Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stangli


stangli
senior tag

Leszárad az arcodról a patti vagy mi? :DDD

PattanásosVasGél :DDD :R

(#2) Wictor


Wictor
senior tag

Semmit nem érnek ezek a gélek. Mindet próbáltam anno. Le is száradt... az arcom... :D Ha meg hatni fog, akkor meghajolok a gyártó előtt...

Én már bőrgyógyászhoz járok két éve, még mindig nem tudta maradéktalanul eltüntetni rólam a pattanásokat. 1 évig szedtem egy gyógyszert, napi két alkalommal, abbahagytam, 2 hónap múlva újra előjött, még csúnyább formában...

[ Szerkesztve ]

(#3) stangli válasza Wictor (#2) üzenetére


stangli
senior tag

Lehet, hogy rossz pati irtó progi lett beletöltve a géledbe, patchelni kellett volna :D

(#4) Wictor válasza stangli (#3) üzenetére


Wictor
senior tag

Moddoltam már mindet... Sőt, mixeltem is őket... :DDD Kremix... :DDD

Allergiás vagyok valamire 5 éve, de az orvosok sem tudják, hogy mire. Több orvosnál jártam több városban, egyik sem jött rá, hogy mi a bajom... Pedig van pár...

[ Szerkesztve ]

(#5) stangli válasza Wictor (#4) üzenetére


stangli
senior tag

Hallod, nem vagy te valami kaja félére érzékeny? oszt a miatt van ez a probléma? :U

(#6) vsgaborr11 válasza Wictor (#2) üzenetére


vsgaborr11
tag

Faterom(házi orvos) az öttevényi öreg gyógyszerésszl csináltat pattanástalanító készítményeket,együtt állítják össze,alkohol-bázisúak. Na azok jók. legalábbis amióta használom,a fekete miteszerek szinte teljesen eltüntek az arcomról. Meg kozmetikusom adott ilyen Ilcsi korrektort(leszárítja a pattanást,természetes alapanyagú,weboldala),az is bevál kisebbekre,de nagyra nagyon nem. A jó benne,hogy bőrszínű így napközben is lehet használni.

(#7) vsgaborr11 válasza stangli (#5) üzenetére


vsgaborr11
tag

Ezt a kaja problémát beképzelik csak egyesek,ilyen NINCS. Minden pattanás homonális-eredetű. Tehát Wictorban a férfi-nemi hormonok,illetve a tesztoszteron nagyon dolgozik még serdülőkor után is,nálam is ez a gond. Csak ő még allergiás is mellette.

(#8) wwenigma válasza vsgaborr11 (#7) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Aha, persze. Milyen doktori végzettséged van, 40-50 év kutatási tapasztalattal? :U

mod: ne szotyizz, arclemoso hasznalata (Clean&Clear gél krva jo) es rendbejössz. A nagyobb patikat meg időlegesen el kell viselni, elmulnak...

Megint mas kerdes az akne, na az borgyogyaszati problema...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#9) Wictor válasza vsgaborr11 (#7) üzenetére


Wictor
senior tag

Anyámon még 53 évesen is vannak pattanások... Komolyan. :K

(#10) Thunderzolee

Állítólag a pattanások kialakulásának oka a rendszertelen nemi élet. :o

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) mexicanraven válasza Thunderzolee (#10) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Há akinek az a baja az kur*ázzon rendszeresen! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#12) Wictor válasza Thunderzolee (#10) üzenetére


Wictor
senior tag

Ezt az 53 éves, félig elvált anyámnak is mondd el légyszi. Köszike. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) Csillag5


Csillag5
újonc

nekem csak az orrom mitesszeres... az arcomon csak egy 1 patti szokott lenni általában de most jelenleg egy sincs... :DD én nem hiszek az arctisztítókban főleg nem a tonikban mert az szárítja ugyan a bőrt de miatta hamarabb is zsírosodik...

