyok magyarorszagon az elso akinek custom rom fut az axonjan? :C
Sajnos a kinai rombol kivettek a daydream tamogatast es nagy kuzdelmek aran se sikerult megfeleloen futtatni,ezert gondoltam kiprobalok egy customot,google pixelesites utan hibatlanul megy.
Maga a rom baromi jo,szinte minden testreszabhato.Sztereo hang megy dolby nincs bar azt nem is hianyolom,fules mukodik de nemtudom,hogy a hifi dacon vagy a siman keresztul kuldi-e a jelet,elvileg van patch a hifi dacra.Akkuidorol meg nem tudok nyilatkozni,vr modban szivja rendesen a naftat de alap felhasznalasnal jonak tunik.A daydream pedig marha jol sikerult,egesz komoly jatekok vannak ra,virtual virtual reality pl otletes es 2x leesett az allam a latvanyvilagtol illetve a jatekban vagyok erzestol.Akit erdekel a tema mindenkepp ajanlom legalabb egy daydream controller es egy olcsobb headset beszerzeset!:)

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#616) novinyul válasza sharkypeti (#614) üzenetére


novinyul
veterán

Na akkor már neked is rendben van a telefonod :) Pedig azt hittem hogy kifog rajtunk, de hála istennek még is simán felment.
Mihione: Érdekes hogy a kínai verziós Axonokra nem volt Daydream támogatás, de hogy miért hagyták ki :F Kiváncsi leszek hogy válik be ez a szoftver. :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#617) ferzoli válasza mihione (#615) üzenetére


ferzoli
Ármester

Engem érdekelne, de nincs kedvem custom romokkal kisérletezni. Nem úgy volt, hogy nougattal bekerül a daydream támogatás? Pedig nézegettem hozzá a headseteket, de a jelenleg futó A2017GV1.2.0B08 buildben nem találom sehol a daydream-et...
Gyári oreoval megkapjuk vajon?

(#618) sharkypeti válasza novinyul (#616) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Igen, rendben van, és nagyon örülök neki. Lett néhány új features, meg néhány angol nyelvű menüpont, ami eddig nem volt. Azt nem mondanám, hogy jobb lett az akksihasználat, viszont feltűnően pörgősebb lett a rendszer, és az ujjlenyomat-olvasó. A kamerát még nem tanulmányoztam, a RAW fájlba való mentés érdekel majd a legjobban. Egyébként van erről valakinek valamilyen tapasztalata? Lehet ezeket a fájlokat használni Lightroomban?

OnePlus 12

(#619) mihione válasza novinyul (#616) üzenetére


mihione
őstag

En ugy tudom hogy a regebbi kinai romokban benne volt a daydream,viszont az ujakbol kivettek.Eu es usa szoftverven asszem most is benne van,de ha beirjatok play aruhazba h daydream es le tudod tolteni az appot akkor mennie kell.viszont amig nem allitottam at h pixelnek erzekelje a daydream addig pl a daydream appok nem osztott kepernyoben indultak el.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#620) toyasoslecho válasza ferzoli (#617) üzenetére


toyasoslecho
tag

Beállítás>alkalmazások>felül kis fogaskerék>speciális hozzáférés>virtuális szolgáltatás

Vagy beállítás>keresés> vr

(#621) ferzoli válasza toyasoslecho (#620) üzenetére


ferzoli
Ármester

Köszi, megtaláltam és a daydream app is települt. Most már csak egy headset - kontroller combo kell... :)

(#622) mihione válasza ferzoli (#621) üzenetére


mihione
őstag

Kontrollernek ajanlom a virtoba s1-et.Headsetbol pedig fiit vr 2s-t ha nem akarsz sokat aldozni ra.Nekem is az volt a zeiss elott.Ha erdekel az enyem elado :R

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#623) FingR86 válasza mihione (#622) üzenetére


FingR86
őstag

van még itt vki aki november körül rendelt EU Exp-el és még semmi hír róla ?
nekem még mindig:
25.11.2017 06:14 DPD adatközpont
A megrendelési adatok továbbitva a DPD felé.

