Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) paler


paler
aktív tag

Valaki tudna abban segíteni, hogy a kezdőképernyő navigáció (zöld csempe) gombját hogyan lehet más gps szoftverre átprogramozni ?

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#352) paler válasza paler (#351) üzenetére


paler
aktív tag

#351 - Megoldódott, a használati útmutatóba le van írva :B a 24 oldalon található.

Viszont az Igo szülinap-ot hogy lehetne rábírni arra hogy az SD kártyáról fusson ? A Sygic programot csak egyszerűen áthelyeztem a SD kártyára, és ugyan úgy működik tovább mint előtte. De az Igo valahogy ezt nem komálja. De nekem az is jó, ha valaki tud abban segíteni, hogyha a map és poi mappákat áthelyezem az SD-re, akkor pontosan mit és hogy kell átírni a sys fájlba, hogy a program megtalálja ezeket a mappákat ?

[ Szerkesztve ]

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#353) Tűz válasza paler (#351) üzenetére


Tűz
csendes tag

Nyomd hosszan a zöld csempét majd katt a másik feltelepített navigáció ikonjára

(#354) paler válasza Tűz (#353) üzenetére


paler
aktív tag

Szia Tűz !

Ahogy fentebb írtam a gombos kérdésre magam is rájöttem, de azért köszi ;)
Viszont az Igo szülinapos kérdésemre még mindig várom a választ.

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#355) Upo válasza paler (#352) üzenetére


Upo
addikt

Szülinapp-ban nincs map és poi mappa meg sys.txt amit át tudsz írni. Az obb fájlokat megpróbálhatos átrakni az sdre, de nem tudom hogy jó lesz-e úgy, nekem nincs benne sd kártya, nincs 150 mega a szülinapp, simán elfér a belsőn. Mivel tudtad így kitömni? Nekem 5 navi program, torque, ebookok, egyéb apróságok vannak fent és még van hely bőven...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#356) paler válasza Upo (#355) üzenetére


paler
aktív tag

Szia !

Értem, akkor ez tárgytalan. Másik kérdés, Waze-ról tudunk valamit ? Mi lehet a gond hogy nem tud működni a GPS-en ?

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#358) BullZeye


BullZeye
veterán

Google Voice felvarázsolható rá ? (keresni lehessen swiftkeyben hanggal)

Sajna play kiírja, hogy nem támogatott eszköz....Nem lenne rossz, ha a hardveren kívül azért szoftvert is helyrepofoznák a WayteQ-nél, mert ez így elég ciki, hogy ilyenen vérzik el egy ilyen jó eszköz (vagy nincs is benne mikrofon, és ezért nem működik?).

[ Szerkesztve ]

(#359) laszlohu válasza BullZeye (#358) üzenetére


laszlohu
addikt

Egy csomó appot, ami elvileg nem támogatott, PC - ről rá lehet tenni a google playen keresztül, és az automatikusan települ a tableten.

(#360) balazs1011


balazs1011
aktív tag

Segítsetek légy szíves.
Feltettem a készülékre az iGO Android Primo v2.4 9.6.29.636868
verziót, de navigálás közben folyton villog a kijelző.
Sőt mikor beszél, akkor elsötétül a kijelző is.
Mit lehet tenni, hogy minden rendesen működjön?
Előre is köszönöm a segítséget.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#361) Upo válasza balazs1011 (#360) üzenetére


Upo
addikt

Hát ezt így senki nem fogja tudni neked megmondani. Mivel univerzális androidos Primo nincs hivatalosan, ezért egyesek mindenféle összekotyvasztott, készülékspecifikusnak mondottból feltört szoftvert házasítanak összemodolt, összelegózótt adatokkal. Ahány letöltés, annyi féle f0s... Nyilván nincs szerencséd.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#362) BullZeye válasza Upo (#361) üzenetére


BullZeye
veterán

De van legálisan, ingyenesen letölthető, és térképek fizetősek.

(#363) balazs1011 válasza Upo (#361) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Tehát lehet készülék hiba is?
Mert itt a fórumon is volt ez már téma, csak a konkrét
megoldást nem írta le senki.
A kijelző villogására elsötétülésére gondoltam.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#364) balazs1011 válasza BullZeye (#362) üzenetére


balazs1011
aktív tag

A fő probléma a kijelző villogása és elsötétülése.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#365) Upo válasza BullZeye (#362) üzenetére


Upo
addikt

Már akartam egy paprikás választ írni, de tényleg van, már több napja! Telepítések száma: 10-50 :D
De neki biztos nem az van, mert a play áruházas az 9.18.27.655384.
Maradjunk annyiban, hogy ő nem olyant illegalizált le ami jól működik a készüléken. Azért írtam hogy bad luck... :N
Nyilván nem biztathatom warezolásra, úgyhogy nem írhatok olyant hogy keressen másikat...

