Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Megjött a szervízből :C

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2002) scream24 válasza judas13 (#2000) üzenetére


scream24
senior tag

Nem kaptam felvilágosítást ez ügyben, de a rutin, meg az évek, azt mondatják, hogy 1-2 darabnál nem lesz több. Persze, ha valakinek van pár óra szabadideje... 😉😊

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2003) Norbi27


Norbi27
aktív tag

Sziasztok
Hogy működik a szervizelés? Hardveraprón vettem a telefont. Az eladó a Telekomnál vette. Elküldte nekem a garancia papírt és a számlamásolatot. A Telekomhoz menjek, vagy közvetlen a szervizbe küldjem? Gondolom az nem baj, hogy nem én vettem.
Olyan probléma van vele, hogy a 2. SIM kártyát nem mindig látja.

(#2004) GoodSpeed válasza Norbi27 (#2003) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A szervízben ha látni fogja, akkor visszaküldik postával, és kész :(

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2005) judas13 válasza scream24 (#2002) üzenetére


judas13
addikt

A tapasztalatok ezt erősítik szerintem is. Sajnos.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2006) scream24 válasza judas13 (#2005) üzenetére


scream24
senior tag

Igen. Pedig nagyon jó az ár. Nem úgy, mint a nagy magyar black friday az üzletekben!  Nem láttam, hogy bárhol olcsóbb lett volna.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2007) Spec válasza judas13 (#2000) üzenetére


Spec
őstag

Hol fogják 75-ért adni, és melyik modellt? Ez engem is érdekelne :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#2008) scream24 válasza Spec (#2007) üzenetére


scream24
senior tag

katt

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2009) Spec válasza scream24 (#2008) üzenetére


Spec
őstag

Jah, de ez csak személyesen a megnyitón lesz, ha jól értem, nem webshop ár. És gondolom kb. 3 embernek fog jutni.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#2010) Shinnokina válasza scream24 (#2008) üzenetére


Shinnokina
tag

én biztos nem állnék sorba hajnalban, hogy az első 5 között lehessek, aki kap még az akciósból :) + a tömeg. Nem ér ennyit.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#2011) GoodSpeed válasza scream24 (#2008) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Mondjuk vicces az a 150K, de hát ugye így lehetett 50%-ot kiírni rá :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2012) pitiless válasza GoodSpeed (#2001) üzenetére


pitiless
senior tag

Kijelzőcsere volt?

(#2013) psychocska


psychocska
tag

üdv!

xiaomi.eu stabil romot próbálok telepíteni. bootolok twrpbe, kiválasztom a zipet és nem történik semmi. ez mi?

[ Szerkesztve ]

(#2014) GoodSpeed válasza pitiless (#2012) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nehéz a helyzet, mert tény, hogy szervízben volt, de az aprón ez nincs feltüntetve, mégis a kutyának sem kell :D Most érted... :D

Amúgy a szervízből visszajött, felajánlotta a 12.5.6-ot, de úgy adták vissza, hogy nem szűzen, mondom én szeretem ha 0-ról indulok, így FR... na azóta nem ajánlotta fel a frissítést. Bár igazából nem érdekel, a szerviz kijelentette, hogy továbbra is garanciális, az eredeti garancijegyben meg nincs bejegyzés, mert azt elfelejtettem elvinni :D

Ajánlottak érte egy Samsung Galaxy A52 5G-t, de én csak új cuccokat szeretek vásárolni, így azt altattam, meg egyébként is, gyengébb lényegesen, nekem A52S 5G kellene, de egyelőre nem veszek, ameddig ezt el nem adom, mert nem használom, aztán még a nyakamon marad feleslegesen.

Ott rohad a polcon, lehet az állástól is lerokkan :D

Most meg 75 E -ért adnak belőle 8/128-ast... újonnan... hát oké, hogy BF keretében, de így nehezen fog elmenni 90 K-ért... 105-ért mennek a 8/128-asok Hardveraprón....

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2015) psychocska


psychocska
tag

Asszem sikerült téglázni a telefont. Fastboot logónál nem jutok tovább. Twrp boot nem működik fastbootból. Ötlet?

FAILED (remote: Failed to load/authenticate boot image: Load Error)

(#2016) bandoska válasza Viktor0610 (#1915) üzenetére


bandoska
csendes tag

Nem, ez kifejezetten a kamerákat hasonlítja össze:
https://www.dxomark.com/category/mobile-reviews/

(#2017) bandoska válasza Viktor0610 (#1884) üzenetére


bandoska
csendes tag

Ez a GCAM letöltés úgy látom, hogy nem pofonegyszerű. Legalábbis első nekifutásra nem csak letöltöm, és kész. Meg tudom csinálni mondjuk 5-10 perc utána olvasással, vagy ez túlhalad egy teljesen átlagos user képességein? Köszi.

