Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Feleségemnek szeretnék egy új telefont és ezt a típust néztem ki a Huawei Mate10 Pro-ja helyett.
Látom, hogy már van NE is.
Melyik változat a jobb választás?
Mindenképpen 8Gb-os modell érdekelne.
Illetve olvastam eltérő kijelzőről is.
Mi most a helyzet ezzel?

(#1852) scream24 válasza bombibmw (#1851) üzenetére


scream24
senior tag

Tök egyforma a két telefon, mindössze prociban tér el. Érdekes módon az NE a gyengébb, ebből a szempontból. 🤔 Viszont (elvileg) hosszabb ideig kaphat frissítéseket, viszont drágább is, érthetetlen okból. Ha egy árban lenne, az NE variánst választanám, de így nem nagyon van létjogosultsága.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1853) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Miután beigazolódott, hogy sajnos NEM fólia gond, Ti mit csinálnátok a helyemben?

A) Szervízbe küldenétek panelcserére ( ez teljes adatvesztéssel jár)
B:) Az A), azután eladnátok
C) Nem kínlódnátok vele, és feltüntetve, hogy garanciális valamint van vele egy ilyen gond, és eladnátok
D) Nem foglalkoznátok vele, mert csak néha látszik, nem javíttatnátok most, majd csak sokára a garancia lejárta előtt
E) Egyáltalán nem javíttatnátok, és használnátok így?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1854) pitiless válasza GoodSpeed (#1853) üzenetére


pitiless
senior tag

0. Adatmentés, majd A és használnám tovább.

(#1855) balu1977 válasza GoodSpeed (#1853) üzenetére


balu1977
senior tag

A

(#1856) pilipi válasza GoodSpeed (#1853) üzenetére


pilipi
aktív tag

K) Mivel pont ott van a két csík ahol a bringás tartó nyomta, soha többé nem használnám azt a tartót :R

(#1857) GoodSpeed válasza pilipi (#1856) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Az biztos, de tegnap a csaj a Firstphonr-ban azt mondta, hogy nem lett volna szabad annyitól... ráadásul a Galaxy A50-et is használtam benne, és annak semmi, de semmi baja.

Ettől függetlenül, nem fogom használni a HOCO CA73-ban ... Ráadásul ez egy műanyag tartó, egy rögzítőgumival, tehát még az sincs, hogy alumínium, vagy egyéb fém, aztán jól rácsavartam volna...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1858) Viktor0610 válasza GoodSpeed (#1853) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem, miért a telefont akarod eladni, mikor a használt tartó miatt lett olyan a kijelző, amilyen? 🤔

Biztos, én ülök fordítva a lovon, de én szervizbe vinném, és lecserélném a tartót.

Arról nem is beszélve, hogy mivel külső behatás nyomán lett ilyen, nem is biztos, hogy garanciális a csere.

A megoldás valószínűleg az, hogy az A50 Gorilla Glass 3 üvege karcállóbb, mint a Mi 11 Lite Gorilla Glass 5 vagy 6 előlapja. (Cserébe utóbbiak valószínű, jobban bírják a leejtést.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1859) GoodSpeed válasza Viktor0610 (#1858) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

"Arról nem is beszélve, hogy mivel külső behatás nyomán lett ilyen, nem is biztos, hogy garanciális a csere."

Azt ők nem tudják, és nem is látszik semmi... Ez nem karc. Két oka is lehet, ráadásul egyszerre:

1. Akkor még nem a Nilkin tok volt, ha az lett volna, most valószínűleg nem lenne ilyen problémám, helyette volt a gyári szilikon vacak... na az ennyit ér.
2. A telefon felépítése strukturálisan gyengébb, mint az A50. Mondjuk az is normális Defender tokban volt.

Abból indulok ki, hogy garanciális lesz a dolog... ha így van akkor sem 100%-os már nálam. Ilyen téren sajnos maximalista vagyok. Szóval megcsináltatom aztán eladom, és visszatérek a SAMSUNG-hoz mint márkához. A Xiaomi nekem nem jött be mobilban, nem volt vele szerencsém, az A2 Lite is darabokra tört. Ez meg nem bírt el egy műanyag tartóban való utazgatást, gumírozott rögzítővel?!

Pl ha készüléket cserélnének, ami nem esélyes... nem tapsikolnék, ha NE-re tennék...

