Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) novinyul válasza hari73f (#500) üzenetére


novinyul
veterán

Nagyon jó kamera került az Axonba(ez a típus érdekes módon csak ebben a telefonban van) ráadásul a szenzor mérete is elég nagy(2.6") Az OIS meg EIS+ is sokat segít, de ha lenne camera api 2 támogatás, az még jobb lenne. Sokkal többet tud ez a szenzor, bár van kézi mód, ott azért lehet játszani a beállításokkal.
Akkumulátor meg hozza az 5 óra kijelző időt, egy ekkora akkumulátortól ez egészen jó eredmény. Mind ezt gyári szoftver hozza, lehet hogy tud többet is egy főzött rommal. De nekem ez bőven elég, az egy nap lazán meg van.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#502) hari73f


hari73f
aktív tag

Tudná valaki tesztelni, hogy az Axon7 WiFi-je támogatja-e a MU-MiMO -t?
(specifikációban nem találtam rá utalást)

Természetesen kell hozzá WIFI AC (5GHz sáv) router ezzel a támogatással,
nem érdekes hogy a tényleges WAN / internet kapcsolat esetleg kevesebb....

Ha a telefonon a WIFI állomás "vonalsebessége" már 866 Mbps-ot mutat az jó. ;)

Amint megérkezik az enyém... majd letesztelem .

[ Szerkesztve ]

(#503) hari73f válasza novinyul (#501) üzenetére


hari73f
aktív tag

Valamit írtak itt egy okos tuning scriptről
[XDA]

amivel kitolja az üzemidőt. ;)
Le fogom tesztelni. :K

Kicsit nagy lesz az a 2,6" a kamera érzékelő méretnek. :)

Azért valamivel kissebbecske:

S5K2T8 5976 x 336820MP 6.828mm(1/2.6") 1.1 μm ISOCELL ZTE Axon 7

(bocsi nem kötözködés csak belegondoltam a féltenyérnyi kamera lapkára :)) )

[ Szerkesztve ]

(#504) hari73f válasza hari73f (#502) üzenetére


hari73f
aktív tag

egy kis vizuális segítség, erre gondoltam (másik telefonon pillanatkép)

[ Szerkesztve ]

(#505) novinyul válasza hari73f (#503) üzenetére


novinyul
veterán

Na igen az 1/ lemaradt, de azért átment :D Bár ez még mindig sehol sincs a Nokia 808 1/1,2" méretéhez képest. WIFI-t sajna nem tudom kipróbálni, de csak lesz valakinek ennyire gyors routere

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#506) mihione válasza hari73f (#503) üzenetére


mihione
őstag

Par hsz.-el feljebb linkeltem en is!:D
Fozott romok vannak de nem igazan kiforott a dolog,pl stereo hangszoro nem megy,hifi dac nem megy,rosszabb akkuido...
Nekem ezek az utolso infoim custom romok teren,de ha valaki megis fel akarna rakni akkor a dark romot dicserik leginkabb ami stabilan mukodik.Valszeg mivel eleg jol meg lehet lenni a gyari rommal igy nem olyan komoly szintu fejlesztok dolgoznak a custom romokon mint mondjuk egy nexus 5 esetebebln,bar ott joval egyszerubb is a helyzet.En mar kb 5 eve androidozok,azota romolgattam is par telefonon,egy motorolara sajat atdolgozasu gyari romot is csinaltam,de ennel a telefonnal feleslegesnek erzem ,egy kigyomlalt gyari rendszer rootal tokeletesen megfelelo mindennapi felhasznalasra,stabilan es takarekosan teszi a dolgat.
Ha van aki szeret kiserletezni,illetve kell neki a custom rom nyujtotta extra testreszabhatosag annak erdemes kiprobalni.Kivancsi leszek ki lesz az elso es mit tapasztal! :C

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#507) mihione válasza mihione (#506) üzenetére


mihione
őstag

Ja meg annyi hogy en kb 1 napja mar hasznalom a scriptet,de meg nem igazan gyozodtem meg rola hogy jobb vagy rosszabb lett-e.
52% 2 h kijelzoidovel nem kiemelkedo teljesitmeny.Majd kikapcsolom es megnezem ugy mit mutat de talan ennel jobban birta script nelkul.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#508) novinyul válasza mihione (#507) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem semmivel sem jobb, 52%-n 2 óra az igen karcsú, ha így nézzük az max 4-4:30 óra max. Nekem alaphangon 5 óra meg van.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#509) novinyul


novinyul
veterán

Kedves fórumtársak!

