Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

LOGOUT.hu

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) etooo válasza laleeee (#5050) üzenetére


etooo
senior tag

Ha kint lenne a szabadban lehet, de bent a házban főleg a falak azért eléggé rontják a vételt.

[ Szerkesztve ]

(#5052) laleeee


laleeee
őstag

végül ezeket rendeltem.szerintem itt elég jó árak vannak:
[link] ennek már cserélhető az antennája..

[link]

[link] ez így néz ki [link]

a három 11 000ft futárral, holnap itt van,kiváncsi vagyok jó lesz-e

(#5053) aminat


aminat
tag

Ezt az apk-t nem tudná valaki feltenni nekem mert közvetlenül nem lehet letölteni, nem kompatibilis. [link]

(#5054) beefjeez válasza szoke12 (#5046) üzenetére


beefjeez
senior tag

Csak azt nem tudom mi váltsa le... :U

(#5055) laleeee


laleeee
őstag

ezt nézzétek már meg,hogy nektek működik-e ?

[link]

(#5056) szoke12 válasza beefjeez (#5054) üzenetére


szoke12
őstag

én egy ~hónapja használom az 1.2+-t. eddig ok. akksiban is jó.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5057) poffsoft válasza szoke12 (#5056) üzenetére


poffsoft
addikt

csak vigyázni kell a "beszoruló" alkalmazásokkal ( pl. qrdroid (érdekes módon a kamerát felejtik el kikapcsolni asszem), le is szedtem...)
Én azóta használom, mióta etooo meglightolta :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5058) szoke12 válasza poffsoft (#5057) üzenetére


szoke12
őstag

Beállítások -> alkalmazások kezelése -> futó szolgáltatások + tárolt folyamatok.
nekem ez a taskkillerem, és jól dolgozik :DDD :DDD :DDD . ha valami gáz van, mindig ránézek.
én a cm 0.5-öt, 0.7-et, 0.8-at, 9-et, 1.0-át, és az 1.2+-t próbáltam ki, de most ez utóbbinál vagyok. ez ellen még nincs kifogásom.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5059) benito86 válasza etooo (#5003) üzenetére


benito86
csendes tag

thx.

Tudtok ajánlani vmi RDmute-hoz hasonló progit (market szerint nem kompatibilis)?
Milyen menő már, h lefordítod a telód és elhalkul csöngéskor :)) :Y

[ Szerkesztve ]

(#5060) kispeter69


kispeter69
tag

szép estét .szeretnék kérni ,ha tudnátok linkelni..cm7 hez google playt./ nem market gabbs..köszönöm. :K :)

(#5061) szoke12 válasza kispeter69 (#5060) üzenetére


szoke12
őstag

amit a múltkor rátoltál a cm9-re az az. a market frissülni fog play-re.

ha esetleg csak play-t akarod felrakni, akkor a zipből vedd ki a market és market updater apk-kat. és külön, egy filemanaggerből rakd fel.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5062) aminat


aminat
tag

Kipróbáltam ez az új cm9-et de le is szedtem. A Titaniummal mentett alkalmazásokat olyan lassan és fagyogatva telepítette, hogy nem győztem kivárni? Vajon lesz ez még jobb vagy erre a vasra sosem lesz tökéletes?

(#5063) szoke12 válasza aminat (#5062) üzenetére


szoke12
őstag

igazából nem hiszem. több ramot nem lehet pakolni szegénykébe már. ami van, az meg édeskevés. néha úgy érzem, a 2.3 is sok már neki. a lucky is nem véletlenül gyorsabb, meg stabilabb.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5064) laleeee


laleeee
őstag

szerintetek ennek kell formázni az aksiját(teljesen lemerít aztán újratölt) habár már egy kicsit későn kérdezem..

(#5065) kispeter69


kispeter69
tag

nagyon köszönöm a segitségedet,, :R :K

(#5066) szoke12 válasza laleeee (#5064) üzenetére


szoke12
őstag

magát az akksit nem kell formázni. de a lemerülési, feltötési küszöbét ki lehet tolni. itt egy link

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5067) laleeee válasza szoke12 (#5066) üzenetére


laleeee
őstag

köszi.ez hasznos

(#5068) aminat válasza szoke12 (#5066) üzenetére


aminat
tag

Ezt vajon ROM cserénél újra meg kell ismételni?

(#5069) laleeee


laleeee
őstag

mindjárt megjön a memóriakártyám. mit kell csinálni,miután betettem ?

(#5070) szoke12 válasza aminat (#5068) üzenetére


szoke12
őstag

valahol írja is, hogy igen.

laleee: használd! :DDD formázd meg pl. fat32-re.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5071) laleeee


laleeee
őstag

az "adat engedélyezve " gombot nem lehet valahogy kitenni az asztalra ? :((

(#5072) szoke12 válasza laleeee (#5071) üzenetére


szoke12
őstag

pl.: ez jó lesz rá, vagy vmi hasonló.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5073) laleeee


laleeee
őstag

és hogy lehet bezárni egy alkalmazást,akár a zenelejátszót is ?

(#5074) kispeter69


kispeter69
tag

van egy kérdésem hátha tudok válaszolni..próbáltam a romokat melyiket tegyem fel.néztem a cm9 a saját gappssával együtt .ezzel be tudok jelentkezni a marketba..aztán néztem etooo készitette romokat / szép nagyon/ itt nem sikerül bejelentkeznem a markerba../ google ba sikerül,de marketba mindig azt irja ki a jelszó és a felhasználó nem egyezik látodasson el az accountra .szoke12 romoknál is ugyan ez a helyzet . ha az eredeti utolsó cm7 nézem és a hozzá való gabbsal nézel ott is megy a google bejelentkezés de a :F :U market / ugyan ez a helyzet.előre is köszönöm a segitséget..szép hétvégét.

[ Szerkesztve ]

(#5075) szoke12 válasza laleeee (#5073) üzenetére


szoke12
őstag

a zenét pl úgy, hogy megálítod a számot, és úgy lépsz ki egy home gombbal. nem sok akalmazás van, ami a home-ra minimalizálja magát.

kispeter69: többen is használjuk/tuk ezeket a light romokat, és eddig ez csak nálad jött elő. szerintem te szúrtál el vmit. wipe-ok mindig megvoltak? ha meg google bejelentkezés ment, akkor nem kell a playbe külön. mert a teló akkor már össze van kapcsolva a fiókkal.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5076) szoke12 válasza kispeter69 (#5074) üzenetére


szoke12
őstag

most gondolkodom, hogy ugye a mi romjainkra nem toltad rá recoveryből a gappsot? mert azokban már benne van.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5077) taknyi válasza szoke12 (#5075) üzenetére


taknyi
aktív tag

Vagy ha minimalizálja akkor értesítő sáv lehúz és bezádás fül.

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#5078) szoke12 válasza taknyi (#5077) üzenetére


szoke12
őstag

Persze. pl a skype-ból sign out-olni kell, hogy bezáródjon. de a legtöbb app csak úgy leáll home gombra.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5079) kispeter69


kispeter69
tag

pfuu nem tóltam ..de azt hiszem segitettél..ez valahogy mindig elmaradt mindig csak 2 volt//pfuu." és az advanced/"wipe dalvik cache"úgy hogy lehet hogy ez volt a baj..nézem ,nagyon köszönöm a segitséget. :C :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#5080) Brakho75


Brakho75
csendes tag

A CM9 gyenge. Inkább mókoltam magamnak romot. :D

(#5081) aminat válasza Brakho75 (#5080) üzenetére


aminat
tag

Gondolom meg is tartod magadnak. :N

(#5082) kispeter69


kispeter69
tag

hát sajnos nem ez volt a hiba. google ba vagyok jelentkezve a marketen akarok bejelentkezni azt irja állandóan úgy felhasználó és a jelszó nem egyezik.próbálja újra,fiókadatokhoz keresse fel a számitó gépén bla bla.., nem értem :F :F :F

(#5083) w.miki


w.miki
veterán

van valami program, amivel jelszoval le tudok védeni egy könyvtárat, és csak úgy lehet megnyitni a telón?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5084) laleeee


laleeee
őstag

hogy lehet a sim kártyáról a számokat a telefonba menteni(kevés hely van a sim kártyámon)

(#5085) szoke12 válasza w.miki (#5083) üzenetére


szoke12
őstag

hát azt nem tudom, de olyan van, hogy az egész filemanaggert levéded. vagy a mappa jogosultságát átállítod.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5086) kispeter69


kispeter69
tag

közben probálkoztam és rájöttem ha új fiókot regizek akkor az újon be tudok lépni.a google playbe a régivel nem. a régivel meg a másik rom szoftverekbe .ez miért van? :F :U

(#5087) szoke12 válasza kispeter69 (#5086) üzenetére


szoke12
őstag

és a fiókoknál mind2 ott van?
(beállítások -> fiókok és szinkr.)

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5088) kispeter69


kispeter69
tag

2 másik fiók is azzal beenged azon nincs 2 lépcsős megerősités de lehet hogy az lehet a baj? :F

(#5089) laleeee


laleeee
őstag

nem tudjátok hogy a 858-ba téve a sim kártyát,hogyan lehet a számokat a telefon memóriájába ,vagy az sd kártyára menteni ?

(#5090) aminat válasza laleeee (#5089) üzenetére


aminat
tag

Én ezzel szoktam. [link]

(#5091) laleeee válasza aminat (#5090) üzenetére


laleeee
őstag

fú köszi,most mit is linkeltél ?

(#5092) aminat válasza laleeee (#5091) üzenetére


aminat
tag

Ezzel az alkalmazással lehet a SIM kártya és a telefon között oda-vissza másolni a telefonszámokat. https://play.google.com/store/search?q=contact2sim&c=apps
Csak az előbb valami csirkefogászat történt.

[ Szerkesztve ]

(#5093) laleeee válasza aminat (#5092) üzenetére


laleeee
őstag

köszi,egyébként letöltöttem a totalcommandert is,azzal nem lehet ?

(#5094) aminat válasza laleeee (#5093) üzenetére


aminat
tag

Azt nem tudom. A TC-vel szerintem csak rootolt telefon belsejébe turkálhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#5095) laleeee válasza laleeee (#5093) üzenetére


laleeee
őstag

vagy mondjuk a telefonból az sd kártyára lehet valahogy ? egyébként ezeket egy 3000 ft-os telefon tudja magától :(

(#5096) aminat válasza laleeee (#5095) üzenetére


aminat
tag

A tárcsázóban a névjegyeknél van olyan, hogy export-import. Itt próbáld meg.

(#5097) beefjeez válasza laleeee (#5095) üzenetére


beefjeez
senior tag

névjegyek-menügomb-import

(#5098) kispeter69


kispeter69
tag

nem tudjátok véletlenül cm7 -ben van betűméret :K nagyitás/ változtatás.valahol?cm9 ben nagyon tetszett..

(#5099) szoke12 válasza kispeter69 (#5098) üzenetére


szoke12
őstag

Spare Parts-ban Font size menüpont.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5100) kispeter69


kispeter69
tag

megvan,,köszönöm. :B.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.