Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Fabolous4


Fabolous4
csendes tag

Sziasztok nem tudom jó helyen kérek-e tanácsot, gazdája lettem egy Xiaomi Mi10T Pro 8/256 készüléknek az elődje egy Huawei P20 Pro volt, bekonfiguráltam a telefon és van egy dolog ami bosszant a Huaweinél nem volt és nem találok rá megoldást.
Garmin Fenix 5x Plus karórát használok és amint a telefonon bezárok bármilyen alkalmazást megszakad a bluetooth kapcsolat az órával és csak akkor kapcsolódik vissza ha bekapcsolom a Garmin Connect alkalmazást.
Nem találkozott valaki hasonló jelenséggel,bosszant nagyon a dolog :(
Válaszotok köszönöm előre is!Szép estét mindenkinek!

(#5352) Viktor0610 válasza Fabolous4 (#5351) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lakatold le, automata indulást kapcsold be, a MIUI akkukímélőt kapcsold ki.

Samsung Galaxy A54

(#5353) Fabolous4 válasza Viktor0610 (#5352) üzenetére


Fabolous4
csendes tag

Lelakatolást hol tudom megtenni?
Connect alkalmazásban gondolsz az auto indulásra?és az akkukímélőt hol tudom kikapcsolni? ahol van irva hogy ne engedje hogy az alkalmazások automatikusan elinduljanak +1 perc azt ha leveszem mindig visszateszi

(#5354) kano válasza Fabolous4 (#5353) üzenetére


kano
nagyúr

Amikor fut a Connect, nézd meg az összes futó programot és ott a Connect job felső részén van a lakat (remélem ott van, mert én nem használok Miui-t).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5355) baitsee23 válasza kano (#5354) üzenetére


baitsee23
őstag

Mikor fut a Connect, nyomd meg lent a négyzet gombot, és a Connectre hosszan nyomva bejön - többek között - a lakat is. :K

小米 12 - 8/256GB

(#5356) Viktor0610 válasza Fabolous4 (#5353) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az app normál működéséhez szükséges az automatikus indulás.
Ha azt kikapcsolod, nem biztosított az óra állandó kapcsolata.

Samsung Galaxy A54

(#5357) kano válasza baitsee23 (#5355) üzenetére


kano
nagyúr

Nem használok MIUI-t, úgyhogy nekem hiába.... :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5358) baitsee23 válasza kano (#5357) üzenetére


baitsee23
őstag

Tudom. Igazából Fabolous4-nek szántam, csak a te posztodat fordítottam miui-ra. :D

[ Szerkesztve ]

小米 12 - 8/256GB

(#5359) Fabolous4


Fabolous4
csendes tag

Lakatoltam a Garmin Connect-et igy jónak tűnik, köszönöm mindenkinek aki foglalkozott a témával, legyen szép napotok! :)

(#5360) kano válasza Fabolous4 (#5359) üzenetére


kano
nagyúr

De néha ez sem jelent 100%-os megoldást...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5361) Viktor0610 válasza kano (#5360) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ajjj...
Ne vedd már el a kedvét a MIUI-tól! :DDD

Samsung Galaxy A54

(#5362) bajnokpityu válasza Fabolous4 (#5353) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ezért utalom én is ezt a telot. Hiába állítod be, simán képes kiloni utána is. Ilyet a 40ezres blackview telom se csinál. Szal nem biztos h user error.

Ahogy a Bt stabilitás is gyenge közepes.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5363) Viktor0610 válasza bajnokpityu (#5362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A MIUI optimalizációt kikapcsoltad?
Csak mert az lehet, hogy a MIUI nem tökéletes, de azért a programok memóriában tartása megy neki. Évek óta használok MIUI-rendszerű készüléket, és eddig egy, max. kettő olyan időszakra emlékszem, hogy a MIUI-kanossza ellenére kidobott volna a memóriából appokat. (Akkor sem mindet, hanem csak egy-egy adott appot, ami lehet akár app hiba is.)
És ezeknél valóban kellett egy update, hogy ez helyreálljon.

Samsung Galaxy A54

(#5364) bajnokpityu válasza Viktor0610 (#5363) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Persze. A négy lehetőségbol a nincs korlátozást választottam. Nem mondom h nonstop ezt csinálja, de akkor ott pont egy olyan alkalmazassal csinálta, ami fontos volt. Ha nem céges lenne, már ropult volna apróra.

Így csak vettem mellé egy rendes et...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5365) Viktor0610 válasza bajnokpityu (#5364) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a MIUI akkukímélőre gondolok, hanem a feljesztői beállítások között lévő MIUI optimalizációra.
Csak mert ez utóbbi egyebek között a memóriakezelésbe is beleszól, és kikapcsolt MIUI optimalizáció mellett kb. nem számít, ha lelakatolod az appot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5366) bajnokpityu válasza Viktor0610 (#5365) üzenetére


bajnokpityu
félisten

OK, de azért lássuk be iszonyat szar rendszer ha a fejlesztői beállításokban is kell turkálni. Anélkül meg összevissza működik...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5367) Viktor0610 válasza bajnokpityu (#5366) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont fordítva értettem.
Ha kikapcsolod a MIUI optimalizációt, akkor hagyhatja figyelmen kívül a lakatolást.
Tehát ha mókolsz vele, az a baj.

