Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) balu1977 válasza szetib (#3999) üzenetére


balu1977
senior tag

Akkor még egy év gari van rá...

(#4002) fa4hu válasza djapor96 (#4000) üzenetére


fa4hu
őstag

Gyakori hiba, garanciális szerviz.

(#4003) bence00333 válasza djapor96 (#4000) üzenetére


bence00333
csendes tag

Ugyanígy jártam én is. Másfél hét alatt gariban javították.

(#4004) Dwatti válasza bence00333 (#4003) üzenetére


Dwatti
addikt

Részben az újlenyomatolvasó gyakori* meghibásodása miatt végül 12 lite verziót rendeltem meg, ebben a kijelző mögött van.
+25 e a különbség.

(#4005) juve600 válasza Dwatti (#4004) üzenetére


juve600
nagyúr

jó választás a 12 Lite :)

(#4006) pusszycat válasza Dwatti (#4004) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én is azt vettem volna. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4007) Bossi válasza pusszycat (#4006) üzenetére


Bossi
őstag

Sziasztok! Mi 11 lite a kamera alkalmazás nem indul el. Tegnap ment még ma már nem indul. Újraindítás természetesen volt. Le lehet valahonnan újra tölteni az alkalmazást?

(#4008) bandigyerek válasza Bossi (#4007) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Elsőnek a beállítások között keresd meg az alkalmazásoknál (lehet, hogy be kell kapcsolni, hogy mutassa a rendszeralkalmazásokat is) a kamerát és törölj minden adatot (cache-t biztosan). Hátha valamit félreírt csak és azért FC-zik. Feltéve ha még nem csináltad meg, mert akkor nem szóltam.

(#4009) Bossi válasza bandigyerek (#4008) üzenetére


Bossi
őstag

Köszi ez megvolt és az érdekes, hogy mssenger alatt működik a kamera, tehát az alkalmazással van valami szerintem.

(#4010) bandigyerek válasza Bossi (#4009) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Igen, így már valószínűbb. APK MIRROR.

(#4011) Bossi válasza bandigyerek (#4010) üzenetére


Bossi
őstag

Köszönöm. Közben a GCAM-ot is feltettem azzal is megy.

(#4012) Dwatti


Dwatti
addikt

Mi fióknak van valami + értelme a Google fiók mellett?
Úgy látom G. fiókkal minden müködik
Nem látom értelmét Mi fiókba is bejelentkezni. :F

(#4013) Rixman


Rixman
tag

Sziasztok!

Párom kapott egy 11 Lite 5G NE-t, hívás közben nem kapcsol ki a kijelző. Mi lehet a gond? Hogy lehet megoldani? Előre is köszi!

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#4014) Sgr_A válasza Rixman (#4013) üzenetére


Sgr_A
addikt

Sehogy a xiaomi évek óta nem tudja megoldani
Sz@r virtualis közelségérzékelőt használ

(#4015) Rixman válasza Sgr_A (#4014) üzenetére


Rixman
tag

Szuper!. Ez az egész márkára igaz vagy csak erre a modellre? Akkor marad a power gomb nyomkodás, ha jól sejtem.

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#4016) Sgr_A válasza Rixman (#4015) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ennél a márkánál több tipus is érintett
Más márkánál is előszokot fordulni

[ Szerkesztve ]

(#4017) balu1977


balu1977
senior tag

Azért ne általánosítsunk. Nekem speciel semmi bajom vele.

(#4018) szetib


szetib
tag

Nekem sincs bajom a közelségérzékelővel (11L 5G, de a korábbi xiaomik sem voltak rosszak ilyen téren)

Nem találom a xiaomi.eu romon belül, hogy a megbízható bluetoothos eszközzel (pl autó bluetooth-ja) oldja fel a telefont. Ez korábbi android verziókban benne volt. Ebben nincs?

(#4019) scream24 válasza szetib (#4018) üzenetére


scream24
senior tag

Ott van az. 😊

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#4020) szetib válasza scream24 (#4019) üzenetére


szetib
tag

De az csak órával megy

(#4021) scream24 válasza szetib (#4020) üzenetére


scream24
senior tag

Ezt nem figyeltem. Csak órával használom időnként.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#4022) Viktor0610 válasza szetib (#4020) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És csak Xiaomi órával működik.

Samsung Galaxy A54

(#4023) bjames


bjames
aktív tag

Nézte már valaki, hogy a telefon szabályozza-e neki automatikusan a képernyőfrissítést 60 és 90 Hz között? A developer options-ben bekacspoltam a Frissítési gyakoriság kijelzését, de a képernyőfrissítés app függő, nem használat függő, vagyis fix 90 Hz-en megy a kijelző ha nem nyúlok hozzá 1 percig akkor is. Ha pl. youtube-ra váltok, ott visszaveszi 60 Hz-re, de ott meg fix 60 Hz konstans. Az volna a normális, ha nem nyúl az ember a képernyőhöz, akkor pár másodperc után vegye vissza 60-ra.
Xiaomi EU stabil rom-on vagyok.

(#4024) balu1977 válasza bjames (#4023) üzenetére


balu1977
senior tag

Nem. Mi csak simán használjuk. :D

(#4025) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok! Ezt a telefont lehet vezeték nélküli töltővel tölteni?

(#4026) AiRLAC válasza ron8 (#4025) üzenetére


AiRLAC
addikt

Gyárilag nem, csak ha raksz a hátlapra adaptert.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#4027) balu1977 válasza ron8 (#4025) üzenetére


balu1977
senior tag

Indukcióssal. 🤣

(#4028) szetib


szetib
tag

Érvényes erre a telefonra bármiféle világgarancia? Ha Mo-on vinném be a szervízbe, de a telefon nem Mo-ról származik, attól még garanciában szervízelik?

