Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) this is life válasza Bali27 (#2346) üzenetére


this is life
Ármester

A telenor mobilnet beállításoknál az IPv6-ot át állítottad ipv4-re ? A telenor profilnál , gondot szokott jelenteni a hibás config file.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2352) rellif válasza this is life (#2351) üzenetére


rellif
senior tag

Én is erre gondoltam, de már alapból mindkettő protokoll engedélyezve van. Vagy lehet kérni központilag konfig beállítást.

(#2353) watchfun válasza SeLe (#2350) üzenetére


watchfun
tag

Hát, én nem tudom. Ha fent van a Cube ACR - akkor is, ha nem rögzít - telefonálás közben a kihangosítás gombját megnyomva, a gomb színe sötétről világosra változik, de nem kapcsol át kihangosítóra. Ha törlöm a Cube ACR-t, akkor meg igen. Ha ezután visszateszem a Cube ACR-t, ismét ugyanez a jelenség. A készülék Telenoros, MIUI Global 12.0.2.0 (QFNEUXM). De most, hogy írtad, megint feltettem, megint ugyanaz... Hozzáteszem, a készülék saját kihangosíthatóságáról van szó, a BT kihangosítás természetesen működik (bár olyankor az ellenfél hangját nem rögzíti, a Cube csapata szerint ez ilyen, az android nem engedi és ezen ők sem tudnak változtatni, leveleztem velük a tárgyban).

[ Szerkesztve ]

(#2354) this is life válasza rellif (#2352) üzenetére


this is life
Ármester

Nem tudom , van e még leküldött konfigurációs üzenet, beállítás . Utoljára talán wp/w10m vonalon találkoztam vele . Csak tipp , nem lehet hogy a sim kártya tartalmazza ezen beállítást ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2355) soniq


soniq
tag

Megjött nekem is a teló :))
Galaxy A51-et vált,remélem érezni fogom az előrelépést 😁
Így elsőre a súlya meglepő,illetve a lekerekítés mértéke.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#2356) rellif válasza this is life (#2354) üzenetére


rellif
senior tag

Samsung A70-re küldtek nemrég egy ilyen SMS-t.
Hirtelen nem is tudtam mi lehet. 😂
Topikgazda megbízást leadtad?

(#2357) Weeman1


Weeman1
veterán

Sziasztok.
Redmi Note 7 után csatlakozom a táborba .
Gyerkőc örökölte a Note 7-et,karcmentes állapotban.

Xiaomi 11T Pro

(#2358) this is life válasza rellif (#2356) üzenetére


this is life
Ármester

Nem adtam le , a múltkor csak csendes társat kerestem hogy ha valami változás van amit érdemes az összefoglalóba beemelni , ne keljen rám várni .
Konfig üzenetet elvileg akkor küldenek , ha a rendszer érzékeli a kapcsolódási problémát .

Soniq
A súlyára nem lehet panasz , abból akad bőven😂.
Par grammal nehezebb mint a mi mix2-em volt , mégis érezhető a különbség. (titkon önvédelmi eszköz).
Az A50-hez képest érzékelhető lesz az előrelépés . Egy kicsit kiegyensúlyozottabb telefon a note 10 lite.

Weeman1
Üdv a klubban , jó látni az új tagokat a siralom völgyben 😁!

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2359) rellif


rellif
senior tag

Resurrection Remix-et használ valaki?

(#2360) Bali27 válasza rellif (#2359) üzenetére


Bali27
addikt

Note6pro n régebben én. Az egyik kedvenc volt..kb 4- 5 ilyen volt
Mi érdekel róla?

(#2361) rellif válasza Bali27 (#2360) üzenetére


rellif
senior tag

Konkrétan ezen a készüléken gondoltam.
Mert, ha csak az ujjlenyomat olvasó bug lenne, akkor egy nyugodt hétvégén felraknám.

(#2362) Bali27 válasza rellif (#2361) üzenetére


Bali27
addikt

Én azért még várnék a karácsonyi szünetig.. Szerintem nem tudni milyen bugok vannak benne mert nem hiszem hogy sokan letöltötték volna. Addigra biztos lesz valami használható

(#2363) mizoli válasza rellif (#2361) üzenetére


mizoli
addikt

Csak óvatosan. Én ismét kinyírtam a telefont, ugyanaz a hiba, mint múltkor, nincs IMEI, baseband, stb. Pedig csak egy TWRP mentést állítottam vissza. :F
Nem igazán jó ez az alex.msk TWRP.

(#2364) rellif válasza mizoli (#2363) üzenetére


rellif
senior tag

...ez nem jó hír :(
A TWRP szerintem sem tökéletes, inkább csak kényszer megoldás.

(#2365) takkert


takkert
tag

Hello
Itthon honnan érdemes most beszerezni?

(#2366) rellif válasza takkert (#2365) üzenetére


rellif
senior tag

Emag vagy Extreme Digital, már csak a gyári garancia miatt is. Elég jó áron van most náluk is.

