Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) AtHoS válasza SOAD19 (#341) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Egy ilyen minimalista naptár mire jó, ha nulla infót látsz előre a hónapban? :B

read-only mode on the forum

(#352) w.miki válasza kbyte1024 (#349) üzenetére


w.miki
veterán

Hogy döntöttél? Jó ár de szerintem én kihagyom.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#353) kbyte1024 válasza w.miki (#352) üzenetére


kbyte1024
addikt

Én is, nem a pénz miatt, de 2hete költöztem be a Poco x4 gt - be :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#354) w.miki válasza kbyte1024 (#353) üzenetére


w.miki
veterán

 Utálok költözni 1 nap mire mindent újra beállítasz.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#355) kbyte1024 válasza w.miki (#354) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na igen, és nekem meg a külsős kamerái is ott vannak. De attól még piszkálja a fentaziam ez a 12x.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#356) ginola


ginola
addikt

12x vagy inkább 11T pro?
Milyen típushibái vannak a két készüléknek?
Gondolok itt a virtuális közelségérzékelőre és a szokásos Miui bugokra.

(#357) falabu88 válasza ginola (#356) üzenetére


falabu88
aktív tag

Szuper kis telefon, a közelségérzékelő ugyan olyan sz*r mint az eddigi xiaomi telefonjaimban volt (már megszoktam). Sose tudni, hogy épp sms-t írok, vagy valami alkalmazásba lép be a fülem telefonálás végére. :D A széleken néha érdekesen veszi (vagy épp nem veszi) az érintést. Nálam ennyi a negatívum. Üzemidőben bajnok, kompakt méret, gyors. Ha a kisebb méret nyerő (illetve az ívelt kijelző nem zavar) akkor 12X a kettő közül.

(#358) kbyte1024 válasza ginola (#356) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ugyanezen agyalok 2hete :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#359) falabu88


falabu88
aktív tag

Messenger esetleg másnál nem működik rosszul mostanában? Nem kapok értesítést sokszor ha üzenet jön, illetve van, hogy a már órákkal előtte elolvasott üzenetekről jön ertesítés, ráadásul egyesével minden üzenetről adott embertől... Az app lakatolva van, automatikus indítás bekapcsolva, akku kímélő kikapcsolva.

(#360) ginola válasza falabu88 (#357) üzenetére


ginola
addikt

Azért ezen gázok egy ilyen drága telefon esetén.

(#361) Aryon87 válasza falabu88 (#359) üzenetére


Aryon87
félisten

Szar. Mate50Pro, 11Lite 5NE se kapja meg rendesen. Ugyanakkor P40Pro és 12X egyszerre jeleznek. Majd javítják egyszer...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#362) Aryon87 válasza ginola (#356) üzenetére


Aryon87
félisten

Egyikkel se nyúlsz mellé. 12X kompaktabb és újabb is. Volt 11T és 11T Pro is átmenetileg. Szerettem azokat is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#363) SOAD19


SOAD19
addikt

Érdekes bug-ot csinál a telefonom. Olykor YT videót nézve bedob egy reklámot, és miután rákattintok pár mp. után a "kihagyás"-ra, utána szaggat a videó képe. Ez mitől lehet?

Berakom a videót, ennél csinálta most éppen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#364) kbyte1024 válasza SOAD19 (#363) üzenetére


kbyte1024
addikt

Poco x4 gt-n rendesen lemegy.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#365) kbyte1024 válasza Aryon87 (#362) üzenetére


kbyte1024
addikt

A 11Tpro nagyon merül arra panaszkodnak. Igaz?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#366) Aryon87 válasza kbyte1024 (#365) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem nem volt gondom vele, egész jól bírta még a fémszerkezetes munkahelyen is gyenge térerővel. Igaz lassan 1 éve múlt hogy használtam. Lehet egy frissítés rosszul jött ki neki, vagy egy app.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#367) winery


winery
aktív tag

Nem írjátok,hogy Miui14 elérhető

Majd, ha hazamegyek felteszem.

