Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) mizoli válasza Imi1981 (#2149) üzenetére


mizoli
addikt

Amit linkeltélt, az van fent nálam is.
Ez az áruházban elérhető legfrissebb, és beta.
Gyorskártyák van benne, gépről teszek fel képet, erről a PH appról nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#2152) Imi1981 válasza mizoli (#2151) üzenetére


Imi1981
veterán

De ennek 2.7.4.8 a verzió száma link

(#2153) mizoli válasza Imi1981 (#2152) üzenetére


mizoli
addikt

Az előbbi linkeden nem ez volt, hanem a 2.4.7.10, 2020 szept. 2. utolsó frissítés dátummal.

Ez van nálam.
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#2154) Imi1981 válasza mizoli (#2153) üzenetére


Imi1981
veterán

Annak az adatlapjáról csináltam a képet és 2.7.4.8 a verzió száma. Mást dob be nekem meg neked ugyan arra a linkre szerintem. Nekem gyári miui 12 van fent neked gondolom a miui eu? Mindegy végülis csak az a eltérés a kártyák én meg úgyse használom se a kártyát se a Google discovert. Most a Microsoft launchert használom de fent van a Poco is. Microsoft kicsit funkció dúsabb de a Poco is tetszik.

(#2155) mizoli válasza Imi1981 (#2154) üzenetére


mizoli
addikt

Megvan a megoldás!

Ami nálam fent van, mint írtam, beta verzió. Benne vagyok több beta programban is. Az áruház csak úgy, nem is adja fel a kiadásra szánt verziót.
Először Te ugyanazt a betát linkelted be (legalábbis nekem a betát mutatja), én arra válaszoltam.
Aztán megtaláltad a kiadásra szánt verziót, ami a 2.7.4.8, szept. 3., és azt linkelted.

Tisztáztuk :D

Ami nálad van/volt abban nem a gyorskártyák van?

[ Szerkesztve ]

(#2156) Imi1981 válasza mizoli (#2155) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem! Amit először linkeltem az ugyan az mint aminek lefényképeztem az adatlapját. El se léptem, hogy másikat linkeljek be. Szerintem egyszerűen arra a linkre neked mást dob be. De mindegy nem lényeg végülis 🙂 .

(#2157) mizoli válasza Imi1981 (#2156) üzenetére


mizoli
addikt

Így van, nekem a betát adja fel, előtted már ezt is írtam, csak közben szerkesztettem, és még nem láttad.

Mondjuk akkor meg azt nem értem, hogy a második linkedre, miért a 8-ra végződőt hozza be nekem is :D
Ami nálad van /volt abban nem a gyorskártyák van?

Milyen unalmas lenne a világ ilyesmik nélkül :D

[ Szerkesztve ]

(#2158) Imi1981 válasza mizoli (#2157) üzenetére


Imi1981
veterán

Mert a második képernyőkép 😄 .

(#2159) mizoli válasza Imi1981 (#2158) üzenetére


mizoli
addikt

Nekem meg közben az volt megnyitva 🤣

(#2160) Dayerdroid válasza Imi1981 (#2149) üzenetére


Dayerdroid
tag

Jelentkezni kell béta tesztelőnek úgy fogod látni a béta változatot ez helyett

(#2161) mizoli


mizoli
addikt

Megjött az új üvegfólia. Nagyon pontos, de nem valami jó.
Érdekes módon tapad fel, nem olyan szokásos üvegfólia módon. Simán vissza lehet szedni, és újratenni, ez jó. Sehol nincs alatta buborék. A széleken nincs ragasztó.
Ami rossz, az ujjlenyomat-olvasónál van egy nem tapadó kör, és nem ismeri fel az ujjamat, hiába veszem fel sokadszorra. Még gyakorlok vele.

(#2162) Imi1981 válasza mizoli (#2161) üzenetére


Imi1981
veterán

Ez melyik fajta? Nekem eddig csak a mocolo vált be ami jó drága volt itt Magyarországon. Rendeltem egy másikat aliexpressről (ugyan ilyen mocolo-t) ahol 2600 Ft ami már emészthetőbb. Remélem tök ugyan olyan lesz mint amit itt vettem.
A tiéd nem uv ragasztós mivel többször felszedted. Amúgy ez a mocolo tényleg jó de kültéren erős fényben /napfényben azért csökkenti a láthatóságot mert azért fénylik . Ezt ma vettem észre. Fólia nélkül és jó fajta hydrogel fóliával jobban látom ilyen körülmények között. De összeségében nagyon elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#2163) mizoli válasza Imi1981 (#2162) üzenetére


mizoli
addikt

Közben sikerült beüzemelni az ujjlenyomatot. Kicsit mintha lassabb lenne, meg bizonytalanabb, de kinyitja. Úgy vettem észre, hogy változik, meg kell várni, míg az üvegfólia szenzor feletti része "beáll", vagy mi.
Az enyém "Zawino" típusú, azt hiszem névtelen nulla, de csak 7.90€ volt 2 db. 🙂