FingR: Meg fog érkezni a csomag! De azért bennem is lenne egy apró tüske Meg egy szó a szám szélén: F***

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#510) FingR86 válasza novinyul (#509) üzenetére


FingR86
őstag

kösz és viszont kívánom neked is.
bár a DPD még kellemesebbé tudta vna tenni... na de sebaj :D

(#511) mihione válasza novinyul (#508) üzenetére


mihione
őstag

Nekem is altalaban 5h meg szokott lenni,de miota ujraraktam sok google szarsagot engedelyezve hagytam,tegnap este ezeket szepen le is tiltottam meglatjuk igy mit produkal.
Kellemes Karacsonyt mindenkinek!:)

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#512) monti0222w válasza novinyul (#509) üzenetére


monti0222w
addikt


Hasonlóan, békés, boldog karácsonyt kívánok.

(#513) hari73f


hari73f
aktív tag

Sajnos túl hamar nem jön még a hivatalos
Android Oreo update. 2018 április / :K jobb később mint soha

GSM Arena

[ Szerkesztve ]

(#514) monti0222w válasza hari73f (#513) üzenetére


monti0222w
addikt

Annyira nem gond, én így a mostani 7.1.1-l is elvagyok. :K

(#515) novinyul válasza hari73f (#513) üzenetére


novinyul
veterán

Nagyobb gyártók sem sietek el a frissítést. Remélem hogy nem cseszik el a frissítést, mert akkor még marad egy ideig.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#516) hari73f válasza novinyul (#515) üzenetére


hari73f
aktív tag

Ha addig érlelik az új ROM-ot,
remélem kigyomlálják mind a hibákat mire kijön.

(#517) novinyul válasza hari73f (#516) üzenetére


novinyul
veterán

Mostaniban sincs hiba, legalább is nem találkoztam vele. A 8.0 írják hogy új lesz a felület is, remélem nem bonyolítja túl a ZTE.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#518) mihione válasza novinyul (#517) üzenetére


mihione
őstag

Nektek milyen verzio fut?
Kinai verziora van a mifavor 5.0 elvileg ugyanilyen lesz az oreos mifavor 5.x

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#519) novinyul válasza mihione (#518) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam a 4.2 verzió fut, Android 7.1.1(A2017GV1.2.0B08) alatt októberi biztonsági hibajavító csomaggal. Nálad már az 5 van?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#520) mihione válasza novinyul (#519) üzenetére


mihione
őstag

Igen nalam 5.0 megy 7.1.1 droiddal es szeptemberi biztonsagi frissitessel.
Sokkal gyorsabb lett vele a telo mint az elozo mifavor verzioval,design is tetszik kicsit miuira hajaz.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#521) novinyul válasza mihione (#520) üzenetére


novinyul
veterán

Tudsz dobni egy pár képernyő képet ide :D ? Kiváncsi vagyok milyen lett az 5.0 :R

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#522) monti0222w válasza novinyul (#521) üzenetére


monti0222w
addikt


Beltéri kép, automatán készült, nem lett rossz kép szerintem, de nem vagyok nagy fényképész, sőt semennyire sem.

(#523) novinyul válasza monti0222w (#522) üzenetére


novinyul
veterán

Javaslom a kézi módot, ott jobban be lehet állítani mindent. Itt is lehet látni a képen hogy, hosszabb záridőt használt a telefon, emiatt kicsit bemozdult. De elég jól lehet használni sötétben is a kamerát. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#524) mihione válasza novinyul (#521) üzenetére


mihione
őstag

Persze!Launcher mondjuk nem gyari :K


Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#525) novinyul válasza mihione (#524) üzenetére


novinyul
veterán

Tényleg olyan mint a Huawei, de azért nem egetrengető az eltérés.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#526) Anász


Anász
tag

Megérkezett a csomag, pedig a nyomonkövetés holnapra ígérte. Úgyhogy mindenkinek érdemes figyeni a csengőt. :K Viszont én lemaradtam már róla, jövőre lesz unboxing. :B

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#527) monti0222w válasza novinyul (#523) üzenetére


monti0222w
addikt

Mint írtam nem értek hozzá, mikor, milyen beállítás lenne jó?

(#528) pojakcs válasza Anász (#526) üzenetére


pojakcs
senior tag

Mikor rendelted? Gearbest, Eu-express, DPD?

