Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) monti0222w válasza novinyul (#298) üzenetére


monti0222w
addikt

A BoomSoundot lenyomta, ezalatt mit értesz rajta, nagyobb hangerő, több basszus, kiegyenlített hangkép? Részletet melyikkel hallottál többet?
Egy ismerősöm pont az HTC 10-el tette bele a bogarat a fejembe.
De még így több van számomra az Axon 7 mellett. :K

(#302) mihione válasza ferzoli (#295) üzenetére


mihione
őstag

Rendeltem egy Zeiss VR One Plus headsetet meg hozzá egy Virtoba S1 daydream motion controllert,igaz így is 30k lett egyben a cucc,de kb annyi lenne vagy több a google féle megoldás is,aminél azért a zeissnek jóval komolyabb a headsetje.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#303) novinyul válasza monti0222w (#301) üzenetére


novinyul
veterán

A hangszórók versenyét az Axon nyerte, minden téren jobb volt. Fülessel már inkább kiegyenlítettebb a verseny, de nekem az Axon hangszíne jobban tetszett(saját vélemény)

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#304) mihione válasza mihione (#302) üzenetére


mihione
őstag

Elirtam 25k volt nem 30k.Ha esetleg valaki belekostolna a daydreambe...

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#305) novinyul válasza mihione (#304) üzenetére


novinyul
veterán

Szép ára van :( Ennyièrt jó nekem a sima valóság is :D

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#306) ferzoli válasza mihione (#304) üzenetére


ferzoli
Ármester

Hol vetted? Itthon csak a headsetet 30-40k körül látom...

(#307) mihione válasza novinyul (#305) üzenetére


mihione
őstag

Nem olcso,de en pont emiatt is valasztottam az axon-t.

Ebayen vettem mindent,a headsetet nemetbol a kontrollert kinabol.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#308) FingR86


FingR86
őstag

van itt köztetek olyan aki 24-én vette? az enyém még mindig packed állapotban van.
elfelejtették vna módosítani az állapotot vagy még nem lenne feladva ?

(#309) ferzoli válasza FingR86 (#308) üzenetére


ferzoli
Ármester

22-én vettem, gearbest-nél shipped out, dpd-nél pedig 23-án: "Order information has been transmitted to DPD." azóta ez a státusz, nem változik.

[ Szerkesztve ]

(#310) novinyul válasza mihione (#307) üzenetére


novinyul
veterán

Persze ez is egy választási lehetőség az Axon 7-re :R De nálam a zenei képességei voltak az első helyen.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#311) Anász válasza FingR86 (#308) üzenetére


Anász
tag

Becsatlakozom read-only módból. :) 15-én vettem, azóta ez az állapota: 2017-11-17 22:20 Southall, Your parcel is on its way.

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#312) mihione válasza novinyul (#310) üzenetére


mihione
őstag

En zenere csak a kocsiba jacken szoktam hasznalni,de ugy is jol szol :D
Szerintem ez a telefon pont azert jo mert jo alapkepessegekkel rendelkezik plusz rajonnek meg ezek az extrak es arban kedvezo marad a konkurenciahoz kepest.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#313) pokers válasza FingR86 (#308) üzenetére


pokers
senior tag

Nálam másnapra shipped out lett, de mint írtam korábban, a termékoldalon írta a GB, hogy dispatch between 21.11.-04.12. Szóval ha majd szűk két hét múlva se kapsz shipped out emailt, akkor kezdhetsz érdeklődni, hogy mi a szitu.

(#314) novinyul válasza mihione (#312) üzenetére


novinyul
veterán

Ebben egyetértünk :) Nem rég jöttünk haza a Vörösmarty téri nyüzsgésből, de jó hasznát vettem a kamerának(mind videó és fényképezőként is) és az akkumulátora is kiváló.
Meg az antutu eredménye sem rossz, még van benne erő

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#315) hari73f válasza novinyul (#314) üzenetére


hari73f
aktív tag

Ha jól vettem ki, a gyári rendszerrel használod a ZTE-t.
Melyik Android verzió?

