Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) monti0222w válasza novinyul (#350) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönöm szépen. :K
Nem létszükséglet a duplakopp, de ha van, akkor miért ne, van olyan körülmény amikor jól jön ez is. :K

(#352) novinyul válasza monti0222w (#351) üzenetére


novinyul
veterán

Ritka esett hogy elég a dupla kopp, ha előveszem a telefont, akkor már fel is kell oldanom. Arra meg a legjobb az ujjlenyomat olvasó.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#353) monti0222w válasza novinyul (#352) üzenetére


monti0222w
addikt

Persze, egyértelműen jobb az újlenyomat olvasó! Pompásan mükődik 10/9-szer biztosan ahogy mondtátok. :K Délután vagy az este folyamán rendelem a linkelt üveg fóliát, az idén még megjöhet?
Novinyul a Spigen tokról tudsz egy linket adni? Alin kerestem, de még idáig nem akadtam rá. :N
Egyre jobban tetszik az Axon 7! Nem a külsőt értem ez alatt, hanem a rendszert is.

(#354) novinyul válasza monti0222w (#353) üzenetére


novinyul
veterán

[link]
Kínaiak nem árulják, csak innen tudtam rendelni. Amúgy az első héten még nem voltam hanyatt vágodva a telefontól, de aztán egyre jobban megtetszett ahogy megismertem.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#355) novinyul


novinyul
veterán

Üveg fóliából meg ezt rendeltem
[link]

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#356) monti0222w válasza novinyul (#355) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönöm a linkeket, az ebay menni fog, viszont az Amazonról még nem rendeltünk semmit, paypal-al mükődik az is?

(#357) novinyul válasza monti0222w (#356) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem igen.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#358) monti0222w válasza novinyul (#357) üzenetére


monti0222w
addikt

Ok, nézegetem az XDA-t, de úgy nézem lehet nem lesz megoldás a fekete háttérrel kapcsolatban. Néztem a kamerához a Gcam-t is fellehet tenni? Te feltetted, ha igen milyen vele a fótózás, javít-e rajta valamit? Az LG G6-nál tudom mükődik a dolog.

(#359) novinyul válasza monti0222w (#358) üzenetére


novinyul
veterán

Nem raktam rá semmit, gyárival is jó képeket lehet készíteni. Én a kézi módot szeretem a legjobban, ott mindent lehet állítani. Az XDA van leírás a fekete háttèr beállításáról. Google keresőbe ha beírod az Axon 7 black theme-t ki fogja dobni.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#360) monti0222w válasza novinyul (#359) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi, nem vagyok nagy fotós, nem is azért kérdeztem, részben a kíváncsiság, részben hogy mükődik-e.

(#361) novinyul válasza monti0222w (#360) üzenetére


novinyul
veterán

Nem fog menni, nincs camera api2 támogatás! De a gyári alkalmazás is nagyon jó.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#362) monti0222w válasza novinyul (#361) üzenetére


monti0222w
addikt

Ok, engem a fotó része tényleg annyira nem érdekel, mivel csak a családot, a munkáimat, a kutyáimat fényképezem.
Engem a zenei része vonzott ide. :K
Teljesen hobbi szinten kattintok a fényképezővel, nem is az izgat engem egy mobilban ellentétben a nagytöbbséggel, akik arra mennek rá hogy minél jobb képet lővő mobilt vegyenek. :K

[ Szerkesztve ]

(#363) novinyul válasza monti0222w (#362) üzenetére


novinyul
veterán

Zene az pipálva. Engem meggyőzött ebből a szempontból, persze nincs durva fülesem, de az AKG fülest nagyon megküldi :) Remèlem beválik a telefon és sokáig fogod használni.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#364) monti0222w válasza novinyul (#363) üzenetére


monti0222w
addikt

Már haverok vagyunk a mobillal, :D úgy két évre tervezem megtartani.
Milyen tipusú AKG fülesed van, csak nem az N40?