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#366) balazs1011 válasza Upo (#365) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Ugyan ez WinCe-n jól működik.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#367) Upo válasza balazs1011 (#366) üzenetére


Upo
addikt

Na erre a titokra kíváncsi lennék, egy androidos igo ami wince-n tökéletesen működik...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#368) balazs1011 válasza Upo (#367) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Rosszul írtam.
Tudom hogy a kettő nem ugyan az.
A WinCe-re (Airis T620) rakott iGO rendesen működik.
Csak az a készülék már egy őskövület.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#369) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Sziasztok!

Most lettem a tulajdonosa egy ilyen készüléknek. Meg vagyok vele elégedve, szépen felment a Sygic full EU térképe probléma nélkül, mellé még a Google Maps-et is letöltöttem (Debrecen területét pedig offline használatra).
A Google fiókomban megvan az iGO SzülinApp-ja, viszont nem tudom feltelepíteni, mert a Play Áruház szerint nem kompatibilis az eszközömmel. Szerettem volna megkérdezni tőletek, hogy nektek esetleg sikerült-e valamilyen módon feltelepíteni rá az alkalmazást? Nagyon jó lenne ha sikerülne rátelepíteni, hasznos lenne a Sygic és a Google Maps mellé mint harmadik alternatíva.
Illetve esetleg tudtok ajánlani más, offline használatra megfelelő/minőségi navigációs alkalmazást, ami ingyenes Magyarország térképpel rendelkezik? Esetleg más appot (nem feltétlen navigációs alkalmazást), ami hasznos lehet a ketyerére? :)

A segítségeteket nagyon megköszönném. :R

(#370) laszlohu válasza PrometheusX (#369) üzenetére


laszlohu
addikt

Én ezt használom, ebből is az ingyenest :

[link]

Itt pedig lehet bővíteni a térképszerkesztővel, ha van hiányzó utca:

[link2]

(#371) rastawicc


rastawicc
tag

Üdv!
Mivel egy ideje nem kérdezték... Az aktuális waze működik már ezen vackon? Mert szemét módon, rongyként taszítanám el magamtól a WinCE-s dinoszauruszomat, ha az X995 végre tudná azokat az alapvető dolgokat, amikért cserébe elkövetném a fent említett árulást!

Vagy tényleg jobban járok, ha veszek egy 30 ezres telefont, a nagy fekete filctollammal rányikkantom, hogy "GPS", és hosszútávú bérletet váltok neki a járművembe?!

U.I.: Az a határozott szándékom, hogy az eddigieknél hatékonyabban navigáljak, ehhez pedig a valósidejű forgalmi információfolyamot kívánom csatlósomul választani!
Talán mert 2016 van, esetleg titkon gonosz vagyok... Netán mindkettő?!

[ Szerkesztve ]

La Mastre.

(#372) BullZeye válasza rastawicc (#371) üzenetére


BullZeye
veterán

Waze 3.7.8

Ez az utolsó ami még működik, a legújabb nem. És mivel se WayteQ, se Waze nem tesz nagyon érte semmit, így nem is valószínű, hogy lesz valaha is támogatás rá.

(#373) DM43 válasza rastawicc (#371) üzenetére


DM43
őstag

Azért azt megkérdezném, hogy evvel a géppel hogyan akarsz valósidejű adatokhoz jutni menet közben ...

(#374) Upo válasza DM43 (#373) üzenetére


Upo
addikt

Én pl. telefonon indítok egy hotspotot és arra csatlakozik wifin. Sygic, primo és a waze is jól működik.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#375) rastawicc válasza BullZeye (#372) üzenetére


rastawicc
tag

Először is köszönöm a választ!

@DM43 Aztán a valósidő... Ebben csakugyan van egy kis csúsztatás, mert tényleg nem abszolút valósidejű dolgokról van szó, de már majdnem. Olyan dolgokra gondoltam, mint az online TMC, és WAZE, stb... Tudod, van ketyerében wifi adapter. ;)

[ Szerkesztve ]

La Mastre.

(#376) attilav2 válasza MeGabee (#8) üzenetére


attilav2
őstag

Jaja, vannak ennél jobb tabletek, gps vevővel is, jobb (hd) felbontással. Ez lehúzás.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#377) BullZeye válasza attilav2 (#376) üzenetére


BullZeye
veterán

Linkelnél egyet please? Mert ha van tényleg jobb, akkor váltanék.

