Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) kishoris válasza bluemirage (#450) üzenetére


kishoris
tag

Igen, megbízhatónak tartom.
Évek óta használom ezt az oldalt, de más helyeken is elérhető.

(#452) kishoris


kishoris
tag

Ma jött (OTA) frissítés EEA ROM-ra, 14.0.3.

(#453) falabu88 válasza kishoris (#452) üzenetére


falabu88
aktív tag

Az ota frissítésből a 14.0.2. valamiért kimaradt, a .3-ast kaptam meg egyből (ideje volt :) ). Jókis készülék ez még mindig, napi 2x töltöttem sokáig és még így is ugyanolyan jó az üzemidő több mint 1 év után. Nem igazán tudok negatívumot írni rá, egy ideig még nem kell gondolkozni a cserén. :)

(#454) SOAD19 válasza falabu88 (#453) üzenetére


SOAD19
addikt

Engem, csak a közelségérzékelője zavar.

(#455) bluemirage válasza falabu88 (#453) üzenetére


bluemirage
őstag

Nekem jött 14.0.2 és fent is van egy ideje. Security Patch: 01.04.2023
Most a 14.0.3-at tölti le éppen (203 MB): Security Patch: 01.07.2023 lesz

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#456) fekomat


fekomat
tag

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy lehet elrejteni a Gboard billentyűzetet lecsukó ikont? Nagyon zavaró számomra.

(#457) bluemirage válasza fekomat (#456) üzenetére


bluemirage
őstag

nekem nincs ilyen gomb. Ez is Gboard,csak fekete témás a telefon. Nem a gesztus vezérlés miatt van nálad?

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#458) fekomat válasza bluemirage (#457) üzenetére


fekomat
tag

igen, nálam gesztus vezérlés van.
Samsungon ki lehet kapcsolni, gondoltam itt is hátha...

(#459) winery válasza fekomat (#458) üzenetére


winery
aktív tag

Ezt kapcsold be és nem lesz ;)

(#460) fekomat válasza winery (#459) üzenetére


fekomat
tag

Ohh, köszi szépen!
Elég értelmetlennek tűnik ez a leírás, de valóban működik :D

(#461) S.Y.S. válasza SOAD19 (#454) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

Nekem a hívás közbeni hangrögzítés hiányzik.

(#462) winery


winery
aktív tag

További sok sikert mindenkinek, sajnos 3 nappal ezelőtt úgy gondolta, hogy kikapcsol a telefon és úgy marad :((( mivel korábban egy szerencsétlen esés következtében látható sérül keletkezett rajta ami miatt vélhetőleg a garancia is ugrott.

Sajnálom, mert szerintem nagyon jó kis telefon volt.

(#463) an0ny


an0ny
tag

Stabil, hibametes Lineage és Paranoid elérhető a XDA-n a MIUInál sokkal jobb akkuidővel! :C

[ Szerkesztve ]

(#464) amargo


amargo
addikt

Android 14-et megfogja kapni a telefon? MIUI EU-nál a bétában már nem kap új ROM-ot.. csak ezért kérdezem.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#465) Aryon87


Aryon87
félisten

Kis infót kérnék, mielőtt téglásítanám a telefont :))
Jelenleg DEV verzió van a telón, aminek a fejlesztői támogatottsága lejárt. Visszamennék a gyárira, vagy egy másik "aktív státuszban" lévő ROM-ra. Tudna segíteni valaki ebben a témában?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#466) Aryon87 válasza Aryon87 (#465) üzenetére


Aryon87
félisten

Senki? :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#467) amargo válasza Aryon87 (#466) üzenetére


amargo
addikt

a gyári alatt mit értesz? Van eu stabil pl: [link]
később gondolom lesz pixel experience is.

ez a legfontosabb kb minden esetben:
Remember:
If you are going from MIUI 14 (or later) Weekly ROM to MIUI 14 Stable ROM, you are doing a downgrade, so format data is mandatory!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#468) Aryon87 válasza amargo (#467) üzenetére


Aryon87
félisten

Visszamennék arra amivel a telefon jött ki, mivel ugye a weekly támogatása megszűnt és így nem is kap semmi frissítést, de a folyamatot nem tudom már (nem sűrűn romolgatunk ugyebár). És nem akarom hazavágni a telefont.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#469) amargo válasza Aryon87 (#468) üzenetére


amargo
addikt

Én még sosem tértem vissza global-ra, de gyanítom az is zökkenőmentesen kell, hogy menjen, amíg azonos android verzión vagy.
Eladni akarod vagy miért akarsz global-ra visszamenni? Én egyszerűen az EU stabilt tettem rá ilyenkor.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#470) Aryon87 válasza amargo (#469) üzenetére


Aryon87
félisten

nem, ez marad mig ki nem nyiffan (másodteló, navi és zenelejátszó a kocsiban)
Frissítések miatt szeretném a váltást, meg gondolom megkapja majd az új Xiaomi rendszert is valamikor. És sztem a Weekly-n ez nem fog megtörténni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#471) amargo válasza Aryon87 (#470) üzenetére


amargo
addikt

Szerintem akkor inkább érdemes az eu stabil-t felrakni, arra is fognak jönni ugyan úgy frissítések.

