Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69) pechman8


pechman8
aktív tag

Köszönöm mindenkinek aki életidejéből áldozott arra, hogy elolvasta!
Azoknak is köszönöm akik nagatívan értékelték.
Az írás nyelvtani hibáiért elnézést mindenkitől. Nincs rá mentségem.

Néhány reagálás a hozzászolásokra:

SityiSXT: Az ötször aktiválás után valóban lehet továbbiakat is "eszközölni" de ahhoz már könyörögni kell a kiadónál. Én ezt sérelmezem... Ez szerintem egy korlátozás ami a VÁSÁRLÓT súlytja a warezolót nem.

Balee: A "warezolás" valóban a korral változik. Talán azért mert mindenre már nem vagyok kiváncsi. Mára csak a (persze számomra) legjobbat próbálom ki. Az meg nincs több évi 1-2-nél ha tetszik ennyit meg is tudok venni. De azért azt sajnálnám, ha nem lenne lehetőségem előre kipróbálni. Sajnos a kiadók ezt nem engedik. Kivéve a Trial progikat...

D1Rect: A Te hozzászólásod is köszönöm! Még talán igazad is van. Én csupán a probléma szerteágazóságát kívántam dióhéjban leírni. De lehet, hogy ez csak a saját lelkiismeretem borogatása...

Katona.t.: Valóban minden példa ferde egy kicsit. De szerettem volna érzékeltetni, hogy más médiumok találtak megoldást.

Más.

A csalók. A cikkben érdemtelenségük miatt nem kívántam a csalókhoz szólni. Inkább azon korrekt játékosokhoz akik egyetérthetnek velem abban, hogy a csalások elburjánzása a kiadók nagyfokú hibája.

Üdv: pechman8

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.