Samsung Galaxy A54

(#5368) user26 válasza bajnokpityu (#5362) üzenetére


user26
aktív tag

Szerintem a modellel nincs gond, magával a rendszerrel nézőpont kérdése. Sokan elfelejtük azt, hogy ami régen Ki / Be opció volt az úgy volt jó, manapság mindenféle mód figyeli a "szokásainkat" és "alkalmazkodik". Ezért van a kis kapu "fejlesztői beállítás", amit igénybe lehet venni, de kompromisszumot kell kötni vele.
Tévedhetek csupán kicsit más szögből nézelődök!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#5369) bajnokpityu válasza Viktor0610 (#5367) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Akkor elvileg jól csináltam, appok többségében nem volt gond, de ha pont rosszkor nem működik jól, akkor ez nem érdekel...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5370) baitsee23 válasza Viktor0610 (#5365) üzenetére


baitsee23
őstag

Én már régen futottam bele a beállítások között a MIUI optimalizációba. Xiaomi.eu stable-ben most sem találom sehol.

小米 12 - 8/256GB

(#5371) Viktor0610 válasza baitsee23 (#5370) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert a Xiaomi kikapcsolta a láthatóságát a menüpontnak.

Ha erre kattintasz többször, megjelenik.

Samsung Galaxy A54

(#5372) kano válasza bajnokpityu (#5366) üzenetére


kano
nagyúr

Normál Android is kilövi egy idő után a szerinte szükségtelen appokat. Ott is kell állítani 1-2 dolgot (pl akkuoptimalizáció kikapcsolás). Ennek ellenére én sem szeretem a Miui-t, de szerintem azért annyira nem gáz, mint ahogy Te itt előadod folyamatosan. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5373) bajnokpityu válasza kano (#5372) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem valszeg nem csak a miui a bajom, hanem a készülék maga is hetente csalódást okoz..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5374) kano válasza bajnokpityu (#5373) üzenetére


kano
nagyúr

De mi? Igazából én sem szeretem annyira, de AOSP rommal nagyon is használható. Egyedül a közelség érzékelő nyűgös.
És mondjuk, ha nagyon kritikus akarnék lenni akkor a kb 15cm-nél közelebbi fényképek nem tetszenek. Igazából sajnos nincs olyan amit jelenleg érzelmes árban vennék ez helyett. A biztonsági problémák tekintetében Samsung lenne a következő telefonom valószínűleg, de ott mondjuk az Ultra lenne jó. Az pedig árban nem túl jó. Bár most lehetett volna nagyon jó árban venni S21 Ultrát de még annyit is sajnáltam rá. :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5375) bajnokpityu válasza kano (#5374) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Én egy s20+ vettem. Jó irányban keresgelsz. Nekem lg után samuk voltak, majd huaweii, majd ez. Samu, lg sokkal jobbak voltak... Ezért vissza.

Fotozi azt valóban tud ez. KB mint az S9 tudott. Mindkettővel jó fotókat tudtam csinálni könnyedén.

Úgy értékeltem ezt a telot, hogy s20 helyett vetettem, akkor kB 210volt újonnan a 10t pro. Most hetvenet érhet, valszeg. S20+ meg dupláját. Nem véletlen...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5376) baitsee23 válasza Viktor0610 (#5371) üzenetére


baitsee23
őstag

Hát, nekem ettől sem jelent meg, de kösz!
De az "Automatikus feladatok-at" sem találom most. Eddig az "Akkumulátor és telesítmény" alatt volt.

小米 12 - 8/256GB

(#5377) Viktor0610 válasza baitsee23 (#5376) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes
Most megnéztem (ugyan 11T, de szintén MIUI), 4-szer kellett rányomnom, mire megjelent a MIUI optimalizáció menüpont.
Aztán lehet, a Xiaomi.eu ROM-ból kivették ezt a lehetőséget is. 🤔

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5378) rzoli válasza baitsee23 (#5350) üzenetére


rzoli
senior tag

Nem sokáig volt rajta, sajnos több app is folyamatosan leállt, dobálta fel az értesítésket, xpz.app leállt, jelentést küld-e, stb.
Próbáltam cache törlés, dalvik törlést, de nem javult meg, így egyenlőre feltettem a legutolsó global/eea rom-ot. De valamiért ez sem tetszik, valahogy érzéketlenebb a képernyő. Szerintem visszamegy rá az utolsó 12-es eu stable, ha lesz pár szabad órám.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#5379) baitsee23 válasza rzoli (#5378) üzenetére


baitsee23
őstag

:R

小米 12 - 8/256GB

(#5380) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Ma melóban leraktam a telefont (MI10T 5G MIUI 13 EEA).
Délben mondom ránézek az emailekre, de nagy meglepetésemre a telefon ki volt kapcsolódva! :Y
Természetesen nem én kapcsoltam ki, akksi reggel olyan 95% körül volt, úgyhogy az sem lehetett probléma...