Amúgy az fura, hogy ennyire kis hányatott telefon lett pedig nekem nagyon tetszik/tetszett a 12x. Alig 1 évet tudtam csak használni..
Én is 2 hónapja cseréltem, de szerintem családban marad.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#472) Aryon87 válasza amargo (#471) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, pedig remek kis telefon. Nekem igazából egy gyors megoldásként lett, mikor a P40Pro beázott, s féltem beadja a kulcsot, hamar megvettem. Rá fél évre kb jött a Mate50Pro, így kiegészítő teló lett.

Hogyan tegyem fel az EU Stabilt? Simán TWRP-vel ráeresztem (tudom, full törlés lesz)?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#473) amargo válasza Aryon87 (#472) üzenetére


amargo
addikt

Most látom, hogy rossz linket raktam fel..
[link] mivel hybrid ezért én fastboot-ból szoktam felrakni, csak figyelj, hogy ez nem upgrade, hanem full install lesz.

Én legalább 3 éves megoldásnak szántam, de közben egyre jobban tiltják a kínai telefonokat..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#474) Aryon87 válasza amargo (#473) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszönet. leírás alapján az updater is képes rá, így nem is kell bajlódnom sokat vele. Na hétvégén nekiesek. Aztán lehet óbégatok majd :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#475) amargo válasza Aryon87 (#474) üzenetére


amargo
addikt

nem, azon keresztül ne használd most (szerintem), mint írtam ez most downgrade-nek minősül legalábbis nem tudom miből jött ki a stable verzió (nem hiszem, hogy a béta folytatása lenne pont). Azaz ilyenkor kell a wipe és ezt kell használni: first_install_with_data_format - with data wipe, if you're flashing Xiaomi.eu ROM for the first time or downgrading.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#476) Aryon87 válasza amargo (#475) üzenetére


Aryon87
félisten

Áhá, jó tudni. Köszi :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#477) Rhino82


Rhino82
tag

Sziasztok!
Érdemes még venni 12X-et? Ezekre mennyi volt az ígért frissítés? 2+3 év?
Vagy érdemesebb lenne beruházni inkább egy 13T-re?

(#478) falabu88 válasza Rhino82 (#477) üzenetére


falabu88
aktív tag

Szerintem ennél erősebb telefon fölösleges, a mérete hibátlan, nem egy hatalmas tégla.. Én 13-ra fogom majd egyszer cserélni ha lesz jó árban használtan, annak végre nem ívelt a kijelzője. Gyűlölöm az iveltet fóliázni.. Valahogy ezek a frissítés dolgok engem nem érdekelnek, ha hibátlan a készülék. :)

(#479) amargo válasza Rhino82 (#477) üzenetére


amargo
addikt

Én alapjában véve használnám még, nagyon szerettem/szeretem (még családban van). Az EU ROM-al pedig (szerintem) nagyon jól használható a készülék. Én Pixel-re váltottam, de bevallom az elején nagyon sok minden hiányoltam az EMIUI után. Ha nem játszol stb, akkor nagyon sokáig jó lesz.

Még a MI8 is a családban és múltkor használtam, mert pixel experience-et raktam rá és még most is tökéletesen elég nekem az a teljesítmény is.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#480) Shama


Shama
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Folyamatos programleállások, újraindulások miatt 2x volt szervízben a telefonom (még garanciális). Másodszorra sikerült is csinálni vele valamit, főpanelt cseréltek elvileg. Most szeretném mindent beállítgatni és az ujjlenyomatos feloldást egyszerűen nem engedi, kiírja, hogy nem sikerült beállítani. Addig jutok, hogy beállítom a képernyőzárat, rámegyek a Feloldás ujjlenyomattal-ra, majd beírom a pin-t és kidob, azt írja nem sikerült beállítani az ujjlenyomatot, próbáljam újra... Próbáltam. Kikapcsoltam a képernyőzárat, újraindítottam, újrakezdtem, ugyanúgy nem engedi. Van valakinek valami ötlete mit lehetne vele kezdeni? Fontos lenne, hogy tudjam használni!
Köszönöm előre is a segítséget :)

(#481) netboy


netboy
senior tag

Valaki használ tajvani rom-ot? Mi tárcsázó van benne 12X esetén is?

