Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Treck válasza wihar123 (#699) üzenetére


Treck
aktív tag

Ez a sajat keszulekem, ami egy gyari visszaallitas soran kerult ebbe az allapotba. Hogy hogyan, miert, azt nem tudom, eleg nehez lenne kideriteni, raadasul ilyennel meg nem is talalkoztam (marmint, hogy androidos kutyu gyari visszaallitas utan magaba roskad, ugy hogy se kep se hang).

Mivel szoftvert lehet ra irni, igy valoszinuleg csak ennyi a problemaja, ergo ha a max szofveret ra tudnam tenni, akkor mukodne, de mivel erre nincs lehetoseg, megy vissza garba. Ha ingyen megoldjak, akkor szuper, ha par ezerert, akkor is jo. Ha meg mas gondja is van, akkor meg az is ki fog derulni (bar nem hiszem, mert majdnem egy eve hasznalom folyamatosan, es soha semmi problemam nem volt vele).

http://google.treck.hu

(#702) wihar123 válasza Treck (#701) üzenetére


wihar123
aktív tag

Ezt írtam én is, csak 2 mondatban... :)
Köszönöm az infót, szorítok, hogy elképzelésed szerint valósuljanak meg az események és olyan elégedett legyél, mint voltál és mint írtam is róla fentebb, azzal a jól működő készülékkel!

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#703) chef_ryo


chef_ryo
csendes tag

Sziasztok !

Olyan gondom van ezzel a jószággal , hogy mostanában kikapcsolás után csak akkor hajlandó elindulni ,ha kap egy resetet.
Van vmi ötletetek , hogy miért csinálja ezt ?
Előre is köszi

(#704) wihar123 válasza chef_ryo (#703) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Jó lenne többet megtudni az előzményekről, mert valami történt előtte, pl. térképfrissítés, egyéb alkalmazás..., vagy leesett, vagy elállítottál valamit, stb...

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#705) chef_ryo válasza wihar123 (#704) üzenetére


chef_ryo
csendes tag

Szia

Még 1-2 hónapja megpróbáltam rootolni, de nem jött össze , igy azután nem piszkálta.
leejtve nem volt , a tudtommal legalábbis. Frissítések csak a szokásos ( Sygic , meg 1-2 goggle cucc)
viszont még annyit észrevettem hogy cefet hamar lemerül

(#706) wihar123 válasza chef_ryo (#705) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
Abból kiindulva, hogy belepiszkáltál, ez lett az eredménye. Lehet, hogy egy gyári visszaállítás segíthet, de én a szervizet javaslom, mert ott rendbe rakják.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#707) Upo válasza Upo (#694) üzenetére


Upo
addikt

Kedves topiktársak! x995 max-ra nincs mentésem! Hiába kértiek privátban! Nem azért írtam hogy jó lenne a max-ra is egy mentés, mert nekem van olyanom! :W
Ne kelljen már minden egyes privátra egyenként válaszolgatnom! Nem tudom honnan gondoltátok hogy olyanra is van mentésem, de akkora korsó vagyok, hogy direkt nem rakom ki, hamár a sima x995-ökre kiraktam... :N

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#708) wihar123 válasza Upo (#707) üzenetére


wihar123
aktív tag

Tudod, ez a nagyság "átka"... :) kicsit mesélsz róla és máris megvan a "baj", már ami a PM-et illeti, de ez szorgalomra ösztökél. :)
Nekünk + öröm lesz a vége! :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#709) Upo válasza wihar123 (#708) üzenetére


Upo
addikt

Nem értem milyen szorgalomról beszélsz. :(
Hiába lennék szorgalmas, egyszerűen nincs készülék amiről le lehetne menteni. Azok akik meg rám írogatnak a max-okkal, ott van a kezükben a készülék, ők is lementhették volna. Nekem kb. az volt az első mikor annak idején kibontottam a csomagolásból. És most az új fajta x995-ön is ez volt az első, mielőtt bármit is csináltam volna vele. De x995 max n i n c s !

