Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) fundaluk válasza wihar123 (#800) üzenetére


fundaluk
tag

én aztán biztos hogy nem izgatom rajta magamat :DD
csak úgy értettem abból ahogy írta hogy a Wayteqen használná azt is...

(#802) nWo válasza wihar123 (#800) üzenetére


nWo
csendes tag

Vagy másik android navival müködne? Vagy Waze semelyik navival nem kompatiblis?

(#803) wihar123 válasza nWo (#802) üzenetére


wihar123
aktív tag

A waze perifériája mondja meg, hogy melyik droid rendszeren tud működni.
A mobilodon tud, a 995-kevés neki.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#804) wihar123 válasza fundaluk (#801) üzenetére


wihar123
aktív tag

... most én lettem izgatott, azt hittem utána nézett a kompatibilitásnak. Mint látható, Tévedtem. Sorry!

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#805) adidas4death


adidas4death
aktív tag

Én is igy használom a sajátomat, a GPS csatlakozik a telómra amin megvan osztva a net, és igy a Sygic mindig friss forgalmi infók alapján kalkulál ha utazunk, és tökéletesen működik igy. :) (Bár most inkább kezdek vissza térni az "ÉnMegyek" szoftverre, de ez nem ide tartozik :D )

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#806) Upo válasza adidas4death (#805) üzenetére


Upo
addikt

(az is kalkulál a netről)
Most próbából lefrissítettem azt a működő régebbi waze-t a play-ről a legfrissebbre, és legnagyobb csodálkozásomra elindul és működik.

Indításkor bejelentkezett a név-jelszóval, de utána valamit kérdezett, automatikusan akart valamit indításkor. Rányomtam hogy csinálja, attól azonnal indításkor elszáll. Letöröltem, újra felraktam, utána nem engedtem ezt az automatikus valamit (nem emlékszem már hogy mi volt), és azóta is működik a megosztott mobilneten keresztül.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#807) Treck válasza Upo (#806) üzenetére


Treck
aktív tag

Ezt akarhanyszor tudod reprodukalni? Marmint az elindulast. Mert ennyi kinlodas utan nalam is el szokott indulni, aztan joparszor nem...Mondhatni 10-bol 2-3x elindul vmiert, aztan utana nem, hacsak nem csinalok hasonlot ahhoz, amit te is irtal.

http://google.treck.hu

(#808) Upo válasza Treck (#807) üzenetére


Upo
addikt

Igen. És többszáz km-en stabil. Azon az egy beállításon múlt (amit meg nem mondok hogy mi, és hogy utólag hogy lehet állítani), arra nyomtam nem-et, és azóta stabil.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#809) Treck válasza Upo (#808) üzenetére


Treck
aktív tag

Hmm..megprobalnam :) Megvan az a regebbi waze apk?

http://google.treck.hu

(#810) Upo válasza Treck (#809) üzenetére


Upo
addikt

Én nem a régiről írtam, hanem a vadi újról a play-ről. Most jött valami frissítés a napokban, az is működik.
A régi amúgy waze.hu, linkek - waze kliensek, a 3.7.8.0 ami működött.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#811) SzaboZE válasza Upo (#810) üzenetére


SzaboZE
addikt

Na, 2 év után végre kijavította a waze a hibát? :D Lehet mégis előveszem? :D

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#812) Treck válasza Upo (#810) üzenetére


Treck
aktív tag

Koszi! Akkor majd teszek megegy probat :)

http://google.treck.hu

(#813) laca891


laca891
aktív tag

Elég GPS helyzet meghatározás, mennyire pontos városban , magas házak között nem veszti el a jelet? Van valakinek ez irányú tapasztalata?

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#814) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Sziasztok! Lenne egy x920 bt vagy x880 (nem tudom melyik lenne a legjobb) arra, hogy nekem csak a waze kellene rá. Rá lehet valahogy tenni illetve ha igen akkor mi a menete.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#815) DM43 válasza Zsozsoka 74 (#814) üzenetére


DM43
őstag

Ezeknek a készülékeknek az op. rendszere WinCE, tehát a Waze (aminek Android vagy Apple igénye van) nem fut rajtuk.