Ránézek arra, ami neked van, rendelek egyet.
Vagy ez mocolo UV ragasztós? Azt nem szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#2164) csemeteim


csemeteim
tag

Sziasztok
Hol tudom beállítani hogy lássam a napi elhasznált mobiladatot az értesítési sávon? Köszönöm

(#2165) Imi1981 válasza mizoli (#2163) üzenetére


Imi1981
veterán

Igen uv ragasztós. De jó minőségű uv ragasztós.

(#2166) jatszo válasza csemeteim (#2164) üzenetére


jatszo
aktív tag

Biztonság-adathasználat

(#2167) csemeteim válasza jatszo (#2166) üzenetére


csemeteim
tag

Köszönöm.
Csak akkor látszik ha a régi irányító központot használom az új irányító központnál nem látszik ugye jól látom?
Tudok valahogy Widgetet rakni belőle?
Köszi

(#2168) Imi1981


Imi1981
veterán

Ma gondoltam egyet és csináltam egy gyári alapra állítást. Nem volt gondom a telóval csak már annyi mindent össze vissza telepítettem, hogy gondoltam lepucolom tisztára. Újra belaktam /beállítottam mindent és az ujjlenyomat olvasó most az üvegfóliával is tökéletesen működik! Úgy mintha nem lenne rajta fólia! Gyors pontos! Gyári alapra állítás előtt hiába olvasgattam be újra az ujjam üvegfólia felrakása után közel sem volt ilyen jó. Nem tudom most miért ilyen jó de örülök neki! Ja és csak egyszer olvastattam be a jobb hüvelykujjam és úgy ilyen tökéletes! Gyári alapra állítás előtt ezt az ujjam ötször olvastam be és úgy volt egész jó üvegfóliával.

[ Szerkesztve ]

(#2169) mizoli válasza Imi1981 (#2168) üzenetére


mizoli
addikt

Nemsokára én is tesztelem, közeleg a bootloader nyitás ideje, az teljes törléssel jár.
Bár most egész jól működik az üvegen keresztül is, de lecserélem egy hydrogel fóliára, egyrészt azt is ki kell próbálni, másrészt annyira azért nem vagyok elégedett ezzel az üveggel.
A széleken nem tapad, és ha ott nyomom, recseg. Tudom, nem kell nyomkodni 🙂

(#2170) Imi1981 válasza mizoli (#2169) üzenetére


Imi1981
veterán

Az akkor tényleg nem jó üvegfólia! Én ezért raktam uv ragasztós üvegfóliát (pedig én is ódzkodtam tőle) mert az mindenhol odatapad. Persze az olcsó kínai verzió aliexpressről nem tetszett mert rontotta a képet de ez a mocolo szuper. Ámulok most milyen jó az ujjlenyomat olvasó! Nem is értem, hogy miért. Lehet mert miui 12 frissítés után nem csináltam gyári alapra állítást pedig nem ártott volna és most meg csináltam.

(#2171) this is life


this is life
Ármester

Az összefoglaló javítva (google camera configs7 mappa) .
Valakinek nincs kedve topik gazdának lenni , hogy ne rám keljen várni , ha valamit javítani vagy kiegészíteni kell?Beemeltem az összefoglalóba a miui.eu fastboot rom telepítését,frissítését.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2172) mizoli


mizoli
addikt

Hehe. A lányom simán feloldotta a telefont a mutatóujjával.
Nincs regisztrálva...

(#2173) Imi1981 válasza mizoli (#2172) üzenetére


Imi1981
veterán

Az hogy lehet? Én már sokszor próbáltam drikekt, hogy mennyire biztonságos de másik nem regisztrált ujjal sosem tudtam feloldani. Nem arcfelismerésel oldott fel közben? Szerintem nem téveszt.