A mérleg az úgy néz ki tehát, hogy:
Több mint 2 évnyi folyamatos rolleren tartóban utazva és használva, a Galaxy A50 makulátlan, ez meg idén Júliusban érkezett, és problémás....

Szerinted?! Sosem hordtam farzsebben okostelefont, de gyanítom ez nem bírná már az első alkalmat sem! Na meg ez a negyedévente 1x frissítjük módi sem jön be... Átpakoltam mindent az A50-re a Google Hitelesítőben lévő fiókjaimat, a CIB Bank applikációt, a Google Pay-t, ezt meg majd viszont látom egyszer...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1860) balu1977


balu1977
senior tag

Ez a vékony telefon nem arra lett kitalálva, hogy a rolleron rázzad. Legalább is nem gyári tokban. Ez egyértelműen a te hibád.

(#1861) GoodSpeed válasza balu1977 (#1860) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Az A50 sem sokkal vastagabb. :DDD :DDD :DDD :N

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1862) pitiless válasza GoodSpeed (#1861) üzenetére


pitiless
senior tag

Feleségemnek vettem rollert, barátom, akitől tanácsot kértem azt mondta, hogy a telefontartó fölösleges, mert nincs olyan csillapítása a rollernek és csak szétrázza és az senkinek sem jó. Bicajon teljesen más, legalábbis azon van első teleszkóp.

(#1863) GoodSpeed válasza pitiless (#1862) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A jövőben én sem fogom, bár azért keményebb a rázásnál, hogy nem bírja. Nem volt ráírva, igaz az sem, hogy negyedévente frissítik. Eleve csak azért vettem ezt, mert pont nem volt A52 5G éppen... Az is kemény, hogy 25 rugót ajánlottak pár hete valamelyik piactéren az A50-esemért, azért az A50-esért ami most lealázta tartósságban, pedig annál még üvegfólia csere is volt, mert egyszer eldőlt a roller a vasútállomásnál. A kijelzőnek sem, meg a telefonnak sem lett semmi baja.

Az imént vették át tőlem a Telekomnál, kb 1 hónap múlva hozza a futár, mert 1 hét múlva küldik fel a hibás készülékeket, és onnantól számítva 3 hét kb...

Amúgy visszakereshető, korábban is írtam, ha egyáltalán felmerül bennem, hogy a gyártó sz*rik a biztonságra és negyedévente ad ki frissítést, akkor sem vettem volna meg... ez NEM telefon nálam, ez egy vitrinbe való porcelán prototípus... Kár, mert a rollerük az jó :D

Filóztam rajta, hogy veszek egy A52S 5G-t, de nagyon jól elvagyok az A50-nel is, főleg, mert nincs 5G, csak Debrecenben :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1864) balu1977 válasza GoodSpeed (#1863) üzenetére


balu1977
senior tag

Te amúgy valami 007 ügynök vagy, hogy ennyire parázol? Vagy valami ősi titkokat őrzöl a mobilodban?
Nincs ezzel a mobilokkal semmi baj. Szereti mindenki hisz már a második az eladásokban. Tönkre tetted, így jártál fogad el. Lépj tovább.

(#1865) pitiless válasza GoodSpeed (#1863) üzenetére


pitiless
senior tag

Akkor én mit szóljak? Megvettem a Nord 2-őt, majd kiderültek a következők:
- Gmail sync nem megy (most már ez legalább megjavult)
- Android Autohoz való kapcsolódásnál kapok egy hibaüzenetet, amit a többi készüléknél nem (média hiba), majd kapcsolódik, de csak akkor, ha már teljesen bebootolt a fejegység. Ha nem, akkor meghal az egész MirrorScreen funkciója (se AA, se CarPlay). Suzuki SLDA fejegységgel el sem indul
- a cukormérőmmel nem tud szinkronizálni (a Mi 11 Lite 5G meg simán)
- instabil a Telekomos VoWifi (7T Pro-n, illetve a Xiaomin rendben működik)

Az AA és a VoWifi miatt vettem a xiaomit és már szívesebben használom. A Nordot nem akarom elkótyavetyélni, így egyelőre marad, max. a feleségem használja majd. És hozzátenném, hogy a OnePlus sem jeleskedik a biztonsági frissítések havonkénti szállításában. Néztem én is az A52s 5G-t, de nem akartam 6 GB rammal venni.

[ Szerkesztve ]

(#1866) GoodSpeed válasza balu1977 (#1864) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nem tettem tönkre. A fogadd el meg két d :D Az A50 sem strapatelefon, ami nem bír ki annyit mint az A50 röhögve, az iparihulladék! Ennyi!