(#378) SzaboZE válasza attilav2 (#376) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ja, csak azokat nem autós gps-ezésre találták ki. Pl túlmelegednek a napsütötte szélvédőn. Meg nincs rendes autós rögzítője, vehetsz hozzá univerzálisat, ami vagy megfogja rendesen vagy nem...

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#379) Upo válasza attilav2 (#376) üzenetére


Upo
addikt

Amúgy mit akarsz a nagyobb felbontással? 5"-on a 800x480 teljesen elég, simán lehet látni a térképet és az utasításokat is. Mondjuk arra jó a nagyobb felbontás, hogy feleslegesen vonjon el teljesítményt a navigációs számításoktól. Azért idegen helyen egy bonyolultabb helyen ha véletlenül letérek az útvonalról, akkor nagyon nem mindegy hogy mennyi idő alatt tervez újra. HD felbontáson majdnem 4x annyi pixel van, néhány navigációs szoftvernél látványosan vissza tudja fogni a teljesítményt a nagyobb felbontás. Ráadásul általában a 800x480-as felbontás van felskálázva, tehát az információ tartalma semmivel sem több, csak a megjelenítésre megy el a plusz erőforrás.
Ha komoly dedikált navigációra van szükség, akkor a tablet nem nagyon játszik, bohóckodásra jó. Vittem már én is nyaralásra tableteket is, de nem vált be, még jó hogy volt nálam gps is.
Árban ha nézel egy olyan tabletet aminek legalább annyira látszik a képernyője mint az x995-nek, veszel hozzá egy autós tartót és egy autós töltőt, akkor nem biztos hogy jobban jön ki árban. Van akinek az FM transzmitter is előny, ami tabletekben ritka. Ez egy robusztus, autóba tervezett készülék, egy tablet sokkal sérülékenyebb, láttam már olyan tabot, aminek az autóban az 50-70 fokban hagyva jól megfolyt a kijelzője, lehűlés után kellett még pár óra mire helyreállt. Ilyent se az x995-el se régebbi wince gps-el nem tapasztaltam.
Amúgy nézegettem 5" körüli androidos gps-eket még alin/ebay-en is, gyakorlatilag nem találtam 1GB rammal egyet sem, jó ha némelyikből volt 512M rammal, nem csak 256-al. Az itthoni piacon sincs konkurrens termék androiddal, 1GB rammal, de világosíts fel ha tévedek.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#380) papsoka válasza Upo (#379) üzenetére


papsoka
aktív tag

Mindenben maximálisan igazad van!!!

(#381) Upo válasza papsoka (#380) üzenetére


Upo
addikt

Most láttam meg a Navon A500 szériát. Ugyanilyen MTK SOC mint ebben, de csak 512 ram. Viszont van hozzá Igo full eu navigáció, és állítólag az 512 rammal is egész jól működik. Play áruház nincs rajta. Szupport az egyenlő a nagy büdös krumpli nullával, a régen volt navongps.com oldal már csak eladó domain, a csutka mobiltelefonokon kívül nincs semmi másról termékoldaluk. Ha kellene bármilyen navon cucchoz pl. firmware mert eldobta magát, akkor csak pénzért van. Egy Wayteq - Concorde supporthoz képest ez nagyon gyenge. Árban amúgy nem lenne rossz, ~30e az 1 év térképfrissítéses igo-val, ~35 az élettartam frissítéses eu-val, ~40-ért van A520DVR élettartamos igo-val, és ha jól veszem ki, lehet benne egy menetrögzítő kamera is. Ha lenne megfelelő támogatása, akkor még meggondolandó is lehetne ha valaki új készüléket akarna.
Én még valamivel 25e alatt vettem az x995-öt sygic nélkül (mert már volt akkor megvásárolt full eu sygic-em), nem egész 10e -ért a play-en meg lehet venni a full eu igo-t élettartam frissítéssel, kb. ott van mint a drágább A500, de ez egy jobb készülék. Úgyhogy még mindig nem tudom, hogy mit lehetne ennél jobbat venni, pláne olcsóbban.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#382) papsoka válasza Upo (#381) üzenetére


papsoka
aktív tag

Vajon milyen lehet a kijelzője, mert az x995-é nekem nagyon ok! Napsütésbe (a régi Wayteqekhez képest, másom nem volt még!) is jól látszik, és nekem ez fontos!

(#383) laszlohu válasza papsoka (#382) üzenetére


laszlohu
addikt

A NAVON fényereje jó, a google play helyett lehetőség van a

mobogenie market

telepítésére.

