Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Edit!


Edit!
csendes tag

Sziasztok! Én is tulaj lettem. Még ismerkedünk. Értesítési hatásnál be lehet állítani, hogy ne csak egyet villanjon fel a pulzálás a szélein hanem addig amíg meg nem nézem?

(#302) Aryon87 válasza Edit! (#301) üzenetére


Aryon87
félisten

Grat, üdv a "csoportban" :)
Többször szokott pulzálni, úgy kb 1 percenként. Igaz nem figyeltem még alaposan stopperrel :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#303) Ricsi 1984 válasza bluemirage (#300) üzenetére


Ricsi 1984
csendes tag

Köszi. Ezer hála!!!!!

(#304) Kecsotam


Kecsotam
tag



Ez így is csak ennyi... Ha egy nap lemerítem, akkor esetleg eléri a 4 órát...
Én nagyon keveslem. Nektek, hogy jön ki?
Tényleg lehet megpróbálom azt a hard resetet ha nincs más megoldás. Csak szinte szűz telót kaptam meg 1-2 napot használták előttem. A méret nem tetszett. Vagy az akkuidő?! :)

(#305) Kecsotam


Kecsotam
tag

Bocsi, de nem tudtam már szerkeszteni...

Az a gáz, hogy ha mindent összeszámolok az is csak 2000 mAh. Plusz a maradék 20%, akkor az is max 2500 mAh. És akkor hol a maradék 2000 mAh?! Nem értem....

(#306) falabu88 válasza Kecsotam (#304) üzenetére


falabu88
aktív tag

Valami nagyon nem oké nálad.
Itt van ma az enyém: [kép]
3D akksizabáló játék "farmolt" kb 10-15% fényerőn reggel óta, wifin, és így is már 6 óra felett van a SoT. Ha megnézed nálam is csak ~2300mAh jön össze.
Mindenképp reseteld :)

[ Szerkesztve ]

(#307) Aryon87 válasza Kecsotam (#305) üzenetére


Aryon87
félisten

Kell neki a reset. Elnézve a képernyőképet, a térerő is gatya arrafele, az is okat tud meríteni, hogy folyamatosan keresi az erősebb antennát.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#308) falabu88 válasza Aryon87 (#307) üzenetére


falabu88
aktív tag

Na igen, ha végig ilyen a hálózat, akkor meg is van a probléma forrása. Munkahelyemen hulladék a yettel térerő, ameddig nem voltam a céges wifin nekem is ette nagyon az akksit az előző Mi 10-nél.

(#309) trebrona válasza Kecsotam (#304) üzenetére


trebrona
nagyúr

75-16=59%, ebben benne van 3+ óra kijelzőidő. Mégis mennyinek kellene lennie? Pláne mobilneten gyenge térerővel. Másfél napja megy a telefon, a fogyasztási adatok csak az utolsó 24 órára vonatkoznak, az előző fél nap nincs benne.
Tedd fel ezt, ezzel tudod a teljes futásidőt monitorozni: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#310) Kecsotam


Kecsotam
tag

Hjaa, hogy a kijelző idő is csak az elmúlt 24 órát mutatja?
Az úgy teljesen más ügy, mert kb még egyszer sem merítettem le ennyi idő alatt. De érdekes mód még sosem vettem észre, hogy kisebb lett volna, mint előtte, pedig akkor ennek is illett volna előfordulnia.

(#311) SkylineGTR76 válasza Kecsotam (#287) üzenetére


SkylineGTR76
tag

Nekem az nfc kikapcsolása hozta meg az elvárt szintet. Nem gondoltam volna, de nagyon sokat zabált.

(#312) fap333


fap333
aktív tag

Sziasztok!
Nos a bootloader nyitva, csak egy kicsit régen csináltam rom cserét, ezért inkább még kérnék egy megerősítést, hogy jól gondolom-e a folyamtot, mielőtt belekezdek:
- ADB telepítése a számítógépre
- TWRP beszerzése, ha jól gondolom innen a 3.7.0 verziót kell letöltenem.
- eu rom beszerzése: Stabil romot szeretnék, akkor azt innen,
+ ha nincs a fájl név végén 'fastboot', akkor kell a TWRP
+ Jól gondolom, hogy a legutolsó szám (11 vagy 12) az az android verziót jelöli?
- Teló elindít fastboot modban, számítógéppel összedug
- ADB könyvtárában parancssor: fastboot boot twrp.img
- adat partíció formázása,
- rom másolása
- rom telepítése
- újraindítás
És készen is vagyunk.

Előre is köszönöm a visszajelzést!