Bár samsung s10 szeriánál volt ilyen hiba, hogy hydrogel fóliát használva bármilyen ujjra feloldott mert a hydogel fólia anyagát olvasta be (vagy ilyesmi) . Te pont hydrogel fóliát raktál rá nem?

[ Szerkesztve ]

(#2174) mizoli válasza Imi1981 (#2173) üzenetére


mizoli
addikt

Nem, nem, arcfelismerés egyáltalán nincs beállítva.
Most többször próbálgatta, nem mindig, de sikerül.
Lehet hogy az üvegfóliának köszönhető, majd teszteljük, ha leszedtem.

(#2175) Imi1981 válasza mizoli (#2174) üzenetére


Imi1981
veterán

Kíváncsi leszek. Mást nem tudok elképzelni.

(#2176) Atilla001


Atilla001
senior tag

Nem tartatok attól, hogy beég a kijelző ahol állandóak az ikonok? Ugye én 5 évre gondolkodnék telefonban. Illetve az amoled flickerint alacsony fényerőn sokkal erősebb. 60%-on használom a fényerőt. (barlangban lakom) :D thx

Védd a természetet!

(#2177) Imi1981 válasza Atilla001 (#2176) üzenetére


Imi1981
veterán

Én egyáltalán nem félek. Már sok amoledes telefonom volt és egy volt beégve az értesítési sávnál de olyan enyhén, hogy csak kijelző teszt-el lehetett látni de úgy is alig. Ez inkább azoknak veszély akinek órákat fut a navigáció teljes fényerőn és sokszor használja.

[ Szerkesztve ]

(#2178) mizoli válasza Atilla001 (#2176) üzenetére


mizoli
addikt

A navigációs gombokat ki lehet kapcsolni, használhatod a gesztus vezérlést.
A status sort a Nova launcherben ki lehet kapcsolni, pl. 2 koppintás kikapcsol, újra 2 koppintás megjelenik.

(#2179) mizoli


mizoli
addikt

Kb. 40 órával az 1 hét lejárata előtt megkaptam a bootloader nyitási engedélyt. 🙂
Van rootom, 57 db szemét fagyasztva (törölni sajnos nem lehet), van tűzfalam (a kimenő forgalmat szűröm), van AdAway (root) reklámblokkolóm, stb.

(#2180) Sebibalu válasza mizoli (#2179) üzenetére


Sebibalu
őstag

Milyen rom van fent ? Milyen tárcsázóval ? :)

(#2181) rellif válasza mizoli (#2179) üzenetére


rellif
senior tag

Végül megcsinálták vagy új készüléket kaptál?

(#2182) mizoli válasza Sebibalu (#2180) üzenetére


mizoli
addikt

Egyelőre MIUI. 12.0.1.0 EEA, Google tárcsázó.
Már van egy Nitrogen OS, csak még éretlen, megvárom. 🙂 Az volt az egyik kedvenc ROMom.

rellif
Alaplap csere. Nagyon szépen csinálták, sehol semmi nyoma, körbe szervizfóliázva érkezett, egy rossz szavam nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#2183) Imi1981


Imi1981
veterán

Fura kérdés lesz de hátha. Van lehetőség arra, hogy az ujjlenyomat olvasót gyári alapra állítsuk vagy töröljük az adatait mint egy alkalmazásnak ? Azért érdekelne mert mióta gyári alapra állítottam a telót azóta üvegfóliával is tökéletes az ujjlenyomat olvasó! Ha netán új üvegfóliát rakok fel később akkor ne kelljen megint gyári alapra állítani az egész telefont (ha az új üvegfóliával már nem lenne jó hiába regisztrálnám újra az ujjaim). Komolyan mióta resetelem a telót az üvegfóliát használva is olyan pontosan és gyorsan működik mintha nem lenne rajta semmi! Előtte ez nem volt lehetséges.

(#2184) mizoli válasza Imi1981 (#2183) üzenetére


mizoli
addikt

Nem láttam még ilyen lehetőséget, hogy lehetne resetelni az ujjlenyomatot-olvasót, pedig szoktam böngészni a beállításokat. Ha törlöd az ujjlenyomatot, akkor elvileg "maradvány" sem lehet, ami befolyásolhatná a későbbieket.
Talán recoveryből cache törlést csinálhatsz, az nem árt, de nem biztos, hogy segít.

(#2185) Imi1981 válasza mizoli (#2184) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát a recovery cache-t majd megpróbálom meg az összes ujjlenyomat törlést. Azt lehet, hogy a miui 12 frissítést követően kellett volna egy gyári alapra állítást csinálni és jó lett volna. Mindegy még nem cserélek üveget csak szeretném ha új lesz rajta azzal is ugyan ilyen jó legyen.

