Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) baitsee23 válasza D1L1ZS (#5594) üzenetére


baitsee23
őstag

[link] Én ezt a filléres tokot használom. Már többször megvédte a telót. Meglepően minőségi tok, és védi a kijelzőt, kamerákat minden oldalról. És nem mellesleg látszik benne az egész készülék. :)

小米 12 - 8/256GB

(#5602) D1L1ZS válasza Pici (#5595) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Köszönöm!

Egyelőre rendeltem egy ilyet, majd meglátjuk.

YouTube-on néztem róla teszteket, jók az értékelések.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#5603) Viktor0610 válasza D1L1ZS (#5602) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt nézted, hogy amit Pici linkelt, az a Mi 10T Lite-hoz való?
Kép alapján persze, stimmel.

Samsung Galaxy A54

(#5604) D1L1ZS válasza Viktor0610 (#5603) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Upsz.

Hát remélem hogy akkor olyat is küldenek, ami a képen van...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#5605) Viktor0610 válasza D1L1ZS (#5604) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én rákérdeznék náluk. Ha a Lite-ra küldenék, akkor visszamondod.

Samsung Galaxy A54

(#5606) D1L1ZS válasza Viktor0610 (#5605) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Hmmm

Holnap az lesz, megkérdezem.

Viszont most rákerestem az oldalukon és a MI10T Pro - ra dobott még ki találatot, aminél a képen meg szerintem a Lite tokja látható... (középen kerek kamerasziget)

[link] Ez az

Akkor valszeg összekeverték a mintaképet, vagy nemtom... :W

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#5607) Viktor0610 válasza D1L1ZS (#5606) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Akkor valszeg összekeverték a mintaképet"
Szerintem is ez van.

Samsung Galaxy A54

(#5608) kano válasza D1L1ZS (#5606) üzenetére


kano
nagyúr

A linkelt alin is van Mi 10T Pro-hoz való.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5609) D1L1ZS válasza Viktor0610 (#5607) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Ma sikerült elérnem őket telefonon, tényleg úgy volt ahogy sejtettem...

Aztán a srác mondta, hogy nincs MI10T PRO - ra való...

Aztán mondtam, hogy akkor inkább lemondom a rendelést...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#5610) D1L1ZS válasza kano (#5608) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia!

Most rákerestem Alin, de én nem találok...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#5611) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!
Nincs esetleg valakinek infója arról, hogy működik mostanában rendben a Xiaominál a BL nyitás?
Volt egy időszak amikor akadozott.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5612) atiska007


atiska007
senior tag

A Xiaomi már javában teszteli új felületét, a MIUI 14-et, ami a hírek szerint augusztusban mutatkozik be, és ekkor fog indulni a bétatesztelés is, első körben természetesen Kínában. Nemrég kikerült egy lista, ami azokat a készülékeket tartalmazza, amelyek frissülhetnek az új felületre.

Mi 10T és 10T Pro támogatott
Forrás

Mittudomain!

(#5613) baitsee23 válasza kano (#5611) üzenetére


baitsee23
őstag

Egy haverom 1-2 hónapja simán nyitott.

.

小米 12 - 8/256GB

(#5614) leadstar94


leadstar94
csendes tag

Sziasztok!
A Mi 10T Pro legutóbbi frissítése hazavágta a teló szoftverét nálam.
A rezgő funkció is hol működik, hol nem.
Egyes menüpontokban nem lehet rápöccinteni egy adott menüpontra, az állapotsáv áttetsző lett, amitől a telefon olyan, mintha dupla képet adna.
Nincs lehetőség átállításra.
Van valakinek tippje, hogy mit kezdjek vele?
Esetleg másnak is okozott bajt az uj update?
Várjam meg a kövi frissítést?

R7 3700x, 32GB 3200Mhz, ROG Strix RTX 3070

(#5615) Viktor0610 válasza leadstar94 (#5614) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Melyik frissítés?
Az ismeretségi körben 10T van, azzal semmi ilyen gond nincs.
Gyári témát használsz?

