Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) DM43 válasza tgeeb92 (#300) üzenetére


DM43
őstag

(#302) tgeeb92 válasza DM43 (#301) üzenetére


tgeeb92
tag

köszi
nekem a here offline-ban nem talál semmit! pedig a térképek le vannak töltve!

(#303) tgeeb92 válasza tgeeb92 (#302) üzenetére


tgeeb92
tag

illetve az offline módot mindig elfelejti :)

(#304) DM43 válasza tgeeb92 (#303) üzenetére


DM43
őstag

A Sygic Voucherre állítólag ez a megoldás.

A másikra nem tudok mit mondani, mert nem ismerem - de nem hiszem, hogy ez a készülék hibája lenne.

Az offline módhoz a rootolásnak pedig végképp semmi köze nincs.

(#305) Upo válasza tgeeb92 (#303) üzenetére


Upo
addikt

Nekem megy a here. Én csak a magyar térképet szedettem le vele, megtalálja, működik. Azért jó lenne, ha nem csak fix álló mód lenne a menüben, kicsit kényelmetlen az autós tartóban használni. A sygic voucher érdekes lenne ha nem menne, már csak olyant árulnak amihez az van, valaki csak észre vette volna előtted... :N
Én még tudtam venni térkép nélkülit, nekem a normál sygic van, megvettem a full eu-t, az gond nélkül megy, és végre bekerültek az 55-ös út új útszakaszai a térképre. Meg az igo szülinapp is megy csont nélkül, meg minden amit még próbáltam. ;)

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#306) tgeeb92 válasza Upo (#305) üzenetére


tgeeb92
tag

amúgy elég hamar merül az akksija :)
a tartózkodási hely milyen módra van állítva? nekem "nagyon pontos"-ra van!
számít ez?

Köszi

(#307) Upo válasza tgeeb92 (#306) üzenetére


Upo
addikt

Nekem a szivargyújtóra dugva nem. :B
Nekem is a fullosra van, a gps only-hoz képest olyankor a környező mobil tornyokból és a látható wifikből ad egy hely pontosítást (ezen csak a wifikből mert mobilnet nincs benne), illetve a gps hidegindítása gyorsabb lehet miatta. Menet közben nincs különbség.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#308) papa237


papa237
csendes tag

Sziasztok nekem van egy 1 hónapos WayteQ X995 Sygic szoftverrel és nekem nem jó mert kamionos vagyok ezért eladnám 24000 ft a telefonszámom privátban. Alku lehetséges.

[ Szerkesztve ]

TEL:+3630

(#309) SzaboZE válasza papa237 (#308) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ez tök jó, de nekünk már van...

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#310) BullZeye


BullZeye
veterán

Feltette már valaki az új Waze-t? Működik, vagy ugyanúgy crashel?

(#311) KakasSoft válasza BullZeye (#310) üzenetére


KakasSoft
tag

Crash.

(#312) SzaboZE válasza KakasSoft (#311) üzenetére


SzaboZE
addikt

like... :) Sztem a waze-sokat simán nem érdekli ez a probléma :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#313) BullZeye válasza SzaboZE (#312) üzenetére


BullZeye
veterán

De a WayteQ sem töri magát, hogy megoldják, túlképp az automata válaszon kívül mást nem kaptam tőlük.

(#314) bnorci71 válasza BullZeye (#313) üzenetére


bnorci71
addikt

sajnos ez más cégeknél is így van
olajcégtől kértem olajról infót egy mi közöd hozzá választ nem kaptam :(

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#315) KakasSoft válasza BullZeye (#313) üzenetére


KakasSoft
tag

Szerintem is a WayteQ-nek kellene lépni egy frissítéssel. :D

(#316) BullZeye válasza KakasSoft (#315) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha a WayteQ venné fel a kapcsolatot velük biztos vagyok benne hamarabb dűlőre jutnak, mintha én spammelem őket. Mert ez láthatóan nem jó semmire. Oprendszerrel meg nyilvánvalóan módosítottak valamit, mert stock kitkattel megy Waze.

(#317) laszlohu válasza BullZeye (#316) üzenetére


laszlohu
addikt

1 próbát megérhet a hivatalos fórumukon felhozni a problémát :

[link]

[ Szerkesztve ]

(#318) SzaboZE válasza laszlohu (#317) üzenetére


SzaboZE
addikt

Látod mennyire reszponzívak :D Az ott egy kb fél éves hozzászólásom.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#319) papa237 válasza SzaboZE (#309) üzenetére


papa237
csendes tag

Hát olyannak gondoltam eladni akinek még nincs kedves hozzászóló.

TEL:+3630

(#320) papsoka


papsoka
aktív tag

Találkozott ilyennel valaki? Óraátállítás után a belső óra átállt, de a 3 betűs navinál az érkezés ideje maradt az óraállítás előtti időn, vagy is egy órát késik! Kellemetlen és gyakorlatilag használhatatlan így az egész!