(#14) stangli válasza Wictor (#12) üzenetére


stangli
senior tag

hát figy leülsz anyuddal oszt aszondod, hogy a nuszik tudod, mié nem pattanásosok? ööö :F mié? mert rendszeresen nyusziznak :DDD

(#15) finest


finest
őstag

Írass fel apuddal Dalacin T oldatot. ;)

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#16) Wictor válasza stangli (#14) üzenetére


Wictor
senior tag

Tartsak a mutteromnak szexuális felvilágosítást? Na neee... :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) vsgaborr11 válasza wwenigma (#8) üzenetére


vsgaborr11
tag

Ád 1.,Apukám házi orvos,ezt ő mondta nekem,de kérdezz meg bármilyen orvost,mind ezt mondja
Ád 2.,Szerencséd,hogy nem jelentettelek modkerben személyeskedésért.
Ád 3.,Igen,az akne az már nem hormonális eredetű,és igen,most én rontottam el,miteszert kellett volna írnom pattanás helyett...
@finest Meg van beszélve vele. Kíváncsi vagyok,használ-e.

[ Szerkesztve ]

(#18) finest válasza vsgaborr11 (#17) üzenetére


finest
őstag

Az én apukám bőrgyógyász, mindig ezt használtam, használom. :K

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#19) vsgaborr11 válasza finest (#18) üzenetére


vsgaborr11
tag

Akkor remélem beválik nálam is,bár apu mondta,hogy használtam egy időben,bár én nem emlékszem rá :))

(#20) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Állítólag a pattanások a rossz étkezés miatt vannak. Főleg a sok szénhidrát és keményítő miatt.

Aztán fene se tudja. Ahány orvos annyi magyarázat.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#21) máyköl válasza JuliusCaesar (#20) üzenetére


máyköl
veterán

Butaság, mindenki mást mond, ez is csak egy ember által kitalált hülyeség. :K
Szvsz a mosakodás hiányától van, a fiataloknak sűrűbben kéne talán mosakodni, ez csak egy tippem. :K

(#22) Eagle16 válasza JuliusCaesar (#20) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha csak a sok szénhidrát miatt lenne, akkor nekem már felismerhetetlenül csúnya lenne az arcom szerintem :D

De értem mit akartál mondani, gondolom az egyszerű szénhidrátokról beszéltél (cukrok).

Érdekes, hogy a vitamin még senkinek nem jutott eszébe és majdnem mindenki antibiotikumhoz nyúlna (nem feltétlen erről a fórumról beszélek, máshol is)...nekem sokkal szebb lett az arcom, mióta egy erősebb vitamin pakkot tolok, bár mellette az étkezési szokásaimat is nagyban megváltoztattam. B-komplex, E vitamin, Q-10, stb...ezek sokat segítenek, persze nem RDA mennyiségben kell őket tolni (legalábbis amik vízben oldódnak, azokat nem)

Bár azt nem írtad, mennyire durva a helyzet, de gondolom nem annyira, hogy gyógyszeres kezelés kelljen.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#23) Jhonny06 válasza Thunderzolee (#10) üzenetére


Jhonny06
veterán

Akkor ezt most gondold végig kérlek.

(#24) máyköl válasza Jhonny06 (#23) üzenetére


máyköl
veterán

Hát ez tényleg orbitális hülyeség. :(((

(#25) JuliusCaesar válasza máyköl (#21) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Ez baromság! Nekem a hátamon vannak a legnagyobb pattanások (vállam alatt, lapockáknál), pedig amikor tusolok, oda tolom a legtöbb vizet meg mindig bekemikáliázom.
Az antibiotikumról meg annyit, hogy az elején látványosan javul, pár hónapig úgy is marad, aztán szépen lassan visszajön, ahogy a szervezeted hozzászokik.