(#624) ferzoli válasza mihione (#622) üzenetére


ferzoli
Ármester

Köszi, én is a zeiss-t néztem ki. Szemüveges vagyok, úgy olvastam a zeiss azzal is kényelmes.

(#625) sharkypeti válasza sharkypeti (#618) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Na, végre kipróbáltam. A kamera kizárólag kézi módban rögzít RAW fájlba, viszont örömteli, hogy az Adobe Lightroom (nem a butított Androidos mobilos, hanem a teljes, PC-s verzió) minden további nélkül kezeli a telefon által készített fájlt. Ez a funkció csak Nougat óta van, előtte nem volt.

OnePlus 12

(#626) mihione válasza ferzoli (#624) üzenetére


mihione
őstag

Zeiss vr one plus van nekem nagyon kiraly cucc,csak hat megkerik az arat,de ahogy irtad szemuvegre is fel lehet venni.
Talan meg annyi hogy elegge fel tud melegedni daydream alatt a telo,nagyon be van burkolva a headsetbe ugyhogy en levettem a kulso boritasat,meg nem probaltam de igy sokkal jobban kene szellozni ezaltal elvileg huvosebbnek is kene maradnia,ha nem akkor meg mindig ott az alufolias hoelvezeti hack :D

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#627) novinyul válasza sharkypeti (#625) üzenetére


novinyul
veterán

RAW-ban kézi módban van lehetőség fényképezni, de bírom hogy csinál egy sima Jpeg képet is, mint anno a Nokia 1020-nál :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#628) sharkypeti válasza novinyul (#627) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Igen, mindig 2 képet rögzít, úgy mint a komolyabb "normális" fényképezőgépek. E miatt is nagyon vágytam a Nougatra, persze számtalan jpg képet lőttem 2017-ben is az Axonnal, még RAW nélkül. Pár normálisabbat felraktam Instagramra is, ha érdekel megnézheted. ( @sarkadipeti )

OnePlus 12

(#629) pojakcs válasza FingR86 (#623) üzenetére


pojakcs
senior tag

Nyugalom. Én kettőt rendeltem pár nap eltéréssel. A 24.-ei rendelésem ma jött meg. A másik pár nappal később lett rendelve, arról semmi hír. Ha majd odaér Angliába, akkor begyorsul a folyamat. Onnét már csak pár nap, és tényleg vám s áfa mentes.

Üdv: Csaba

(#630) pojakcs válasza pojakcs (#629) üzenetére


pojakcs
senior tag

Erre a nem küldi a hívószámot problémára nem tudtok valami megoldást?

Üdv: Csaba

(#631) FingR86 válasza pojakcs (#629) üzenetére


FingR86
őstag

most néztem, hogy van oldal, ami tudja követni az EU exp csomagok útját DPD előtt is, és elvileg...
nem is angliába megy a csomagunk, vagyis az enyém nem, hanem Cseh/Prága

(#632) pojakcs válasza FingR86 (#631) üzenetére


pojakcs
senior tag

Pár nap, és itt lesz.

Üdv: Csaba

(#633) novinyul válasza pojakcs (#630) üzenetére


novinyul
veterán

Nem találod a beállítását?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#634) sharkypeti válasza novinyul (#633) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Gondolom a kérdés arra irányul, hogy a 2. slotban lévő SIM-kártyáról megy-e már a hívószámkijelzés.

