Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) forumpista válasza Aryon87 (#250) üzenetére


forumpista
tag

Siman ramondtam volna hogy biztos izlandon vagy :)
egyebkent a kamera ugy altalaban milyen mondjuk egy htc u11hez kepest? (Ha jol emlekszem az (is) volt neked)

(#252) jutabe


jutabe
csendes tag

Üdv. Szeretnék kérni egy kis segítséget. Új miui13 felhasználó vagyok. A gondom az, hogy nem sikerült beállítani a gyorshívás lehetőséget. Az előző telómon ezt simán be tudtam állítani, az asztalra kitéve a fontosabb névjegyeket. :W Sem a beállításokban, sem a névjegyekben nem találtam erre lehetőséget. Köszönöm a segítségeteket :) .

(#253) ackos válasza jutabe (#252) üzenetére


ackos
csendes tag

Widgetek között nézd meg, szerintem ott van rá megoldás.

(#254) Bzs77 válasza jutabe (#252) üzenetére


Bzs77
tag

Szia ! Igaz miui 12- őn vagyok,de szerintem nálad is ott lesz. Névjegyek - ráböksz a kirakni valóra ,utána jobb felső sarok - 3 pötty - hozzáadás kezdőképernyőhöz.

[ Szerkesztve ]

20 dkg telefonért nem adok többszázezret.

(#255) jutabe


jutabe
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm. A névjegy alkalmazásban megtaláltam. Kicsit eldugták benne :R

(#256) winery


winery
aktív tag

Hamarosan csatlakozom én is topikhoz egy fekete színben eMAG jóvoltából. Xiaomi mi Note 10 ről váltva , sajnos tönkre ment a kijelzője. Lényeg a jó üzemidő és szép képek .

(#257) sharp007 válasza winery (#256) üzenetére


sharp007
tag

Az üzemidőről majd írhatnál pár szót. Köszönöm! :R

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#258) winery válasza sharp007 (#257) üzenetére


winery
aktív tag

Ha megérkezik szerintem hétfő vagy kedden , azután pár nap és írok róla szívesen .

(#259) azozo válasza atosan (#224) üzenetére


azozo
senior tag

Szia!
Látom te is gombákat fotózod :D
Nézegetem én is ezt a mobil ,mert a xiaomi mi note 10-es sajnos nem bírta a tengerparti nyaralást....helyette talán jó lenne ez is csak hát az ára.... :U

(#260) Aryon87 válasza sharp007 (#257) üzenetére


Aryon87
félisten

Az uzemido korrekt, egesz napra nekem a 6.5 ora SoT kijon atlagban

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#261) juve600 válasza azozo (#259) üzenetére


juve600
nagyúr

pedig jó kis teló , ha a fotózás fontos akkor olyat nézz ami tudja az OIS-t

(#262) SkylineGTR76 válasza Aryon87 (#260) üzenetére


SkylineGTR76
tag

Kb nekem is. Azért amíg az nfc be volt kapcsolva ennek majdnem csak a fele volt :U Iphoneon azt sem tudtam hol az nfc, nem szívta ennyire. Mobillal fizetésnél nem kellene automatikusan földobnia a walletet? Kézzel kell előhívnom, úgy tudok csak fizetni.

(#263) AtHoS válasza SkylineGTR76 (#262) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Mobillal fizetésnél nem kellene automatikusan földobnia a walletet?"

Ezt most hogy érted? Honnan kellene tudnia, hogy mobillal akarsz fizetni?

read-only mode on the forum

(#264) SkylineGTR76 válasza AtHoS (#263) üzenetére


SkylineGTR76
tag

Kártyaolvasó terminál: iphonnál felismerte ha a lezárt telót odaérinted aztán csak azonosítás kellett.

(#265) trebrona válasza SkylineGTR76 (#264) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor már ott is rosszul csináltad. :)
Biometrikus azonosítóval, (iPhone-nál FaceID, itt ujjlenyomat-olvasó) feloldodod, egyből megy a fizetés.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#266) MC Pite válasza SkylineGTR76 (#262) üzenetére


MC Pite
veterán

Dehogyis. Feloldod (tökmindegy mi van nyitva vagy mi nincs) odatartod, kész. Szifonnál is.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#267) Baldvin2000


Baldvin2000
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy valakinek van-e tapasztalata öngyógyítós kijelzővédő fóliával kapcsolatban. Mennyire macerás rárakni a kijelzőre, illetve vannak-e hátrányai.

Ezt néztem ki:
https://www.gigatel.hu/kijelzovedo/3MK-ARC-kepernyovedo-folia-full-screen-ives-reszre-ontapados-ongyogyito-ultravekony-0-1mm-PET-ATLATSZO-126770-p177656.html?TULTIPUSKOD=YMOBXIA12X

(#268) MC Pite válasza Baldvin2000 (#267) üzenetére


MC Pite
veterán

Enyémen ilyesmi van (Alis), nem szeretem. Nem teljesen sima, és relatív puha.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#269) Baldvin2000


Baldvin2000
csendes tag

Kár érte. Esetleg van olyan, aki tudna ajánlani belföldön vásárolható jó minőségű fóliát ami a lekerekített részt is fedi?
Fentebb említett aliexpresses fóliát rendeltem, ahol uv lámpát kell alkalmazni a feltevéshez, de sajnos nekem nem sikerült valami igényesen felrakni, és elég macerás is volt.

(#270) falabu88 válasza Baldvin2000 (#267) üzenetére


falabu88
aktív tag

Ez a hydrogél lehet, alin kb 1200ft 4db. Én ezt preferálom, jó a tapintása, bírja viszonylag sokáig. Cnc-zek, úgyhogy kap forgácsot a zsebem, 2 havonta cserélni kell a fóliát kb :D

(#271) mizoli válasza falabu88 (#270) üzenetére


mizoli
addikt

A zsebedben van a gép? 😁

Én is hydrogel-t használok az összes telefonon. Nem csúszik annyira, mint az üveg, de már annyira megszoktam, hogy furcsa, ha olyan telefont fogok, amin nincs.

[ Szerkesztve ]

(#272) Baldvin2000 válasza falabu88 (#270) üzenetére


Baldvin2000
csendes tag

Ezzel a hydrogéllel semmi probléma nincs? Ujjlenyomat olvasás működik rendesen? Navigációs kézmozdulatokat rendesen érzékeli vele a rendszer? (A jelenlegi üvegfóliámnak hála a visszalépés kézmuzdalatot csak harmadik próbálkozásra fogja fel)

Esetleg ha egy linket is küldesz azt megköszönném!

(#273) falabu88 válasza Baldvin2000 (#272) üzenetére


falabu88
aktív tag

Most iStyle-ban rakattam fel egyet (fólia nélkül vettem használtan a telót) , de innen rendeltem 4-et tartaléknak: [link]

@mizoli nem, de levegőpisztollyal fújok be a maróba, sokszor beterít a forgács ha úgy sikerül, kap valamennyit a zsebem is :D Sajnos pl hiába a tok, alámegy az apró forgács és karcolja a hátlapot is, minimálisan pöttyös már 2 hónap után.

(#274) fap333


fap333
aktív tag

Helló!
Bootloadert nyitott mostanában valaki? Feleségemnek lesz egy ilyen telefonja, voszont szeretnék neki eu romot rátenni.
Még mindig 168óra a várakozás?
Ha csak félre van téve ezidő alatt a telefon és nincs használva addig, attól még nyitható az egy hét után?

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#275) mizoli válasza fap333 (#274) üzenetére


mizoli
addikt

Igen.
Igen.
Igen.

(#276) Aryon87 válasza fap333 (#274) üzenetére


Aryon87
félisten

A várakozási idő sztem egyén függő. Mi8 esetén azonnal megkaptam a nyitási engedélyt. Ennél nem próbáltam BL nyitni és társai

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#277) mizoli válasza Aryon87 (#276) üzenetére


mizoli
addikt

Attól is függ az idő, hogy hány db telefont nyitottál egységnyi, valamennyi(?) idő alatt.
Nekem volt olyan, hogy azt írta, abban az évben nem nyithatok többet.
Szerencsére már november vége felé volt 🙂
Alapból 168 óra, de ki tudja mikor, mit, miért változat meg a Xiaomi.

[ Szerkesztve ]

(#278) Aryon87 válasza mizoli (#277) üzenetére


Aryon87
félisten

Na ezt nem tudtam. Ha jól emlékszem, 3 telefont nyitottam összesen (Xiaomi Redmi vagy mi volt - egy zátonyra futott széria volt az, nem a most ismert Redmi sorozat-, Mi5 és Mi8, meg lehet a Mi6 is, de abban nem vagyok biztos, 1 hetet volt csak meg)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#279) Aryon87 válasza Aryon87 (#278) üzenetére


Aryon87
félisten

Közben megkerestem, mert nem tudom hogy ebből indult el végül a jelenlegi Redmi széria, vagy ez vakvágány volt-e? Mindenesetre hamar túladtam rajta :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#280) sztothj


sztothj
tag

Sziasztok!

Ebben a videóban 1:41-nél van az egy földgömbös téma(?). Nem tudjátok, hogy ez a 12x-re elérhető? Köszi :R

Az idő a legjobb tanár - eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli.

(#281) fap333


fap333
aktív tag

No, megpróbáltam összekapcsolni a telefont a MI fiókommal, de sajnos valamiért mindig azt mondja, hogy a hitelesítés nem sikerült, próbálja újra...
Ilyenkor vajon min akadhat fent?

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#282) Hoorus válasza fap333 (#281) üzenetére


Hoorus
őstag

mobilneten keresztül csináltad? wifi-vel nem megy.