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#313) Aryon87 válasza fap333 (#312) üzenetére


Aryon87
félisten

Ah ilyesmi iromanyra volt szuksegem. Lehet megcsinalom en is unalmas mapjaimon..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#314) fap333 válasza Aryon87 (#313) üzenetére


fap333
aktív tag

Azért még csak óvatosan... Én is csak kérdezem, hogy ez így jó-e?

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#315) Aryon87 válasza fap333 (#314) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom :K elobb megvarom mit reagalnak a kerdesedre.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#316) fap333 válasza fap333 (#312) üzenetére


fap333
aktív tag

No, mivel senki nem válaszolt, így válaszolok én :)
Előkészületek:
A telefon bootloader-ét kinyitottam. Letöltöttem a számítógépre az adb-t, a twrp és a kiválasztott romot. A kiválasztott rom az 12-es androiddal a 13.0.10.0 verzió volt eredetileg, ami mögött nem szerepelt a fastboot.
Próba1:
Telefon elindít fastboot módban, adb könyvtárból twrp ráküldése a telefonra, az újraindul, és megjelenik a recovery. Ezután a data partíciót szerettem volna formázni, de pont ilyen lehetőséget nem találtam. Így azt választottam, hogy wipe - data. Ez le is ment, ezután a gépről a telefonra másoltam a telepítendő romot, majd install. Ez is rendben megvolt.
És valószínűleg ezután követtem el egy hibát. Az újraindítási képernyőn volt egy rakat kis ikon (system, recovery, stb...), és két nagy ikon (Slot A, Slot B). Ilyet még nem láttam, és tudatlanul a slot A-ra rákattintottam. Itt rájöttem, hogy nem kellett vonla, mert jött néhány piros sor, és a systembe újraindítás sem volt sikeres, mert csak a twrp-be jött vissza. És a slusszpoén az egészben, hogy egyáltalán nem látott háttértárat...
Azért itt egy kicsit lefőttem.
Twrp-ben még volt néhány keszekusza próbálkozásom, de minden hiába. Nem volt háttértár.
Próba2:
Elkeseredésemben, letöltöttem egy másik romot, ami fastboot-os.
Teló újraindítása fastboot bódban, és a rom kicsimagolása után a bat elindítása. Szerencsére felment az új rom, és el is indult a telefon.
Maga a rom az szintén android 12, de csak 13.0.5.0 verzió. Viszont saját maga észrevette, hogy van frissebb, megpróbáltam telepíteni az android alól, de azt cask twrp-vel lehet.
No egy életem, egy halálom, próbáljuk meg megint.
Próba3:
twrp indít adb-vel, most nincs semmi adattörlés, semmi flanc, rom telepítése, majd újraindításnál csak a systemre nyomtam.
Ééééééssss működik!!!
Szóval az a lényeg, hogy végül csak sikerült. Igaz egyszer-kétszer lefőttem, hogy hazavágtam egy új telefont, de sikerült.

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#317) Aryon87 válasza fap333 (#316) üzenetére


Aryon87
félisten

Lényegében a korábban írt hozzászólásod, amire reagáltam az a helyes folyamat? Mert akkor hétvégén megcsinálom én is neki, úgyis most tétlenül van itthon tartalékként.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#318) fap333 válasza Aryon87 (#317) üzenetére


fap333
aktív tag

Lényegében helyes.
Két dolog van amire mostmár figyelnék:
- Telepítés előtt nem formáznék/wipe-olnék semmit.
- Telepítés utáni újraindításnál csak és kizárólag a systemre nyomnék rá, semmi másra (slot A, slot B-re még csak véletlenül sem!).

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#319) Aryon87 válasza fap333 (#318) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszi :R Hétvégén megcsinálom sztem

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#320) amargo


amargo
addikt

sziasztok,

downgrade mennyire támogatott? felraktam a 14-es miui eu dev-et. De az NFC pl nem működik..
Visszaraknám a 13-at, amíg ez nem lesz jó..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#321) SOAD19


SOAD19
addikt

Üdvözlöm az egybegyűlteket! :) Pár nappal ezelőtt rendeltem egy Nothing phone-t, és ma sikerült elcsípnem egy 12X-et 200k-ért, amit pár hete kinéztem, viszont a korábbi 200k-ért már nem lehetett kapni, csak bőven 250k felett.
Lényeg a lényeg. El kell döntenem, hogy melyik maradjon. Elfogulatlan véleményeket szeretnék kérni, hogy milyen a telefon hosszabb használat során. Van-e belassulás, milyen az miui, meg lehet szokni (tudom, mindent meg lehet, bár a hazai politikai elitet 12 éve nem sikerül nekem :D )? Tudom esélytelen, de nincs valaki köztetek, aki 12X tulajként használt, próbált ki Nothinget? Kamera tekintében, vajon melyik az erősebb? Sajnos yt-on nem találtam olyan videót, amiben pont ezt a két mondellt hasonlítanák össze, az általuk készült fotók segítségével.
Egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy a 12X marad a kompaktabb mérete, gyors töltése, kicsit erősebb hardvere miatt. De szívesen meghallgatom a negatív dolgokat is a 12X-stel kapcsolatban.

(#322) falabu88 válasza SOAD19 (#321) üzenetére


falabu88
aktív tag

Szuper telefon a 12X, szinte teljesen meg vagyok vele elégedve. Talán a legnagyobb negatívum a kerekített kijelző, amit már nagyon unok (Mi 10 volt előtte). Istyle-os hydrogél fólia egész jó volt (de drága: 5 vagy 7ezer ft vastagságtól függően). Az aliexpress-es hydrogél viszont a kerekített széleken rosszul ragad és telemegy porral alatta (Mi 10-nél nem volt ilyen gond velük). Maga a készülék szinte hibátlan, gyors, jó üzemidő, és a rendszernek sincsenek egyelőre hibái (hosszú idő után az első telefon, ahol nem raktam fel mókolt romot, gyári eu global maradt /true phone tárcsázóval, mert gyűlölöm a google-t/)

[ Szerkesztve ]

(#323) Aryon87 válasza SOAD19 (#321) üzenetére


Aryon87
félisten

Hasonlóképp a véleményem mint Falábúnak, annyival egészíteném ki a pozitívumot, hogy nekem a kamerája is remekül teljesít. Csúcskategóriában mozgok leginkább, ez a 12X egy átmeneti főteló volt, míg meg nem lett az új teló (P40pro és Mate50Pro közti időszak), arra a fél évre meg igencsak remek képeket csináltam vele. Gcammal pedig a mai napig is szolgál éjszakai fotózásnál. Szóval az említett kettő mellett mondom hogy kategóriájához képest jó képeket csinál, és videóban sem szégyenkezik. Kedvencem még nála a sztereo HK hangszórók.
Egy pici negatívum, bár sztem user error: mivel nincs használatban, készenlétben nagyon merül (AoD aktív). Volt már rá példa hogy egy nap alatt lemerült ha hálózaton volt a sok értesítés miatt, míg dolgoztam. Ha használva van, akkor nins vele baj, bőven hozza a min. 6 óra SoT-ot egy napra.
Ennél az ívelt kijelző még jó, de a nagyobb telefonok esetén már kevésbé. Amúgy én se szeretem, de ami meg lapos kijelzős telefon, az meg nem kell (iPhone és a kisebb csúcs Samsungok)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#324) SOAD19 válasza Aryon87 (#323) üzenetére


SOAD19
addikt

és falabu88
Köszi szépen! Esélyes, hogy ennél maradok a Nothing phone ellenében. Kamerában hasonló minőséget képviselnek, ahogy látom. Nincs egetverő különbség. A NP mellett a vezeték nélküli töltés lehetősége, kicsit izgalmasabb, egyedi külső (átlátszó hátlap, a villogó, világító ledek nem érdekelnek), a nagyobb tárhely (256 GB), cseppállóság. Illetve lehet jobban tetszene a felhasználói felülete, mert muterom Redmi Note 8 pro-jánál volt hogy alig találtam meg valamilyen beállítást.

(#326) Csápájev


Csápájev
őstag

Olvasgatom a tesztet,azért aki ezt a végszót írta..., illetve szerintem konkrétan google fordítóval fordította...

[ Szerkesztve ]

(#327) SOAD19


SOAD19
addikt

Lehet tudni, hogy akkor végül mennyi támogatást kap a telefon (főleg a biztonsági frissítésre lennék kíváncsi)? Azt olvastam, hogy a többi 12-es szériás telefon megkapja, ha jól emlékszek a 3 éves frissítést, de a 12X kimaradt ebből.

(#328) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Jó ez a telefon, csak egy valami zavar. A hang olyan fura, legalábbis a beszédnél veszem észre jobban, hogy kicsit mintha doboz hangja lenne, mintha valami effekt lenne rátéve. A beállítások alatt. Olvasom, hogy más is tapasztalt valami hasonlót. Ez most normális, vagy hibás lenne? Esetleg tudok valami beállítást a hangszínszabályzónál?