(#368) siemenss65 válasza winery (#367) üzenetére


siemenss65
tag

úú kösz az infót! Nem is néztem mostanában..

(#369) hroberto válasza winery (#367) üzenetére


hroberto
veterán

Valószínűleg ma érkezett, mert tegnap még nem volt.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#370) ubyegon2 válasza winery (#367) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Egy óraja megjelent nálam is, de mostanra eltünt! :F
Hiába nyomom a frissítés gombot!:N

[ Szerkesztve ]

(#371) winery válasza ubyegon2 (#370) üzenetére


winery
aktív tag

Nem régen értem, haza és már nekem is eltűnt.

Összességében én így is elégedetten használom a telefont.

(#372) hroberto válasza ubyegon2 (#370) üzenetére


hroberto
veterán

Akkor én még időben letöltötten, mielőtt visszavonták. Kérdés, hogy miért... :F

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#373) ubyegon2 válasza winery (#371) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Volt már ilyen előző telómmal is, majd megjelenik újra, nem hiányzik, csak a biztonsági frissítés része miatt célszerű felrakni a 14-et.

A telóval én is maximálisan elégedett vagyok, alapból ez kellett a Mi 9SE után a mérete miatt, de annál nem kicsit jobb a 12X. :R

(#374) Aryon87 válasza winery (#367) üzenetére


Aryon87
félisten

Semmi. De a lényeg hogy elérhető lesz és nem tavasszal jön, ahogy azt az előzetesben láttam (március környéke kb)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#375) ubyegon2 válasza hroberto (#372) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Legutóbbi ilyennél valami ütemezett hozzáférést emlegettek. Akkor egyszerre sokan cuppantak rá, ez a mostani se kis állomány a 3,6 giga méretével.

[ Szerkesztve ]

(#376) bluemirage


bluemirage
őstag

Is

Ma reggel...

Meliora sunt bono inimica

(#377) winery


winery
aktív tag

Reggel feltettem, eléggé furcsa , például valamiért rózsaszín lett a billentyűzet , ezt pont a mostani hozzászólásnál vettem észre . :DDD

[ Szerkesztve ]

(#378) Edit!


Edit!
csendes tag

[kép] Régen az alapértelmezett kezdőképernyő balra húzása után bejött az app vault. Az alkalmazás most is telepítve van de csak a widget ikonjával indul. Balra húzásnál jelenleg vagy a Google discover jön be vagy semmi. Mit csinálok rosszul??

[ Szerkesztve ]

(#379) hroberto válasza Edit! (#378) üzenetére


hroberto
veterán

Semmit. Már egy jó ideje nem elérhető ez a funkció EEA ROM-okon.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#380) Edit! válasza hroberto (#379) üzenetére


Edit!
csendes tag

Köszönöm :R

(#381) Aryon87


Aryon87
félisten

No nekem is kopogtat a MIUI 14 :))
Úgyis kell neki egy HR, így a kettőt egybe is veszem hétvégén

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#382) Aryon87 válasza winery (#377) üzenetére


Aryon87
félisten

nem csak a billentyűzet. Kb minden, aminek fehérnek kellene lennie.. Nyisd meg mondjuk a Google fordítót :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#383) winery válasza Aryon87 (#382) üzenetére


winery
aktív tag

Igen ,tudom . Hatalmas nagy baromság szerintem .

(#384) Aryon87 válasza winery (#383) üzenetére


Aryon87
félisten

Lehet felrement valami :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#385) bluemirage válasza Aryon87 (#382) üzenetére


bluemirage
őstag

Sötét téma esetén nálam nincs ilyen változás. Ott szerencsére maradt minden rendesen fekete ill. sötét.