[ Szerkesztve ]

(#316) mihione válasza novinyul (#314) üzenetére


mihione
őstag

En tavaly lottem vele az elso tesztkepeket ugyanott,sotetben, be is kerultek az altalam irt tesztbe.
Nekem eleg brutal akkuidoket sikerult elernem vele :D


Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#317) novinyul válasza hari73f (#315) üzenetére


novinyul
veterán

Gyári rendszer, 7.1.1. októberi Security patch. Semmi gond vele, se fagyás, se akadás. :) Remélem tényleg jön a 8.0, az még tudna dobni rajta.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#318) mihione válasza novinyul (#317) üzenetére


mihione
őstag

Kínai béta 8.0 gyári rom már fent van xdan!

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#319) novinyul válasza mihione (#316) üzenetére


novinyul
veterán

Megjelenés után még nem volt az igazi a kamera, de reszeltek rajta sokat, így 7.1 igen jó képeket. Az akkumulátor idő is nagyon kellemes meglepetés. Elég sokat nyúzom minden nap, de olyan hogy estig ne bírta volna ki, na olyan sosem volt. De 5-6 óra kijelző idő meg van, pedig csak 3250mAh az akku, szóval jól van optimalizálva a rendszer. :)
Akkor január-február környékén várható lesz nekünk is :DD

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#320) hari73f válasza novinyul (#319) üzenetére


hari73f
aktív tag

Elvileg az enyém is már szállítás alatt van Gearbestről,
DPD sms-t megkaptam, így mertem rendelni hozzá
mindjárt egy pótakkut, kicsit hosszabb távra tervezve.
Aliexpresszről

Nagyon egyszerűen szerelhető az Axon7 , egy Youtube videót végignéztem róla.

[ Szerkesztve ]

(#321) novinyul válasza hari73f (#320) üzenetére


novinyul
veterán

Az akkumulátor még ráért volna, 1 évet még állandó gyorstöltéssel is kibír, kíméletes használattal meg 2-3 év. Szerelni meg nem vészes, de a hangszóró műanyag rácsozata cserés szétszedésnél, de azon kívül igazi lego telefon, na jó az akkut szopó roller kiszedni.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#322) hari73f válasza novinyul (#321) üzenetére


hari73f
aktív tag

eddig az összes laptop, tablet, telefon akkumnak látványosan csökkent a kapacitása 1-1,5 év után.
Ha olcsón be tudom szerezni , mindig rendelek tartalékot.

ja az akku ragasztással küzdött a videón is a srác...
meg kellett volna melegíteni aztán kijön könnyen :K

[ Szerkesztve ]

(#323) novinyul válasza hari73f (#322) üzenetére


novinyul
veterán

Ott már nem illik hőlégfúvot használni.Mi is mindig megküzdöttünk a ragasztott akkumulátorokkal, Iocean telefonoknál még megfejelték ezt az üveg hátlapokkal. Na azt levenni sérülés nélkül felért egy isteni csodával :DDD és akkor még kiszedni az akkut. De volt hogy kiszedésnél pukkant el, na akkor szídtam a keleti k.anyjukat.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#324) hari73f válasza novinyul (#323) üzenetére


hari73f
aktív tag

nem kell túl nagy hőmérséklet ~60 fok elég oda, akár hajszárítóval.
Jóval magasabb hőmérsékleten tesztelik ezeket az akkukat már..

[ Szerkesztve ]

(#325) monti0222w


monti0222w
addikt

Nem látok most sehol akciózva eus verziót, az Ebay-en van Németből 120e. ft + szállítás, Kínából olcsóbb lenne, de az meg nem eus változat.

(#326) ferzoli válasza monti0222w (#325) üzenetére


ferzoli
Ármester

Erre talán érdemes rákérdezni, leírás alapján tudja a B20-at, tehát elvileg a globál verzió.