Én valami kenőcsöt használok, nem mindig (pedig naponta kéne), de néha csak két naponta kenem, de ha nem is gyalulta le az összeset, azért látványosan jobb lett és a nagy dögök eltűntek.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#26) máyköl válasza JuliusCaesar (#25) üzenetére


máyköl
veterán

Igazából szerintem nem szabad hinni másoknak, hogy nekem ez a kenőcs jött be, nekem ez a krém segített, stb., mert szerintem sokfajták vagyunk, mindegyikünknek más-más krémtípus segít. A lényeg, hogy megtaláljuk, hogy nekünk melyik az ideális.

Én nekem is rengetegszer javasoltak mindenfélét, de nem tűnt el egyiknél sem, pedig másnak eltűntek. Ami meg nekem segített, másnak nem. :)

(#27) moha21 válasza JuliusCaesar (#25) üzenetére


moha21
addikt

Tisztálkodáshoz van köze, de nem annyi, mint amennyit tulajdonítanak neki.
Nekem roaccuttan lett a vége annyira pattanásos (aknés) voltam. fél évig nagyon rossz volt, de azóta teljesen megszűnt a problémám.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#28) szablya


szablya
tag

Nekem ez nagyon bejött:

Mielőtt rátaláltam az AKNESOLra, szörnyen pattanásos voltam. Az egész arcom tele volt pattanásokkal, a csajok rám sem bírtak nézni, és tényleg, olyan csúf voltam, mint a rút kiskacsa! Rengeteg márkás kozmetikumot kipróbáltam, de egyik sem használt, teljesen tehetetlen és elkeseredett voltam, melőtt egyik nap édesanyám megvette a helyi patikában ezt a varázslatos ANTIPATTANÁS-TALANÍTÓ LÖTTYöt! Fantasztikus hatása van, a pattanásaim egy éjszaka alatt teljesen ELTŰNTEK! Azóta rendszeresen bekenem vele az arcom, és a múlt a múlté! Újra rám tudnak nézni a csajok, és bár barátnőm még nincs, egyre többet nézegetem magam a tükörben! Rendelje meg az AKNESOLT csak itt, csak most, csak NÁLAM, 4990 forintért + postaköltség! Kihagyhatatlan ajánlat, írjon PÜ-t most!

Ja, amúgy ez tényleg használ ;)

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#29) Winner_hun válasza vsgaborr11 (#19) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet hogy külsőleg kellett volna (el)használni?:F:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30) nem_tom


nem_tom
őstag

Lejárt az idő! :D
Amúgy szerintem kamu.

(#31) máyköl válasza nem_tom (#30) üzenetére


máyköl
veterán

Persze, nagyja az ilyen krémeknek kamu. :K

(#32) JuliusCaesar válasza máyköl (#26) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Igen, persze. Máshogy reagálunk.

moha21: nekem nem volt ennyire súlyos, hogy antibiotikum kellett volna hál istennek.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#33) Móci válasza mexicanraven (#11) üzenetére


Móci
addikt

Fizeted? Mert akkor megyek! :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#34) nem_tom válasza Móci (#33) üzenetére


nem_tom
őstag

A legolcsóbbat talán megkapod. :D

(#35) moha21 válasza JuliusCaesar (#32) üzenetére


moha21
addikt

Igazából én nagyon meg vagyok elégedve a hatásával, volt ismerősöm antibiotikumot szedett az szerintem rosszabb.
Persze a roacuttan sem gyerekjáték zat hiszem valami A-vitamin komplexum, de jártam mindig laborra semmi bajom nem volt és az eredmény szinte tökéletes lett.

(#36) máyköl : Nem ez marad csak tegnap totál másnapos voltam. XD

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#36) máyköl válasza moha21 (#35) üzenetére


máyköl
veterán

Te minden nap avatart cserélsz? :DDD

(#37) Lauda


Lauda
félisten

Ha a gel nem is, ez tuti hasznalni fog:

:))

[ Szerkesztve ]

(#38) malwy válasza Lauda (#37) üzenetére


malwy
senior tag

Ez büntet! :DDD

Szerk1: Mármint tüntet:D
Szerk2: de nem politizál!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.