Samsung Galaxy A54

(#5616) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Sziasztok!
Már nagyon bosszantott a közelségérzékelő, hogy szinte minden hívás közben lenémítottam a mikrofont. Bevittem a Vodához garanciába és bő 1 hét után visszaküldték főpanel cserével. Rosszabb lett mint volt, mert én sem és engem sem hallottak. Ismét vissza. A Voda leállás miatt 3 hét után egy csereutalványt küldtek. Mivel 10T Pro már nem volt, a szóbajöhető mobilok közül egy Samsung Galaxy S21 FE lett az utód.
Nektek további kellemes együttöltött időt kívánok a Mi 10T pro - val.

(#5617) kano válasza Zsocy155 (#5616) üzenetére


kano
nagyúr

Azzal sem jártál jobban. Én most árulom az én S21 FE-m. SD888, a pokol tüze melegíti. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5618) Zsocy155 válasza kano (#5617) üzenetére


Zsocy155
őstag

Azzal, hogy nem némítom le "folyamatosan" már jól jártam.
Én egyenlőre nem vettem észre komolyabb melegedést. SM-G990B.

(#5619) leadstar94 válasza Viktor0610 (#5615) üzenetére


leadstar94
csendes tag

13.0.8.0. a mostani verzió.
Elvileg nincs újabb verzió.
Gyári téma volt igen.

R7 3700x, 32GB 3200Mhz, ROG Strix RTX 3070

(#5620) rzoli válasza leadstar94 (#5619) üzenetére


rzoli
senior tag

Na az enyém is megy szervízbe, reméljük csak a bekapcsoló gomb. Apró érintésre is "lenyomással" reagál, ha olyanja van folyamatosan újraindul, mintha folyamatosan nyomnám a gombot. :(

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#5621) Viktor0610 válasza rzoli (#5620) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, az ujjlenyomat-felismerés mód nyomásra volt állítva és/vagy sokszor nyomtad meg a gombot.
Én ezért használom érintés opción az ujjlenyomat-felismerés módot, plusz duplakoppal kapcsolom ki a kijelzőt. Illetve most -mivel a MIUI Launcherben nincs ilyen opció- egy kikapcsoló ikont tettem a főképernyőre.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5622) baitsee23


baitsee23
őstag

[link] Találtam egy faja TWRP-t. Lehet, hogy csak nekem újdonság? :D
Úgy néz ki, minden működik belőle, és simán felflash-seltem a telóra. :))
A linkről közvetlenül töltődik!

[ Szerkesztve ]

小米 12 - 8/256GB

(#5623) Peaceliker válasza Viktor0610 (#5621) üzenetére


Peaceliker
őstag

+1 előző telókon jártam én is így, hogy elhasználtam a gombot. Azóta nekem is dupla kopp volt (poco teloknál még tudja poco luncher), most nekem is widget.

"Oh my Goa'uld!"

(#5624) rzoli válasza baitsee23 (#5622) üzenetére


rzoli
senior tag

Már nem eléthető a link, lejárt, vagy valami ilyesmi:
URL expired at Tue Aug 02 2022 21:31:09 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

#5621 - Viktor0610:
Nem, nem azt soha nem használtam még, az érintést szeretem egyébként is. A kikapcsolás jellemzően gombbal történik.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#5625) baitsee23 válasza rzoli (#5624) üzenetére


baitsee23
őstag

Feltoljam valami felhőbe, érdekel?

小米 12 - 8/256GB

(#5626) rzoli válasza baitsee23 (#5625) üzenetére


rzoli
senior tag

Igen, köszönöm.

Nem akut, jövő héten lesz telefonom csak újra, úton van a szervízbe.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#5627) baitsee23 válasza rzoli (#5626) üzenetére


baitsee23
őstag

[link] Egy hétig fent lesz. :)

小米 12 - 8/256GB

(#5628) kano válasza baitsee23 (#5627) üzenetére


kano
nagyúr

Már van újabb is, 5.1-es. :Y
[link]
Elköszönök a topictól, meet megy vissza a telefonon garba az amazonhoz (nem javítanak).
És beköszönök egy 256-ossal. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5629) rzoli


rzoli
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#5630) tiborv


tiborv
aktív tag

Sziasztok

Segítséget kérnék, még kezdeti időszakban vettem a mobilt a vodafoneos rolleres akció keretében, azóta hibátlanul működött. Egy vodás és egy telenoros kártyával használom.

Kb 2-3 hete elkezdte produkálni, hogy ha vodás kártyával beszélek, akkor random megszakad hálózati hibát ír ki és egy 10-20 másodpercig mind a két kártyát levágja a hálózatról. Azért furcsa mert a telenorossal nem csinálja ezt. Próbáltam azt, hogy kicserélem a két kártyát, kitakarítom a tálcarészt amennyire lehet stb, de ugyanúgy előfordul. Másnál esetleg nem lépett fel hasonló?
Sajnos nem vagyok nagy tudor ebben, szóval frissítésekhez nem tudom kötni, hogy pl azóta csinálja mióta kijött xy verziószám, mert nem nagyon figyelem ezeket, amikor kiírja a készülék hogy frissítsek akkor frissítem.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#5631) rzoli válasza tiborv (#5630) üzenetére


rzoli
senior tag

Két dolgot próbálnék ki:
- Egy, csak a vodás kártyával használva is ugyanezt csinálja-e?
- A szolgáltatónál kicseréltetném a kártyát. Ingyenes, akinek a nevén van a kártya, annak ott kell lennie.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#5632) Takuun


Takuun
aktív tag

Vennék ma használtan egy ilyen telefont, mire érdemes figyelni?

Céges teló volt, telekomnál véve, alig 1 éves, karcmentes állapotban, minden tartozékkal.
Az hogy telekomos azt a készülék menüjében látni, vagy teljesen gyári a menü?

[ Szerkesztve ]

(#5633) kano válasza Takuun (#5632) üzenetére


kano
nagyúr

Én előfizetésest nem vennék.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5634) Takuun válasza kano (#5633) üzenetére


Takuun
aktív tag

Ja, hát nekem is ez a gondom, a céges előfizu. Megbízhatónak tűnik az Úr, tavaly májusban vette a cég, majd megvette saját használatra, most pedig kapott új készüléket, így már csak porosodik. Elég olcsón adja a használt piaci árhoz képest, pedig állítása szerint hibamentes. Már 10-12 éve nem vettem használtan telefont, így persze tartok tőle, de ennyiért (60e) értelmesebb telefont nem találtam.

(#5635) Peaceliker válasza Takuun (#5634) üzenetére


Peaceliker
őstag

60e már gyanús ár erre a telora szvsz.

"Oh my Goa'uld!"

(#5636) kano válasza Takuun (#5634) üzenetére


kano
nagyúr

Az tényleg elég olcsó érte, ha 10T Pro valóban és nem sima 10T.
Köss vele adás-vételi szerződést. Ha arra hajlandó, akkor nem hiszem, hogy gond lenne a készülékkel (ha megvannak a papírjai, garjegye, akkor tudod érvényesíteni a garanciát is, ha gond lenne). Előfizus az annyiban rizikós, hogy tilthatják a készüléket.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5638) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Gyári tokra tudtok beszerzési forrást? Nagyon szeretem, vennék pótba (ronda színe lesz sajna), de nem találok értelmes oldalon. :(
Köszi :R

"Oh my Goa'uld!"