Üdv: Csaba

(#529) atee_13 válasza Anász (#526) üzenetére


atee_13
őstag

Dettó :) Reggel ébresztett a futár, de én is csak 1-én leszek otthon, addig legalább szoba hőmérsékletre melegszik teljesen :DD

(#530) toyasoslecho


toyasoslecho
tag

DRÁÁÁGASÁgom!
Szürke lett!.... Maradhat :C

(#531) novinyul


novinyul
veterán

Ahogy látom kezd nőni a tulajdonosok száma :) Akkor kezdődhet a beköltözés!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#532) novinyul válasza monti0222w (#527) üzenetére


novinyul
veterán

Na ezt így leírni lehetetlen lenne, mindig az aktuális helyzetre kell beállítani Nappal és szürkületben jó az automata mód, csak este érdemes a kézi módot használni. Tényleg a tok jó lett?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#533) monti0222w válasza novinyul (#532) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen, köszönöm szépen, :R pedig jó lenne egy beállítási tanács a kézi módra. :K Jó lenne, ha lesz összefoglaló, a fényképezéssel kapcsolatban is lenne egy kis szösszenet. A milyen fülhallgató legyen kérdésben, szívesen segítek bárkinek, mint ahogy a topicjában is teszem. :K. A beérkező telefon tulajoknak, meg gratulálok, használjátok egészséggel, és gondoljatok csak bele hogy ez a telefon nem xarral gurigázik! :DD

[ Szerkesztve ]

(#534) FingR86 válasza toyasoslecho (#530) üzenetére


FingR86
őstag

mert aranyat rendeltél és szürkét kaptál helyette ? :D

(#535) novinyul válasza monti0222w (#533) üzenetére


novinyul
veterán

A fényképezéssel kapcsolatban inkább a topikjában érdemes kérdezni, ott vannak az igazi szakik. Az Axon 7 összefoglalón még gondolkodom, de sajnos ez a telefon már nincs gyártásban, illetve már csak a megmaradt készletek eladása megy. Szóval nem biztos hogy kell az összefoglaló, ami kérdés meg felmerülhet arra tudunk gyorsan válaszolni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#536) toyasoslecho válasza FingR86 (#534) üzenetére


toyasoslecho
tag

Szürkét rendeltem,csak két hét után rájuk irtam,h jólenne már feladniuk.A szín nem számít már.


20-ról 100-ra 1 óra kellett.
Kijelzője patent,összeszerelés is korrekt,de a rádiója nem a legacélossabb.Munkahelyemen(vidék) 3g-n 4-5 csík mindig megvolt(telenor)(blackberry z10).Ennél 4g 2 csík jobbik esetben,de inkább edge 2-3 csíkkal.A hangszórók pöpecek,dolbyval is,de füllhalgatónál nem estem hanyatt.z10 is jól szólt aptx.Hangerő nem az igazi,dolbyval meg katasztrófa(atmosos fülesel biztos jó)
Még ismerkedünk,de már most idegbajt kapok swipe hiánya miatt(első androidos telom).Sajnálom a BB- t

(#537) mihione válasza toyasoslecho (#536) üzenetére


mihione
őstag

A hifi mod bekapcsolasaval hangosabb lesz,nemtudom igy probaltad-e.De az eus verzioknal a hangero elvileg szoftveresen le van butitva jogszabalyok miatt,errol mar en is olvastam.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#538) toyasoslecho válasza mihione (#537) üzenetére


toyasoslecho
tag

Ahol standard még super közül lehet választani?Superen volt.

(#539) novinyul válasza toyasoslecho (#536) üzenetére


novinyul
veterán

Érdekes amit írsz. Nálam pont hogy a térerő ami nagyon szuper, sok telefon megfordul a kezem között, de az Axon 7 kiemelkedő ebben. Swipera meg ajánlom a Google saját billentyűzetét, nagyon jó a swipe benne. Fülhallgatóra kimenő jel igen jó az erősítő miatt, de ez csak abban az esetben jön ki ha megfelelő minőségű a zene is, na meg egy jobb fülhallgató sem árt. A hangszórók kb. 50-60% hangerőn szólnak a legszebben. BB használtam én is( Z10, Passport) a billentyűzet nagyszerű rajtuk, meg a rendszer is faxa volt, de kivégezték sajna :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#540) toyasoslecho válasza novinyul (#539) üzenetére


toyasoslecho
tag

Jó ez a térerő, kicsit túlzás részemről. Ez egy speciális eset, mert szinte egy Faraday kalitkába vagyok. Ablak mellett van rendes térerő, csak mig a BB (műanyag ház) full 3g térerőn volt,addig ezen nincs. Minimal 4g, 3g nuku, 2g közepes. De ez spéci eset. Swipra a gesztusvezérlést értettem,multitask stb. Még szerencse h duplakopp van