OnePlus 12

(#635) novinyul válasza sharkypeti (#634) üzenetére


novinyul
veterán

Ahha :F Én 1 simmel használom, nem is tudtam hogy van ilyen hiba.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#636) pojakcs válasza novinyul (#633) üzenetére


pojakcs
senior tag

Nem. Azaz a beállításokban nem találom, hogy hová rejtették el. :)
1 simmel egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csaba

(#637) sharkypeti válasza novinyul (#635) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Amikor még senkinek nem volt Nougat, azzal biztattak, hogy majd a frissítés megoldja ezt a bugot. Nos, jelentem, nem oldotta meg. A 2-es slotból indított hívásoknál nem küld hívószámot, a hívott félnél "Magántelefonszám" felirat jelenik meg. Csak akkor küldi a hívószámot, ha elé *31# -et pötyögsz. Ha pedig a 2-es slotban lévő kártyádra érkezik bejövő hívás, akkor csak a hívó fél számát írja ki, a nevét még akkor sem, ha szerepel a telefonkönyvben. Én már megszoktam, nem bosszankodok miatta. A 2-es slotban a céges kártyám van, kb 50-60 ember ismeri, azok hívószáma elé beírtam 15 perc alatt a *31# -et, oszt jóvanazúgy. :-)

OnePlus 12

(#638) toyasoslecho válasza pojakcs (#636) üzenetére


toyasoslecho
tag

Személyek>fogaskerék>beállitás
>hivásbeállitások>szolgáltatói beállitások
>további beállitások

[ Szerkesztve ]

(#639) Erneszto válasza mihione (#619) üzenetére


Erneszto
tag

Nekem is 128GB-os kínai Axon7 készülékem van.
7.1.1 android V2.0B13 build.
Szemüveggel, még nem próbáltam, de osztott képernyőben megjelenik a kép szóval elvileg működik a VR.

(#640) sharkypeti válasza toyasoslecho (#638) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Mea culpa! És igen! A Nougat tényleg javította ezt a hibát, most már ez is megoldódott. Halkan azért megjegyezném, hogy ez a menüpont talán egyik telefonban sincs ennyire elrejtve, de a lényeg, hogy megvan.
(szeretem a tojásos lecsót)

OnePlus 12

(#641) novinyul válasza sharkypeti (#640) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor jár a pacsi a ZTE-nek amiért javították a hibát, persze jobb lett volna ha nem is lett volna benne. Kiváncsi leszek az Oreora, remélem hogy lesz ilyen jó mint a 7.1.1 :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#642) mihione válasza Erneszto (#639) üzenetére


mihione
őstag

Sima vr appok mennek a legtobb telon de daydreamrol volt szo.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#643) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Próbáltátok már USB-C / USB OTG kábellel összedugni a telefont PC-vel? Működik?

OnePlus 12

(#644) ferzoli válasza mihione (#642) üzenetére


ferzoli
Ármester

Még nincs headset, ezért nem ástam bele magam, de akkor végül is a daydream appban be lehet valahol állítani pixelnek a telót? Mert az appot elinditva feltűnt, hogy nem osztott képet ad.
Amúgy mivel több a daydream mint a mezei vr élmény?

(#645) mihione válasza ferzoli (#644) üzenetére


mihione
őstag

Nem lehet,build.propot kell hozza modositani.
Daydreamhez kell egy daydream kontroller is,vagy egy masik androidos telefon amiben van gyro szenzor azzal lehet emulalni a kontrollert.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#646) FingR86


FingR86
őstag

na már az enyém Budapesten jár : )

(#647) ferzoli válasza mihione (#645) üzenetére


ferzoli
Ármester

Van egy régi jó moto x-em, azt befognám kontrollernek, milyen app-al tudok emulálni?

(#648) ferzoli válasza mihione (#645) üzenetére


ferzoli
Ármester

Controller emulatorral próbáltam a moto x-en, de sehogy se tudom párosítani, lehet hogy kell neki egy headset is, addig nem megy?
A zeiss vr one párosodik a daydream app-al?
Kissé körülményesnek tűnik nekem ez a daydream móka :F

[ Szerkesztve ]

(#649) pojakcs válasza FingR86 (#646) üzenetére


pojakcs
senior tag

Egy konténerbe volt az én második rendelésemmel.

Üdv: Csaba

(#650) FingR86 válasza pojakcs (#649) üzenetére


FingR86
őstag

pont jó, mert szinkronba érkezik meg az aznap rendelt kemény tokkal is
az aliról jött és tegnap ért ide... azt sem siették el

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.