Forrás : Navigyurci

(#384) gabor_01 válasza papsoka (#382) üzenetére


gabor_01
senior tag

Napsütésben jól látszik?
Tudtommal tükröződő a kijelző, nem zavaró?

(#385) papsoka válasza gabor_01 (#384) üzenetére


papsoka
aktív tag

Rajt hagytam a gyári matt fóliát, úgy kevésbé tükröződik!

(#386) gabor_01 válasza papsoka (#385) üzenetére


gabor_01
senior tag

Akkor mégis csak az x985 a jobb :D
Egyszerűbb is a használata.

(#387) SzaboZE válasza gabor_01 (#386) üzenetére


SzaboZE
addikt

Fenéket, a wince semmire nem jó, kőkorszaki hardver és szoftver.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#388) gabor_01 válasza SzaboZE (#387) üzenetére


gabor_01
senior tag

Most nem a wince-ről beszéltünk....

(#389) zeg74 válasza gabor_01 (#388) üzenetére


zeg74
aktív tag

De a X985 az wince! :D

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#390) zeg74 válasza Upo (#381) üzenetére


zeg74
aktív tag

Szia.
A Navon A520 -at nem ajánlom. Csak a kamera miatt vettem meg,ami nagy csalódás.Hiába FHD-ba vesz fel,
annyira élettelen a felvétel,hogy a rendszámot is alig lehet leolvasni.

A GPS része jó, egyáltalán nem lassú,elég neki az 512mb ram.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#391) Upo válasza zeg74 (#390) üzenetére


Upo
addikt

Akkor max. az A500-at lenne érdemes, de 35-ért van az élettartamos igo-val, a wayteq 25 sygic nélkül, majdnem 10e az élettartamos igo eu, árban ugyanannyi, csak kétszer annyi ram van a wayteq-ben, plusz fm transzmitter (jól gondolom hogy az A500-ban nincs?). Talán a navon kijelzője jobb lehet, de élőben még nem láttam. Viszont a navonos "támogatás" azért elriasztana a vásárlástól. Vagy csak én nem találom a megszűnt navongps.com oldal utódját? Régen ott voltak fönn terméklapok, letöltések. Most semmi. Garanciaidő után egy órával eldobja magát a rom, akkor küldheted pénzért Veszprémbe telepíteni. Ahelyett, hogy letöltenéd és megcsinálnád magadnak 5 perc alatt.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#392) urbanjozsi


urbanjozsi
senior tag

Nnnna
700km-t navigáltam vele. Ebből 500km Románia-Erdély.
Tökéletes volt, semmi röccenés, villogás, halkulás.....
Navigáció: hárombetűs
Végig a szélvédőn volt, sütötte a nap ;)

(#393) papsoka válasza urbanjozsi (#392) üzenetére


papsoka
aktív tag

Melyikről van szó?

(#394) Chal


Chal
addikt

Egy kis érdekesség a "van e jobb" meg a "lehúzás" vitához: jó pár éve sportrepülök (vitorlázórepülés). Ebben a sportban elképesztő módon támaszkodunk a fedélzeti navigációra, ami egy picivel több mint egy autós megoldás, mert rengeteg számítást kell végezni a háttérben (siklópályák, sebességek, szögek, szélirány, stb stb..), ezeket a dolgokat régebben a pilóták fejben számolgatták, manapság természetesen szoftveres segítséggel történik a dolog. Szoftverből nincs túl sok, kb. 2-3 lehetőség közül lehet választani, az egyik legfelkapottabb megoldás Android alapú. A nagy kérdés csak az, hogy mire tegye rá az ember. A vitorla pilóták évek óta keresik a szent grált, ami bírja a gyűrődést (akár 6-8 óra tűző napon, ahol akár 1 órán belül lehet 5 fok is, meg 45 is), látható jól a napsütésben, megfelelő érzékenységű a GPS-e, rugalmas kapcsolódási lehetőségekkel rendelkezik az egyéb fedélzeti kütyük felé (BT, wifi, OTG). Néha-néha felbukkan külföldi fórumokon a tuti tipp, valamilyen androidos telefon, tablet, vagy PNA kapcsán (pl a Dell Streak 5 nagy favorit a mai napig a transzflektív kijelzője miatt), illetve sokan e-book readereket barkácsolnak össze GPS modullal.