[ Szerkesztve ]

(#541) novinyul válasza toyasoslecho (#540) üzenetére


novinyul
veterán

Na a BB swipe vezérlése az unicum volt(meg a Nokia N9) Én a dupla koppot nem használom, helyette az ujjlenyomat olvasót használom. A térerő érdekes, lehet hogy ki kellene próbálni hogy csak 3G-re állítod a telefont. Ne akarjon 4G-re kapaszkodni, lehet hogy emiatt rossz a térerő.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#542) monti0222w válasza toyasoslecho (#540) üzenetére


monti0222w
addikt

Igaz, Budapesten lakom, de még itt is találkozunk olyan helyekkel, ahol kevésbé vagy egyáltalán nincs jel, általában, (igaz ez függ a szolgáltatótól is), az Axonnak ott is van jel ahol a kollégáimnak gyengén vagy egyáltalán nincs vétele.
Fülessel hallgatva a zenét, szerintem meg kiemelkedőt nyújt, és itt nem a hangerőt értem, hanem a hang minőségét, a hang tartományok meglétét amit itt, kiegyensúlyozottan kapok meg.

[ Szerkesztve ]

(#543) ferzoli


ferzoli
Ármester

Sziasztok!

Tegnap megérkezett nekem is a gearbest-től az axon 7, A2017G. Belakás előtt gyors kérdés:

- Legfrissebb gyári rom honnan tölthető le? OTA-n próbáltam, úgy nem frissül... (ztedevice-on nem találom)

- Bevált, tökéletesen illeszkedő üvegfóliát tudtok ajánlani? (kettőt rendeltem korábban egyik sem tökéletes)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#544) novinyul válasza ferzoli (#543) üzenetére


novinyul
veterán

Szia!
Az üveg, de még a sima fólia sem fog kiérni teljesen a szélekre( éljen a 2,5D kijelző :((( )
Milyen szoftver van a telefonodon? Nálam ez a legfrissebb
[link] Sőt az eu-s Axon 7 telefonok között is ez a legújabb. Egy próbát megér hogy letöltsd, gyökérbe berakni majd frissítèsel rákeresni.
Sajnos volt akinek nem tudtuk felvarázsolni a telefonjára az istennek sem, de volt akinek meg simán fel ment.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#545) ferzoli válasza novinyul (#544) üzenetére


ferzoli
Ármester

Ez van jelenleg:

- A2017GV1.0.0B11 (Build number)
- 6.0.1 Android

Nem értem ota-n miért nem megy, megpróbálom amit linkeltél, köszi!

(#546) novinyul válasza ferzoli (#545) üzenetére


novinyul
veterán

OTA nekem sem ment, de így felrakva simán felment. Egy kicsit kacifántos ez a frissítés, lehetett volna egységes a szoftver az eu-ban.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#547) ferzoli válasza novinyul (#546) üzenetére


ferzoli
Ármester

Felment simán, utána nyomtam egy factory resetet is a biztonság kedvéért.
Gyorstöltést ki lehet valahol kapcsolni, az akkut kimélendő?

(#548) novinyul válasza ferzoli (#547) üzenetére


novinyul
veterán

Menüben nem láttam ennek a lehetőségét, de én amúgy sem a gyári töltővel használom. Este szoktam rárakni egy 1A töltőre, így lassan de stabilan töltődik. A szoftver frissítésnek meg örülök hogy felment, reméljük mindenki fel tudja majd rakni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#549) monti0222w válasza novinyul (#548) üzenetére


monti0222w
addikt

Sajna nekem nem, letöltötem kicsomagoltam, a beállításoknál a frissítésre rányomtam keresi és semmi, mi a probléma?

(#550) mihione


mihione
őstag

Nos a nemreg linkelt akku scriptet felejtsetek el,tegnap kb 4 ora kijelzoidovel kerult 10% korulre,este ujrainditottam hogy alapra aljon minden lass csodat most tartok 30%-nal 3 ora 18 perc kijelzovel.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.