(#321) SzaboZE válasza papsoka (#320) üzenetére


SzaboZE
addikt

időzónát próbáltad állítani?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#322) papsoka válasza SzaboZE (#321) üzenetére


papsoka
aktív tag

Igen! A készülék át áll, de a navi nem! (Nextg....l jó, csak azt nem szeretem!)

(#323) Upo válasza papsoka (#322) üzenetére


Upo
addikt

Szerintem ott is be kéne állítani a nyári időszámítást, nem csak a készüléken, mert a gps holdak UTC-t adnak le, és a navi szoftver korrigálja az időzóna/DST alapján.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#324) papsoka válasza Upo (#323) üzenetére


papsoka
aktív tag

Teljes reset és újratelepítés segített csak!

(#325) papsoka


papsoka
aktív tag

TMC antennával próbálta valaki? Érdemes foglalkozni vele?

(#326) SzaboZE válasza papsoka (#325) üzenetére


SzaboZE
addikt

android nem kezel tmc antennát

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#327) papsoka válasza SzaboZE (#326) üzenetére


papsoka
aktív tag

Nincs is rá más lehetőség?

(#328) DM43 válasza papsoka (#327) üzenetére


DM43
őstag

Van: online TMC

(#329) papsoka válasza DM43 (#328) üzenetére


papsoka
aktív tag

Kicsit bővebben?

(#330) SzaboZE válasza papsoka (#329) üzenetére


SzaboZE
addikt

Internetes tmc, pl az igo-ban is ilyen van.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#331) DM43 válasza papsoka (#329) üzenetére


DM43
őstag

Ami kell hozzá: online tmc-t kezelő program, megfelelő beállítás, internet

(#332) jocoka1848


jocoka1848
tag

Tisztelt fórum társak ! WAYTEQ X995 GPS- típusú készülékem negyed óra használat után kikapcsol ez normális vagy van lehetőség tovább ébren tartani ! :F

(#333) papsoka válasza DM43 (#331) üzenetére


papsoka
aktív tag

A netet telefonról veszitek?

(#334) BullZeye válasza papsoka (#333) üzenetére


BullZeye
veterán

Lehet máshonnan is? (tablet talán?)

(#335) powermause

Üdv mindenkinek!
A WAYTEQ X995 GPS Android rendszerét újra húzta már valaki otthon?Vagy tudna érthető leírást (segédletet) adni hozzá?Az egynapos(!) GPS-em android rendszere szétment, miközben töltöttem le Sygic Voughcer Editiont hozzá.Mivel tiszta a szoftver gondoltam nem lesz gond ,de letöltéskor (wi-fi) NEM a kért program jött(klasszul jelezte hogy nem tudja folytatni a letöltést!),hanem minden féle felugró ablakos alkalmazás,amelyeket lehetetlen kikerülni.Két nap szenvedés után már volt 2db"virusvédelem,5dbtakarító,3db googleplay app. + a többi szemét app. ,rengeteg. Most már be se jelentkezik az op.rendszer csak 10perc után, de nem működik szinte semmi.Viszont most már meg se kell nyitni semmit,mert ahogy be kapcsolom a wi-fi-t elkezdenek települni a szemét appok!! Olyan sok egyszerre hogy 50sec alatt összeomlik az egész!Utána viszon kikapcsolni nem lehet,csak újraindul álandóan. :W
Tehát tudja esetleg valaki hogy miként kell újra telepíteni az Androidot ? :U

[ Szerkesztve ]

powermause

(#336) KakasSoft válasza powermause (#335) üzenetére


KakasSoft
tag

Gyári beállítások visszaállítása segíthet, persze ha el tudsz odáig jutni.

(#337) Uvale


Uvale
újonc

Hello. Sry hogy bekapcsolódom teljesen laikusként a levelezésbe. Tanácsot szeretnék kérni. Hátha valaki tud segiteni. Nem régiben vettem egy WayteQ x995-ös gépet a PC planettől. A navi szoffvert (Sygic 14.7.0) külön kellett letölteni hozzá. A gép ill. a navi szoftver rendben müködik. De a a navi néma ill. maga a gép is néma. A beállitott figyelmeztető hangokat (ilyen meg olyan bip) rendben lehet hallani. De nem hallani a navigációs utasitásokat és bármi egyéb hangot sem lehet kicsalni a gép semelyik funkciójából.

Garanciális a gép, de gondoltam mielőtt szervizbe viszem, talán valamilyen egyszerü magyarázatot/tanácsot tudtok adni mint hozzáértők. A füllhalgatót már ellenőriztem. Nincsen fülhallgatóra állitva. A bluetooth sincs még bekapcsolva. A gépnek gondolom kell, hogy legyen saját hangja.Köszi ha valaki tud tanácsot adni. (Szájbarágós tanács kellene, amit a zöldfülüek is megértenek...)