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#710) wihar123 válasza Upo (#709) üzenetére


wihar123
aktív tag

A Te szorgalmadról, merthogy szorgalmas vagy ez Tény és az önzetlenségedet még nem is említettem! :)
Amennyiben olvassák posztjaidat és figyelmesek, akkor valszeg lementi valamelyik delikvens és lesz alapanyagod. Persze hogy nyugtával dicsérjük a napot... :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#711) chef_ryo válasza wihar123 (#706) üzenetére


chef_ryo
csendes tag

szevasz

közben megcsináltam ezt a gyárialaphelyzetbe állítást
lőn csoda
müxik
nem merül úgy az aksi
megtáltosodott

köszi a segítséget

(#712) chef_ryo válasza Upo (#709) üzenetére


chef_ryo
csendes tag

HAli

Ha lenne egy szájbarágos leírás akkor lehet , hogy megpróbálnám , bár multkor a root sem sikerült.
de nem a részvétel hanem a fontos.....

(#713) Upo válasza chef_ryo (#712) üzenetére


Upo
addikt

[link]
[link]
MT8127 van benne.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#714) wihar123 válasza chef_ryo (#712) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Szívesen! Örülök, hogy bejött a tipp. :)

Visszaolvastam a posztokat, de nem találtam típusnevet, végül is x995 BT, vagy x995 Max. a kicsike?

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#715) chef_ryo válasza wihar123 (#714) üzenetére


chef_ryo
csendes tag

Sziasztok

Max a drágaszág :D

(#716) wihar123 válasza chef_ryo (#715) üzenetére


wihar123
aktív tag

Wow, Wow, azta..., ez remek, és most még jó is!! :) Maradjon is így nagyon-nagyon sokáig, mert mindegy, hogy ki mit mond, remek GPS.
Van fólia az érintő képernyőn, vagy nem tudsz róla? Azért kérdezem, mert gyárilag tettek rá és az sajnos nem jó, nagyon karcolódik és az érintést is elviszi, elbizonytalanítja. Mivel nagyon passzos, alig észrevehető, de jól megfigyelve a sarkoknál látszik... Érdemes kicserélni egy jó minőségűre!

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#717) chef_ryo válasza wihar123 (#716) üzenetére


chef_ryo
csendes tag

Sziasztok

Néztem én, de mondjuk engem nem zavar . A LG G4-emen még a gyári fólia van rajta :D
Mostmár a 2. éveben van és most kezd kicsit zavaró lenni a karcossága

(#718) tusik


tusik
tag

Üdv.
Olyan kérdésem lenne hogy Wayteq X995 Max-ra tett-e már valaki (futtat-e) Windows valamelyik változatát?

(#719) xyzolesz


xyzolesz
csendes tag

Sziasztok!

Most kinéztem a "WayteQ X995 MAX Android 7" GPS navigáció készülék (navigációs szoftver nélkül) ( 8GB )"-ot az extrém digitálnál, csak nem tudom, hogy inkább olyat vegyek, amin már alapból van egy navigációs szoftver vagy, jó ez és majd leszedek rá valamit. Ha az utóbbi, akkor milyen navigációs szoftvert tudnátok ajánlani?

Üdv

(#720) wihar123 válasza xyzolesz (#719) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
Kérdésed második fele warez, arra bizonyára nem kapsz választ.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#721) Upo válasza wihar123 (#720) üzenetére


Upo
addikt

Nem feltétlenül. Tud venni sygic-et is. Vagy a voucher-t (a szoftvereshez is ugyanaz van) [link]
Vagy a teljes verziót a gyártótól, és most akciósan még olcsóbb is: [link]
Illetve a play áruházban is van navigációs szoftver szép számmal.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#722) Upo válasza Upo (#721) üzenetére


