Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

LOGOUT.hu

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) w.miki


w.miki
veterán

Adatforgalom engedélyezve van?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#4902) szoke12


szoke12
őstag

na tegnap elszállt az érintőkijelzőm. recovery se jelezte, hogy működne.
de egy újrarakás után ment.
:F
na mind1
találtam egy jó explorer-t. Csak még fejleszteni kell egy kicsit.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4903) zho-lee válasza szoke12 (#4902) üzenetére


zho-lee
addikt

Nekem a Voda 845-ön ment el az érintő, és ez akkoriban annál a tipusnál nem volt ritka.
De 858-ról még nem hallottam, hogy elromlott volna.

Én ma az LG-re a 3D Galériát töltöttem le, és megállt a tudomány, fekete kép, nem reagált..
Akku ki/be segített, majd beindulás után egy uninstall.

Remélem, csak ilyesmiért volt neked is! :K

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#4904) Podpupi válasza w.miki (#4901) üzenetére


Podpupi
tag

Igen engedélyezve van , de igy is nem csinál semmit a wifi megy csak ez nem. Megprobálom eredeti vodafone rommal?

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#4905) szoke12 válasza Podpupi (#4904) üzenetére


szoke12
őstag

hozzáférési pont?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4906) rizsa7777777


rizsa7777777
tag

Sziaszok mit tudok akkor csinálni ha bekapcsoló gombra nem reagáll semmit? minden működik a képernyő is minden csak az hogy nem tudom így használni a telefont mivel nem tudom a képernyőt feloldani és nem lehet kikapcsolni ha kiveszem az aksit és vissza rakom tök mindegy mikor ha egy nap múlva akkor is rögtön bekapcsol. Ez nem igazán normális :(
Köszi előre is!

(#4907) szoke12 válasza rizsa7777777 (#4906) üzenetére


szoke12
őstag

ha garis, és még/már gyári rom van rajta, akkor irány a voda szervíz. ha nem garis, akkor is, sztem alaplapcsere lesz. csak egy kapcsolót nem szoktak cserélni. árba nem tom mennyi az ilyesmi.
ha kiveszed az akksit, akkor elsőnek újraindul, de ha mielőtt betöltete megint kiveszed, és vissza a az akksi, akkor már nem fog.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4908) rizsa7777777 válasza szoke12 (#4907) üzenetére


rizsa7777777
tag

Aha kössz csak az a baj hogy nem az alap rom van rajta :(( :(( de ha vissza tudnám valahogy pakolni akkor elfogadnák mert van még rá gari?

(#4909) rizsa7777777


rizsa7777777
tag

Na sikerült visszarakni a gyárit akkor így még él a garancia ? mert komoly három hónapos a telefon :F

(#4910) agoka07 válasza rizsa7777777 (#4909) üzenetére


agoka07
senior tag

Ha a gyári van rajta akkor nyugodtan, vissza viheted. Nem tudom, hogy a root belekavar-e vagy, hogy jelenleg rajta van-e?

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#4911) taknyi


taknyi
aktív tag

Csá Szőke! A ROM-jaidban nincs naptár?

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#4912) szoke12 válasza taknyi (#4911) üzenetére


szoke12
őstag

Csak azt hagytam bennük, amit általában használok/unk. Így nem raktam bele naptárat. Viszont a play-t beleraktam amivel könnyedén le tusz szedni egyet.
Ha viszont sokan szeretnétek, akkor legközelebb benehagyom.
Igazából ezért írtam a bejegyzést is, hogy bárki bátran neki tudjon állni, és csinálni egy 'saját' romot. sőt, készül 2 új bejegyzés is csak a "publikálom" mezőt nem pipáltam még ki.
úgyhogy, amiket közzéteszek romok, azok az én lightjaim, amit egy bárortalan új egyén használhat.
Ti már ismeritek annyira a rendszert, hogy nyugodtan hozzányúlhattok. Egy hosszabb ligtolás is kb 20 perc signóval együtt.

rizsa7777777: már vitte vissza egy itteni tag a telóját, amin cm volt. viszzatette a gyárit, és nem volt gond. törlődik a root is, ha visszarakod a gyárit.

Most nézem, mára virradóra senior tag lettem! :D

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4913) Lasy válasza agoka07 (#4910) üzenetére


Lasy
veterán

a gyári romot simán vissza lehet rakni bármikor, tehát olyan nincsen, hogy az nem megy fel.

