Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gynt

    junior tag

    válasz Richie86 #1800 üzenetére

    Én nemrég vásároltam és "laktam be" a telefont. Korábban is Xiaomi telefont használtam, így adta magát, hogy az új is ilyen legyen, ár-érték arányban még mindig jó választásnak tartom. Szempont volt, hogy egy kézzel kényelmesen használható legyen, így a telefonok nagy része alapból kiesett. A Samsung menürendszere nem tetszik, így azokat csak érintőlegesen néztem meg. Ajánlották az S21-et, de úgy voltam vele, hogy de egyrészt az már egy két éves telefon, másrészt drágább is lett volna, mint a Xiaomi 12-es.
    Xiaomi 13-ast nem akartam venni, mert ott már szerintem erősen borul az ár-érték arány.
    Én kifejezetten kedvelem a MIUI-t, semmi problémám nincs vele, bár az is igaz, hogy hatalmas igényeim sincsenek se a grafikus felülettel, se magával a telefonnal kapcsolatban.
    A telefon eddig csak töltéskor melegedett, használat közben nem, bár az is igaz, hogy nagy igényű programokat, játékokat nem futtatok. Nekem úgy tűnik, hogy talán jobban merül az akkumulátor, mint az "elvárnám", de aztán józanul átgondolva, be kell látni, hogy ez a hardver bizony fogyaszt.
    Mint utóbb írtad, nem fogsz cserélni, de talán másnak is jól jöhet ez a fenti pár gondolat a telefonról.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés