Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maximilien88


maximilien88
tag

mekkora akkuja van? ezek szerint fel lehet ár pattintani play áruházból pl a Nokia Here térképet is? a navigáció ikon megadható hogy hova mutasson (pl a Here szoftverre)

(#2) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Basszus ez igy nagyon best buy dolog :) Bár én elvagyok a telefonnal de ez igy is nagyon jó megoldás és nem is drága.

(#3) ztoldy


ztoldy
senior tag

Tehát akkor ez most egy 5"-os tablet?! Értem én, hogy kell a piac, de ennek nem sok értelme van vásárlói szempontból.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#4) MeGabee válasza maximilien88 (#1) üzenetére


MeGabee
senior tag

Akkura nem találtam infót sehol.
Viszont bármelyik navi szoftot felpattinthatod rá.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#5) Petester válasza maximilien88 (#1) üzenetére


Petester
senior tag

A Here még béta Droidra, nem?
Amúgy semmiben nem jobb a Here, mint mondjuk a Sygic (kivéve persze, hogy ingyenes). WP-n használom a Here-t, nem a béta verzióst, mint Driodra, de a Sygic jobban bejött (jobban is tervez, van sávinfó is). Sőt itt 5000-ért kapsz teljes verziót belőle, élettartam frissítéssel.
Ha Waze-ból lenne offline és csak a felhasználói bejelentéseket frissítené, meglenne a legjobb navi országhatáron belül ezzel a készülékkel. :K

Szerk: Olvasva a specifikációt, azért a mini USB-t már elfelejthetnék, meg mi értelme van a 2,5-es jack csatinak?

[ Szerkesztve ]

(ó\_!_/ó)

(#6) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

Végre vmi tuti kis mindenes. Erre fogom cserélni az Xtab50-em :K

(#7) stamas80


stamas80
tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy mennyi idő alatt talál GPS jelet.
Szerintem a Here maps már nem béta az Androidon!
Ennyi pénzért lehet veszek egyet a Kocsiba!

(#8) MeGabee válasza stamas80 (#7) üzenetére


MeGabee
senior tag

Csak egy buta kérdés,erre nem alkalmas bármelyik droidos mobil?Minek még egy eszköz? :F

Ráadásul a felbontása botrány.....800x480 :Y

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#9) F_Gergely válasza MeGabee (#8) üzenetére


F_Gergely
őstag

Telefon kijelzője adott esetben kissebb. Ez annak jó akinek nincsen phabletje, nem is akar telefont váltani de kéne neki navi. Én is Sygic-et használok szerintem a legjobb.

(#10) kengyel


kengyel
nagyúr

Már nem igazán vennék ilyet, a telefonok már helyettesítik :)

kengyel

(#11) MeGabee válasza F_Gergely (#9) üzenetére


MeGabee
senior tag

Oké,módosítom,tehát aki 5' alatti telefont használ,annak ez lehet egy alternatíva.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#12) Petester válasza MeGabee (#8) üzenetére


Petester
senior tag

Csak néhány példa:
Ez elsősorban egy céleszköz. Nem hasonlítottam össze másik készülékkel, de általában ezekben jobb GPS vevő van. Pontosabb.
Ebbe használat közben nem zavar bele a bejövő hívás. Mindig szem előtt van.
Minek nagyobb felbontás? Nem közelről nézed, hanem egy műszerfalnyi távolságról! Így nem lesz se szebb, se jobb a navigáció, és legalább kisebb hardver kell alá, hogy elbírjon a funkciókkal, így lesz olcsóbb, Neked.

(ó\_!_/ó)

(#13) P.e.t.ya. válasza kengyel (#10) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Nem igazán...főleg nem oda ahova ez kell. Kocsiba nekem most Xtab50-em van..de :
- rohadt lassú, wifi-n keresztül megosztott neten a google maps 4szer kidob mire végre nyög vmit, városban nagy házak között megszakad a gps jel.
Viszont van benne fm-transmitter, minden zene erről megy, akár online youtube is.

És amiért az újat megvenném(megveszem) : erős HW, IPS kijelző, Bluetooth!!!, és szintén tudja az FM-transmitter funkciót. Hónapokig keresgéltem és nem találtam a mai napig megfelelő eszközt az igényeimnek, és ezért is maradt a régi kocka Xtab50.