+36702778032

(#4914) taknyi válasza szoke12 (#4912) üzenetére


taknyi
aktív tag

Értem, de a play-on ha letöltesz egy naptárat nem működik. Szerintem azért, mert az alapok hiányoznak hozzá.

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#4915) szoke12 válasza taknyi (#4914) üzenetére


szoke12
őstag

Való igaz, hogy a legtöbb (melyek általában widgetek) az alapból veszi az adatait. De mivel nem szoktam használni, így kivettem. Viszont kérdés, hogy mire használod. Napokat összevetni, vagy teendőket figyelni. Ez előbbi esetben letölthető az aCalendar, vagy a Smart Calendar. ezek "teljes értékűek". De majd megmondja valaki, aki ebben járatos.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4916) poffsoft válasza szoke12 (#4912) üzenetére


poffsoft
addikt

grat! :D

[ Szerkesztve ]

(#4917) taknyi válasza szoke12 (#4915) üzenetére


taknyi
aktív tag

Köszi!

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#4918) nagyharcos


nagyharcos
csendes tag

Gyári rom linket tud adni valaki?
[Ezzel] update faild-al megáll, illetve el sem indul. A mem. kártyán csak a kicsomagolt gyári rom van. A roma rossz vagy bennem van a hiba?

Mindenkinek megvan a maga baja..... Üdv: Adrián

(#4919) beefjeez válasza nagyharcos (#4918) üzenetére


beefjeez
senior tag

Mentsd a kártyád tartalmád, formázd, és úgy pakold rá.

(#4920) nagyharcos válasza beefjeez (#4919) üzenetére


nagyharcos
csendes tag

Köszi, de nem segített ez sem. Mi lehet a gáz?

Mindenkinek megvan a maga baja..... Üdv: Adrián

(#4921) szoke12 válasza nagyharcos (#4920) üzenetére


szoke12
őstag

gyökérben egy dload mappa, benne pedig a .log és az .app file? azután kikapcs, majd hangerő le+fel benyom + főkapcsoló? így próbáltad?
a kártyán még legyen kb 200 mb hely. ha nem ok, próbáld meg másik kártyával.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4922) nagyharcos válasza szoke12 (#4921) üzenetére


nagyharcos
csendes tag

A linkelt gyári rom-ban nincs log file. Lehet ez a gond. Tudnál küldeni? Egyébként már két kártyával s próbáltam...

Mindenkinek megvan a maga baja..... Üdv: Adrián

(#4923) szoke12 válasza nagyharcos (#4922) üzenetére


szoke12
őstag

az a helyzet, hogy nekem ugyanez van meg. Szedd le még egyszer, hátha letöltéskor volt vmi gubanc. :F

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4924) nagyharcos válasza szoke12 (#4923) üzenetére


nagyharcos
csendes tag

Újra leszedve, de nincs benne log file :( :O

Mindenkinek megvan a maga baja..... Üdv: Adrián

(#4925) szoke12 válasza nagyharcos (#4924) üzenetére


szoke12
őstag

telóról vok, így a küldés nem megoldható, talán este

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4926) rizsa7777777 válasza agoka07 (#4910) üzenetére


rizsa7777777
tag

OKé köszi ! igaz most működik vagy csak kontaktos valami vagy a főzött rom nem tetszett neki :N visszaraktam az alap romot és azzal most jó meglátjuk medig :N :)

(#4927) szoke12 válasza rizsa7777777 (#4926) üzenetére


szoke12
őstag

egy ideig nekem se működött rendesen, akkor beállítottam, hogy hangerőgombra éledjen a kijelző.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4928) etooo válasza nagyharcos (#4924) üzenetére


etooo
senior tag

A log fájl csak egy log fájl, az nem szükséges, a telepítés közben jön létre. Ha már az elején az "Unpacking"nél kidobja az update failed-et, akkor valószínűleg vagy az updata.app fájl rossz, vagy az elérési útja.

(#4929) szoke12 válasza etooo (#4928) üzenetére


szoke12
őstag

ez utóbbira tippelek.
ezt a log-os dolgot még nem is figyeltem.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4930) poffsoft válasza nagyharcos (#4922) üzenetére


poffsoft
addikt

És a kártyát amúgy látja a telefon?
A "dload" mappába csomagoltad ki a cuccot az SD gyökerében?

