Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) szabi__memo válasza bepken (#7600) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én sem szeretek reggel rossz hírekről hallani. De a tény még tény marad

(#7602) bepken válasza szabi__memo (#7601) üzenetére


bepken
veterán

komolyabb dolgok sem hatnak meg kora reggel :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#7603) szabi__memo válasza bepken (#7602) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De azért mégis reagálsz rájuk? Kemény reggeleid lehetnek :D

(#7604) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Kösz urak!

Barátomé a telefon, a világvége előtt lakik, nincs számítógépe (csak tabletek). Sajnos eddig nem segített semmilyen launcher sem. Most írtam neki, hard resetet megcsinálja, utána kiderül ha nem újrahúzom neki. :R

Írom majd mi lett ha másnak is jelentkezne a probléma.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#7605) Fall-N válasza F.B.I. (#7604) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos én is így vagyok, évek óta nincs PC-m. Egy ideje nincs rá szükségem, de néha jól tudna jönni.

Kíváncsi leszek megoldja-e majd a problémát a HR.

Kernel probléma kiadás és a Xiaomi:
Szerintem azért késhet még a kiadás, mert bogár irtás folyik náluk az Oreoval. Nem is baj, hogy addig nem adják ki ameddig nem biztos, hogy hibamentes. Részemről mindegy mert nem kell custom ROM. Ha kellene akkor minek vettem volna Android One telefont? Akkor az lett volna a vásárlási szempont, hogy melyikre lesz/van Lineage támogatás (vagy eleve olyan márkát vettem volna pl. Sony).

[ Szerkesztve ]

(#7606) szabi__memo válasza Fall-N (#7605) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Tehát azért nem teszik a már kész kernelt elérhetővé mert máson dolgoznak.
Azért ennek a két dolognak az egymásra hatása: nulla

(#7607) zolikaDB válasza Fall-N (#7605) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hááát, azért a Nexusokat sokan amiatt vették anno, h moddolják. Ugye egy Huaweit nehezebb ROM-olni, mint egy Redmi Note 3-at! :DDD

(#7606) szabi__memo: szar, inkorrekt... Oké. Azt hiszem, kevesebb erőforrásból gazdálkodnak, mint a jó, korrekt Samsung. Nem védeni akarom őket, de akármilyen jóindulatú lehet, ha egyszerűen nem tudja időre minőségben megoldani.
Ezt mondtam az Oreonál is: inkább később jót, mint hamar szart.

[ Szerkesztve ]

(#7608) Fall-N válasza szabi__memo (#7606) üzenetére


Fall-N
veterán

Már miért ne lenne? :U Oreo kernelét kéne kiadni nem a Nougatét. Oreo még nincs teljesen rendben.

Igen azért vették a Nexust, de az fejlesztői telefon is volt. Itt fölösleges akkor az Android One előnye, hogyha lecseréli az ember. Akkor már olyan céget választ az ember amelyik rögtön kiadja a forrásokat. Pl. Sony

[ Szerkesztve ]

(#7609) szabi__memo válasza zolikaDB (#7607) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Na ennek a hozzászólásnak sem sok értelme van, mert azt nem adják ki ami kész.
Fall-N: ld. az elöző sort. Egyébként meg kötelező lenne nekik kiadni

[ Szerkesztve ]

(#7610) Fall-N válasza szabi__memo (#7609) üzenetére


Fall-N
veterán

Miért? Te vagy aki eldönti, hogy melyik hozzászólásnak van értelme? :W A te nincs értelme picsogásodnak nincs értelme. :U Biztos te olyan szakértő vagy aki belelát a Xiaomi és a Google döntéseibe a kernel kiadással kapcsolatban...

[ Szerkesztve ]

(#7611) szabi__memo válasza Fall-N (#7610) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Egyébként én döntöm el? Az XDA-s cikk erről szól.
Mit nem értesz azon hogy ki kellett volna már hónapokkal ezelőtt adni és így sértik a GPL licenszt?
A picsogás az az ahogy véditek, mivel teljesen értelmetlen valamit azzal indokolni, hogy nincs kész miközben van ki adva.

[ Szerkesztve ]

(#7612) zolikaDB válasza szabi__memo (#7611) üzenetére


zolikaDB
veterán

Oke, legyen igy :)) :DDD :DD

(#7613) Magnat válasza Zarbi (#7596) üzenetére


Magnat
veterán

Nekem Oreo óta nem értesít, a januári javításra csináltam a keretrendszer trükköt, de előtte sem volt jó pedig fr is volt. Érdekes módon amikor töröltem az Inboxot, utána 1 db tesztmailra jelzett és villogott is, utána megint semmi. Sajnos a Gmail adattörlés sem segített.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#7614) tylerszeged


tylerszeged
csendes tag

nektek amikor kézbe veszitek a telefont nincs egy ilyen apro zörej, nem is tudom mintha vhol az illesztes nem lenne jó,de aztán már hasznalatkor nem jelentkezik csak mindig amikor megfogom feltunt egy ilyen aporo halk szolid kattanas...