(#816) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Hello!

Mekkora GPS program fér el az x995-ön.
Egyik helyen azt írták, hogy 2GB alap software, 2GB tárhely és 4GB a programoknak.
Na most ez nekem kicsit így furán hangzik. Ez mit is jelent? Úgy gondoltam volna, hogy ha 2 GB az alap rendszer, akkor 6 GB hely van a gépen az IGO-nak mondjuk.

(#817) wihar123 válasza NdrewSunix (#816) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Nem kell ezt annyira kidekázni, a belső SD-re felrakod a szoftvert, a külső SD-re kipakolod a térképeket, így a "kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad", még 1 lényeges, hogy minőségi SD kell, méghozzá a vashoz passzoló, pl.: kb. 8-16GB. kapacitású, márkát nem írok, de az írási-olvasási sebessége Class10 legyen.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#818) lombika60


lombika60
újonc

Valaki segítsen már telepiteni a sygicet egy Wayteq x995 re … hivatalos verzio van és volt már a gépen , gondolom ezért is nehézkes a telepités mert valahol olvastam hogy mindent kéne törölni mindenhonnan ..

(#819) jksx


jksx
senior tag

Sziasztok!

Az x995-re feltelepíthető a legújabb Sygic alkalmazás [link] ?

(#820) fundaluk válasza jksx (#819) üzenetére


fundaluk
tag

Persze, feltelepíthető és szépen működik is rajta.

(#821) Treck válasza Treck (#812) üzenetére


Treck
aktív tag

Info, akit esetleg erdekel: nalam tovabbra sem mukodik stabilan a Waze Max-on.

http://google.treck.hu

(#822) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztok! Nem találtam jobb topikot.
ve nekem egy WayteQ x920 BT navim igaz már elég régi de müxik rendesen.
Az a gondom, hogy most már úgy ragad a külső burkolata, hogy már nagyon zavaró. Gondolom a gúmirozott felület elöregedett. Próbáltam tísztítani de minden ragad bele.
Létezeik valami megoldás ezt megszüntetni?
Válaszokat előre is :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#823) Upo válasza Beni2360 (#822) üzenetére


Upo
addikt

El kell távolítani. Más készüléken, de egy üvegcse sebbenzin és egy dörzsi szivacs megoldotta. Szétkapod, hátlap és az első keret a mosogatóba, és jöhet a benzines sikamika.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#824) Beni2360 válasza Upo (#823) üzenetére


Beni2360
félisten

OK köszi megpróbálom. Már 3D fóliázáson is gondolkodtam amit az autó diszítésekhet szokta használni. Van belőle egy tekercsel itthon.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#825) Doky1988


Doky1988
senior tag

Üdv!
Adott 2 készülék, egyik egy autó multimédiája, másik egy Wayteq x995 navigáció.
Kérdésem: Ha megvásárolom az iGO Navigationhöz a térképet, de ugyanazt a google fiókom használom mind2 eszközön, akkor autóban is tudom használni ugyanúgy a megvásárolt térképet alkalmazáson belül?

Tehát ez a licensz csak 1 adott eszközre szól, vagy egy google fiókra vajon?
Illetve ez lifetime tehát örökélet licensz, vagy csak mondjuk jelenállapot szerint 2019.Q2-re szól?

Fontos volna :)
Köszi.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#826) laca891 válasza Doky1988 (#825) üzenetére


laca891
aktív tag

A wayteq-re a Sygic prémiumot szoktuk felrakni. Ott működik a dolog, hogy egy google fiókkal megy több készülék és a licenszek örökéletűek.

Viszont a Sygic car -nál csak egy készüléket enged, ha jól tudom.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#827) DM43 válasza Doky1988 (#825) üzenetére


DM43
őstag

iGO Navigation esetén Google fiókra szól a license!