Upo
addikt

Nekem amúgy rajta van a sygic.com-ról vásárolt full eu,
play-ről igo szülinapp, here maps, waze. Maps.me is volt fent, de hely miatt most leszedtem.
illetve nemmondommeg, 2 féle változat, közös content-ből.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#723) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Most gondolkozok GPS vásárlásán, és bár többen inkább plusz mobilt ajánlottak, volt aki erre a GPS-re hívta fel a figyelmemet.
Jelenleg HERE WeGo-t használok mobilon, ami bár nem a legszebb, de bajom még nem volt vele, igaz Win mobilon mintha pontosabb lett volna; bár csak az utóbbi időben tűntek fel a tévedései...
Ezen kívül amikor le lehetett tölteni, akkor megszereztem az IGO Szüliappot, de valahogy amikor próbáltam nem tetszett. Tényleg az IGO Szüliapp még kap frissítéseket?
Szóval GPS-re milyen más ingyenes Androidos program van a Here WeGo-n kívül?
Mennyire ajánljátok az X955 készüléket megvételre?
Esetleg érdemes hozzá venni Sygic Vouchert?
Más: ha nem ez, hanem Win CE 6.0 GPS-t veszek, ahhoz létezik letölthető, legális, ingyenes magyarul tudó navigáció?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#724) Upo válasza klepto (#723) üzenetére


Upo
addikt

A teljes verziós eu most olcsóbb mint a voucher, 13€: [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#725) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Melyik GPS-t vegyem: Navitel MS600, vagy a WayteQ x995 Sygic 3D-vel?
Az előbbi jobban tetszik készülék minőségérzetre, de a neten nem nagyon találtam róla még csak videót sem, bár a Navitel E500 egy tesztben főként dicséretet kapott, míg a másik valahogy jobban tetszik szoftver grafikában, de gyengébbnek tűnik készülék minőségre, és nem is vagyok róla meggyőződve, hogy megéri az árkülönbséget.
Valaki tudja esetleg, hogy a Navitel mennyire megbízható, és milyen térképadatbázist használ?
A Sygic még mindig TomTom áttervezett grafikával?
Megbízhatóság, műholdvételi jelerősség, a kijelző napfényben történő olvashatóságában, valamint a navigáció hang erejében, érthetőségében, van különbség a két készülék között?
Igazán nem tudok dönteni; a Navitel szimpatikusabb volt élőben és olcsóbb is, a WayteQ pedig szimpatikusabb az Android rendszere, és a Sygic grafikai megjelenése miatt :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#726) gabor_01 válasza klepto (#725) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nekem van egy Navitel T500-am is.
Mit mondjak? A gyári navis szoftvert nem használom, ugye én aki az Igo-n szocializálódtam, nincs kedvem használni.
Amúgy meg nagyon jó készülék és nem sokkal drágább, mint az említettek.
Dicséretes, hogy igyekeznek egy független szoftverrel piacot hódítani. Amikor jeleztem nekik egy térképhibát, azonnal jött a köszönő válasz. Más térkép szolgáltató nem ilyen "hálás".

ui:
És volt egy x995max-om is, amit eladtam ennek a megvásárlása után.

[ Szerkesztve ]

(#727) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Kinyír a készüléken az időbeállítás, megbuktam!
Az android korrekt időt mutat, beállítások szerint:
* Automatikus dátum és idő: "Hálózat által megadott időbeállítás használata"
* Időzóna: GMT+2
* Így az Android képernyő jobb felső sarkában lévő órán annyi az idő, amennyinek lennie kell.

Alkalmazásokon belül a "GPS info"-t elindítva, a "Time" 1 órát késik a "rendes időhöz" képest :F
Innentől bármelyik navigációt indítom el, mindegyikben 1 órával előbb érkezem mint a valóság.