Viszont most egy másik videónál, mintha nem lenne annyira rossz, érdekes.

(#329) bluemirage válasza SOAD19 (#328) üzenetére


bluemirage
őstag

Beállítások - Hangeffektek - Dolby atmos (KI)
Nekem amíg (BE) volt, akkor tűnt furának

Meliora sunt bono inimica

(#330) SOAD19 válasza bluemirage (#329) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi! Úgy tűnik, hogy alapvetően nem rossz a hang, de ezzel a videóval elég fura: [link]
Ennél a videórészletnél, illetve az aláfestő zene tök jó a dolby atmos-szal, mintha nem is a telefonból szólt volna. Le is állítottam a videót, hogy honnan szól. :)

[ Szerkesztve ]

(#331) kristof17


kristof17
csendes tag

Sziasztok!

Teljesen új vagyok a MIUI terén. Most vásároltam meg ezt a szépséget. Kimondottan kellemesnek érzem 1 nap után. Úgy gondolom barátok leszünk azonban van egy nagyon nagy bökkenő, amire nem találok választ.
Előző telefonomról (Honor 9) exportáltam SIM-re a névjegyeimet. Betettem a 12X-be, majd ilyen félig kiírt, félig elrejtett névjegyeket kaptam, amit ráadásul egyenként módosítani sem tudok, hogy megjelenítse a teljes nevét az illetőknek.
Erre mi a megoldás? (Oké, lenyelem, hogy egy névjegyhez nem tudja a két számot hozzárendelni, megoldom, de miért nem tudok módosítani sem?)

Előre is köszi a segítséget!

(#332) falabu88 válasza kristof17 (#331) üzenetére


falabu88
aktív tag

Ajánlanám Google-re menteni a névjegyeket, soha többé nem kell "hordozni" egyik telefonról a másikra, hanem első bejelentkezés után betölti az összes névjegyet a felhőből. :) Ha jól sejtem a Honor-on telefonra voltak mentve. Ha még megvan, meg kell nézni lehet e google-re átmenteni valahogy.

(#333) MC Pite válasza bluemirage (#329) üzenetére


MC Pite
veterán

Konkrétan féllreálltam az autóval, mert nem találtam az okát miért szól ilyen rosszul?
Aztán meglett, hogy valamiért alapból be vannak kapcsolva ezek a ... hangzásjavítók.

Örülök ha SOAD19-nek jól szól, nekem a többi (céges, sajátok) telefonhoz képest elmegy, de a P4a/P6a-hoz képest erősen alulmarad. Tisztességes iparosmunka, de ha már egy-egy trailert nézek, nagy a különbség (mély is, közép is, magas is, de főleg a két 'szélén').
Igaz, az átlagnál érzékenyebb vagyok erre.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#334) Aryon87 válasza MC Pite (#333) üzenetére


Aryon87
félisten

Még megvan neked a telefon? :D Amennyire elégedetlen vagy vele, csodálom hogy megtartottad..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#335) MC Pite válasza Aryon87 (#334) üzenetére


MC Pite
veterán

December végén jött haza a barátunk, akinek elvileg kellett. Aztán mégse vitte, szerzett esimet a P4a-ba.
De tegnap másik ismi jelentkezett érte. Már elővettem hogy felrakjam jófogásra. :DDD
Mi most két P6a-val nyomjuk, nem javult idővel sem a kapcsolatom a miuival.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#336) kristof17 válasza falabu88 (#332) üzenetére


kristof17
csendes tag

Hát, ez az egyetlen kicsit fura megoldás a telefontól eddig. Felraktam a másik telón a Google-re, így már leszinkronizálta a 12X is. Azonban nem találtam hol lehet megjeleníteni csak a SIM névjegyeket, és azt sem, hogyan tudok egyszerre több névjegyet kijelölni és törölni őket. Így mind a 250 értelmetlenül átmásolt, de megjelenített névjegyet egyesével, megnyitva a névjegyet kellett törölni. Túlélhető 10 perc volt, csak fura. :) (Honor 9-nél sem lehetett egyszerre, de több, mint 5 éves telóm, elnézem neki) De köszi a segítséget!

(#337) falabu88 válasza kristof17 (#336) üzenetére


falabu88
aktív tag

Ha még gyári rom, akkor google tárcsázó/névjegyek vannak, nem a telefon a hibás ezekért a dolgokért. :) Ezért is használtam pl a Mi 10-nél miui.eu romot, mert gyűlölöm a google tárcsázót. A 12X-et már nem akartam romolni, igy True phone tárcsázót raktam fel.

