Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) UnA


UnA
Korrektor

Egy kérdőív még oké, de bevallom, én nem szívesen telepítenék egy teljesen ismeretlen programot.

(#2) VoidXs válasza UnA (#1) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Éppen ezért gondolkodtam egy online verzióban, csak az inspectorban nagyon könnyen elcsalható.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#3) fatpingvin


fatpingvin
őstag

nem mondanám hogy nagyon elhalmoztad az önkénteseidet technikai infókkal, letöltés után szembesültem vele hogy valami .exe fájl van az archívumban, ezzel mit kell csinálni? :DDD

viccet félre, csak vindózra van ez a sztori?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) VoidXs válasza fatpingvin (#3) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Unityben készült, mire szeretnél exportot kérni? PS4-re is lehet :D

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5) fatpingvin válasza VoidXs (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

nem kérem hogy csinálj egy .deb csomagot... de igazán csinálhatnál belőle egy .deb csomagot.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#6) VoidXs válasza fatpingvin (#5) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ezt dobta a gép Linux export alatt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7) fatpingvin válasza VoidXs (#6) üzenetére


fatpingvin
őstag

na megnézem...

egy chmod +x kell a Nuance.x86_64 nevű állománynak, azzal együtt elindul.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#8) VoidXs válasza fatpingvin (#7) üzenetére


VoidXs
nagyúr

WinRAR moment :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9) fatpingvin válasza VoidXs (#8) üzenetére


fatpingvin
őstag

meg foglak kergetni egy szitakötővel :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#10) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

wav fileot az usernek maganak kell valasztania?

ha publikalni akarod az eredmenyeket, akkor szvsz mellekelj tesztfilet is. internal validity szempontbol nekem eleg neccesnek tunik, maga a wavefile confounding variable lehet.

maguk a tesztek nalam ki vannak szurkitve alapbol.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11) VoidXs válasza proci985 (#10) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Igen, a usernek kell, és azért engedem ezt szabadjára, hogy nyugodtan kísérletezhessen a játékos, hogy ő melyikkel hallja jobban. A kérdés az, hogy a HRTF működik-e egyáltalán, bármilyen környezetben. Ha egy felhasználónak sikerül jó teszteredményt adnia, nála már bizonyítottan megfelelően működik, függetlenül attól, hogy miért. A tesztek fájlbetöltés után működnek, de lehet, hogy egy gyári royalty-free zenét beleteszek, hogy ne tántorítson el senkit.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#12) proci985 válasza VoidXs (#11) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha pretestnek hasznalod (mukodik-e) arra oke, de egyebkent kb tonkrevagja a replikaciot. mondjuk ha masodik lepesben lesz standardizalt kornyezetben rendes meres, akkor ez persze elfogadhato.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13) fatpingvin válasza proci985 (#10) üzenetére


fatpingvin
őstag

részben igazad van, de a teszt illetve maga a HRTF működéséből adódóan (amit én a csöppke eszemmel felérek belőle) igazából csak egyféle torzítóhatást tudok elképzelni, ha a júzer által választott hangfájl annyira "lapos" hogy a szűrő nem hoz létre rajta érdemi változást: pl egy teljesen sima szinuszhullámmal a right-left irányt lehet nézni, a függőleges illetve mélységi átalakítás nem fog változást hozni ugyanis erre tökmindegy milyen szűrőt raksz, max az intenzitását fogja változtatni.

ezek ugye a FN arányát tudják növelni a tesztben. még elképzelhetőnek tartom hogy ha a júzer olyan muszikát hallgat rajta amit már tényleg ronggyá hallgatott akkor a sensitivity kicsit magasabb, de az accuracy szerintem itt is inkább a szűrő működőképességéről ad infót, ez kevésbé tűnik nekem torzítóhatásnak.

mondom ezt én, persze, úgy hogy a hangokkal és a hallással jómagam egy teljesen másik irányban foglalkozom :) majd a kolléga kijavít ha hülyeséget írrtam valahol.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#14) VoidXs válasza proci985 (#12) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Egyedül annyit szeretnék a teszttel mérni, hogy működik-e a HRTF, felszereléstől függetlenül. Lesz ellenőrzött teszt, de a random rendszerek adatai fontosabbak, hogy működik-e máshol is, ha működik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#15) proci985 válasza VoidXs (#14) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:R koszi, igy ertheto

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.