Mi erre itt a megoldás?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#728) wihar123 válasza VGYke (#727) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Ó, ha nekem lenne ilyen "szerencsém", az Asszony ritkábban cseszne le a késésért... :F :)) :R

Bizonyára elfelejtetted, mert A megoldást itt taglaltuk:
https://itcafe.hu/tema/re_wayteq_blog_megerkezett_az_x995_androidos_gps/hsz_551-600.html#msg584
van ott vagy 10 poszt olvasd, értelmezd.
Aztán dolgod végezetlenül nehogy újra otthagyjál bennünket.... :O

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#729) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
nekem a következő a problémám az x995-el.

Motoron használom a navit, a motorba vettem egy 3,3 A töltőt ami figyeli a gépet nem tölti túl stb. Jófajta nem gagyi.
[link]

Amikor feltölti a X995-öt 100%-ra utána hiába jelzi hogy töltés van és világít a piros LED folyamatosan merül az x995. Kihúzom - bedugom ég a piros led a gép is írja, hogy töltés, de akku menüben a zöld csík nem jelzi a töltést és folyamatosan merül.

Mi ez mi a gond ? Olyan mintha nem venné fel az akssi a töltést vagy nem tudom. Próbáltam PC USB ajzattal is néha tölti néha nem.

Nem volt nektek hasonló probléma?

(#730) ferob válasza Khaosz55 (#729) üzenetére


ferob
őstag

Hasonlóról tudok nyilatkozni a köreimben megtalálható MAX változat kapcsán, de ott annyira súlyosbodott, hogy a végén már szinte soha nem töltött és többet volt lemerülve, mint töltés alatt, pedig a LED világított annál is.
A végeredmény a javításra leadás lett, ami ironikus módon kettő hónapig tartott, és a jótállás ellenére 3 ezer forintba került, mert külső behatást állapítottak meg a hiba okának a szinte új és makulátlan eszközön.

(#731) Khaosz55 válasza ferob (#730) üzenetére


Khaosz55
addikt

Na szép,

szerintem csatlakozó lesz vagy valami hasonló.
Ma küldtem el. Kíváncsi vagyok mi lesz.

Írtam 1 oldalt nekik a hibajelenségről, de akkor nem újdonság nekik.

(#732) VGYke


VGYke
addikt

Ha már a fentiekben motorról írtatok... Esetleg biciklire nem tud valaki a készülékhez korrekt tartót? Na persze a töltése biciklin külön kaland, gondolom....

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#733) Khaosz55 válasza VGYke (#732) üzenetére


Khaosz55
addikt

Alixpresszen van. Nekem motoronál nem esett le a gps és nem lassan mentem.... :D

(#734) kofe85


kofe85
újonc

Üdv! Tudnátok mondani valamit arról, hogy az x995 MAX milyen kártyával bővíthető? Azt látom, hogy 32 GB a maximum, de mi a helyzet a sebességgel? Class 10, UHS?

(#735) Khaosz55 válasza ferob (#730) üzenetére


Khaosz55
addikt

Vissza kaptam elég gyorsan, aksi csere volt, de ugyan az a jelenség. Ha nem fut navi program akkor feltölti ha megy a navi program (tomtom, igo8, vagy sygic) szép lassan folyamatosan merül.

Nagy vicc. Számomra azt jelenti, hogy az egész adroid rendszer többet fogyaszt mint amit az aksiba vissza tudok tölteni. Akár saját töltőről akár másik töltőről. A motoros töltőm nem gagyi és 3,3 A tud maxon.

Még 1X vissza küldöm ha nem lesz jó akkor bele vágom a csavar húzót a közepébe.

[ Szerkesztve ]

(#736) SzaboZE válasza Khaosz55 (#735) üzenetére


SzaboZE
addikt

A kábel is lehet ludas, rendes 2.4A kábelt használj.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#737) SzaboZE válasza kofe85 (#734) üzenetére


SzaboZE
addikt

Tök mindegy, térképolvasáshoz bármi jó.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#738) Khaosz55 válasza SzaboZE (#736) üzenetére


Khaosz55
addikt

Megvan a hiba, vagyis nem hiba egyszerűen gagyi.
Felraktam egy appo ami méri mekkora energiát vesz fel töltésnél. A gyári töltő hiába 2,5 amperos akkor is max 0,8-0,9 Amperrel tölt. Ez azét van mert 1000Mah aksi van benne.