Nos, pár hónapja az x995 lett a tuti tipp, illetve ez most a recommended device úgy nagy általánosságban. Kicsit lassabban őrölnek itt a malmok, mert nem próbálunk ki minden szirszart, hiszen első a biztonság, szóval ezért csak mostanában kezdett el terjedni. Az enyémet 1 hete vettem, eddig repültem vele kb 12 órát, és azt kell hogy mondjam, hogy ennél jobb cuccom még nem volt eddig. Mindezt huszonezer forintért cserébe :) Tökéletesen látható a kijelzőt 2000 méteren is, mindegy hogy hogy süt rá a nap, nem kell árnyékolni. A GPS jelet SOHA nem veszített még el, ami nekünk nagyon fontos, mert egy pillanatnyi szakadás sem megengedett, mivel pl. egy versenyen csupán a szoftver által gyártott log file-al tudjuk igazolni a repülésünket.

Szóval próbáltam eddig sok mindent, mindegyik cuccnak volt valami nyűgje, amik ilyen mostoha körülmények között hatványozottan előjönnek. Ez a kis olcsó vacak viszont nagyon meglepett :)

Aztán persze ha beszívom vele egyszer, akkor majd megírom ide azt is :)

(#395) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Bocs, hogy ide írom, de fogalmam sincs mi a típusa a navigációnak, Infoban is csak ID szám, meg ROM version vannak. :/ Egy régebbi Wayteq navit tudok frissíteni? Mi ennek a módja? Hálás lennék, ha valaki tudna segíteni akár PM-ben is. :R

X850, de a saját topicja eléggé behalt. :( Szóval továbbra sem tudom, hogyan frissíthetném le ezen a térképeket. :F

[ Szerkesztve ]

(#396) hugoo


hugoo
aktív tag

sziasztok,

Szüleimnek vettünk egy ilyen GPS-t és több problémánk is van vele, pedig volt már javítva (alaplap csere) és az egészet is cserélték már egyszer.
Az egyik, hogy az akku töltöttség vissza jelzése eléggé érdekes. Sokszor 100%-on marad sokáig (1-2 napig), vagy csak alig merül látszólag (1-2 %-ot). Nyilván bekapcsolt állapotban, de használat nélkül értem ezt. De amikor elkezdni nyomkodni az ember, 60-80%-ról egyszer csak kikapcsol..
Maga az üzemidő nem tűnik rossznak, csak megtévesztő a visszajelzés és persze váratlanul éri az embert, amikor meghal. Ez persze 'csak' autón kívüli használatnál probléma, de mivel androidos eszköz, így a gps-en kívül nagyon sok mindenre lehet(ne) használni, amikor nem feltétlen van állandóan töltőn. Vagy lehet, hogy tényleg ennyire gyenge az akksija..? :Y

A másik, ami talán még komolyabb gond, hogy nagyon lassan talál gps jelet (az alaplap csere után konkrétan nem is talált egyáltalán, utána cserélték az egészet). 5-10 perc minimum, ami azért szerintem sok és nem túl kényelmes így használni.
A hozzá kapott Sygic navigációt próbáltuk, nem tudom IGO-val esetleg jobb lehet-e (a gps pozíció megtalálása nem tudom mennyire lehet program függő).

Ezekkel kapcsolatban van esetleg tapasztalat? Jó lenne, ha működne és tudnánk használni, de a fenti két dolog ezt erősen gátolja :(

üdv, köszi:
András

(#397) laszlohu válasza hugoo (#396) üzenetére


laszlohu
addikt

Az akku kijelzés probléma már a kezdetekben is fennállt ha visszaolvasol, meglátod, úgyhogy ez ismert bug, a másik hogy ez a készülék nyilván mindig autós szivargyújtós töltőről lesz töltve, úgyhogy ne várj erős akksit.

[ Szerkesztve ]

(#398) Chal válasza laszlohu (#397) üzenetére


Chal
addikt

Nálam kb. 2 órát bír max fényerőn, ami elég kevés, úgyhogy én is powerbankról működtetem. Ugyanazon beállítások mellett egy 5 órás repülés végén egy 10000mAh-s Xiaomi powerbank 75%-os töltést mutatott, ez alapján igen karcsú akku lehet benne (1000-1500mAh környéke).

(#399) Gamer55


Gamer55
újonc

Üdv. Vettem 1 ilyen készüléket,az a bajom vele,hogy néha elsötétül a képernyő. Navigálás közben,menüben lépkedve,bárhogy előjöhet. Alvó mód kikapcsolva. És ez a második,egyet már visszavittem.. Hasonló tapasztalata volt-e valakinek,vagy mit lehet beállítani még?

(#400) Josi válasza Gamer55 (#399) üzenetére


Josi
aktív tag

Az elsötétülés csak a navigációs programban van, vagy akár valamelyik androidos programnál is jelentkezik?

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.