(#4029) balu1977 válasza szetib (#4028) üzenetére


balu1977
senior tag

Természetesen nem. Garancia oda szól ahol vetted.

(#4030) Rixman


Rixman
tag

Sziasztok,

MIUI 13-ban hol található meg a proximity szenzor on/off kapcsoló?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#4031) balu1977 válasza Rixman (#4030) üzenetére


balu1977
senior tag

Nincs olyan.

(#4032) nokia123


nokia123
aktív tag

Sziasztok! Nem tudom hogy volt e már valakinek ilyen, a páromnak 11 lite 5G telefonja messenger valamiért nem Magyar és most Angolra állítottuk,azt irta ki a messenger most jelen pillanatban nem lehet magyar nyelvet beállítani, de eddig jó volt. A telefon nyelv az Magyara van állítva a facebook ott is jó szerintem. Mi lehet a gond? Letörölni nem szeretnénk mert minden elveszik ami van rajta,ha minden igaz.

[ Szerkesztve ]

(#4033) scream24 válasza nokia123 (#4032) üzenetére


scream24
senior tag

Töröld az alkalmazás frissitéseit. Szerintem ez megoldja a dolgot. Ha nem, akkor rakd újra a messengert.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#4034) nokia123 válasza scream24 (#4033) üzenetére


nokia123
aktív tag

Szia! És azt hol találom mert nekem Iphone van.

(#4035) juve600 válasza nokia123 (#4034) üzenetére


juve600
nagyúr

alkalmazás info -ott lesz

(#4036) balu1977 válasza nokia123 (#4034) üzenetére


balu1977
senior tag

Hosszan nyomj az ikonra és akkor jön elő. Alul lesz az összes adat törlése. Utána jó lesz.

(#4037) Mikszi


Mikszi
tag

Megjelent a xiaomi.eu MIUI 14 A13 development rom . Akit érdekel. Lite 5g (renoir)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#4038) V.Dave


V.Dave
senior tag

Sziasztok.

Takarék bank végre (3év halasztás után) elérhetővé tette a gpayt. Namármost a 11lite 5g tudtommal támogatja az NFC-t. Viszont a walletban nem tudom hozzá adni a kártyámat mert nem felel meg a biztonsági követelményeknek. Arra gondolok hogy azért mert a BL nyitva van. Mit tudnék tenni ha nem akarom hogy elvesszen az összes adatom.( Vissza zárásnál letöröl mindent.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#4039) g_g_g válasza V.Dave (#4038) üzenetére


g_g_g
őstag

Magisk van telepítve?

(#4040) V.Dave


V.Dave
senior tag

Igen de nem tudom jót telepítettem-e? Nincs benne semmi funkció

Xiaomi mi 8 6/128

(#4041) g_g_g válasza V.Dave (#4040) üzenetére


g_g_g
őstag

Ha nincs rá szükséged, távolítsd el. (Magisk topikban van leírás róla)
Szerintem utána menni fog a Wallet.
Nem a nyitott bootloader a baja, hanem a Magisk (ha nincs minden jól beállítva).

(#4042) V.Dave válasza g_g_g (#4041) üzenetére


V.Dave
senior tag

A magisket azért telepítettem mert nem ment a wallet. NFC be kapcsolva, helyreallitva stb. Szerinted mi lehet a gondja?

Xiaomi mi 8 6/128

(#4043) scream24 válasza V.Dave (#4042) üzenetére


scream24
senior tag

Milyen rom van a telon? Mert, ha csak a bl lett nyitva, de maradt az eredeti rom, akkor nem fog menni. Ha xiaomi.eu rom van pl. nyotott bl-el, akkor gond nelkül mennie kellene.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#4044) V.Dave válasza scream24 (#4043) üzenetére


V.Dave
senior tag

Eredeti global rom. Ez most komoly, ez a probléma hogy romot kell váltani? Sose jöttem volna rá. Nincs egyszerűbb megoldás? :DDD

Xiaomi mi 8 6/128

(#4045) scream24 válasza V.Dave (#4044) üzenetére


scream24
senior tag

De. Visszazárod a bl-t. 😁

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#4046) g_g_g válasza V.Dave (#4044) üzenetére


g_g_g
őstag

Tényleg csak puszta érdeklődés.
Ha maradt a Global ROM, akkor miért nyitottad a bootloadert?

(#4047) V.Dave válasza g_g_g (#4046) üzenetére


V.Dave
senior tag

Tartok aaz újra belakas folyamatatol. Nálam több hónap szokott lenni mire minden a helyére kerül :DDD

Xiaomi mi 8 6/128

(#4048) scream24 válasza V.Dave (#4047) üzenetére


scream24
senior tag

Viszont ebben az esetben elég lett volna akkor nyitni a bl-t, ha rászánod magad. 😁 Mikor megvettem a telót nem is költöztem át. Elindítottam a bl nyitást, majd wgy het múlva a nyitással együtt rá is húztam a romot. Jómagam is utálok költözködni. :D

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#4049) g_g_g válasza scream24 (#4048) üzenetére


g_g_g
őstag

"Mikor megvettem a telót nem is költöztem át. Elindítottam a bl nyitást, majd wgy het múlva a nyitással együtt rá is húztam a romot"

Így volt nálam is pontosan :)
Én most EU stabilon vagyok, de látom a hetire már kijött a MIUI14-es verzió is.
Remélem hamarosan a stabil is megkapja.

(#4050) scream24 válasza g_g_g (#4049) üzenetére


scream24
senior tag

Nekem NE van, arra még nem jött ki. Sőt, ha igaz, ki is vették a béta körből. Így kénytelen leszek majd átvágtatni stabilra, ha lesz. Arra még biztosan várni kell.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.