(#365) novinyul válasza monti0222w (#364) üzenetére


novinyul
veterán

Amit a Note 8 mellé csomiznak, de hogy annak mi a becsületes neve :F Mondjuk nem rossz füles, meg egy Voix(anno az Umi adta ki, az árához képest nagyon jó) fülest is használok.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#366) toyasoslecho válasza monti0222w (#356) üzenetére


toyasoslecho
tag

Az amazon-nál nem lehet paypal-lal fizetni,csak bankkártyával.A virtuális bankkártya is mükődik .Nyugodtan megadhatod az adatokat ,az amazon nem mezei kínai lehúzos bolt.

(#367) monti0222w válasza toyasoslecho (#366) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi az információt, intézem. :R

Novinyul : próbáltam utána nézni, de nem jól kereshettem rá nem találtam infót róla, Bone se írta a tesztben. Az N40 egy jó hangú füles, azért kérdeztem, mert nem sok embernek van Mo-n. Egyet tudok biztosan. :K

[ Szerkesztve ]

(#368) novinyul válasza monti0222w (#367) üzenetére


novinyul
veterán

Samsung EO-IG955BSE AKG sztereó headset, ez a becsületes neve :) Rákerestem a neten és meglepően jó árban adják(5990ft), ráadásul nekem nagyon kényelmes is a használata.
Baszki ez az N40 durva árban van :Y Egyszer szívesen rádugnám a telefonra egy kicsit :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#369) monti0222w válasza novinyul (#368) üzenetére


monti0222w
addikt

Megérné, :K az említett N40-ek ismerem a történetét, tulaj váltásokat, az első tulaj Audiófly-s, ő vezetett engem is feléjük, a 2. tulajt is ismerem, együtt volt, illetve neki még megvan a Pro 6-ja.
A.füles találkozon jól szerepelt, tudomásom szerint a nagy többségnek tetszett a hangja. :K

(#370) ferzoli


ferzoli
Ármester

Mindenkinek parkol még a teló? Nekem semmit nem változott a státusz, gearbest-nél "shipped" de szerintem még nem adták fel, csak jelezték a dpd felé, hogy majd megy a csomag.
Tartok tőle, hogy ez a nov 22.-i rendelés már nem csúszott át mielőtt lelőtték az eu expreszt...

(#371) atee_13 válasza ferzoli (#370) üzenetére


atee_13
őstag

enyém dettó

(#372) FingR86 válasza ferzoli (#370) üzenetére


FingR86
őstag

nyugi az én 11.-i rendelésem is még úton van kinabol, mert még semmi infó a dpd oldalán.

(#373) ferzoli válasza FingR86 (#372) üzenetére


ferzoli
Ármester

Akkor ebből max jövőre lesz valami, ha újra indul az eu-express

(#374) pokers válasza ferzoli (#370) üzenetére


pokers
senior tag

Még csomagszámot se kaptál, hogy tudd követni merre jár?
Én nov. 20.-án rendeltem, másnap már küldték is a csomagszámot. Jelenleg a státusza "Belföldi feldolgozásra továbbítva". Remélem jövő7 elején csak megérkezik :U

(#375) monti0222w válasza ferzoli (#373) üzenetére


monti0222w
addikt

Sajnálom srácok, de karácsonyi időszakban mindig necces a szállítás, mindegy honnan hova!
Nekem szerencsém volt Novinyul jóvoltából, és így már kihasználhatom a telefon nyújtotta hifi élményeket, megérte beruházni rá!
Remélem, nektek is még kari előtt megjön. :K

(#376) ferzoli válasza pokers (#374) üzenetére


ferzoli
Ármester

De kaptam, de nov 23. óta csak ennyit látok a dpd keresőben:
"DPD data centre: Order information has been transmitted to DPD."
Ez alapján gondolom, hogy nincs még a teló a dpd-nél, csak az infó, hogy majd megy csomag

[ Szerkesztve ]

(#377) Anász válasza ferzoli (#376) üzenetére


Anász
tag

Ha jól tévedem, akkor Kína és Anglia közt van valahol a csomag, ha beért Angliába, onnantól lehet rendesen követni a csomagot.

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#378) novinyul válasza monti0222w (#375) üzenetére


novinyul
veterán

Oltári nagy szerencse volt hogy megtaláltam neked ennyièrt az Axon 7-t :) De ilyenkor Kínából mire ideér a megrendelés, na az nem 30 nap :( De remélem hogy mindenki megkapja a telefonját, jó lenne felpörgetni a topikot :D

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#379) monti0222w válasza novinyul (#378) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen az volt, :K :C pluszban az eladó ember is nagyon fer, korrekt volt, sejtem nagyjából hogy mükődik a dolog náluk, mondjuk ez engem nem érdekel, kaptam egy új mobilt doboz nélkül, de minden tartozékot megkaptam hozzá és még többet is, 1 év ZTE garanciát hozzá, ennyi nekem elég. :K

Én is remélem hogy mindenkinek befut az Axon 7-te időben, még kari előtt. :K

[ Szerkesztve ]

(#380) novinyul válasza monti0222w (#379) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor te egy ugyan attól az embertől vetted, akitől az enyém is van :DD csak én nem személyesen vele találkoztam. Nekem vatta új volt, minden fóliába csomagolva, persze doboz nélkül(sejtésed jó, LG-ben is így csinálják!) minden tartozèkával. Ennyiért meg ajiba kaptam. :)

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#381) monti0222w válasza novinyul (#380) üzenetére


monti0222w
addikt

:D, Lehetséges, az enyém is elől-hátul fóliában, plusz a buborékos zacsi, amiben benne volt minden, a tartozékok is még az eredeti csomagolásban voltak, nem újra csomagolt cucc volt. :N
Ahogy mondod, annyiért ajándék volt a telefon, nekem biztosan! :K
Tényleg nagyon nagy mázli volt az egész, így utólag bele gondolva. :K :D
Jókor, jó időben voltunk ott.

(#382) ferzoli válasza monti0222w (#381) üzenetére


ferzoli
Ármester

Mindketten a jófogásról vettétek ettől az emberkétől? Érdemes figyelni, hátha lesz még neki? Készülve arra, ha gearbest nem jön össze...
Ha jól értem, amit nem mondtok ki, akkor a gari se hivatalos, hanem hozzá szól? Vagy valamit félreértek? :D

(#383) novinyul válasza ferzoli (#382) üzenetére


novinyul
veterán

Röviden refush a telefon. LG telefonokat is lehet így venni(Pl. G4-5-6, 5X, volt mindegyik így nekem) vatta új minden benne, gari mindig az eladóhoz szól(tudjuk miért) viszont így jóval olcsóbb. Na meg gyári alkatrész minden, ha meg gond lenne ott van helyben minden. :)

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#384) novinyul


novinyul
veterán

Bakker nem tudom mi történt a szorgos kis kínaiakkal :F
De megjött mind a két csomagom, az üveg fólia( 2 db helyett 4 db kaptam :D ) meg a sand stone tokom is, abba is rakta még minden féle okosságot. Csak még el kell hoznom a kollégámtól őket.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#385) pokers válasza novinyul (#383) üzenetére


pokers
senior tag

Röviden refush a telefon.
Ez mit jelent, mert még a gugli se ismeri ezt a szót :F

(#386) novinyul válasza pokers (#385) üzenetére


novinyul
veterán

Röviden vagy teljesen felújított darabokat vagy garanciás cserére előkészített telefonokat értjük. Mióta nem megbonthatóak a készülék házak(legalább is szerszámok nélkül nem lehet) mindig vannak előkészített telefonok cserére. A cserélt rossz készülék meg feljavításra kerül, általában minden cserélve van. Mi is így csináltuk.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#387) pokers válasza novinyul (#386) üzenetére


pokers
senior tag

Értem. Én ezekre az árukra a "refurbished" szót ismertem eddig :)

(#388) monti0222w


monti0222w
addikt

Mi a helyzett a Gearbest-nél rendelt telefonokkal, hol járnak már?