(#828) Beni2360 válasza laca891 (#826) üzenetére


Beni2360
félisten

És egy 10 éves WayteQ-re amin win rendszer fut létezik még egyáltalán friss térkép? IGO van rajat.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#829) laca891 válasza Beni2360 (#828) üzenetére


laca891
aktív tag

Ráküldöd a Sygic prémiumot és kipróbálod van 7 nap ingyenesség a próbához.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#830) laca891 válasza DM43 (#827) üzenetére


laca891
aktív tag

IGO-t nem ismerem ki kell próbálni.

Az IGO-hoz nincs próbaidőszak???

[ Szerkesztve ]

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#831) Beni2360 válasza laca891 (#830) üzenetére


Beni2360
félisten

Van szülinapi de az doidos. Volt már sígic de valahogy nem jött be nekem.
A szomszédom vett egy új WayteQ GPS-t és az volt rajta de nem igazán tetszett.
De egy próbát megér van sd kártyám bőven.
Köszi a tippeket.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#832) DM43 válasza laca891 (#830) üzenetére


DM43
őstag

Van, 7 napos

@Beni2360! Mivel az x995 (amiről a topic szól) droidos, így nyilván arról van szó. És nem a szülinapp-ról (ami már régen elavult és nem frissíthető), hanem az iGO Navigation-ról. A 10 éves Wayteq-edről meg annyit, hogy azon legálisan nem futhat NNG termék, így nincs (és sosem volt) rá frissítés.

(#833) Beni2360 válasza DM43 (#832) üzenetére


Beni2360
félisten

Bocs, elkerülte a figyelmemet az X... Csak a márkát figyeltem. De megoldódott az egész. Lecserélni meg Nem fogom mivel már minimális a használata. Ha bedoglik akkor ott a telefon.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#834) geprombolo válasza Beni2360 (#822) üzenetére


geprombolo
senior tag

Denszesz (tuszkóban is kapható, 90 fokos) is tökéletes rá, én az X950-emet mostam vele ragacsmentesre, azon is ugyanez volt a helyzet. Poén, hogy a festett feliratok megmaradtak rajta! :C Én is szétkaptam és úgy dörgöltem le róla szeszes ronggyal.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#835) Beni2360 válasza geprombolo (#834) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát a 70 fokos alkohol sem, a körömlak lemosó megbontotta de végül a dörzsi szivacs szedte te. Még a kínai csodaszivacs sem bírt vele. 10 éve sütötte a nap a gumírozott felületet de elől a kereti ugyan úgy megadta magát. Az idő foga volt a ludas. Most óvatosan kell kézbe venni mivel csúszik.
De azért köszi a tanácsot.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#836) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Sziasztok,

olvastam több helyen, hogy a gyári Sygic appal bekapcsolás után hibaüzenetet dob a gép ha nincs internetkapcsolat. Régebbi cikkekben olvastam, ez a hiba még fennáll? Olyannak venném ajándékba akinek használat közben nem lenne folyamatos nete hozzá. Vagy csak bekapcsolva kell hagyni a wifi-t? Elég fura megoldás. Szóval ez most hogy működik?

Köszönöm!

(#837) fundaluk válasza Mandarinn (#836) üzenetére


fundaluk
tag

Ne azt a verziót vedd amelyiken fel van telepítve a Sygic hanem az anélkülit. És utólag vedd meg rá a Sygic Prémiumot. Állítólag jobb is a megvásárolt verzió mint az előre telepített, illetve én is azt használom és semmi olyasféle hiba nincs vele amit említettél. Wifit csak akkor lát amikor otthon bekapcsolom programot és térképet frissíteni.

(#838) Mandarinn válasza fundaluk (#837) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Köszönöm!
És ha már Sygic nélkül veszem akkor is a Sygic a legjobb offline program rá? Olyan kellene aminek rendszeresen frissíthető a térképe, az EU országok benne vannak, és elfut a gépen.

(#839) fundaluk válasza Mandarinn (#838) üzenetére


fundaluk
tag

A Sygic-nál jobbat el se tudok képzelni erre a gépre. Amiket felsoroltál igényeket, mindennek megfelel. Valami 20 euró volt a World Premium verzió a tavalyi év végi akcióban a világ összes térképével és forgalmi adatokkal. Negyedévente frissítik a térképeket. Természetesen csak egyszer kell kifizetni, a frissítéseket ingyen kapod hozzá. Csak egy éve használom a Wayteqet a Sygic programmal, de bejártam vele Romániát keresztbe-hosszába, elkalauzolt Prágába és Magyarországon is pár helyre. Nagyon meg vagyok elégedve.