(#2186) Bali27 válasza mizoli (#2182) üzenetére


Bali27
addikt

Tegnap jött ki Havoc os, előtte meg EvolutionX. Rakd fel a Telegrammot és Mi note 10lite Toco update oldalhoz csatlakozz..

(#2187) mizoli válasza Bali27 (#2186) üzenetére


mizoli
addikt

Köszi 🙂

(#2188) draco31


draco31
veterán

Hello!
Öcsémnek A3-asa van, erre szeretne váltani.
Vannak típushibák? Összefoglalóban nem láttam, ha csak át nem siklottam felette.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2189) karburátor


karburátor
tag

Sziasztok. Ha a rendszer alkalmazás frissítésben arra kattintok, hogy kihagyás, akkor hol lehet később engedélyezni? Jegyzeteknél kattintottam, hogy kihagy és azóta nem dobja fel.

(#2190) mizoli válasza karburátor (#2189) üzenetére


mizoli
addikt

Nem láttam még ilyen menüpontot, persze ez nem azt jelenti, hogy nincs is, legfeljebb jól el van dugva. Ha kell, le tudod tölteni pl. az apkmirror oldalról, de lehet, hogy egyszer csak újra feladja a lehetőséget. Talán egy cache törlés után ismét megkérdezi.

draco31

Nem tudok típushibáról, de még elég keveset használtam a telefont. Pl. még nem telefonáltam vele :D

[ Szerkesztve ]

(#2191) karburátor válasza mizoli (#2190) üzenetére


karburátor
tag


Szia. A második menü. Itt frissíti a Xiaomi saját appjait.

(#2192) mizoli válasza karburátor (#2191) üzenetére


mizoli
addikt

Grrrr..... Totális félreértés!
Olvasd már el mit írtam, és Te mit kérdeztél!
Ennyire nem vagyok vak, nem ezt a menüpontot nem láttam!!!!!
Ha itt azt mondod, hogy "kihagyás" , akkor eltűnik a lehetőség. Arról írtam, hogy olyan menüt nem láttam, ami a kihagyás után ismét felajánlja a frissítést.

Azt kérdezted, hol lehet később engedélyezni, arra válaszoltam,hogy ilyen menüpontot nem láttam.
Már ahol ismét lehet engedélyezni. Így világos?

[ Szerkesztve ]

(#2193) rellif válasza draco31 (#2188) üzenetére


rellif
senior tag

Általános típushiba nincs.
A közelségérzékelővel lehet gond illetve a kamera nem mindig a kijelölt pontra fókuszál.

(#2194) vegyszer válasza mizoli (#2192) üzenetére


vegyszer
addikt

Én is majdnem az előző választ írtam az este. De kettő app kb 20x se frissült. Elvetettem, ősz azóta se jön fel, hogy frissült. Nem is lelem. De kb azt érzem, hogy sz@rom le. Jó a régi wallpaper app is.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2195) Imi1981 válasza vegyszer (#2194) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem se akart frissülnki a wallpaper alkalmazás. Elvetettem és sehol semmi de engem sem érdekel 😄.

(#2196) draco31 válasza rellif (#2193) üzenetére


draco31
veterán

A közelség az sosem ment a xiaomi-nak :D
Már a Note 4-esemmel is úgy telefonáltam, hogy fülhöz emelés közben nyomtam a lezárás gombot, miután nem egyszer a fejlesztői beállításokban találtam magam hívás után :DDD.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2197) Imi1981 válasza draco31 (#2196) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem eddig kettő xiaomi telefonom volt (redmi note 4 és mi note 10 lite) és egyikkel se volt vele bajom. Úgyhogy ez sem minden telefonnal van.

(#2198) rellif válasza draco31 (#2196) üzenetére


rellif
senior tag

Persze volt már korábban is ilyen gond....csak egy 100K-s telefonnál már nem ezt várja az ember.

(#2199) mizoli válasza vegyszer (#2194) üzenetére


mizoli
addikt

és Imi1981

Nekem sem frissült ez a Wallpaper Carousel, és én is úgy gondolom, ott egye a fene 😁 Ahogy másik Xiaomi topikokban olvastam, náluk sem.

(#2200) Bali27


Bali27
addikt

Telegramon láttam hogy kijött a Global Euhoz a 12.0.3....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.