Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) Olyasmi válasza Viktor0610 (#6250) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Köszönöm!

(#6252) instantwater


instantwater
addikt

Frissített valaki ezek közül valamelyik Android 14 custom romra?
Ezek is tartalmazzák a MIUI dialert a hívásrögzítéshéz?

(#6253) Viktor0610 válasza instantwater (#6252) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Xiaomi.eu.
A többit nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6254) instantwater válasza Viktor0610 (#6253) üzenetére


instantwater
addikt

Köszi.

Sajnos a xiaomi.eu rom erre a telefonra Android 12 alapú, ami a legrégebbi, de még aktívan támogatott Android.

Ezért örültem meg, hogy vannak Android 14 alapú custom romok is, és hátha valaki próbálta őket.

Bár a Wikipedia szerint 2023 végén az Androud 12 volt a második legelterjedtebb Android verzió, de nem tudni meddig támogatott.

Ugyanakkor egy Android 14 alapú rom pedig lehet, hogy nagyon bugos.

(#6255) Carline válasza instantwater (#6254) üzenetére


Carline
őstag

Project Elixir rom van fenn a telón, egy régi Tcom számmal használom. Google tárcsázó van benne, nincs hívásrögzítés alapban a romban.
A listádon lévő romok a xiaomi.eu romon kívül az AOSP körébe tartoznak, nincs bennük semmi MIUI. Némelyekhez még Gapps-t is neked kell feltenned.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6256) user26 válasza instantwater (#6252) üzenetére


user26
senior tag

Szia!
Hívásrögzítés hivatalosan semilyen rendszerben nincsen az EU -ba. Ez EU jogszabály.
MIUI/HyperOS dialer csak MIUI/HyperOS rendszerkez lehet, a forrása miatt.
A Play Store -be léteznek különféle hívásrögzítésre alkalmas appok, illetve ezek mellett, olyan opció, amihez root kell.
Az AOSP -k vagy gapps csomaggal rendelkeznek (benne van a google) vagy vanilia alapúak, amibe nincs semmi google, ezekhez külön ezt fel lehet telepíteni, a hívásrögzítéshez egyik dolognak sincs köze.

@Carline, olvastad az Elixir "új" tervezetét ? Pontosan nem tudom én sem, nézz utána, TG -n pörgött pár napja ezen mindneki, hogy bevezetik a fizetős rendszerüket, és ez mellett amilyen módosított, azaz "nem hivatalos" rendszerben az Ő bármiféle dolguk van, ott a telefonról törölnek minden adatot, esim, memóriakártya, teljesen lenullázzák a telefont.
https://x.com/TheNotesOfJosh/status/1791627871519174697

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#6257) wanted5 válasza user26 (#6256) üzenetére


wanted5
őstag

Ha valakinek elengedhetetlenül fontos, akkor vegyen samsungot, azokban pár kattintás a rendszerszintű rögzítést visszahozni.

(#6258) user26 válasza wanted5 (#6257) üzenetére


user26
senior tag

Szia!
Nincs samu senkinek sem a környezetembe, de gondolom ott sem működik alapból, be kell állítani, vagy valamit módosítani. Ha google dialer van, akkor biztos nincs benne, csak mókolással. Samunak gondolom van saját dialerje, abba bent lehet, mivel "alap" funciónak számít, de az EU -ban nem használható.
Ezt több helyen olvastam, posztolták. Napjainkra ebből mi változott nem tudom.
Xiaomi modellek is mind rendre tudják, csak a Google szólt bele, és ezért van az EEA, MI régiós verzióba google dialer, így emígy oldották meg. :/
Csak 1 költői kérdésem van, ha tiltott ez a dolog euba "pappír" szerint, akkor ez hogy számít bizonyítéknak, ha olyan helyzet áll fen... ? MIndegy, kiskapu mindig mindenre van.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#6259) Carline válasza user26 (#6256) üzenetére


Carline
őstag

Csodálkoztam is a minap mikor ránéztem a 10T Pro romokra az XDA-n, hogy a project elixir összes dolgát zárták és törölték. Indok nem volt én meg nem kutakodtam, hogy miért csinálták.
Backup telefonként használom már csak, nincs rajta semmi fontos.
Köszi hogy megosztottad az infót. Ha törlik legalább visszarakom a stock miui-t :)

Call recorder: Samsungon régebben CSC váltással volt megoldható. Azóta Samsnungom nem volt, biztos nehezítettek ott is valamit.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6260) wanted5 válasza Carline (#6259) üzenetére


wanted5
őstag

ma is ugyan úgy működik

(#6261) instantwater válasza Carline (#6255) üzenetére


instantwater
addikt

Értem.
Köszönöm.
Marad a gyári indonéz rom.

A most fenn lévő xiaomi.eu romról teljes biztonsági mentést csak recoveryvel lehet csinálni?

(#6262) user26 válasza instantwater (#6261) üzenetére


user26
senior tag

Napjainkban a nand backup már nem ajánlott.
Nem is jó mentett rendszerből vissza állni.
Root + Swiftbackup, esetleg, de ez mellett a szokásos körök, képek videók, saját tartalmak PC, USB, stb. Valamint a felohbe való mentés is jó lehet, amit persze ment.

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#6263) instantwater válasza user26 (#6262) üzenetére


instantwater
addikt

Csak arra az esetre kellene, ha a mostani rendszert szeretném visszatenni, de akkor marad a kézi backup amit lehet.
Köszi

(#6264) G48 válasza user26 (#6239) üzenetére


G48
senior tag

A legutolsó injector-al ad DEVICE-t?

(#6265) user26 válasza G48 (#6264) üzenetére


user26
senior tag

Nem tudom, nem használok Miui/HyperOs -t. AOSP van fent, de egyenlőre semmit nem tettem fel mellé, várok...

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#6266) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok,
Jelenleg mi a legegyszerűbb módja a rootolásnak és Magisk telepítéshez? Sosem csináltam ilyet korábban és egy app miatt szükségem lenne rá. Köszönöm! :R

(#6267) user26 válasza kicsako (#6266) üzenetére


user26
senior tag

Szia, itt mindent megtalálsz, amire szükséged van.

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#6268) kicsako válasza user26 (#6267) üzenetére


kicsako
őstag

Köszönöm! Már a bootloadernél elakadtam közben :DDD Gépen nem ismeri fel a Mi unlock a telefont :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.