(#2367) Bali27 válasza rellif (#2364) üzenetére


Bali27
addikt

Telegramon láttam új Twrpt. Igaz beta..
Egy teljesen ujrol lehet szó mert még nem is hallottam róla

(#2368) takkert


takkert
tag

[link] innen érdemes?
holnapig akcíós

(#2369) rellif válasza Bali27 (#2367) üzenetére


rellif
senior tag

Valójában semmi komoly gond nincs a telefonnal. 🤔
Lehet hülyeség lenne most csak kíváncsiságból ROM-olgatni.
Így a TWRP-t sem merem lecserélni.
A másik, hogy kicsit félek én is nehogy belefussak valami végzetes hibába.
Azért köszi, hogy szóltál :R

(#2370) rellif válasza takkert (#2368) üzenetére


rellif
senior tag

Nem ajánlott bolt.

(#2371) SeLe válasza takkert (#2368) üzenetére


SeLe
tag

Ezt érdemes elolvasni!
A végén az ajánlott, hivatalos beszerzési források.
link

(#2372) takkert válasza rellif (#2370) üzenetére


takkert
tag

??
miért

(#2373) rellif válasza takkert (#2372) üzenetére


rellif
senior tag

Mert egy laptopszalon már egyszer megbukott, de mindenki maga dönti el honnan vásárol. ;)

Amit feletted linkelt SeLe az lenne a jó irány beszerzés szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#2374) soniq


soniq
tag

A fülhallgatóra jutó hang nem vérszegény kissé?
Eléggé halk vezetékessel és bt fülessel is.
Régebbi xiaomikon hangosabb lett indiai régióval,de most így sem.Van erre megoldas? :)

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#2375) takkert válasza rellif (#2373) üzenetére


takkert
tag

köszi

(#2376) Imi1981 válasza soniq (#2374) üzenetére


Imi1981
veterán

Bluetooth hangszórón én is halaknak hallottam. Fülessel lehet kicsit variálni ha bekapcsolod a miui hangjavítást. link

(#2377) SeLe válasza soniq (#2374) üzenetére


SeLe
tag

Nekem csak jó véleményem van ezzel kapcsolatban is!
Haylou-T19-el használom és max. hangerőn is kristálytisztán, torzításmentesen szól. Szerintem bőven elég hangnyomással (éppen nem fájdalmas).
De hát nem vagyunk egyformák és ebből adódóan a fülünk érzékenysége sem az.

(#2378) Imi1981 válasza soniq (#2374) üzenetére


Imi1981
veterán

Most próbálgatom és így link sokkal hangosabb fülessel. Mármint ha azt beállítod és bekapcsolod.

[ Szerkesztve ]

(#2379) soniq válasza Imi1981 (#2378) üzenetére


soniq
tag

Az miert lehet hogy nekem ez az egész hangbeallitas inaktiv?

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#2380) SeLe válasza soniq (#2379) üzenetére


SeLe
tag

Mert csak fizikailag csatlakoztatott fülessel lesz aktív (3.5 jack).

(#2381) soniq válasza SeLe (#2380) üzenetére


soniq
tag

Igen,köszi,most jöttem rá :D

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#2382) hounddog


hounddog
újonc

xiaomishop.hu-val van bárkinek tapasztalata? :)
Egy 5 éves Honor 7-ről váltanék a Note 10 Lite-ra.

Illetve a másik kérdésem az, hogy huzamosabb használat során nem válik kicsit zavaróvá a teló súlya?

(#2383) this is life válasza hounddog (#2382) üzenetére


this is life
Ármester

Enyhén szürke zóna, nincs gyártói garancia, a teljesítés ideje 7-60 nap közt is lehet ,készletből függően. macerás a pénz visszafizetés...stb Van róluk blog bejegyzés is [link] . Amúgy a mishop is hozzájuk tartozik .
Szerintem nézz körül a megbízható oldalak közt , mm,ed esetleg alza vagy emag...stb .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2384) vegyszer válasza hounddog (#2382) üzenetére


vegyszer
addikt

Én többször vásároltam onnan.
Volt először, hogy nagyon lassan, de megjött a holmi. Olcsóbban, mint Kínából.
Semelyik további rendelésemnél nem volt etéren semmi gond.

Garanciális ügyekben nem tudok nyilatkozni. Minden működik, a legrégebbi már 4 éve

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2385) 6030D válasza hounddog (#2382) üzenetére


6030D
Ármester

Nézd meg esetleg a Konzolvilágot, én onnan rendeltem, olcsóbb is. Csütörtökön délután rendeltem, hétfőn délelőtt hozta a futár.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#2386) hounddog válasza 6030D (#2385) üzenetére


hounddog
újonc

Köszönöm a válaszokat! Úgy tűnik akkor még nézelődök - lehet a színnel kapcsolatban kompromisszumot kell majd kötni... :(((

(#2387) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Sziasztok!