(#14) F_Gergely válasza MeGabee (#11) üzenetére


F_Gergely
őstag

Vagy kicsi a kijelzője, vagy pl harvderesen olyan lassú, hogy felrakod rá a navit, és használhatatlan.
Nekem pölö egy felsőkategóriás telefonom van, nálam szempont volt a navi (külön gps-t nem akartam venni mert ugy rá a navi még marha drága) playból megvettem a sygic-et, és hibátlan. A hivással nincsen gondom mert a kocsiban lévő fejegység bluetooth-os, ha hivnak lehalkítja a zenét (teljesen mindegy miről szól a zene SD, USB vagy egyéb), és miközben telefonálok ugyan úgy megy a navi, sőt halkan mondja is hogy merre menj - aztán ha vége a hivásnak visszarak mindent.

Én arra lennék kíváncsi, hogy a fenti dolgok ennél ugyan így működnek a Wayteq esetében, vagy nem.
A fejegység tud egyszerre két eszközhöz kapcsolódni, tehát nem lenne gond a bluetooth-os kapcsolat.

(#15) ztoldy válasza MeGabee (#11) üzenetére


ztoldy
senior tag

Én nem látom létjogosultságát ennek az eszköznek, főleg nem Wayteq-től.
40-ért már kapsz GPS-es Wayteq tabletet, amit tudsz több dologra is használni. Semmi értelme egy tablet képességű GPS-nek, főleg ennyi pénzért.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#16) djcool


djcool
tag

Nem lenne rossz és talán le is cserélném az X920BT-m, HA:
-nem nyamvadt 8GB háttértár lenne benne, aminek a felét az Android rendszer rögtön meg is kajálja...a maradék alig 4GB meg osztozzon az Android programok+a térkékprogram :((( . 16GB azért jobban mutatna!
-4.4. alatt, ha jól emlékszem, kicsit macerás a memcard-ra íratás,nem?Nem csak zenét+képet enged oda rakni?
-esetleges későbbi Android főverzió frissítés (5.1.1 pl.várható-e rá?)

DE!: a teljes verziós Sygic persze öröm :DDD (ellentétben a Voucher Edition Sygic-kel, aminek az alapprogramja tavaly nov.óta bas*ik frissülni)

A 100QCR-em óta kicsit kritikusabban nézem a Wayteq-et- nézzétek el- de azóta kicsit megingott a bizalmam bennük ;]

A gyógyítás lényege, hogy úgyis elszúrjuk...

(#17) MeGabee válasza Petester (#12) üzenetére


MeGabee
senior tag

Igazad is lenne,de pl. én 37K-ért vettem a P8 lite-omat,amin vígan elrohangál a navi,és nem kell még egy felesleges "céleszköz" rá.Bejövő hívás simán megy a háttérben,nem zavar be a GPS működésébe.Ráadásul egy 700Ft-os tartóban van a kocsiban,mindig szem előtt.
Egyáltalán nem tartom egy "olcsójánosnak" 25-30K-ért,akinek komoly GPS kell (pl. kamionosok),annak ez valószínűleg amúgy sem alternatíva,akinek meg hobbiszinten kell,annak általában a telefon is elég rá.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#18) stamas80 válasza MeGabee (#8) üzenetére


stamas80
tag

Na ezt a felbontást nem is néztem, mert ott virít a Dobozon nagy piros (vagy narancssárga) betűvel, hogy HD!!!
Ez már azért átb@*zás közeli állapot!

(#19) P.e.t.ya. válasza MeGabee (#17) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Azért is jó ez az új wayteq, mert nekem fix kütyü kell amit nem veszek ki (ezért : [link] )
És a gps mellett a legfontosabb a beépített FM transzmitter, alig van normális cucc ami ide befér és tudja mindezeket. Szóval célcsoportos eszköz, nem igazán váltható ki mobil telóval..hiába van 6"-os GFlexem.

(#20) MeGabee válasza P.e.t.ya. (#19) üzenetére


MeGabee
senior tag

Ja kérem,hogy neked beépített :D Az más,de akkor te egy nagyon szűk célcsoportban vagy. :)

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.