(#338) kristof17 válasza falabu88 (#337) üzenetére


kristof17
csendes tag

Gyári teljesen minden (gondolom én így 5 nap után. :))) mert ha jó a telefon akkor nem szeretek babrálni, már pedig ez eleddig meglepően rám lett kitalálva.

(#339) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Üdv a csapatnak. Hölgyek és Urak mennyire jó ez a telo? Elfogultság nélkül ha kerhetem👍147penzert lehetne most megvenni. Nincsenek elvarasaim a jót és rosszat is ha kerhetnem :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#340) MC Pite válasza kbyte1024 (#339) üzenetére


MC Pite
veterán

Miuit szereted e, és az impreszzionista képfeldolgozást?
A válaszok megadják hogy számodra jó-e.

A többi része jó (hangja közepes, kerekített kijelző egyén függő).
Sokan szeretek miuit, én nem tudtam vele összeszokni, váltottam P6a-ra.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#341) SOAD19 válasza kbyte1024 (#339) üzenetére


SOAD19
addikt

Én eddig összeségében elégedett vagyok vele 3-4 hét elteltével. Bár kamerában talán lehetne kicsit jobb, bár nem túlzottan értek hozzá, lehet, hogy teljesen rendben van a kategóriájában.
Itt van pár kép: [link]
Az arcfelismerője nagyon hatékony, még sötét szobában is elég jó hatásfokkal teszi a dolgát. A Nothing Phone, ami nálam volt pár napig még világosban is sokszor nem akart felismerni. Pedig töröltem és újra felvettem a pofázmányomat a telefonnal, hogy hátha, csak az első mintavételnél nem sikerült neki jól a művelet, és azért nem ismer fel, de azután se lett sokkal jobb a helyzet. A hangszóró némely yt videónál kicsit furcsa, nem sztereó, meg kicsit doboz hangja van (az emberi beszéd háttérben van), de ezen lehet segít a Dolby atmos kikapcsolása. Ennél a videónál tűnt fel nagyon, ha esetleg ki akarnád próbálni: [link]

Viszont lenne egy-két kérdésem. Naptár app tényleg nincs rajta gyárilag, csak a google-ös? Anyám Redmi-jén van például. Ha valóban nincs, akkor milyen app-ot ajánlanátok, ami ehhez hasonló jól átlátható, minimalista: [link]
Ha jól tudom, akkor gcam is használható, ezzel a telefonnal. Ennek mi a módja, hogy hozhatom ki a maxot a kamerájából?

[ Szerkesztve ]

(#342) MC Pite


MC Pite
veterán

Gcam alapot használtam, sokkal kellemesebb a feldolgozás.

Nem emlékszem a naptárra, jellemzően rosszabbak a saját appok szvsz amiket xiaomi/samsung rápakol (még ami nincs reklámokkal telerakva az is). Google naptárat használtam, Simple calendar widgettel.

Ú, jut eszembe,a héten viszik, de segítek beállítani. Friss debloat/reklámírtós leírást tudtok hozzá?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#343) w.miki válasza kbyte1024 (#339) üzenetére


w.miki
veterán

Megvetted vegül?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#344) kbyte1024 válasza w.miki (#343) üzenetére


kbyte1024
addikt

Még nem a kosarba van👍

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#345) w.miki válasza kbyte1024 (#344) üzenetére


w.miki
veterán

Én is agyalok. S22 van elégedett vagyok vele, de nagyon merül. Talán ez nem fog annyira. S23 biztos drága lesz.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#346) kbyte1024 válasza w.miki (#345) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja, rég volt samsungom de nekem is az uzemidovel volt bajom. Na meg szeretem valtogatni :K a telokat. Nincs bajom a mostani poco x4 gt-veel sem.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#347) w.miki válasza kbyte1024 (#346) üzenetére


w.miki
veterán

Hogy fogod elönteni, megrendeled-e? :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#348) kbyte1024 válasza w.miki (#347) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ülök tv-zek, nyomkodom a tabletet és elgurul a gyógyszerem és ranyomok :C

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#349) kbyte1024 válasza w.miki (#347) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na kB így néz ki :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#350) falabu88 válasza kbyte1024 (#349) üzenetére


falabu88
aktív tag

Nagyon jó ár, használtan vettem ennyiért.. Ja, és előtte volt 2db S22 nálam meg egy Z Flip 3.. Eszembe sem jutott, hogy kibontsam/megtartsam őket, mentek eladásra, pedig akkor még csak Mi10-em volt :DÜzemidő S22 után egy álom lesz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.