Szép napot!
v

(#338) Upo válasza Uvale (#337) üzenetére


Upo
addikt

A sygic be lett aktiválva a kóddal? Anélkül 7 nap után ingyenes módba vált. és ott nincs hangja.
Ha be van, akkor indítsd el, és ha megy akkor állítsd a hangerőt, mert olyankor a média hangerő állítódik.
A kapcsoló gomboknál (ha 2 ujjal húzod le fentről), az audio profilok a normál állásban legyen. Hirtelen más nem ugrik be.

Illetve ugye sygic alatt van letöltve magyar hang?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#339) Uvale


Uvale
újonc

Köszi szépen a tanácsot. Rágódtam rajta egy kicsit. Visszamentem a szoftver letöltéshez. Ugy tünik a navi szoftver telepitésekor kihagytam egy lépést vagy ilyesmi. A lényeg, most már van hangja! Köszi szépen miden esetre! v

(#340) papsoka


papsoka
aktív tag

Valamilyen okossággal megoldható, hogy a táp megszűnésekor a készülék automatikusan kikapcsoljon?

(#341) balazs1011


balazs1011
aktív tag

Üres WayteQ 995-re hogy lehet feltenni a iGO-t?
Ha lelmásolom egy mem.kártyára akkor felismeri,tudja kezelni?
Vagy a telefon gyökerébe kell másolni.
A jelenlegi iGO-m 9.27 GB
Hogyan fog így működni?

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#342) SzaboZE válasza balazs1011 (#341) üzenetére


SzaboZE
addikt

Legálisan sehogy, nem legálisan meg tilos róla itt beszélni.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#343) balazs1011 válasza SzaboZE (#342) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Rendben. :R

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#344) urbanjozsi válasza papsoka (#340) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Max sleepbe....

(#345) zsozso710711 válasza balazs1011 (#341) üzenetére


zsozso710711
újonc

Szia .mindent ami ANDROIDOS. Visz. nagyon is jól. :C :C

(#346) balazs1011


balazs1011
aktív tag

Sziasztok.
Segítségre lenne szükségem.
Vettem egy WayteQ 995 készüléket,a 32GB-os memóriakártyára
feltettem a hárombetüst full EU térképekkel, és Sygic Truck-ot.
Telepítettem mind a kettőt a memóriakártyáról.
A hárombetűs jól működik, de néha ki-be kapcsol,elsötétedik a képernyő.
A Sygic telepítése után a térképeket külön kellett letölteni, viszont az összest
nem lehetett letölteni hely hiánya miatt. Hogy tudom a térképeket is memóriakártyára
letölteni? , bele magába a Sygic programba , hogy az is mem.kártyán legyen?
Válaszokat előre is köszönöm.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#347) Upo válasza balazs1011 (#346) üzenetére


Upo
addikt

A sygic mappáját egy az egybe át kell mozgatni az sd-re, a belső memórián ne maradjon semmi, még a könyvtár se. Akkor meg kell hogy találja. Legalábbis a gyári leírás szerint. Nekem nincs benne sd, bőven sok a belső tárhely is. Nem járok annyi országban hogy megteljen tőle. Ahova nem megyek azt meg nem töltöm le, feleslegesen foglalja a helyet. Ha meg menni kell, akkor pár perc alatt letölthető...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#348) balazs1011 válasza Upo (#347) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Konkrétan Sygic Truck-ot töltöttem le.
Letöltöttem hozzá a HERE térképeket.
Letöltöttem mindent a Sygic Truckhoz, felmásoltam mem.kártyára, majd onnan telepítettem. és annak ellenére hogy a map mappa tele van térképekkel, ismét térképet kezd ell letölteni, de megint nincs elegendő hely.
WiFin keresztűl akar térképeket letölteni, de ha kikapcsolom a wifit akkor meg azt írja ki hogy nincs megjeleníthető térkép.
A HERE nem kompatibilis a Sygiccel?

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#349) Upo válasza balazs1011 (#348) üzenetére


Upo
addikt

Ja, hogy lopott szoftver? Azt nem tudom hogy működik. Én megvettem amikor akciós volt. és utána sygic kupon nélküli gépet vettem, ez egy főverzióval előrébb jár mint a voucher verzió. Erre írta a sygic, hogy a programon belül el kell kezdeni letölteni, utána megállítani, és azután áthelyezni a mappát. Utána már azt folytatja az sd-ről. A telefonomon működik is a dolog, ott sd-re van áthelyezve. Ha a lopott cuccodon nem megy akkor talán azt kéne megkérdezni aki csinálta.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#350) balazs1011 válasza Upo (#349) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Már minden rendben.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.