A mociba lévő okos töltő meg figyeli az akksi hőmérsékletét és terhelhetőségét, így 0,6-0,7 amperrel tölti max a 1000-es aksimat. A telefonomat pl már tolja lazán 2 Amperral mert a telep bírja.

Tehát többet fogyaszt a gép mint amennyit biztossággal a vissza tudok tölteni. A gyári töltő nyilván nem néz semmit de azzal tűzforró és ez is csak 0,8 Ampert tölt. Furcsa is volt azért nekem hogy a 2,5M gyári töltővel is éppen hogy csak tölt.

Közeben megoldottam feldobtam a telefonomra egy navi progit és azzal tökéletes.

(#739) mekker


mekker
őstag

Valaki nyugtasson már meg, hogy nem csak szerintem ipari hulladék ez a Sygic. Nem az, hogy a szüleim nem tudják kezelni, de még nekem is kín. Ha nem tetszik neki az, hogy nem a szar útvonalat követjük, akkor fél órán keresztül próbál visszavinni rá. És a kezelőfelülete is borzasztó pocsék. Utolsó próba, és megy rá az *Go..
Tudtok Androidra onnan opciót, hogy iGo max 5-6eFt-ért? Nem szeretném letorrentezni, de nem akarok azért egy tízest elkölteni, aminek már alapból benne kellett volna lennie a készülék árában.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#740) mekker válasza mekker (#739) üzenetére


mekker
őstag

Most 2 napja nem indul a Sygic Voucher, hiába a reinstall..

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#741) Khaosz55 válasza mekker (#740) üzenetére


Khaosz55
addikt

Tomtom-ot rakd fel szerintem irtó jó navi program. Igo8-nál is jobban tetszik.

(#742) mekker válasza Khaosz55 (#741) üzenetére


mekker
őstag

Kicsit elragadtattam magam, egy hibás térképfrissítés okozta a hibát. A mostani verzió már egész használhatónak tűnik, csak a GUI-ja egyszerűen nem 50-eseknek lett tervezve, és az útvonaltervezője sem az igazi.

Mindenképp próbálgatom most telefonon a TomTomot, köszönöm a tippet!

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#743) FragMaster válasza mekker (#742) üzenetére


FragMaster
addikt

A Sygic Voucher amúgy nem kap meg gyorsan minden új funkciót és frissítést, lehet megérne egy misét a Premium is, nekem eddig bevált.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#744) vasbakter


vasbakter
csendes tag

Hali!

A segítségeteket szeretném kérni!
Van egy Wayteq x995 navim és szeretnék rá valamilyen térképet
feltelepíteni.Ti mit ajánlatok? Eddig egy 920BT volt és azon Igo8-at használtam.
De ezen Android van és nem igazán találok hozzá Igo8-at. Elsősorban olyan
érdekelne ami SD kártyán fut, de érdekel minden lehetőség.. A segítségeteket
előre is köszönöm.. Üdv :R

(#745) janakbacsi


janakbacsi
őstag

hogyan lehet eltávolítani a készülékről a google accountomat? el fogom adni, de nem találom sehol.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#746) gabor_01 válasza janakbacsi (#745) üzenetére


gabor_01
senior tag

Szerintem vissza kell állítani alapállapotba.