(#7615) rasky válasza tylerszeged (#7614) üzenetére


rasky
senior tag

Rázd meg és hallani fogod a kamera körül. :)

(#7616) tylerszeged válasza rasky (#7615) üzenetére


tylerszeged
csendes tag

és tényleg! ez az a hang, kicsit idegesit de akkor legalább nem a telóm a hibás hanem alapból iylen, majd a szilikon tok akkor segit

köszi a segitseg:)

(#7617) rasky válasza tylerszeged (#7616) üzenetére


rasky
senior tag

A lencserendszer mozog a rugalmas felfüggesztés miatt. Ez tehát nem hiba, hanem a kameramodul felépítéséből adódik. :)

(#7619) bepken válasza szabi__memo (#7603) üzenetére


bepken
veterán

a hozzászólásodra reagáltam, nem a hírre. mert amit csinálsz, nem más, mint hangulatkeltés.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#7620) Magnat


Magnat
veterán

Aquamail userektől kérdezném, milyen led beállításokkal használjátok? Feltettem próbaképpen az ingyenes verziót egy google accounttal, az értesítés megjelenik, de a led nem jelez.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#7621) Toth_Jani válasza rasky (#7617) üzenetére


Toth_Jani
őstag

A régi (2002) szép időkben amikor akciós volt a Samsung S300, potom 139 ezerért (és 60-at kerestünk), abban nem zörgött a kamera.
Persze leginkább azért mert nem volt, de a kijelzője már színes volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#7622) workin


workin
senior tag

Skacok, valakinek működik a freemail.hu aquamail vagy type -app -ban ? Ha igen, hogyan...?

(#7623) IT user válasza workin (#7622) üzenetére


IT user
tag

Nekem működik az Aquamail.
Szerver pop3.freemail.hu, User név az email címed, kimenő szerver nincs.

[ Szerkesztve ]

(#7624) janes1976


janes1976
őstag

Ez a portré mód elég jónak tűnik :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#7628) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tudja valaki, hogy Chrome alatt hogyan lehet egyik telefonról a másikra szinkronizálni a "Könyvjelzőket"? Laknám be az MI A1-et, de nem egyszerű átköltözni. :B

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#7629) Zarbi válasza janes1976 (#7624) üzenetére


Zarbi
tag

Nekem a második képen indokolatlan az elmosás. Ugye alacsony mélységélességű dslr-t imitálna, de hát itt nincs is kb fókusztávolság a cica meg a háttér között.

(#7630) huberpe válasza Real_Necro (#7628) üzenetére


huberpe
aktív tag

simán csak be kell jelentkezned a chrome-ba.

(#7631) Real_Necro válasza huberpe (#7630) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ok, lenyomtam mindkét telefonon a "szinkronizálás most", így már átvitte. Köszi ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#7632) janes1976 válasza Zarbi (#7629) üzenetére


janes1976
őstag

Még most próbálgatom, egyébként sztem a kamera lesz még jobb is. :D

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#7635) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sracok!
Nougat alatt ha time laps videot keszitek gyari appal es leszunetelem, majd folytatom, nem menti el a videot.
Masnal van ilyen?

(#7636) trebrona válasza zolikaDB (#7635) üzenetére


trebrona
nagyúr

Oreo alatt rendben.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7637) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Valaki hasznal XDA-s modositott Pixel 2 Launchert?
Idojaras nem jelenik meg a kezdokepernyon es a modulok kozt nem talalom.
Gondolom a Google keresosav nem kikapcsolhato?!

(#7638) trebrona válasza zolikaDB (#7637) üzenetére


trebrona
nagyúr

Még nugaton:

De most oreon is jó. Keresősáv pixel launcheren természetesen nem kapcsolható ki. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7641) Baloo27 válasza zolikaDB (#7637) üzenetére


Baloo27
aktív tag

A Google hangutasítasokat állítsd át angolra,akkor működik az időjárás is.

(#7642) Digiflex


Digiflex
tag

Szóval ez tényleg gáz, hogy valami második nekifutásra is ennyire összetákolt legyen.
(Ja és volt gyári állapot visszaállítás, mielőtt még valaki megint lehülyézne)
Én mindent megtettem, de a Xiaomi ezt most megint elk..ta...

Most akkor melyik ujjamat harapjam meg? rakjam vissza másodszor is a 12.19-i Nougátot a már jól ismert hiányosságaival? vagy várjam tovább a jószerencsét? Mintha kicsit túl lenne hájpolva ez a márka...

Amúgy az akku is mintha meredekebben merülne, pedig a felhasználói szokásaim elég állandóak.

...

(#7643) Draun01 válasza Digiflex (#7642) üzenetére


Draun01
tag

vagy szimplán nem kell mindig feltenni a legfrissebb kiadott romot :D nekem is nagyon viszket(ett) a tenyerem hogy Oreot rakjak fel, de egyelőre még jól bírom hogy ne (nem hiába)

Pixel 6a

(#7644) Zarbi


Zarbi
tag

Azt tudja valaki, hogy miket kell beállítani ahhoz, hogy külföldön az unióban is működjön a mobilnet?

(#7645) trebrona válasza Zarbi (#7644) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szolgáltatói oldalról kell aktiválni a roamingot.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7646) lacy027 válasza #31356160 (#7634) üzenetére


lacy027
tag

Videó hang.

[ Szerkesztve ]

(#7647) tlala


tlala
addikt

Sziasztok,

mi most a legolcsóbb beszerzési forrás a telefonra?
Köszönöm előre is.

(#7648) HDR123 válasza #31356160 (#7634) üzenetére


HDR123
tag

Igen. Helyre rakták a hang problémát, már nincs agyonszűrve/tömörítve.

(#7649) HDR123 válasza lacy027 (#7498) üzenetére


HDR123
tag

Videón a fókusz CAFS helyett lehet koppintós és akkor nem állít utána. Teljesen használható.

(#7650) zolikaDB válasza Baloo27 (#7641) üzenetére


zolikaDB
veterán

Meg a Google appba az idojarast be kellett kapcsolni :)
Koszi!

Ja, es mi az a "At a glance"?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.