Mindenki elégedett?!

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1867) pilipi válasza GoodSpeed (#1866) üzenetére


pilipi
aktív tag

Így rúgta be az ajtót a topikba, köszönés helyett.
A stílus maga az ember szokták mondani.
Sikerült megtalálni a legjobb példát. :C

(#1868) GoodSpeed válasza pilipi (#1867) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Emlékeztem rá :D Már amikor olvastam is helyeseltem, csak nem írtam, hogy bánom, hogy ezt vettem, pedig akkor még nem volt meghibásodásról szó - amiben az a király, és ha pattog a szerviz megkermiztetem, hogy nincs rajta külsérelmi nyom, mivel nem is esett le, nincs eldeformálódás sem kívül, sem elől, sem hátul, ha belül gyenge szar, akkor az ő hibájuk -

csak ilyen "apróságokról":

- hiányzó IP védelem,
- szar biztonsági szoftveres támogatottság
- Kijelzőbe épített biometrikus azonosítás hiánya (ezt a 2019-es A50 tudja)
- Hiányzó OIS

Az ára meg lassan újonnan is 100K alatt van... szóval az értékállósága is gyenge a SAMSUNGHOZ képest.

Viszont a NIlkin tokokat ennek révén ismertem meg, tutira ilyet fogok vásárolni bármilyen másik mobilom lesz ezután. Csak sajnos most várni kell rá 1 hónapot, hogy eladhassam a picsába :D

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1869) bb71 válasza GoodSpeed (#1868) üzenetére


bb71
őstag

Nem akartalak ekézni eddig, de azért szidni valamit, amit még a gyártó sem mondta, hogy tudja, álljon már meg a fáklyás menet:

- hiányzó IP védelem,
IP54-et tud

- szar biztonsági szoftveres támogatottság
- Kijelzőbe épített biometrikus azonosítás hiánya (ezt a 2019-es A50 tudja)
- Hiányzó OIS
ezt a hiánylistádat ugye nem gondoltad komolyan - tudtad mit veszel, ezért szidni téged minősít. Már ne haragudj!

[ Szerkesztve ]

(#1870) GoodSpeed válasza bb71 (#1869) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nem, a negyedéves frissítésekről nemhogy nem tudtam, de fel sem merült bennem, hogy egy 150K-s telefonnál ezt meg merik játszani. Amúgy meg mint mondtam nem volt éppen A52 5G.

"Nem akartalak ekézni eddig, de azért szidni valamit, amit még a gyártó sem mondta, hogy tudja,"

Csak szólok, hogy a rolleres dologra számítani kellett a Xiaominak, hiszen gyárt rollert a Ninebot-tal!! Azzal közlekedek, és egyre többen rollereznek! Van aki futás közben használja, stb...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1871) Mikszi


Mikszi
tag

Mai SOT próba a 21.11.3 heti xiaomi.eu rommal. Mobilnet kb. 3 órán keresztül, + wifi szörfözés.....

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#1872) scream24


scream24
senior tag

Most jött szembe velem a neten. Eddig nem olvastam. Talán más sem, akinek érdekes lehet. Ez alapján, ha egy árba kerül a két készülék (hamarosan), akkor az NE lehet a jobb választás. Visszalépés a girilla védelem, de nem sokat számít, hiszen mindenki tesz rá üveglapot. Más dolgokban főleg előrelépés lehet. Ismétlem, azonos ár mellett. :) [link]

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1873) Mikszi válasza scream24 (#1872) üzenetére


Mikszi
tag

Hát érdekes összehasonlítása föleg a háttértàr... Az rendben, hogy a 778 kezeli az ufs 3.1-et, viszont mindkettőbe ufs 2.2 van...... :D

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#1874) GoodSpeed válasza scream24 (#1872) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

2 hónapos cikk... inkább tettek volna hátulra is Gorilla Glass 5-öt, meg oldalra is, és akkor a műanyag telefontartó nem nyomná rá a Gorilla Glass 6 előlapra hátulról :D Ha már hátul gyenge a burkolat....

