Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whiz


whiz
aktív tag

Tanulság: az energia ital fiatalít (most azon gondolkodom ezt egybe kellene amúgy írni? :S). Nyilván ezért nem ajánlott 18 alatt. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#2) Drenadar


Drenadar
veterán

Energia ital... ennyire veszélyes? :D Inkább örülj neki, hogy 10 évvel fiatalabbnak nézett, és nem azt mondta hogy nyugdíjjasokra ártalmas lehet :)

(#3) mephi666 válasza whiz (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem pár hónapja volt ilyen az egyik helyi boltban... igaz, akkor borotválkoztam előtte, dehát a kecskeszakállam akkor is szép hosszú :) nagybevásárlás volt, mert elfogadják a kajacsekkünket, amit cégtől kapunk... én meg betettem pár üveg sört... a csaj mondta, hogy ehhez igazoljam, hogy vagyok már 18... csak néztem... mondtam is ex-nek, hogy: látod, nem kellett volna borotválkozni :) aztán a csajnak mutattam, hogy lassan már 10éve elmúltam 18...

a tanulság meg logikusan ki van következtetve :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Vladi


Vladi
nagyúr

Isten éltessen holnap. :DD

Ilyen nekem is volt. Akkor 25 voltam. Ilyen 1 hetes borostával meg bőrdzsekiben beficcentem a szupermarketbe egy cigiért. Kérdi a pénztáros: személyi? höhööö hö. Anyukám engem már 15 évesen is harmincnak néztek. De itt az egyetemi kártyám jó lesz? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5) puttputt válasza whiz (#1) üzenetére


puttputt
őstag

Növessz szakállt! :DDD Azóta, mióta van, megsokszorozódott a "csókolom"-ok száma.
(Egyébként, - kb. 1 éve - nem ezért vagy divatból növesztettem, lustaságból... borotválkozás... :U )

Amúgy, ment priv. De nem ezzel kapcsolatban! :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Engem is néztek már 28 éves koromban 18-nak. :D

Azért hozzátenném, hogy tényleg fiatalabbnak nézek ki a koromnál, de azért nem 10 évvel.

***

(#7) Móci


Móci
addikt

Ismerős...
Amikor szakközép elsőben jártam, állandóan én mentem megvenni a 18+ dolgokat, hiszen soha sem kérdezték meg, hogy vagyok e már annyi. Soha.
Mióta elmúltam húsz, szinte állandóan. Mostanság borostásan azért kevesebbszer, de még előfordul így is.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) whiz válasza puttputt (#5) üzenetére


whiz
aktív tag

Körszakállam van, illetve erre néha ráhagyom a többit is, mert nem kifejezetten szeretek borotválkozni (elsősorban lustaság). :B

szerk.: kapom ám bőven a csókolom-okat, a hideg is kiráz tőle... :D :D

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#9) gabor85


gabor85
őstag

Szintúgy hogy rohaggynaak meg! De neeeem baj. A nők majd ragadni fognak ránk, fiatalarcú 50 évesekre is ;] Szóval türelem annak, akit ez idegesít :K

[ Szerkesztve ]

(#10) Armahun


Armahun
addikt

Úgy látszik a PH! fiatalít :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#11) whiz válasza Armahun (#10) üzenetére


whiz
aktív tag

Lehet... :DDD

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#12) concret_hp


concret_hp
addikt

lehet csak ki akart kezdeni veled :D

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.