Pár szót írnék a hangról amit írtam előzőleg a fülessel hallott hangról, amiben bíztam bevált, kitisztult, a nyers hang elsimúlt megszelidült, szépen összeállt a hang, a basszus nem lesz olyan mint a HTC BoomSound-ja, de van, hallható, hál isten legalább nem katyvasz az egész, a részletesége is adott minden tartományban, a magasak is szépen, fárasztó visítás mentesen hallhatók. Nekem bejön mert pont azt kapom hangzástól amit szerettek hangban. :C
Kíváncsi vagyok mások véleményére is ezzel kapcsolatban, mivel érdekel a téma, plusz ki mit hall ki belőle, és ennek megbeszélése! :K

(#389) novinyul válasza pokers (#387) üzenetére


novinyul
veterán

Na mi soha nem mondtuk ki így , de ez a helyes. :K

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#390) novinyul válasza monti0222w (#388) üzenetére


novinyul
veterán

Na ennek örülök hogy tetszik a hangja. Nekem a HTC basszusa nem jött be annyira(HTC 10) az Axon 7 jobb szerintem, kiegyenlítettebb a hangkép. Én mondjuk a Power Ampot használom a gyári zenelejátszó helyett, nekem az vált be a legjobban. Hangszórókban egyértelműen az Axon 7 a nyertes. Ráadásul az akkumulátor is hozza az 5 órás kijelző időket, minden erőfeszítés nélkül. :)

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#391) monti0222w válasza novinyul (#390) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen kiegyenlített, de hüvősebb, hidegebb is a hang, és részletező, egy jó fülessel kombinálva nagyon jó összképet kapunk vele! Rockra, bármelyik irányzatával tőkéletes, a mai sok basst követelő zenei írányzatokhoz már kevésbé. Írtam is amit hallgatók zenéket, stílust, azokhoz nagyon jó, a nagy mobilos átlagból bőszen kiemelkedik, a zene mobilok közül a sztereó hangszórói miatt emelkedik ki.
Player Pro van nekem évek óta, plusz Spotify. Gondolkodok majd valami rádió alkalmazást letőlteni, de az az igazság még nem találtam meg az igazit. :N

(#392) FingR86 válasza monti0222w (#388) üzenetére


FingR86
őstag

még nagyon semmi. kb november 25-én jött az SMS a dpd-től, a szokásos 2-5 napos sablon szöveggel.

(#393) a10l68yw


a10l68yw
csendes tag

Ha valaki még szeretne venni, újra van Axon7 a GB-n:

[itt]

(#394) ferzoli válasza a10l68yw (#393) üzenetére


ferzoli
Ármester

Igen, csak most nincs mellé eu express, így esélyes, hogy megfogják a vámon.

(#395) a10l68yw válasza ferzoli (#394) üzenetére


a10l68yw
csendes tag

Igen, ez sajnos benne van a pakliban. Nekem még az utolsók között jött meg EU expressel.

(#396) ferzoli válasza a10l68yw (#395) üzenetére


ferzoli
Ármester

Szerencsés vagy :) Milyen dátummal rendelted?

(#397) a10l68yw válasza ferzoli (#396) üzenetére


a10l68yw
csendes tag

Október 24-én rendeltem. Az oldal szerint nem volt készleten, folyamatosan változtatták a várható beérkezési időt, emiatt egy kissé ideges is voltam, de nagy nehezen beérkezett és nov. 9-én feladták. 2 hét alatt ért Angliába, onnan 3 nap múlva már nálam is volt (nov.28.). Már 2 hete enyém a drágaszáág.. :DD

(#398) pokers


pokers
senior tag

Na mit hozott a postásbácsi? :K

Még melegszik, elég hideg volt, mikor kivettem a készüléket.
Szóval aki a 3 hete agyon akciózott GB-s készüléket rendelte, megnyugodhat, A2017G verziót fog kapni, még a töltője is EU szabvány, átalakító nélkül mehet a konnektorba.

Elég jó súlyban van, 180gr. Az eddig használt LeEco Le2Pro-m csak 155gr. Az Axonba érződik az anyag :)

(#399) novinyul válasza pokers (#398) üzenetére


novinyul
veterán

Na végre :D Csak leszünk már egy páran :) Akkor kezdődik a belakás.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#400) atee_13 válasza pokers (#398) üzenetére


atee_13
őstag

Te nem DPD-vel rendelted ha jól emlékszem ugye? Belga post volt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.