Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- droidic: Videó letöltés yt-dlp-vel (profi módszer)!!!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
Új hozzászólás Aktív témák
-
EmberXY
veterán
Érdekes okfejtés, viszont szerintem nem biztos, hogy azért voltak hibásak a számológépek, mert álmodtál..., ugyanis amikor álmodsz, az agyad "dolgozik", hiszen az álom részleteit, szereplőit is az agyad állitja össze, és nem ritka, hogy jól összekuszálja a szálakat, néha az ember képes óriási baromságokat álmodni ----> a mélyalvásban azért nem álmodsz, mert az agyad kvázi ki van kapcsolva, de amikor "kipihente" magát, akkor kezdesz / kezdhetsz álmodni, de a szervezeted még pihen, ezért alszol tovább.
És szerintem ha az álmodra emlékszel is (mert nem mindig van igy), az méginkább azt mutatja, hogy nagyonis ébren volt az agyad. Szerintem ha össze tud állitani egy komplett cselekményt, szereplőkkel, legapróbb részletekkel együtt, és ha "ismeri" azt a két számot, amiról szó volt, akkor "ismernie" kell a szorzatát is, ha más nem, "kitalál" hozzá egyet, mint ahogy a többi részletet is.
A te álmodnál azt találta ki, hogy nem jó a számológép, és nem akarta túlbonyolitani a cselekményt, a többi sem volt jó..
Szerintem legalábbis igy történhetett...
Szerk:
Ja, és még valami:"onnan tudod, hogy ébren vagy, ha beütsz bármilyen műveletet bármilyen számokkal a számológépedbe, az jó eredményt ad."
Ha azt sem tudod, hogy ébren vagy-e, honnan fogod tudni, hogy jó-e az eredmény?
Ezen gondolkodj el..
Új hozzászólás Aktív témák
lo Tegnap éjjel volt egy álmom, amin elgondolkodtam, és érdekes következtetésre jutottam.Az álom arról szólt, hogy...
- Thinkpad T480s 24GB RAM 1TB SSD (erős, könnyű, vékony gép) Windows 11 kompatibilis
- Dell Latitude 5510 15,6", i7 10610U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, garancia
- Acer Predator Helios 300 - 15,6"FHD IPS - i7-7700HQ - 8GB - 256GB SSD+1TB HDD - GTX 1060 6GB -MAGYAR
- HP LaserJet Pro M404dn
- ÚJ aktiválatlan Apple iPhone 16 Pro Max 256GB ! 1ÉV nemzetközi APPLE GARANCiA
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T480 - i5-8GEN I 16GB I 512GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 32/64GB RAM RX 7700 XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung S22 Ultra 12/512GB Szép Állapot! 6 hó jótállás!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- QNAP TS-870U-RP 8 lemezes Rack NAS
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest