Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#619) F_Peter válasza gkatona (#616) üzenetére


F_Peter
őstag

Lehet pro és kontra is mondani dolgokat, nyilván itt a legtöbben azért vettük ezt, mert számunkra kevésbé számított a 4s adta plusz.

4S
- mindenképpen VR szemüveggel és JBL fülessel adják. Ez valakinek plusz valakinek mínusz, mert nem feltétlen érdeklik ezek és nem adna ezért többet a telefonért.
- boomkey. Nagyon nagy futurenak adják elő, de véleményem szerint nem az.
- Kiegészítő szoftverek: szintén egy olyan dolog ami valakinek jó, valaki meg menekül előlük. Egyébként némelyik "alcateles appot" például amivel 3d-s képeket lehet csinálni simán letöltheted.
- megfordítható: jó pofa, de igazából kibírom hogy nem forgatom a telefont (két oldalú mikrofon és hangszórók amire gondolok)

Platinum
- Ujjlenyomat olvasó: elsőre a legtöbb ember rávágja hogy "engem az nem érdekel", de a legtöbben ráéreznek az ízére és megkedvelik a kényelmes használatot.
- Külön is vásárolható a VR szemüveg, aki akar (hozzáteszem kb. 1 hónapja nem volt elérhető a vodánál, ez lehet hogy változott azóta)
- Nyers android: ez ismét valakinek plusz valakinek mínusz. A jó hogy gördülékeny és szemetektől mentes rendszer. Negatívum, hogy elsőre a funkciók nagyon ingerszegénynek hatnak egy márkás teló után (pl. samsung, lg, stb.), de ez így van rendjén. Ezt fogni kell ki kell választani hogy mit akarsz és neked kell feltenni. Például felteszel egy launchert, hogy ne függőleges görgetés legyen, vagy hogy másféle ikonok legyen. Felteszel egy gesztusvezérlőt ha úgy szeretnéd irányítani a telót, stb.
- Érdekesség, de a legtöbb helyen azt hozták ki, hogy a platinum jobb fotókat készít, ami előtt meglepődve álltak a tesztelők, mert ugyanaz a két teló. Én azt tudom elképzelni, hogy a kétoldalú hangszórók, mikrofonok ott lehet hogy zavarják a kamerát, de ez csak tipp.

A nagy kérdés, hogy mi az amiért a 4S-t választottad?

Szerk: Olyan sokáig írtam, hogy közbe ketten is írtak. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.