Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1922) GSzORO


GSzORO
csendes tag

Szevasztok,
Azt mondják, olvasom, ez a legjobb választás a 60e Ft-os árkategóriában. Én egy céges ájfon 5es mellé vennék egy saját telót, mert az túl pici, talán 4"-es. :N
Erről sok jó tesztet olvastam, de a tesó, Note 6 Pro sem lenne rossz.
Kérdésem, hogy a kamerája mennyire jó? Tud-e annyit mint egy DSLR? (Praktikusabb, nem kellene nagy táskát cipelnem...)
A másik kérdésem az oprendszer. Nem csípem nagyon az androidot, ezen úgy tudom, MIUI van, talán 10-nél tartanak (előző 9-et nem ismerem). Meg lehet szokni ezt az ájóes után vajon? Az olyan letisztult, szeretem, gondolom erre nem lehet felhúzni azt (mielőtt valaki nekem esne, PC-re sikerült már MacOS-t tolnom, igaz, virtuális gépre, ezért kérdezem, hogy lehet-e valami mókolt iOS-t feltenni majd rá, ha mégsem jönne be, vagy kuka akkor?)
Ja, és még egy, az ár. Jelenleg árukeresőn nézve, 57e Ft-ot súrolja a 64GB-os verzió. Elég sok cég adja ilyen áron, de vannak 70e fölöttiek is jócskán, az általam ismertek, nem nevezem meg őket (pl. EU---nics, MM), ezek miért adják sokkal drágábban a telefont? Tudja valaki, honnan érdemes...?
Építő jellegű válaszaitokat várom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.