(#283) fap333 válasza Hoorus (#282) üzenetére


fap333
aktív tag

Persze, SIM van benne, wifi kikapcsolva
Közben kérdezett valamilyen hitelesítést, ami miatt sms-t küldött, azt is engedtem neki, de továbbra sem hajlandó összekapcsolni a telefont a fiókkal.
szerk:
És többször megvolt ujraindítás is, hátha... de nem :(

[ Szerkesztve ]

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#284) Spancho válasza sztothj (#280) üzenetére


Spancho
őstag

Hello [Super Wallpaper] a neve ,ha nem találod ,vagy nincs rajta van apk.
Régebbi telókon is megy.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#285) falabu88 válasza sztothj (#280) üzenetére


falabu88
aktív tag

Belépsz a témákba, alul a jobb oldali profil menü, háttérképek/szuperháttérképek/otthon :)

(#286) fap333 válasza fap333 (#283) üzenetére


fap333
aktív tag

A MI fiókból kijelentkezés, majd visszajelentkezés segített. Mostmár ketyeg a 168-óra.

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#287) Kecsotam


Kecsotam
tag

Sziasztok!
Kb egy hete én is beruháztam egy 1 hetes használt garis készülékre egy Mi 8 Pro után. Igazából az aksit leszámítva teljesen elégedett vagyok. Kicsit többet vártam az akutól a tesztek alapján. Kb másfél napot bír, abban 3 óra a képernyő idő. Ez így nem túl kevés?

(#288) falabu88 válasza Kecsotam (#287) üzenetére


falabu88
aktív tag

Nagyon kevésnek tűnik, nagyrészt wifin 1 nap alatt simán hoz 5-7 óra közötti képernyőidőt nálam.

(#289) Aryon87 válasza Kecsotam (#287) üzenetére


Aryon87
félisten

Adj neki egy teljes wipe cache-t. Az majd kipucolja teljesen a telefont. Nem, ne a gyári visszaállítást csináld, az csak felületes törlést végez. Majd szépen nulláról lakd be, ne pedig biztonsági mentésből. Így kizárható a hibás app is, ami esetlegesen húzza az akkut. 6 óra SoT-ot lazán hoznia kell.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#290) trebrona válasza Aryon87 (#289) üzenetére


trebrona
nagyúr

Amit írsz az a gyorsítótár partíciót törli, nem az adatokat. Teljesen másra való, és az alkalmazásokat sem fogja törölni, csak a gyorsítótárat.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#291) Aryon87 válasza trebrona (#290) üzenetére


Aryon87
félisten

Elirtam, a masikra gondoltam :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#292) trebrona válasza Aryon87 (#291) üzenetére


trebrona
nagyúr

Melyikre?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#293) hroberto


hroberto
veterán

Jött egy kisebb update EEA-ra. Gondolom csak security patch.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#294) Kecsotam


Kecsotam
tag

Na most ebből nem teljesen tudom, hogy mit javasoltok..... :)
Az Mi 5 MIUIHU-ja óta nem babrálom nagyon a telefonokat. De akkor még muszáj volt magyar nyelvet varázsolni a kínai telefonra... :)

De igazából nem volt használatban a teló. Illetve még nekem is csak 1-2 alkalmazás van rajta. És nem mentésből. Egyedül csak névjegyeket és SMS-eket szoktam átvinni Xiaomi fiókból.

Eddig nem a saját töltővel próbálkoztam, mert úgy gondoltam ez a kakaó már nem tesz jót az aksinak. De most elővettem és azzal töltöttem fel, kíváncsi vagyok, lesz-e változás.

(#295) Aryon87 válasza Kecsotam (#294) üzenetére


Aryon87
félisten

Rosszat írtam este. Hard resetet akartam írni, nem wipe cache-t. Az már alaposan átpucolja a telefont, míg a beállításokban lévő gyári visszaállítás menü csak felületes pucolást végez. Hogy mi a megfelelő billentyűkombináció a hard resethez nem tudom (youtubon tuti van erről videó).
Én a saját töltőjével töltöm, de van hogy a P40Pro töltőjén lóg (66W), mikor hol vagyok épp a lakásban (3 ponton is van töltő :D ), semmi baja.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#296) trebrona válasza Aryon87 (#295) üzenetére


trebrona
nagyúr

Semmi különbség nincs.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#297) Ricsi 1984


Ricsi 1984
csendes tag

Sziasztok. Mi 9 se-nek lett az utódja, eddig nagyon tetszik. Kérdésem az lenne ,hogy ebben nincs gyárilag a hívásrögzítő program. Nekem eléggé hiányzik, sokszor segített már. Köszi

(#298) falabu88 válasza Ricsi 1984 (#297) üzenetére


falabu88
aktív tag

Eu-s gyári romokban nincs (nem lehet)

(#299) Ricsi 1984


Ricsi 1984
csendes tag

Esetleg alternatíva, ami működok is ? Köszi

(#300) bluemirage válasza Ricsi 1984 (#299) üzenetére


bluemirage
őstag

Olvasd végig ezt https://helloxiaomi.hu/hivasrogzites-ami-mukodik-minden-xiaomi-telefonon/ [link]

Meliora sunt bono inimica

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.