Meliora sunt bono inimica

(#386) Essien válasza bluemirage (#385) üzenetére


Essien
aktív tag

Nálam is maradt :)

(#387) Aryon87 válasza bluemirage (#385) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem is sötét a téma. Nem is azzal van a baj. Hanem hogy sok helyen a gombok (ok, következő ilyesmik) azok rózsaszínes. Nézzétek meg pl a Google fordítót. Full rózsaszín az ikonjai

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#388) bluemirage válasza Aryon87 (#387) üzenetére


bluemirage
őstag

Nekem nincs google fordító. Talán nem is volt, vagy töröltem. Nem emlékszem már.
A többi google cuccnál (térkép, fotók, drive, hírek stb...) nincs ez az apró gond, amit írsz.

Meliora sunt bono inimica

(#389) Aryon87 válasza bluemirage (#388) üzenetére


Aryon87
félisten

Kár hogy nem fotóztam le. Most újranéztem, és már normális színek vannak. Fura :F

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#390) falabu88


falabu88
aktív tag

Jó cucc ez a +5GB ram az új Miui 14-ben, azóta gyakorlatilag fél nap múlva is visszalép az alkalmazásokba (jatékokba is), nem lövi ki idő közben őket. :) Az eddigi +2GB-al 10perc után már újratöltött sok appot.

(#391) Aryon87 válasza falabu88 (#390) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam ki van kapcsolva a memóriabővítés

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#392) Zsoleszhun válasza kbyte1024 (#349) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ez az Aliexpress xiaomi global store?

¯\_(ツ)_/¯

(#393) Edit!


Edit!
csendes tag

8+5Gb bővíthető memória. Miért jó ill. nem jó ez? Nektek hogy van beállítva?

(#394) Aryon87 válasza Edit! (#393) üzenetére


Aryon87
félisten

Ki van kapcsolva

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#395) falabu88 válasza Edit! (#393) üzenetére


falabu88
aktív tag

Nekem be van kapcsolva, gyakorlatilag fixen nem lövi ki egyik alkalmazást sem a memóriából így (+2-vel azért a játékot kilőtte pár perc után) . Teljesítményt nem tudom mennyire fogja vissza, de nem veszek észre lassulást (bár nekem előtte is be volt állítva a +2GB)

(#396) bluemirage válasza Aryon87 (#391) üzenetére


bluemirage
őstag

Nálam is jó van kapcsolva. Elvileg lassít, de ott ahol tényleg sok(!!) és főleg nagy alkalmazásnak kell futni a háttérben... Indokolt lehet a használata.

De ez nem én vagyok... :)

Meliora sunt bono inimica

(#397) Ricsi 1984


Ricsi 1984
csendes tag

Sziasztok. Én nem szeretném a 14-et. Hogyan tudom beállítani ,hogy ne dobja fel többször a telefon a frissítési lehetőséget? Csak szundira lehet tenni max 2 órára. Köszi

(#398) Freeman961


Freeman961
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tett már fel esetleg MIUI 14 stable xiaomi.eu romot 12X-re? Érdekelnének tapasztalatok, esetleg tippek a telepítéshez, vagy 10 éve csináltam utoljára custom romot és az még egészen más világ volt.

Köszi!

(#399) laaceee98


laaceee98
tag

Sziasztok! Makró/szupermakró témák fotózásánál valakinek van némileg több tapasztalata a készülékkel? A tesztből nem tudom egyértelműen megállapítani -bár a mellékelt 2 db. szupermakró ránézésre rendben van-, de a "néha igen pöpec közelieket dob össze" megfogalmazás nálam kicsit kétértelmű.
P30-ról váltanék 3 év után, az az ultraszélest használja szupermakró módban ilyesfajta eredményekkel: [kép] [kép] [kép] .
Ennél alább nem igazán szeretnék adni, és itt most kimondottan a közeli, apró témáknál vett fotók minőségére gondolok, mert másban azért bizonyosan megugorja egy 3 és fél éves modell szintjét a 12X. Valaki tud egy kicsivel több támpontot adni, mint ami a tesztben említve van?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Dicsőség és kondi

(#400) kbyte1024 válasza Zsoleszhun (#392) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem, a Hekka-rol van.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.