(#840) Mandarinn válasza fundaluk (#839) üzenetére


Mandarinn
senior tag

És hol érdemes megvenni? A Play store-ban csak telefonnal rákeresve nem találtam meg ezt a verziót amit írsz. És azok talán nem is fizetősek. Vagy esetleg valami webshop-ban kell keresnem?

(#841) fundaluk válasza Mandarinn (#840) üzenetére


fundaluk
tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.aura&hl=en

Ez lesz az, fel kell telepíteni és majd az alkalmazásból kell megvenni a fizetős verziót.
És itt a weboldalukon láthatod hogy most is 17,99 EUR a full világ prémium verzió:

https://eshop.sygic.com/en/

Azt hiszem úgy is lehet csinálni hogy megveszed a licencet a weboldalukról miután ott létrehoztál egy accountot. Aztán a Play-ből feltelepíted a készülékre és az alkalmazásból bejelentkezel a megfelelő menüpontban ebbe az accountba. És akkor látni fogja hogy neked van prémium licenced. Mert ha jól emlékszek én is így csináltam mert a licenc vásárlás nem a Google Playen keresztül történik hanem a weboldalukra irányít akkor is ha közvetlenül az appból intéznéd.
Na ezt egy kicsit bonyolultan fogalmaztam de majd látod nagyon egyszerű.

(#842) Mandarinn válasza fundaluk (#841) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Köszönöm!

(#843) csudri


csudri
őstag

Sziasztok!
Após most nyomta a kezembe a cuccot, állítólag letörölte a magyar térképet róla. A gép olyan, mintha szűz lenne, még Google account sincs rajta. Próbálok bejelentkezni, de nem sikerült. Találkoztatok ezzel?

(#844) laca891 válasza csudri (#843) üzenetére


laca891
aktív tag

Csinálj egy gyári visszaállítást, aztán telepíts mindent. Nem nagy ügy. Kell hozzá a Sygic térkép kódja is.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#845) Upo válasza csudri (#843) üzenetére


Upo
addikt

Nincs benne google framework.
Én is úgy hackeltem bele gapps csomagot rootolás után.
Ha gyári sygic akkor a sygic voucher edition apk-t kell rájuttatni, hacsak nincs ott valahol a belső tárhelyen, és a kaparós kártya kódja is kell.
Nem tudom hogy gyárilag hogy van ez, én direkt sygic nélkülit vettem, mert már előtte meg volt vásárolva a full sygic.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#846) bendi007


bendi007
tag

sziasztok,jobb a sygic mint a hárombetűs?

(#847) m3gtr


m3gtr
senior tag

sziasztok Több éve megvettem a sygic-et eddig semmi gond nem volt, de most használhatatlan wayteq x995 max-on. Indítás után nem sokkal lefagy vagy kilép magától. Van valakinek hasonló problémája?

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#848) fundaluk válasza m3gtr (#847) üzenetére


fundaluk
tag

legfrissebb verzió van fent? Az előző nekem is fagyogatott de mióta frissült (pár hete) nem csinálja.

(#849) N_A_S


N_A_S
veterán

Üdv!

Érdemes még ilyen készülékre beruházni? Nem egy mai konstrukció, és vannak aggályaim az öreg androiddal kapcsolatban. Ha nem ez, akkor tudnátok esetleg megbízhatü navit ajénlani? Külföldi utazáshoz kellene.
:R

https://tinyurl.com/phnas

(#850) Treck válasza N_A_S (#849) üzenetére


Treck
aktív tag

Udv,

Jo kerdes! En evek ota hasznalom, megelegedessel. Viszont, ha most kellene navi, akkor valoszinuleg nem ezt vennem, hanem egy jobban felszerelt tabletet, ami alkalmas erre a celra is.

http://google.treck.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.