(#5639) giroud199 válasza Peaceliker (#5638) üzenetére


giroud199
aktív tag

Szintúgy ,főleg a félig matt xiaomi logos.. Nekem sajnos a matt festésű van és ehhez a gyári tok átlátszó hozzá.
Esetleg egy jól működő gcam? Mert szerintem sokkal többet is ki lehetne hozni belőle.. :R

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#5640) Peaceliker válasza giroud199 (#5639) üzenetére


Peaceliker
őstag

Azaz, nekem olyan van, marha jó. :)

Agyaltam már gcam-en, mert én is többet várnék a kamerától... De sajna lusta voltam még utána nézni meg próbálgatni :W

"Oh my Goa'uld!"

(#5641) kano válasza giroud199 (#5639) üzenetére


kano
nagyúr

Telegramon csatlakozz a Mi 10T/10T Pro Gcam csoporthoz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5642) Takuun válasza kano (#5636) üzenetére


Takuun
aktív tag

Cégesen vették, egyben lett kifizetve számlával igazolva, 10T Pro 8/256 ez biztos. Hajlandó adás-vételit kötni, de nem hiszem, hogy sokat ér egy ilyen papír. Na majd a személyes benyomás eldönti.

(#5643) dilajoska1 válasza Takuun (#5642) üzenetére


dilajoska1
őstag

Az én telefonom is a Telekomtól van. Én másodkézből vettem egy pc/telefon/Mac/Iphoen-okkal foglalkozó bolttól akik írták hogy gyárilag független, megkaptam mellé a régi tulajdonos szerződését, garipapírt ami még áprilisig szól + saját garanciát is adtak rá a telefon származását igazolva. A telekomos szerződésben egyben lett kifizetve a telefon. Valószínű hogy a telekom függetlenként is árulta ezt a készüléket. Mindenképp egy adásvételi + letiltás elleni papírt írjatok róla.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#5644) giroud199 válasza dilajoska1 (#5643) üzenetére


giroud199
aktív tag

A papír semmit nem ér... :B

Kano : oké ,megnézem mi ez a telegram :DDD

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#5645) dilajoska1 válasza giroud199 (#5644) üzenetére


dilajoska1
őstag

Igen de ha a személyes adatai is rajta vannak + 2 tanú akkor talán lehet valamit kezdeni vele. Mondjuk nekem abból könyebb hogy a telefonos üzlet teljesen vállalja a felelőséget.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#5646) kano válasza dilajoska1 (#5643) üzenetére


kano
nagyúr

Letiltás elleni papír semmit sem ér. Perelni fogod, ha mégis letiltják a telefont?
Előfizetéses telefonok nem véletlenül ilyen olcsóak. Van rizikó bennük.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5647) jeni válasza dilajoska1 (#5643) üzenetére


jeni
félisten

Nekem volt már Rendőrségi ügyem ilyen formában.
A Huawei P20-t vettem egy összegben kifizetve,letiltás elleni garanciával,adás-vételi szerződéssel sőt az illető telefonszerződése is nálam volt. Nem fizette a havi díjat és a telefont amit vettem tőle 1 év után letiltotta a Vodafone. Csak és kizárólag a valós tulaj tudta vagy rendezhette volna a helyre állítást. Én megtettem a feljelentést ellene és a Rendőrségen engem hurcoltak meg vele! Az adott város Rendőrkapitányságon a második emberétől kaptam levelet,hogy bűncselekmény nem történt és ezzel lezárták az eljárást. Az ügyintéző azt mondta, az követ el bűncselekményt még akkor is ha a papírok rendben van,vagyis az a bűnelkövető aki megveszi mástól az előfizetői telefont.

[ Szerkesztve ]

(#5648) baitsee23 válasza jeni (#5647) üzenetére


baitsee23
őstag

Eddig sem vettem használt telót, de nem is jött meg a kedvem. :Y

小米 12 - 8/256GB

(#5649) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Akkor eddig megúsztam :) !

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#5650) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Úgy alakult, hogy tesómé lett a MI10T, én Xiaomi 11T-re váltottam, 130 k-ért szerintem jó választás volt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.