(#747) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
A Wayteq X995, 5 colos változatot vásárolnám meg, előre telepített térkép nélkül, és vennék hozzá egy Sygic Premium-ot.
Ami érdekelne, mielőtt belevágnék a dologba, az az, hogy az autómmal bluetooth-on párosítanám az eszközt, az esetleges hangutasítások megszólalnának-e úgy, hogy közbe hallgatom a sima rádióadást. Ebbe az esetbe elvileg ha hanghívásként "közvetíti" a készülék a hangutasításokat, a rádióadás elhalkul, és megszólal rajta a GPS hangja, aztán visszahangosodik a sima rádióadás.
Kicsit keszekuszán írtam, de remélem érthető, mire vagyok kíváncsi... :))
Illetve ezen felül általános tapasztalatokra lennék kíváncsi a fenti készülékkel kapcsolatban (olvastam a tartó kicsit lehetetlen szögéről például, stb.). Még egy dolog: 10-11 ország térképeihez Sygic Premium esetén elég egyébként egy 16 gigás memókártya?
Köszönöm a segítséget! :R

BÚÉK!

(#748) Upo válasza Ukraan (#747) üzenetére


Upo
addikt

Ez a bluetooth hang nem a készüléken múlik. Az autónak kell így tudnia, hogy a benne levő rádió hallgatást tudja-e mixelni a bluetooth-on bejövő hangokkal. Az én autómon a BT audió az egy külön "bemenet", a rádió, a cd tár és a vonal bemenet mellett, ezek között váltani tudok, de nem mixeli össze a kettőt. Ha a tiéd tud olyant hogy a rádiót mixeli mással akkor jó lehet. Próbáld ki egy androidos telefonnal/tabbal és meglátod.

Amúgy én is szoftver nélküli navit vettem mert már előbb megvettem a sygic.com-on a Premiumot. Nem bántam meg, frissebb mint a hozzá adott sygic voucher, és árban is kb ugyanannyiba volt mert sűrűn akcióznak.

Most is még 2 napig akció van, az eu simán megér 12€-t, az eu+traffic 15€-t. Én még 20-ért vettem eu-t és nincs benne a traffic. Az meg nem hátrány, ráadásul a TomTom traffic infót használja ami elég jól működik. Én biztos hogy azzal venném a szoftvert, mert ha egyszer megvetted akkor nem csak egy készüléken lehet használni egyidejűleg, hanem az összesen, ami ugyanazzal a google fiókkal megy mint amivel először aktiváltad a sygic-et. Nekem megy vagy 3 telón, jópár tableten meg az x995-ön is. Ja, és ha jól rémlik akkor a voucher változatot mintha csak 1 készüléken lehetne használni, ezért is jobb a premium.

Telón meg rögtön van traffic ha van neted, de én szoktam teló hotspoton keresztül netet adni a wayteq-nek is.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#749) Ukraan válasza Upo (#748) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Köszönöm a kimerítő választ! :R
Közbe lecsekkoltam, a rádióm sajnos nem kapcsol át a navi hangjára, ha az "szól" valamit. A HereWeGo meg a Google Térkép navija sem szólalt meg így. Viszont érdekes, ha csak csörgetem a telefont, akkor lehalkul a rádió, és a hangszórókon szól a csörgés..
Kösz a Sygic akcióról az infót, be is nevezek rá szerintem.
Azt az egyet hadd kérdezzem meg, hogy 10-12 európai ország térképeihez elég lehet-e Sygic Premium esetén a 16 gigás memókártya.
Köszönöm!

BÚÉK!

(#750) Upo válasza Ukraan (#749) üzenetére


Upo
addikt

A tárhelyet nem tudom, nekem nincs benne sd, a belsőn elférek. Ha megvetted a premiumot akkor örökre használhatod bármelyik készülékeden bármelyik térképet. Én ha megyek valahova külföldre akkor csak azt a pár országot töltöm le utazás előtt, 2 kattintás. Teljesen felesleges tárolgatni ha nem járok arra, bármikor elérhető. Persze ha 10-12 országos útvonalad van akkor nem szóltam.

Szerk: telón csináltam egy screenshotot a térkép menüről, ha ráérsz akkor összeadogathatod. A Russia-t ne számold, az az eu-ban nincs benne, de amikor én vettem akkor az eu+russia olcsóbb volt mint az eu ezért azt vettem meg:
[kép]

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.