Amúgy az NE 778G-vel ugyanazt a SoC-ot használja mint az A52S 5G. Ameddig nem jelent meg az NE, ebben jobb volt a Xiaomi választása. Az új terméktámogatási vonallal viszont az NE lenne a jobb választás a régebbi Lite 5G-vel szemben. Viszont a Samsungnál ez is alapból meg van oldva, és ebből is látszik, hogy a Xiaomi tesz rá, hogy az első generációs Mi 11 Lite 5G tulajainak a készüléke is kaphatna ugyanannyi Android főverziót!

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1875) bb71


bb71
őstag

NE
Banggoodon jelen pillanatban a 6GB-os verzió 108000,- ból megvan Mo-ra szállítva ÁFA nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#1876) M.Lacci válasza krysztyan (#1842) üzenetére


M.Lacci
csendes tag

Nálam működött ez a megoldás: Visszajelzés érintésekről --> Ki

Értékelni jó! Próbáld ki Te is ;)

(#1877) pusszycat válasza bb71 (#1875) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most a roman emagon 100.000 Ft a 8 GB verza. Nem a NE. a régi. Ja most van B.F. Reggel annyi volt felvitték.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1878) GoodSpeed válasza pusszycat (#1877) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ráadásul az 8 GB-os volt. Mennyit érhet egy 6 GB-os használt? 60 bruttóban ? :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1879) pusszycat válasza GoodSpeed (#1878) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezért nem adok el telefont... vegye meg ő is drágán. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1880) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Xiaomi 11 Lite NE 103e Ft. [link] Itt BF. a BF.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1881) Viktor0610 válasza pusszycat (#1880) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tök "jó", hogy forintban írtad az árat. Nem félrevezető. ;]

Samsung Galaxy A54

(#1882) pusszycat válasza Viktor0610 (#1881) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vettem is egy Samsung Evo 870 1TB SSD-t 40e FT. Az első 5 percben volt tv, laptop valós féláron. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1883) bandoska


bandoska
csendes tag

Sziasztok!
Vásároltam egy MI 11 Lite készüléket, elsősorban azért mert 100e Ft környékén nem találtam más készüléket, ami ennyire jó fotókat csinálna (pl. dxomark ranking lista szerint).
De ehhez képest nekem elég nagy csalódás a fotók minősége.
Ezelőtt egy Google Pixel 3a telefonom volt, de az mégiscsak egy két évvel idősebb modell, a sorrendek szerint is lejjebb van, de lényegesen jobb képeket készítettem azzal.
Előfordulhat olyan, hogy pl. hibás a készülékem? Élesek a képek, nem arról van szó. De ha bemozdul egy kéz, az már homályos. Ha nem tökéletesek a fények, akkor sehol nincs élességben a Google telefonhoz képest... Esetleg lehet, hogy fotózásbeli különbség van az 5G verzió és eközött? Köszi, ha tudtok valamit javasolni.

(#1884) Viktor0610 válasza bandoska (#1883) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.
A Pixelek sokkal jobb kamerával ÉS -szoftverrel bírnak, mint a Xiaomi telók alapból.
Ha letöltesz egy Gcam-ot, javíthatsz a kamera minőségén.

Persze, a kétszer akkora pixeleket és az optikai stabilizátort ez sem fogja ellensúlyozni, de javít az általános minőségen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1885) GoodSpeed válasza pusszycat (#1879) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ezt valószínűleg én sem adom el, vagyis ezt sem, megmarad az A50 mellett... csak meglepő, hogy globális chiphiány van, és így is úgy zuhannak a mobilok árai a magas nyitás ellenére mintha nem lenne...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1886) balu1977 válasza GoodSpeed (#1885) üzenetére


balu1977
senior tag

Két napja még el akartad adni a picsába...

(#1887) GoodSpeed válasza balu1977 (#1886) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Azóta átgondoltam, hogy brutális bukta lenne... de azt nem gondoltam meg, ha tudom, hogy ekkora hulladék, akkor SAMSUNG-ot vettem volna! Eredetileg sem ezt akartam, de ezt már sokszor leírtam, vissza is követhető, hogy eleve így jöttem ide, hogy vettem egy ilyen, de csak azért, mert SAMSUNG-ból nem volt A52 5G (akkor még az A52S nem jelent meg).

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1888) pusszycat válasza GoodSpeed (#1887) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha elromlana vagy ujraindulgatna vagy fagyogatna én is igy beszélnék róla de eddig tökéletes bejön kedvelem. A 3 havi frissités sem zavar ugyanakor kiváncsi vagyok az android 12-re miui 13-al.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1889) GoodSpeed válasza pusszycat (#1888) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A részemről vannak bizonyos minimális elvárások. Oké, tanultam belőle, hogy ez nem bír egy műanyagtokban, gumírozott szíjjal való utazást rolleren... ez az első telefon ami elbukott ezen a teszten.