(#2018) GoodSpeed válasza psychocska (#2015) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Hogyan csináltad?

Szerk: Ja látom.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2019) balu1977 válasza psychocska (#2015) üzenetére


balu1977
senior tag

Ha nyitva vana bootloader és gondolom igen ha barkácsolsz, akkor rakd rá vissza miflashal egy gyári romot és ne mókolj többet. :D

[ Szerkesztve ]

(#2020) psychocska


psychocska
tag

Most sikerült twrp-be visszamászni, de valamiért nem enged a telefonra másolni. Pedig ha az sikerülne, akkor talán fel tudnám flashelni, amit szeretnék.

(#2021) balu1977 válasza psychocska (#2020) üzenetére


balu1977
senior tag

Majd jönnek akik mókolnak és eligazitanak.

(#2022) pilipi válasza psychocska (#2015) üzenetére


pilipi
aktív tag

:C

(#2023) psychocska válasza pilipi (#2022) üzenetére


psychocska
tag

Kösz, ez segített. Minden fasza, fenn az eu stabil. :R

(#2024) judas13 válasza scream24 (#2006) üzenetére


judas13
addikt

Igen ez jó ár volt. Lassan ez már nem is BF ilyen "engedményekkel".

scream24

Kérdés mennyi volt készleten...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2025) judas13 válasza Shinnokina (#2010) üzenetére


judas13
addikt

:K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2026) scream24 válasza Spec (#2009) üzenetére


scream24
senior tag

Igen jól érted. Ha webshop ár lenne....., de nem. Ilyen áron nem meglepő.

@Shinnokina
Nem is állítottam sehol, hogy én sorba állnék. Pláne Győrből. :D Persze kíváncsi lennék hány darab volt elérhető.

@GoodSpeed
Az a 150k az ajánlott fogyasztói ár. Gondolom a Samsungnál a nagy akció az a52s 5g telefonnál 169900ft-ról 134990ft-ra akciózva teljesen rendben van. :C Így megy ez!
És úgy gondolom sok fórumtárs véleményét közvetítem, hogy örülnék, ha végre sikerülne eladnod a készüléket. Azt sem értem, miért nyergeltél át a Samsungról, hiszen amennyiben valami olyan jó és bevált, nem fordít hátat az ember. Legalábbis én nem szoktam.
Gondolom neked a 6 gigás verzió van. Nos én sem venném meg 90 pisztoly orrú mátyásért, dobnék rá egy 20-ast és 8 gigás zsír új telefonnal a zsebemben baktatok haza. Oda jutottunk, hogy 6gb egy készülékben ma még jó, de 1 év múlva már kevés lehet. Pláne, hogy nincs nagy különbség forintban. Ha ezt nézzük az A52s is 100 körül megy és nem kapkodnak érte. Ilyen ez a biznisz. Sőt most láttam 60 matyiért is Marketplacen. De, ha naponta kétszer lepötyögöd itt a hisztit, attól semmi nem fog megoldódni. Örülök, hogy ennyi szabadidőd van ennyit pöcsölni egy olyan termékkel ami nem jött meg. Nekem is volt ilyen, többek között Samsung is. Eladtam a fenébe (buktam rajta természetesen nem keveset) és vettem mást, és az életem ment szépen tovább. Persze leírhatod még itt 100-szor, de ettől nem lesz változás. Béke meg ilyenek.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2027) Spec válasza scream24 (#2026) üzenetére


Spec
őstag

Csodálkoznék, ha 5-10 db-nál több lett volna ezen az áron. Sikerült itt valakinek megkaparintani egyet esetleg?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#2028) KoNZoLik@ válasza Spec (#2027) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én azt sem tudtam, hogy van valami akció, csak találtam itt hardverapron bontatlan 8/128-ast 100K-ert aztán megvettem, mert már régóta szemezek vele! Ennyiért ajándék volt szerintem, és fogalmam sincs, hogy mennyi volt az akciós ára, de nem is érdekel🙄 Viszont eddig nagyon bejön, nem is értem, hogy ez miért kerül ennyibe...?

