Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

LOGOUT.hu

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) ityam válasza szoke12 (#5998) üzenetére


ityam
senior tag

Ami miatt kipróbáltam az a Kamera mod amit írtál de egy grammal nem találom jobbnak a képét a telónak :(
Sokmindent még nem próbáltam ki rajta. Menükben lépkedést nem találom gyorsabbnak viszont a böngészés opera minivel egész emészthető sebességű. Régebben döcögősebben ment a böngészés, igaz nem Opera minivel próbáltam anno.

[ Szerkesztve ]

(#6002) poffsoft válasza szoke12 (#6000) üzenetére


poffsoft
addikt

Nekem telóról még sosem sikerült letölteni mediafire-t.
PC, aztán adatkábel másolás, úgy működik :)

[ Szerkesztve ]

(#6003) szoke12 válasza poffsoft (#6002) üzenetére


szoke12
őstag

Én a cm10-et mediafire-ről szedtem le telón át. akkor működött.
De nyílván csak Dolphin Minivel. :K

+Ma hozzájutottam az eredeti froyo kernel forrásához. El tudom kezdeni a saját kernelt. :D

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6004) Brakho75 válasza szoke12 (#6003) üzenetére


Brakho75
csendes tag

Másik operával lejött. :) A Next nem szerette. ;/ Már müködik a romod a gépemen. :)

(#6005) H_András válasza szoke12 (#5998) üzenetére


H_András
tag

Én eddig a Smartlucky 2.5 minimal nevezetű romodat használtam igen nagy megelégedéssel (munka miatt nonstop megy ez a telefon, kéthetente egyszer indítom újra kb, állandó wifi, bt használat stb amióta "megjelent". :R A nekem fontos alkalmazások (RootRulez által fordított alkalmazások többsége) szerencsére mennek, csakúgy, mint Viber (szöveges rész), hárombetűs GPS, WhatsApp, nagy vonalakban. Ha ezek ugyanúgy elindulnak az új romodon, akkor már holnap váltok :C

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#6006) szoke12 válasza H_András (#6005) üzenetére


szoke12
őstag

Ezeket nem teszteltem még, de várj sztem, mert még csinálok egy light verziót is. :)

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6007) szoke12 válasza H_András (#6005) üzenetére


szoke12
őstag

Itt a friss, ropogós Szoke12 Smart V1 light verzió. Nemrég dobtam fel, és eddig minden ok. Remélem neked is menni fog, ami kell.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6008) Brakho75 válasza H_András (#6005) üzenetére


Brakho75
csendes tag

Bátran válthatsz, mükődnek rajta ezek. Semmi nem akad, nem lassu. Én is az ő minimâlját használtam.

(#6009) Brakho75 válasza szoke12 (#6007) üzenetére


Brakho75
csendes tag

Töltöm is le rezervânak. Nem lehetne egy szines menüs és ikonos mint az SL? ugy megszoktam már.

(#6010) szoke12 válasza Brakho75 (#6009) üzenetére


szoke12
őstag

De biztos lehetne, csak meg farigcsálom hozzá az ikonokat. :B

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6011) Brakho75 válasza szoke12 (#6010) üzenetére


Brakho75
csendes tag

Várom mesterem. :)

(#6012) poffsoft válasza szoke12 (#6007) üzenetére


poffsoft
addikt

:C

[ Szerkesztve ]

(#6013) szoke12 válasza poffsoft (#6012) üzenetére


szoke12
őstag

Ezt hogy érted? A light lepett meg?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6014) poffsoft válasza szoke12 (#6013) üzenetére


poffsoft
addikt

nem lepett meg.
Örülök neki!
:D

majd szólj, ha téma is készen lesz rá :K

[ Szerkesztve ]

(#6015) aminat


aminat
tag

Hogy, tudom a gmail fiókot lecserélni ezen a telefonon? A mostanit törölni akarom és egy újat hozzáadni. CM7 van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#6016) szoke12


szoke12
őstag

Sziasztok!
Valaki meg tudná-e mondani, hogy az akksi mennyit bír? Már csak azért, mert én minden este nyomom fel gépre net végett, így nincs ideje lemerülni. :)

Jó lenne tudni átlag használattal, durva használattal meg készenlétben. :R

aminat: ilyenkor törölni a fiókot, csak gyári visszaállítással lehet, mert ő nem tudja, hogy a másik fiók is tied. Ezért mivel minden a telón (játék, progi, sms...) a mostani fiókodhoz van kötve, ezeket törölni kell. :(
ments le mindent.
Sms&Contacts Backup
MyBackup

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6017) mArZsi válasza szoke12 (#6016) üzenetére


mArZsi
tag

Normál használat mellett (optimalizálva) 2 nap az akksi.

(#6018) szoke12 válasza mArZsi (#6017) üzenetére


szoke12
őstag

köszi. :R
procit mennyire állítottad?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6019) szoke12


szoke12
őstag

kihalt a topik rendesen...

gariból mennyi idő mire visszajön a teló? volt-e már vkié javítósban?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6020) tihibaby válasza szoke12 (#6019) üzenetére


tihibaby
senior tag

Felnézek néha én is,bár váltottam egy ilyen-re.
Volt,kijelzőcserén,egy hét kb. Voda szervíz.

(#6021) etooo válasza szoke12 (#6019) üzenetére


etooo
senior tag

Én a mai napig ezzel a fórummal nyitok a MA-ra, igaz arra már nem is emlékszem, hogy a 858 mikor volt utoljára a kezemben :)

(#6022) szoke12 válasza etooo (#6021) üzenetére


szoke12
őstag

Én is ezzel nyitok mindig. :D
Nekem most is az van a kezemben. De erősen vacillálok, hogy keresek mást. Bár már eldöntöttem párszor. de mindig ennél maradok. :D
Fejleszteni kell na'!