(#327) novinyul válasza monti0222w (#325) üzenetére


novinyul
veterán

Már nem is nagyon lesz akciós, nincs már gyártásban, lett is linkelve nem olyan rég. De az eu-ban mindig drágább volt, kínából meg hát lutri hogy melyiket kapod, valahogy a kis sárgáknak nem hiszek. Vagy csak akkor hiszem el ha már a kezembe van.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#328) novinyul válasza ferzoli (#326) üzenetére


novinyul
veterán

Akár hogy nézem nem jelöli hogy milyen régiós, a többinél meg az eu változat elfogyott, csak us. van vagy kínai

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#329) mihione válasza novinyul (#328) üzenetére


mihione
őstag

Siman jo a kinai is amugy,en telekomnal vagyok es amerre jarok 90%-ban van 4g lefedettseg.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#330) novinyul válasza mihione (#329) üzenetére


novinyul
veterán

Én telenoros vagyok, Pesten nem is volt gond, de azon kívül sajnos gyakran előfordult hogy max. Edge volt. Emiatt adtam el a Meizu Pro 5-m, pedig nagyon jó telefon volt. Ezért érdemes B20-s telefont venni.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#331) ferzoli válasza novinyul (#328) üzenetére


ferzoli
Ármester

Nem jelöli, de talán érdemes (B20 miatt gondolom) rákérdezni, hátha az...

(#332) novinyul válasza ferzoli (#331) üzenetére


novinyul
veterán

Mindenképp rá kell kérdezni, de csak egyszerűen :)
A2017G vagy A2017? ha G-s akkor boldogság van, de ha valakit nem zavar a B20 hiánya, akkor jó vétel.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#333) atee_13


atee_13
őstag

Az mennyire normális, hogy a dpd nél ez szerepel? :

We've received your order details, and we're expecting your parcel shortly

nov 23 án elvileg feladták, jött sms is

(#334) novinyul válasza atee_13 (#333) üzenetére


novinyul
veterán

Elvileg kellene érkeznie, de írj rájuk hogy mi a fasz van.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#335) Anász válasza atee_13 (#333) üzenetére


Anász
tag

Nekem 17-e óta van ugyanebben a státuszban. Egy kis plusz infó mi is történik: [link]

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#336) atee_13 válasza Anász (#335) üzenetére


atee_13
őstag

Volt már ilyen rendelésem Le Eco Le S3 akkor is ez volt, de akkor az a DPD azt írta valami angol címre, hogy várakozik. Meg nekem shipping out van a rendelésnél. De akkor elvileg nem gigsz van csak kicsit mást jelez a dpd. :R

(#337) monti0222w válasza ferzoli (#326) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönöm a linket, :R plusz Novinyulnak is, ma rákérdezek a frekvenciára és a romra. Rendes csapat van itt a topicban ez elég jól érezhető, nagyon segítőkész társaság. :C

[ Szerkesztve ]

(#338) novinyul válasza monti0222w (#337) üzenetére


novinyul
veterán

Kevesen vagyunk, de így legalább ha tudunk segítünk. :R
Remélem hogy tudsz egyet venni :)

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#339) novinyul válasza monti0222w (#337) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor most robbanj rá a Jófogásra!!! Van fent egy új, vagy újszerű A2017G 69000ft-ba! Hívd azonnal! Mai hírdetés

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#340) monti0222w válasza novinyul (#339) üzenetére


monti0222w
addikt

Megtettem, köszönöm szépen, :R beszéltem az ürgével, a Bp-i ZTE szervizben dolgozik, nem új, de újszerű állapot, B20 global rom és egy éves ZTE garanciát ad rá, mindezt természetesen papíron is rögzítve, ami kicsit gáz hogy arany színű a mobil! Szerintetek? :F

[ Szerkesztve ]

(#341) hari73f válasza monti0222w (#340) üzenetére


hari73f
aktív tag

Van rá tok+ előlapi üveg
ZTE Axon

Egyébként ha már a ZTE szervizben dolgozik az eladó,
nem tud rá szerezni pl. egy szürke burkolatot? :)

[ Szerkesztve ]

(#342) novinyul válasza monti0222w (#340) üzenetére


novinyul
veterán

Rendelsz hozzá egy Spigen Rugger tokot és a problèma megoldva. De aranyba is faxa, nekem az Elephone P7000-m arany színű de egyáltalán nem rossz. Ennyiért meg nem kérdés.

