Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Sőt, annak, aki még nem fizetett elő korábban, április 26-tól május 8-ig 1$ a havi Gamepass.

[ Szerkesztve ]

(#2) Padree válasza csiki_92 (#1) üzenetére


Padree
senior tag

Wow! Kössz az infót :R , eddig kivártam vele, a SoD2 miatt most beaktiválom.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#3) #24077056 válasza csiki_92 (#1) üzenetére


#24077056
törölt tag

Fals infó. Annak kerül 200 Ftba, akinek jelenleg nincs élő előfizetése.

(#4) csiki_92 válasza #24077056 (#3) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Az xbox.com-on első hónapot írnak, és egy másik magyar portálon is ezt hozták le (persze ettől még lehet téves infó).

(#5) #24077056 válasza csiki_92 (#4) üzenetére


#24077056
törölt tag

Többünknek volt már GP előfizetése (többször is) és mindig megtudtuk venni 200 Ft-ért is (ahogy most is sikerült), ha éppen nem volt aktív előfizetésünk (ahogy nekem pl most nem volt, mert vártam a state of decay 2-re, amit így 200 Ft-ért játszok végig).

(#6) csiki_92 válasza #24077056 (#5) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Akkor ez így még jobb. :DD Nekem még nem volt előfizetésem, de akkor így elég félrevezetőek a hivatalos információk.

(#7) oriic válasza csiki_92 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az ilyen 200 Ft-os akcióknál (Legyen szó GOLD-ról vagy Game Pass-ről) mindig az a lényeg, hogy ha jelenleg épp nincs előfizetésed, akkor fillérekért kapsz egy hónapot. A trükk ott van, hogy sokan elfelejtik kikapcsolni az automatikus megújítást, így 1 hónap múlva rendszer le is vonja a következő havi teljes díjat. Nyilván sokan ezzel nem foglalkoznak, de erre mindig érdemes odafigyelni. :R

Live-Die-Respawn

(#8) Matej


Matej
tag

Sziasztok!

Előre is elnézést a hülye kérdésért.
Aktiváltam a 2 hetes próbaidőszakot az Xbox game pass-on. Van egy Win10-es pc-m, amin szeretném kipróbálni a State of Decay 2-őt. Viszont csak a vásárlás opció jelenik meg.

Van ötletetek, mit ronthattam el?

Előre is köszönöm.

MaTeJ

(#9) Anaren91 válasza Matej (#8) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ha jól láttam nem is fogod tudni... Tekintve xbox one ra van, pcn csak azokat tudod tolni ami a play anywhereben vannak ( ms honlapján van 9 ilyen játék). De majd kijavitanak ha tévedek.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#10) Matej válasza Anaren91 (#9) üzenetére


Matej
tag

Lehet, igazad van, habár ezt olvastam.

"Today, fans can test their zombie apocalypse plans as State of Decay 2 from Undead Labs launches worldwide in Xbox Game Pass and exclusively on Xbox One and Windows 10 PC."

MaTeJ

(#11) Anaren91 válasza Matej (#10) üzenetére


Anaren91
senior tag

Most nézz rá, ma már a play anywhereben is ott van a játék. Tegnap még nem volt köztük.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#12) Matej válasza Anaren91 (#11) üzenetére


Matej
tag

Köszi az infót.

Az a baj, hogy soha nem használtam a game pass-t, így semmilyen tapasztalatom nincs vele kapcsolatban.
Ennyit látok sajnos.

MaTeJ

(#13) SenorGrande válasza oriic (#7) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Most próbáltam ki ezt, a 200 Ft-os lehetőséggel.
Az automatikus megújítást bármikor kikapcsolhatom, nincs hatással a hozzáférésekre, ugyanúgy játszhatok tovább?
Webkártyával fizettem, nincs rajta (elég) pénz, nem tudja levonni az előfizetést. Jár esetleg érte valami szankció (blacklist, vagy nem tudom), vagy csak szimplán megvonja az előfizetést, és kész?

(#12) Matej:
Ezt a képet nem böngészőből lőtted?
Win 10 alól, a Microsoft Store-ból tudod telepíteni a SoD 2-t.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#14) Matej válasza SenorGrande (#13) üzenetére


Matej
tag

Szia!

Onnan lőttem és közben rájöttem, már fut is.

Sok sikert neked is hozzá.

MaTeJ

(#15) SenorGrande válasza Matej (#14) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nekem csalódás a játék, nem sokat tettek hozzá az előző részhez.
A bugokról meg ne is beszéljünk...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#16) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Srácok, tök hülye vagyok az egészhez.

GamePass:
Mit jelent, hogy hozzáférhetek a 100 címhez ? DEMO ? FULL ?
Hajlandó vagyok havonta fizetni valamennyit, ha ezek nem DEMO játékok.

Kérlek segítsetek. Köszönöm szépen !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#17) Jigoku


Jigoku
tag

De menő már, nem tudtam, hogy ilyen tök jó lehetőségük van az Xbox tulajoknak. Esküszöm, ez az E3 Microsoft konferencia is elgondolkoztatott, hogy lehet jó lenne később beruházni majd egy Xbox One-ra is. *3*

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.