Volt már esetleg valakinek hasonló tapasztalata?

Remélem ez volt az első és egyben az utolsó ilyen"bug"...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#5381) bajnokpityu válasza D1L1ZS (#5380) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ilyen is előfordul.de kedvencem amikor ujraindul.az heti 3-4 is megvan...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5382) D1L1ZS válasza bajnokpityu (#5381) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Hmmmmm.

Újraindulásom még sosem volt, azt észre vettem volna...

Csak ma ez az egyszeri, saját magától kikapcsolás...

Mind1, remélem nem fordul elő még egyszer...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#5383) bajnokpityu válasza D1L1ZS (#5382) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ma még azzal szopat h nonstop lefagy.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5384) busman válasza D1L1ZS (#5382) üzenetére


busman
addikt

Nekem ma szívta le valami baromira gyorsan..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#5385) Viktor0610 válasza bajnokpityu (#5383) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyári visszaállítást javasolnék, plusz esetleg kártyacserét is, ha két évnél idősebb a SIM.
Ha nem segít, akkor szerviz.

Samsung Galaxy A54

(#5386) trialboj


trialboj
őstag

Sziasztok, érdekelne hogy ez egy ismert hiba-e.
Családtag telefonján, miután befejez egy hívást egy névjegyzékben szereplő személlyel, megjelenik ez a 8888888 szám, annak a helyén akivel beszélt.

Nem mindig, random embereknél.
Tud valaki erről, lehet ellene tenni, mi a fene és miért jelenik meg?
Telefon 5 hónapos, minimálisan van használva, nincs rajta nonsense app, gagyi játék stb. Valami xiaomi beállítás lehet ami összeakad a román Vodafone hálózattal?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#5387) Viktor0610 válasza trialboj (#5386) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem tiltólistára tettétek a kérdéses számot, és azért jelenik meg így a listában.
Azért jelenhet meg random embereknél, mert a hívás közben érkezik második hívásként. (Valószínűleg csupán véletlen, és szinte biztos, van olyan is, amikor csak úgy elutasításra kerül a szám, csak nem tűnik fel. Pont ez a lényege, ugye. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5388) Barthezz2 válasza rzoli (#5347) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam nincs vele gond. TWRP szerintem nincs még.. A12 ROM mindegyik fastboot.

Egyébként én akksi miatt jöttem vissza erre. Most is 18%-nál van 6 óra SOT, amit a gyári EEA közel se tudott nálam.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#5391) hippo0315


hippo0315
senior tag

Köszönöm a segítségeket amit itt kaptam.
Elköszönök, ugyan a kézülék marad a nejemnél, de Én érzékeny búcsút vettem tőle és az Android-tól is..

(#5392) manokaki


manokaki
őstag

Sziasztok !
Ha hivatalos helyen vásároltam Xiaomi telefont ( NoteBook.hu ) , akkor elég a Garipapir vagy a számla is kell ??

köszönöm

(#5394) kano válasza rzoli (#5393) üzenetére


kano
nagyúr

Ez lesz a legújabb(3.6.1) TWRP apollohoz: [link]

Barthezz2
Milyen készenléti idő mellett 6h a sot (1sim vagy 2sim)?
Milyen programokat használtál (tudsz feldobni 1-2 képernyő képet a fogyasztásról?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5395) Barthezz2 válasza kano (#5394) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Kb 12 óra. Unalmas éjszaka volt :DDD
De ugyan ilyen körülmények között, a gyári nem tudott nálam ennyit.

Amúgy, messenger, fb, opera, instagram, pár rövid hívás.. Kb. Kijelző 144 Hz. Képet már nem tudok, legfeljebb legközelebb. 1 SIM, mobilnet.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#5396) akibor000 válasza hippo0315 (#5391) üzenetére


akibor000
aktív tag

utód? iphone 12 nalad is?

(#5397) hippo0315 válasza akibor000 (#5396) üzenetére


hippo0315
senior tag

Iphone 13 mini

(#5398) akibor000 válasza hippo0315 (#5397) üzenetére


akibor000
aktív tag

csodás...nekem az kicsi volt a lapát kezemhez...

(#5399) hippo0315 válasza akibor000 (#5398) üzenetére


hippo0315
senior tag

Nekem is elveszik a mancsomban, de mégis mindenre jó, Én utálom a nagyméretű telefonokat, ez meg simán elfér zsebben is.

(#5400) Tiédetis válasza D1L1ZS (#5380) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Soha! Pedig az elsők között vettem.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.