(#482) netboy válasza Rhino82 (#477) üzenetére


netboy
senior tag

Én most akarok 13T-re váltani. Nekem kicsinek bizonyult + ez a kerekített kijelző sem férfinek való használatban (szövegkijelölés a gömbölyített részen hajtépős) és a közelségérzékelő hiányával sem tudtam megbarátkozni. Minden másban tökéletes a kamera is ütős.
Mondjuk az fura, hogy MI8Pro után a fülhallgató hangereje ennek fele...de gondolom ez EU szabvány áldozata lett.

(#483) amargo válasza netboy (#482) üzenetére


amargo
addikt

EU ROM esetén, ha a BT-nél tovább nyomod a hangerőt, akkor jön egy figyelmeztetés, de tovább tudod nyomni.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#484) netboy válasza amargo (#483) üzenetére


netboy
senior tag

Az rendben de mégis halkabb marad mint egy MI8pro. Bár lehet akkor az EU rom hangosabb..

(#485) amargo válasza netboy (#484) üzenetére


amargo
addikt

Nekem előtte MI8-am volt, nem tudom már megmondani mekkora különbség volt közöttük, de azt tudom, hogy feljebb engedte venni a hangerőt, mert amúgy tényleg elég halk volt.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#486) falabu88 válasza netboy (#484) üzenetére


falabu88
aktív tag

Sima Global rom-mal is vállalhatatlan a BT és a sima hangszóró hangereje is. Kolega iPhone 13-ja 2x hangosabban szól legalább hangszóróról.. Sajnos nem találtam semmi megoldást a hangosítására, dev beállításokban sincs már bent a limitálás megszüntetése mint régebben..

(#487) netboy válasza falabu88 (#486) üzenetére


netboy
senior tag

Megoldva... Regiót kell váltani.
Részletek itt:
[link]

(#488) falabu88 válasza netboy (#487) üzenetére


falabu88
aktív tag

Szuper, úgy tűnik tényleg működik, köszi! :) Olvastam én ezt már valahol mikor megoldást kerestem, viszont valamiért Amerikára váltottam, és az nem hozott változást.

(#489) amargo válasza netboy (#487) üzenetére


amargo
addikt

Hupsz mekkora sügér vagyok, én is így csináltam.. :B

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#490) Aryon87 válasza amargo (#475) üzenetére


Aryon87
félisten

Ma meg szeretném csinálni a váltást. TWRP módszerrel is megy a leírtak alapján ha jól veszem. Drukk hogy ne csesszem el :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#491) Aryon87 válasza Aryon87 (#490) üzenetére


Aryon87
félisten

Sikerült. mi a legfrissebb verzió Stabil alatt?
14.0.10.0 a számozás

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#492) falabu88


falabu88
aktív tag

Érdekes ez az Indonéz régió. Miután váltottam megjelent egy csomó új app, kapom az idióta reklám értesítéseket. A game centert alig tudtam kilőni, napi többször küldte a játék ajánlatokat.. Ma reggelre a beállított szuperháttérkép helyett egy Lamborghini várt a képernyőn... Kezd felb*szni, előtte semmi gond nem volt a telefonnal.

(#493) trebrona válasza Aryon87 (#491) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tényleg feltetted a kínai romot, global, eea helyett? :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#494) trebrona válasza trebrona (#493) üzenetére


trebrona
nagyúr

Jól van, reggel van még, xiaomi.eu számozása ugyanaz mint a kínainak, nyilván, ha már abból készült. Megtévesztett az angol screenshot. :DDD

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#495) netboy válasza falabu88 (#492) üzenetére


netboy
senior tag

Az appokon én is pislogtam de azon kívül semmi extra...

(#496) Aryon87 válasza trebrona (#494) üzenetére


Aryon87
félisten

Megesik a legjobbakkal is. Vagyis akkor jót raktam fel? (végülis működik ahogy kell :)) )
Csak a TWRP-t kell neki feltennem újra ha jól értem a rinyálását a frissítés keresésénél

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#497) trebrona válasza Aryon87 (#496) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, az a legfrissebb stable xiaomi.eu.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#498) Aryon87 válasza trebrona (#497) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszönöm :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#499) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok egy ilyen telon gondolkozom ajandekba a hugomnak. Mennyire relevans ez a telefon még? Vannak rajta reklamok es azok hogyan jelentkeznek? Most latok lilat 135ert de nincs biztositek, hogy a global verzio es a b20 kellene.
Osszehasonlitva a 13 lite-tal nekem ez jobban tetszik.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#500) falabu88 válasza kerobi (#499) üzenetére


falabu88
aktív tag

Hibátlan telefon még mindig, global rommal használom, nem igazán találkozok reklámokkal (főleg hogy adblock privát dns-t használok :) ). Én megvenném megint. Ami miatt le fogom cserélni, az az ívelt kijelző. Évek óta ívelt telefonom van, unom már a hydrogél fóliákat cserélgetni. Végre Xiaomi 13 lapos kijelzős, így amint elfogadható áron lesznek használtan, beújítok egyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.