Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) UnA


UnA
Korrektor

Egy kérdőív még oké, de bevallom, én nem szívesen telepítenék egy teljesen ismeretlen programot.

(#2) VoidXs válasza UnA (#1) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Éppen ezért gondolkodtam egy online verzióban, csak az inspectorban nagyon könnyen elcsalható.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#3) fatpingvin


fatpingvin
őstag

nem mondanám hogy nagyon elhalmoztad az önkénteseidet technikai infókkal, letöltés után szembesültem vele hogy valami .exe fájl van az archívumban, ezzel mit kell csinálni? :DDD

viccet félre, csak vindózra van ez a sztori?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) VoidXs válasza fatpingvin (#3) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Unityben készült, mire szeretnél exportot kérni? PS4-re is lehet :D

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5) fatpingvin válasza VoidXs (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

nem kérem hogy csinálj egy .deb csomagot... de igazán csinálhatnál belőle egy .deb csomagot.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#6) VoidXs válasza fatpingvin (#5) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ezt dobta a gép Linux export alatt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7) fatpingvin válasza VoidXs (#6) üzenetére


fatpingvin
őstag

na megnézem...

egy chmod +x kell a Nuance.x86_64 nevű állománynak, azzal együtt elindul.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#8) VoidXs válasza fatpingvin (#7) üzenetére


VoidXs
nagyúr

WinRAR moment :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9) fatpingvin válasza VoidXs (#8) üzenetére


fatpingvin
őstag

meg foglak kergetni egy szitakötővel :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#10) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

wav fileot az usernek maganak kell valasztania?

ha publikalni akarod az eredmenyeket, akkor szvsz mellekelj tesztfilet is. internal validity szempontbol nekem eleg neccesnek tunik, maga a wavefile confounding variable lehet.

maguk a tesztek nalam ki vannak szurkitve alapbol.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11) VoidXs válasza proci985 (#10) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Igen, a usernek kell, és azért engedem ezt szabadjára, hogy nyugodtan kísérletezhessen a játékos, hogy ő melyikkel hallja jobban. A kérdés az, hogy a HRTF működik-e egyáltalán, bármilyen környezetben. Ha egy felhasználónak sikerül jó teszteredményt adnia, nála már bizonyítottan megfelelően működik, függetlenül attól, hogy miért. A tesztek fájlbetöltés után működnek, de lehet, hogy egy gyári royalty-free zenét beleteszek, hogy ne tántorítson el senkit.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#12) proci985 válasza VoidXs (#11) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ha pretestnek hasznalod (mukodik-e) arra oke, de egyebkent kb tonkrevagja a replikaciot. mondjuk ha masodik lepesben lesz standardizalt kornyezetben rendes meres, akkor ez persze elfogadhato.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13) fatpingvin válasza proci985 (#10) üzenetére


fatpingvin
őstag

részben igazad van, de a teszt illetve maga a HRTF működéséből adódóan (amit én a csöppke eszemmel felérek belőle) igazából csak egyféle torzítóhatást tudok elképzelni, ha a júzer által választott hangfájl annyira "lapos" hogy a szűrő nem hoz létre rajta érdemi változást: pl egy teljesen sima szinuszhullámmal a right-left irányt lehet nézni, a függőleges illetve mélységi átalakítás nem fog változást hozni ugyanis erre tökmindegy milyen szűrőt raksz, max az intenzitását fogja változtatni.

ezek ugye a FN arányát tudják növelni a tesztben. még elképzelhetőnek tartom hogy ha a júzer olyan muszikát hallgat rajta amit már tényleg ronggyá hallgatott akkor a sensitivity kicsit magasabb, de az accuracy szerintem itt is inkább a szűrő működőképességéről ad infót, ez kevésbé tűnik nekem torzítóhatásnak.

mondom ezt én, persze, úgy hogy a hangokkal és a hallással jómagam egy teljesen másik irányban foglalkozom :) majd a kolléga kijavít ha hülyeséget írrtam valahol.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#14) VoidXs válasza proci985 (#12) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Egyedül annyit szeretnék a teszttel mérni, hogy működik-e a HRTF, felszereléstől függetlenül. Lesz ellenőrzött teszt, de a random rendszerek adatai fontosabbak, hogy működik-e máshol is, ha működik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#15) proci985 válasza VoidXs (#14) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:R koszi, igy ertheto

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.