Segítsetek légyszi dönteni a Mi Note 10 Lite és Mi 10 Lite között! Édesapámnak kellene, nem heavy user, nem érdekesek az fps-ek, selfie kamera stb, és az 5G se. Alapból Redmi-t gondoltam Neki, de valahogy jobban tetszik az AMOLED, így azok kiesnek. Szempont lenne viszont a stabilitás, jobb kijelző, jobb akku idő.
Akkuval kapcsolatban ellentmondásos infókat találtam. Valahol azt írják hogy a nagyobb akksi miatt sokkal jobb a Note 10 Lite, máshol meg azt, hogy a Mi 10 Lite hatékonyabb Soc miatt a kisebb akksi ellenére is kb ugyanazt tudja.

(#2388) Bali27 válasza -cobra- (#2387) üzenetére


Bali27
addikt

Jó súlya van. Önvédelemre is megfelel. Nehéz védeni a kijelzőt, (edge)hiába szép. Nekem nagyobb kezem van és ha egy kézzel fogom akkor néha önálló életre kel a kijelzőt mert rálóg a szélére és hiába van beállítva a szélek érzékenysége.
Szerintem a nagy akku nem akkora előny mint ahogy a számok mutatják.

(#2389) zermi


zermi
aktív tag

Sziasztok
Egy kis segítség kellene. Topik összefoglalóban Alkalmazásváltóban lakatold le, na ezt nem találim.

(#2390) rellif válasza zermi (#2389) üzenetére


rellif
senior tag

Legegyszerűbb, ha a futó alkalmazásoknál hosszan nyomsz a kiválasztott app ablakára és feljönnek a lehetséges opciók.

(#2391) this is life válasza zermi (#2389) üzenetére


this is life
Ármester

Nyisd meg az előzményeket, tartsd az ujjad azon az alkalmazáson amit vedette akarsz tenni , ekkor felugrik egy plusz ikonos menü, es nyomj ra a lakatra .

-cobra-
Ha gondot jelent a szinte védhetetlen edge kijelzõ akkor a mi 10 lite a jobb választás. Hw tekintetében a ket vas nagyjából egyforma, a mi 10 lite tudja az 5g-t , de kb sehol sem lehet kihasználni ,illetve kisebb az akksi benne . Vsz barmelyiket választod nem lesz rossz döntés.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2392) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Köszönöm a tanácsokat, megrendeltem a Mi 10 Lite-ot (a már meglévő 9SE és 9T mellé.) :)

(#2393) Imi1981


Imi1981
veterán

Ha a régiót Indiára állítom abból lehet problémám? Csak mert így olyan témákat kapok a téma alkalmazásból amit magyar régióval nem. Szeretem az átlátszó kapcsoló paneleket és az Indiai régióval találtam is egyből ezeket link link

(#2394) rellif válasza Imi1981 (#2393) üzenetére


rellif
senior tag

Nem lesz vele semmi gond. Én egy időben az olasz és a Hongkong-i régiót használtam felváltva. Általában a tárcsázó beállítások és az előre telepített alkalmazások szoktak változni vagy pont a téma központ tartalma.

(#2395) Imi1981 válasza rellif (#2394) üzenetére


Imi1981
veterán

Akkor jó. Nem értem miért variálnak így régiógonként a téma tartalommal. Miért nem ugyanaz mindenhol. Na mindegy a lényeg, hogy így találtam olyanokat amik tetszenek.

(#2396) Konyika válasza Imi1981 (#2393) üzenetére


Konyika
senior tag

A redmi note5 óta az indiai régiót használom mert ott hangosabb a füles :D

Leszed hozzá pár felesleges programot de azok törölhetőek :K

(#2397) Petyka3


Petyka3
aktív tag

Ha érdekel valakit tok+fólia a készülékhez keressetek privátban. (Végül MI 10 Lite-ot vettem, így felesleges lett, amit rendeltem.)

(#2398) dragonfx válasza Petyka3 (#2397) üzenetére


dragonfx
veterán

én is e kettő közt vacilálok mi alapján döntöttél a másik mellett? hajlitás? kijelző tipus? kamera?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2399) Petyka3 válasza dragonfx (#2398) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Drágább egy pár ezressel, számomra zavaró a hajlítás a kijelzőn, és szerintem nagyon nehéz. Ha elejted, fixen törni fog a note 10 lite, szerintem. Megtapiztam nem egyszer a MM-ban, bitang jól nézett ki, de ezek a fentebb felsorolt tények eltántorítottak. Ja, és az 5G miatt időtállóbb is lesz, egy későbbi eladás során a MI 10 Lite.

[ Szerkesztve ]

(#2400) dragonfx válasza Petyka3 (#2399) üzenetére


dragonfx
veterán

igen nekem is megfogom és azt mondom igen ez kell.csak ez a hajlitás.nem tudom meg tudnám szokni ez 5-10 perc nyomkodás után nem tudom eldönteni. :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.