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2029) judas13 válasza Spec (#2027) üzenetére


judas13
addikt

Talán még mindig sorban állnak :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2030) GoodSpeed válasza scream24 (#2026) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Őszinte soraid testvérem felnyitották a szemem! Bár úgy érzem, hogy kimaradt neked egy két fontos rész amikor ezt írod:

"Azt sem értem, miért nyergeltél át a Samsungról, hiszen amennyiben valami olyan jó és bevált, nem fordít hátat az ember. Legalábbis én nem szoktam."

Erre ez az egyik válasz, a másik pedig ez:

"Gondolom neked a 6 gigás verzió van. Nos én sem venném meg 90 pisztoly orrú mátyásért, dobnék rá egy 20-ast és 8 gigás zsír új telefonnal a zsebemben baktatok haza. Oda jutottunk, hogy 6gb egy készülékben ma még jó, de 1 év múlva már kevés lehet."

Aki NEM játszik mobilon, annak miért lenne kevés a RAM? Az A50-ben 4 GB RAM van, és most is elég volt nekem bőven! Aki meg olyan játékokkal játszik annak meg a SoC lesz majd kevés :D

Lényeg a lényeg, mivel hát beigazolódott, hogy sajnos fillérekért lehetne eladni, így nem is válok meg tőle. A döntésem másik oka, hogy egyébként nincs a Samsunghoz kameravédős Nilkin tok sem. Megmondom őszintén nagyon bejön ám nekem a Nilkin tok. Szóval nem is adom el, megvárom a két évet, amikor már semmit sem ér, és akkor nyergelek valamerre :)

Nekem fontos ez a szerető közösség, most már teljesen pozitívan állok a témához, így újból megköszönöm neked testvérem az őszinte és felrázó szavaidat.

Szeretet és Béke!

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2031) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

12.5.6

https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/renoir/

OTA verzió a változatosság kedvéért felment innen.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2032) KoNZoLik@ válasza GoodSpeed (#2030) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1👍 :C

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2033) hunnia1969 válasza Spec (#2027) üzenetére


hunnia1969
csendes tag

Mi vettünk egy feketét. 12:20 körül jutottunk be a boltba és volt még bőven raktáron.
Nem tudom mennyit adhattak el összesen, de fél kilenc körül - amikor beállítunk a sorba - szerintem vagy 200-250-en voltak előttünk.

(#2034) Spec válasza hunnia1969 (#2033) üzenetére


Spec
őstag

Grat, ügyesek vagytok! Sajnos nekünk Pécsről kissé nehézkes lett volna a manőver. Ha beleszámolok egy Pécs-Budapest-Pécs utat is oda-vissza, akkor csak az üzemanyag lett volna kb. 16-18 ezer HUF. És akkor a rá pocsékolt időt nem számoltam még, meg azt se, hogy akár azt is benne van a pakliban, hogy nem is biztos hogy kap az ember.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#2035) hunnia1969 válasza Spec (#2034) üzenetére


hunnia1969
csendes tag

Mi csak 25 km-re lakunk az Arénától.
Viszont amikor beálltunk a sorba fél kilenc körül, akkor kételkedtem, hogy marad-e még nekünk. De szerencsére volt bőven készlet.

Viszont nem tudok semmit sem írni róla, mert ajándék lesz és fel sem bontottuk. :)

(#2036) pusszycat válasza hunnia1969 (#2035) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom egy ember csak 1-et vehetett. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2037) Spec válasza hunnia1969 (#2035) üzenetére


Spec
őstag

Melyik verziót adták 75-ért, a 128/6-ost, vagy a 128/8-ast?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#2038) KoNZoLik@ válasza pusszycat (#2036) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen, akitől én vettem tegnap 100-ért, ők ketten a barátjával mentek be és 2db-ot vettek tehát fejenként csak egyet lehetett, így most már tudom, hogy 75/db áron vették, de nekem megérte azt+25K-t, hogy nem kellett ott a sok "agyhalott" között tömörülni😳 Ami ott volt tegnap, láttam videókat, hát spórolás ide vagy oda, de amit képesek egyesek csinálni(de leginkább 90%) csak, hogy spóroljon pár 10K-t, nos inkább nem jellemezném, de több mint szánalmas...ilyenkor érzem azt egyre jobban,hogy tényleg megértünk a pusztulásra😞