Fel sem merült bennem, hogy ilyen... akkor minek tesznek előre Gorilla Glass 6-ot, ja az NE már abból is a gyengébbet kapja, mert olcsóbb, és minek is, ha nem pofára esik hanem a hátára, akkor úgyis megfekszik. Mert miért ilyen gyenge szar szilikont adnak mellé, ha ilyen porcelán?! A vékonyság a fétisük, de az A50 1-2 mm-rel ha vastagabb nála.

Az elértéktelenedés meg újonnan is olyan rohamosan megy végbe nála, hogy kb abban is dobogós... csak nem pozitív értelemben. Valaki írta, hogy IP 54 védelme van, de hivatalosan ez sincs megerősítve. Ja igen, és egy PC backup szoftvert sem voltak képesek összedobni 2021-ben sem. Marad a Xiaomi Cloud.

Szóval úgy vagyok vele, hogy használom ameddig bírja, akár évekig, de több Xiaomi telefont nem veszek az fix.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1890) pilipi válasza GoodSpeed (#1887) üzenetére


pilipi
aktív tag

Tovább kellene már lépni, bár leírhatod még a hulladék, sz_r és samsung szavak kombinációját még vagy 20x, nem probléma csak unalmas.

(#1891) GoodSpeed válasza pilipi (#1890) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ne legyél smucig, vásárolj prémium tagságot, és elrejtheted a hozzászólásaimat :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1892) pilipi válasza GoodSpeed (#1891) üzenetére


pilipi
aktív tag

Félreértettél nem zavar csak unalmas.
Aki menni akar menjen, aki maradni szeretne azokat pedig nem illik ostobaságokkal zavarni. :R

(#1893) balu1977 válasza pilipi (#1892) üzenetére


balu1977
senior tag

Ne aggódj nem csak téged untat. Tele van ellentmondásal. Nem ezt akart de ezt vette mégis. Szar de megtartja. Samsung drágább de jobban tartja az árát. Fárasztó.

(#1894) GoodSpeed válasza balu1977 (#1893) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Arról nem tehetek, hogy nem tudod értelmezni, elemezni amit leírtam, pedig nem volt bonyolult :DDD Abban mi az ellentmondás, hogy drágább a SAMSUNG, és drágább is marad?

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1895) balu1977 válasza GoodSpeed (#1894) üzenetére


balu1977
senior tag

Ami újonnan drágább az valószínű használtan is az marad mint egy olcsóbb termék. De mind1. Ebből jól már úgyse joszz ki.

(#1896) GoodSpeed válasza balu1977 (#1895) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Az értékesés % pontos mértéke nem mindegy... most Google-ben keress rá erre a kifejezésre :D

Ez a telefon volt 150 E Ft is debütáláskor. Elárulom, hogy dárágbb volt a SAMSUNG Galaxy A52 5G-nél. Szóval megint hülyeséget írtál.

Most sincs nagy különbség árban köztük... igaz a SAMSUNG drágább egy picit, de akkor kevesebb volt! Illetve 6 GB van 8 GB helyett, de nekem is 6GB-os van.

Ennyit az ellentmodásokról:

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1897) pilipi válasza GoodSpeed (#1896) üzenetére


pilipi
aktív tag

Nincs samsung topik, mert itt már rommá offoltál mindent?!
Megint benéztem mert láttam, hogy van 4 új bejegyzés, gondoltam hátha van valami fontos vagy érdekes.
De nem csak ismét a samsung beépített reklámembere spammeli a topikot :W

(#1898) GoodSpeed válasza pilipi (#1897) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Fogjatok kezet, kb ti vagytok baluval a két utolsó lyuk a furulyán :D

aztán nem bírtad a kattintás után feldolgozni a megrázkódtatást ? :D
Egyébként meg Samsung és nem samsung!

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#1899) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Bog beszélt a márkafanatizmusról, most élőben is élvezhettem. Köszönöm. :DDD
Én pártatlan vagyok, van Xiaomi-m, Samsung-om, Huawei-em. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1900) GoodSpeed válasza pusszycat (#1899) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A rollerem Xiaomi, az órám is. Amúgy szeretem a márkát, csak most kiakadtam kicsit.

Szeretet és béke! :R

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.