Az enyémen ilyen a tok

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#343) monti0222w válasza novinyul (#342) üzenetére


monti0222w
addikt

Megvan az Axon 7, holnap veszem át és ami a lényeg kiderült hogy végül is ezüst színű a telo, :C a képeken amit felrakott, aranynak láttam, mutattam az asszonynak és ő is annak látja, na mindegy végül is ezüst lesz. :K
Köszönőm a tok és üvegfólia tippeket hasznát fogom venni nekik, ámbár megkérdezem az embert is hogy bent mi kapható náluk, hátha lesz nekik is!
Novinyul, egész jól néz ki az a Spigen tok! :K

(#344) novinyul válasza monti0222w (#343) üzenetére


novinyul
veterán

Nem csak hogy jól néz ki, de baromira védi is a telefont. Asszony S7 telefonja is ilyenben volt, repült a kezéből telefonálás közben, simán túlélte a telefon! Szóval nálam ez a kedvenc :)
Holnaptól csapathatod a füleidet :DD Én most is azt teszem, miközben írom a sorokat :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#345) monti0222w válasza novinyul (#344) üzenetére


monti0222w
addikt

:C Örülök neki, már várom a holnapot, fülesben idén álltam rá az Audiófly vonalra és van tölük 2 füles, az egyik a főfülesem, nívósabb darabb, bár ebben is van hova fejlődni még! Majd tesztelgettem őket egymással mit hoznak ki majd magukból! :D

(#346) novinyul válasza monti0222w (#345) üzenetére


novinyul
veterán

Na meg van a telefon :) ?

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#347) monti0222w válasza novinyul (#346) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönöm kérdésed, igen megvan, gyönyörű telefon, hasonlót éreztem akkor mikor a Pro 6-t a kezembe fogtam. :K A színek szépek és a hangot csak a demovideón hallottam és nagyon ott van a szeren a két hangszóró! Alapos teszt, majd a későbbiek folyamán lesz, mert egyenlőre a beköltőzés folyamata van. :K
Az biztos hogy rosszul nem jártam, sőt! :D
Köszönöm nektek hogy e telefon felé tereltetek. :R
Később többet írok róla.

(#348) novinyul válasza monti0222w (#347) üzenetére


novinyul
veterán

Röviden és tömören összefoglalva "ennyi" :D Nem ajánlottam volna én sem ezt a telefont, ha nem csalódtam volna eszméletlen pozitívan! Nálam az a helyzet hogy jövő áprilisig lesz állandó használatban. Uána sem fogom eladni, tartalék telefonom lesz és váltja az Elephone P7000-t! :)

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#349) monti0222w válasza novinyul (#348) üzenetére


monti0222w
addikt

Kérdéseim lennének: a duplakopott hol lehet beállítani? Témában csak az a 5 téma lehetőség van, vagy valahonnan lelehet szedni még, illetve arra van lehetőség a témázáson belül hogy sötét vagy fekete legyen a hátér és a betük fehérek?
A zenére térve fülesel hallgatom egy AF 78-al ami egy kiegyenlített hangnak mondható, az első hallgatásra nem vártam csodát, egyelőre nagyon nyersnek hallom a hangot,szóval ezt is járatni kell?! A Dolby-t egyből kikapcsoltam, durva, mos, nem is keveset, kikapcsolva már sokkal jobb lett a helyzett tisztábban, jobban hallatszodnak a részletek, Innocence-t hallgatom most, a zongora játéka nagyon szépen szól, tetszik, :C magas hangok itt szépen csillingelnek, de volt, nem ebben a számban ahol viszont már visítosnak hallottam néhol. Bass rendben van szerintem, így Dolby nélkül is. Nem lesz ez rossz így elsőre, :N egyelőre esténként fogom járatni, adok neki 40 órát, majd a Dolby-t vissza kapcsolva úgy is kap majd ugyannyit, kíváncsi leszek az eredményre! :K

(#350) novinyul válasza monti0222w (#349) üzenetére


novinyul
veterán

Na ezt elég könnyen megtalálja az ember :D - Beállítások- Features- kézmozdulatok&mozgás. De nálam maradt az ujjlenyomat olvasó, az 10/9 működik. Zenénél meg Dolbyt el lehet felejteni, max. külső hangszórónál, de még ott sem mindig jó. Minden másra ott a DAC. Én a Note 8 fülesével hallgatom és azt durván megpörgeti(max. fél hangerő) ja meg Power Amp az alap lejátszó nálam. Témázásról az XDA van leírás, további témákat én nem kerestem.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.