Spec-a 8/128-as NE verziót, én azt vettem tőlük tegnap 100-ért, és a nyugtán 150K szerepel a 2db készülékről egyben!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2039) scream24 válasza GoodSpeed (#2030) üzenetére


scream24
senior tag

Kezdésként nem vagyunk testvérek szerencsére! :) És semmi nem kerülte el a figyelmemet, láttam végig a "szenvedsésedet". :N Ez csak a magad megnyugtatása lehet. Még a mai napig is lehet kapni, igaz nem nagyon éi meg a sima 52 típus. És semmi gond, ha valaki kakad, mert valami nem jön össze, de hetekig ezt olvasni, hát.... Nyilván aki csak facebook, insta és társait böngészgeti, még elég lehet a 4gb ram. De bizony a multitasking már nyögvenyelősen. Viszont amennyiben készítesz tartalmat ide-oda, fényképekkel s videókkal is szöszölsz stb, oda a 4gb már lófütty. De nem vagyunk egyformák, mindenki másra, máshogy használja a készüléket. Ezt majd megtapasztalod magad 2 év múlva, ha meglesz még a telcsi.

Én is vetttem az Asszonynak nillkin kameravédős tokot. De jó, ha egy napot volt rajta. Pont amiért kapta a készüléket azt heréli ki, lesz belőle egy durung vágódeszka. Szerencsére van más alternatíva, ami sok másban is praktikusabb. De nyilván ez is egyéni dolog.

És a végére még valami. Ha valami rádió kabaréban lenne, még röhögnék is, na de így. Ilyen hírdetést feladni. :C Nem semmi. Látszik, hogy nem is akartad eladni igazán. De nem az én dolgom. Részemről befejeztem a dolgot, kérlek tedd Te is. Vagy ne. :D Én már nem reagálok rá, és offolom tovább a topikot.

@hunnia1969
Úgy olvastam, hogy valamikor délután fogyott el, de fel lehetett iratkozni hétfőre további 100db-ra. Viszont a hivatalos viszonteladóknál el is tűnk készletről .
Most jött szembe marketplacen 110ért árulja a srác. Bontatlanul. Oda is írta hol vette. Ha 1-2 óra alatt bejutott, akkor nem rosz pénz, de, ha ráment az egész nap, akkor már nem sok. 100-ért jó vétel volt nektek.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2040) balu1977 válasza scream24 (#2039) üzenetére


balu1977
senior tag

Ezt jól összefoglaltad. :DD

(#2041) egykettő válasza #46372352 (#1967) üzenetére


egykettő
aktív tag

Na ezt ki fogom próbálni

(#2042) bb71


bb71
őstag

:D és végül megszületett a működő TWRP: [link] - hivatalos és az sd kártyára mentés is működik!!!

(#2043) Viktor0610 válasza bb71 (#2042) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Mi 11 Lite 5G-hez. (renoir)
Ez a fontos infó lenaradt.

Samsung Galaxy A54

(#2044) bb71 válasza Viktor0610 (#2043) üzenetére


bb71
őstag

Igaz... de a linket megnyitva...

ja és legnagyobb marhaság, hogy két különböző telefonnak egy fóruma van!

[ Szerkesztve ]

(#2045) Viktor0610 válasza bb71 (#2044) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Három telefonnak van egy fóruma. ;] (4G / 5G / 5G NE)

Bárkinek lett volna/lenne lehetősége új témát nyitni egyik/másik/harmadik típusnak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2046) scream24 válasza Viktor0610 (#2045) üzenetére


scream24
senior tag

Talán még korai lenne nyitni az 5g ne (lisa) telefonnak egy külön topikot, hiszen még nem nagyon van rá semmi. Legalábbis egy hete még nem találtam semmit. Viszont ajánlott mindenkinek a megfelelő körültekintés, mielőtt baj lenne.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2047) Viktor0610 válasza scream24 (#2046) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem feltétlen volna korai.
Tesztelni valószínűleg nem fogják a srácok (bár nincs infóm), és ha most nyílik a topik, legalább a tulajok odaszoknak.
Mert ha valaki nem körültekintően linkel/telepít fel valamit recovery-t/ROM-ot, az komoly bajokat okozhat.

Samsung Galaxy A54

(#2048) scream24 válasza Viktor0610 (#2047) üzenetére


scream24
senior tag

Ezt adom. Jogos.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2049) bb71 válasza bb71 (#2042) üzenetére


bb71
őstag

Lite 5G TWRP -> NEM működik - vissza az egész!
[link]

(#2050) bb71 válasza bb71 (#2049) üzenetére


bb71
őstag

Nem részletezem, akit érdekel kövesse az xda-n: megvan az ok és okozat, működőnek tűnik mégis - most már finoman fogalmazok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.