[ Szerkesztve ]

(#4931) beefjeez


beefjeez
senior tag

Ezzel tapasztalat? Raknék már valami frisset, egy igen régi ciánom van most :) Figyeljétek, hogy már frissítések is voltak.

(#4932) szoke12 válasza beefjeez (#4931) üzenetére


szoke12
őstag

én használtam pár napig. a hang nekem ebben tetszett a legjobban. persze ez zenefüggő is. de amúgy semmi extra. miui appok vannak benne javarészt. de az akksim legyilkolta. bár ez is relatív.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4933) beefjeez válasza szoke12 (#4932) üzenetére


beefjeez
senior tag

Feltolom, miuim még úgysem volt sosem, akksi problémát egy kis lightolás megoldhatja :)
Neked melyik verzió volt fent?

(#4934) szoke12 válasza beefjeez (#4933) üzenetére


szoke12
őstag

nana, óvatosan a miui kifejezéssel. ez egy miuiba csonagolt cm7. de tény hogy jól néz ki. ja és csinálj backupot a rendszeredről.
hú, talán egyesem volt.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4935) beefjeez válasza szoke12 (#4934) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nem szoktam backupot csinálni. Rendben van a "miui", szép. Most majd jön a tartós teszt :)
bár a 133mega szabad ram...

[ Szerkesztve ]

(#4936) szoke12 válasza beefjeez (#4935) üzenetére


szoke12
őstag

melyiket raktad fel 0.1 v 0.2?
remélem, hogy jó, és nem csak most 133, hanem később is annyi lesz.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4937) beefjeez válasza szoke12 (#4936) üzenetére


beefjeez
senior tag

Volt 140 is, meg fölötte is.
0.2-t raktam. Akksi két órája áll 33%-on, amióta nem piszkálom. Csak a felesleges alkalmazásokat törlgettem

(#4938) szoke12 válasza beefjeez (#4937) üzenetére


szoke12
őstag

lehet, akkor megnézem én is megint

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4939) laleeee


laleeee
őstag

sziasztok két kérdésem lenne,lehet mindkettő hülyeség
1. igaz hogy ennél a telefonnál nem lehet beállítani azt,hogy kikapcsolt állapotban ébresszen ?

2.van már rá,vagy lehet-e majd frissíteni 2.3 androidra ?

(#4940) szoke12 válasza laleeee (#4939) üzenetére


szoke12
őstag

1. igaz, de ez nem csak ennél, hanem az összes androidosnál így van.
2. igen, lehet.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4941) agoka07 válasza szoke12 (#4940) üzenetére


agoka07
senior tag

Tényleg, mikor lehet majd frissíteni? :D

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#4942) szoke12 válasza agoka07 (#4941) üzenetére


szoke12
őstag

úgy gyáriról, fogalmam sincs. dobjon fel egy customot. pl egy cm7-et és akkor már 2.3.7. vagy egy cm9-et, és akkor 4.0.x. na jó, ez utóbbit még inkább ne. :DDD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4943) laleeee válasza szoke12 (#4942) üzenetére


laleeee
őstag

és ettől gyorsabb lesz vagy mi fog történni ?

(#4944) agoka07 válasza laleeee (#4943) üzenetére


agoka07
senior tag

Igen! Főleg egy pucolt ROM-al :)

[ Szerkesztve ]

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#4945) beefjeez válasza laleeee (#4943) üzenetére


beefjeez
senior tag

Többek között.

(#4946) laleeee válasza agoka07 (#4944) üzenetére


laleeee
őstag

mutass már egy ilyet lécci

(#4947) szoke12 válasza laleeee (#4946) üzenetére


szoke12
őstag

a blogomban vannak összegyűjtve. a "light rom készítése" című bejegyzés végefele.

egy ilyen rommal tovább bírja, és gyorsabb is.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4948) szoke12 válasza beefjeez (#4945) üzenetére


szoke12
őstag

hogy bírja a miui?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4949) beefjeez válasza szoke12 (#4948) üzenetére


beefjeez
senior tag

Sebességben rendben van, szép, akkut sem zabálja nálam. Apróságokat csináltam rajta, 6 hívás, most reggeltől 82%-on áll.
Ajánlom.

(#4950) samulion100 válasza etooo (#144) üzenetére


samulion100
csendes tag

Mi az SD kártya gyökere? (Már mint milyen mappa?) :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.