Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Mondjuk egy kamera szenzor nevet beleírhattatok volna a cikkbe ha már 2 darab tulajdonságába belementetek a kameránál és alapvetően a kameráról szól a cikk.

(#2) matteo_szg válasza tomboy0013 (#1) üzenetére


matteo_szg
őstag

Sony IMX363. ;)

jupiiii

(#3) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Eddig nem volt annyira kiemelkedően jó az, Asus a mobilfényképezök terén.

Vagy csak én maradtam le?

(#4) Phoenixy válasza tomboy0013 (#1) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Sony IMX 363.

#2: Lassú vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#5) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Összességében annyit kapott, mint az U11, pedig attól azért távol áll. Nem tudom már komolyan venni a DxOMark-ot.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#6) GeryFlash válasza CptAdamica (#5) üzenetére


GeryFlash
veterán

+1

Huawei P20-as bohóckodásuk után én sem, pedig eddig nagyon jó kiinduló alap volt. De a P20 kamerája akkor sem jobb mint a Pixel 2-é vagy akár az iPhone X-é. Durva de ott az MA-s tesztek sokkal közelebb állnak a valósághoz.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#7) natë


natë
nagyúr

A tesztben szereplő fotókat elnézve nem rossz az a kamera!

(#8) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Azért még várunk pár tesztképet, de eddig ahogy Moz írta van benne lehetőség.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#9) tixem


tixem
addikt

Dxomark és a pontjaik. P20 párost is körberajongták, aztán a valóság meg egészen messze van attól amit állítanak.

Nem tudom komolyan venni az Asust az elmúlt évei alapján, majd ha tesztek is bizonyítják elhiszem.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10) Phoenixy válasza Quqesz (#8) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Én már osztottam meg képeket a fotók, videók mobillal temában, de van egy Google Photos albumom is, ahova néhány képet feltöltöttem: https://photos.app.goo.gl/u3neMD4SA0xriOU53
A legtöbb fotó teljesen auto módban készült, ahol valami más van, ott odaírtam kommentben.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#11) natë válasza Phoenixy (#10) üzenetére


natë
nagyúr

Továbbra is az a véleményem a fotóid alapján, hogy korrekt a kamera! :K

Hol vetted a készüléket?

[ Szerkesztve ]

(#12) Phoenixy válasza natë (#11) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Itt: eglobalcentral.eu/. Igazából nem tűnt túl bíztatónak az oldal, de vélemények alapján rendben volt, úgyhogy megrendeltem. Nem volt vele gond.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#13) Mik76


Mik76
senior tag

En a gsmarena foto osszehasonlitojat szoktam csekkolni es ott pl a samu a8 elegge mashogy szerepel mint a dxo-nal. Az ovek egy nagy elmosott foto, a gsmarenanal meg kb fele annyira.
Kivancsi lennek hogy kezbol vagy allvanyrol csinaljak a fotot. Kezbol ugye jo arra hogy ha van kepstabilizator akkor azt megmutassak, amikor viszont nincs akkor meg mar nem csak a kamera kepessegeirol beszelunk hanem a fotoserol is aminek semmi keresnivaloja egy kep teszten.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#14) janeszgol válasza Mik76 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

A gsmarena állványról készít úgy tudom. Régebbi telefonoknál lehetett látni a videókban. Gondolom pont amiatt, amit leírtál.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#15) griffin90


griffin90
csendes tag

ez a dxomark elég érdekesen pontoz. lehet olyan mint anno a felvételinél a +1 nyelvvizsga +20 pont, csak itt +1 kamera...

Google Pixel 7

(#16) Lacee1986 válasza Phoenixy (#10) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Uhh, ezeket még erős közepesnek se tudnám neveni. A DxOMark már rég elvesztette a hitelességét nálam sajnos.

(#17) latzy


latzy
csendes tag

Most 84ezer forint bevezeto aron, kupon koddal itt Thaifoldon. Veszek egyet, levaltom az elso generacios Zenfone Max-ot

(#18) matteo_szg válasza latzy (#17) üzenetére


matteo_szg
őstag

Jó döntés! :)

jupiiii

(#19) Ranbo


Ranbo
tag

Zenfone 5 részletes teszt mikorra várható? :R

(#20) Ranbo válasza Ranbo (#19) üzenetére


Ranbo
tag

(#21) Ranbo válasza Ranbo (#20) üzenetére


Ranbo
tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.