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6023) szoke12


szoke12
őstag

kijött az új cm9. [link]
Elég stabilnak tűnik. Most épp az van fent. A changelogja is elég hosszú. :)

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6024) poffsoft válasza szoke12 (#6023) üzenetére


poffsoft
addikt

Ejj, ejj, az az otg csigázó.
Jól értem, camcorder, fmradio doesn't work?

[ Szerkesztve ]

(#6025) szoke12 válasza poffsoft (#6024) üzenetére


szoke12
őstag

hát pár dolog nem megy. az otg se teljesen jó. és úgy merül...
van még mit javítani.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6026) robagrev válasza szoke12 (#6025) üzenetére


robagrev
csendes tag

Felraktam én is, nekem 5% ment le éjjel, úgy hogy volt beállítva ébresztő.
Viszont nem találom a hangerő gombos feloldás beállítását. Valaki ötlet?

(#6027) szoke12 válasza robagrev (#6026) üzenetére


szoke12
őstag

Most már nekem is jól bírja. Amikor 18% lement 3 perc alatt fórum közben, az meglepett, de mostmár kezd beállni.
Beállítások-->Megjelenítés-->Hangerőgombra ébredés?

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6028) robagrev válasza szoke12 (#6027) üzenetére


robagrev
csendes tag

Köszi, erre gondoltam.
Az mit keres a megjelenítésben?? :)

(#6029) szoke12


szoke12
őstag

Hát, csalódtam. Amit netet kap a cm9, úgy beindul a battery drain, mint ph-n a banhammer. :DDD
Már csak 41%-on van, pedig talán nagyed órát neteztem. Ja, és kétszer vot hosszabb időre napközben töltőn. Új, modern, meg minden, de inkább visszamegyek fejleszten... ;)

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6030) mArZsi válasza szoke12 (#6018) üzenetére


mArZsi
tag

Proci default értéken.

(#6031) szoke12 válasza mArZsi (#6030) üzenetére


szoke12
őstag

Oks. Kezdem építeni az új kernelt. Hátha az még tovább bírja majd. :D

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6032) szoke12


szoke12
őstag

Kezdek megszeretni egy úgy módszert.
A romtelepítéssel kapcsolatos. Mághozzá recovery nélkül. Egész jó, könnyű módja a rendszercserének.
Ehhez persze kell egy két dolog a rendszerbe. Délután csináltam is egy kis alkalmazást, ami szépen elvégzi az előkészületeket a telón. Egyenlőre linux alá.
De maga a metódus tetszik, és el is keztem írni róla.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6033) ityam válasza szoke12 (#6023) üzenetére


ityam
senior tag

ez a Goomanager amit írnak az nem megy fel a telómra. És elvileg azzal kellene letölteni ha jól látom. Vagy máshonnan is le lehet töteni? Ha igen adsz egy linket?

[ Szerkesztve ]

(#6034) mester1242 válasza szoke12 (#6023) üzenetére


mester1242
tag

Egy linket nekem is tudnál dobni mert ezt a szutyok appot nem lehet telepíteni :(((

(#6035) szoke12 válasza mester1242 (#6034) üzenetére


szoke12
őstag

itt a letöltője.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6036) mester1242 válasza szoke12 (#6035) üzenetére


mester1242
tag

köszi! :R

(#6037) ityam válasza szoke12 (#6035) üzenetére


ityam
senior tag

Nekem szétesik a kezdőképernyő. Lilás a képe és ha megmozdítok valamit akkor szellemképes és ott is marad a szellemkép. Ha nem tudnám hogy nem hibás a teló akkor azt mondanám hogy hibás. Másik rommal nem csinálja. Ötlet hogy a beállításokban mit kéne átállítani hogy jobb legyen?

(#6038) poffsoft válasza ityam (#6037) üzenetére


poffsoft
addikt

melyik rom?
cm ilyet nekem nem csinált....

[ Szerkesztve ]

(#6039) ityam válasza poffsoft (#6038) üzenetére


ityam
senior tag

amire válaszoltam. CM9. A menükben semmi baj nincs a képével. Live wallpaperek abszolut nem mennek. hibaüzivel leállnak. De ha nem állítok be wallpapert akkor is csinálja ezt a jelenséget :(

Illetve amikor elindítom a telóüt akkor rögtön hibaüzivel kezd: Unfortunately, Exchange Services has stopped. :(

[ Szerkesztve ]

(#6040) Brakho75


Brakho75
csendes tag

Na megnézem holnap milyen lett ez a cm9, utánna mint mindig megy vissza a Szőke féle minimal. :)

(#6041) poffsoft válasza ityam (#6039) üzenetére


poffsoft
addikt

őőőőő, akkor ez erősen béta még(mindig)...

[ Szerkesztve ]

(#6042) FlickAir


FlickAir
aktív tag

Új CM9: a play áruház nálam folyamatosan hibával leáll, vagy "server hiba" miatt nem kapcsolódik... Szóval vissza a "babaruhát".... :)

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#6043) szoke12


szoke12
őstag

Nekem ilyeneket nem csinált, csak nagyon gyorsan merült.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6044) ityam válasza ityam (#6039) üzenetére


ityam
senior tag

Factory reset után megjavult, úgy néz ki.

(#6045) szoke12 válasza poffsoft (#6041) üzenetére


szoke12
őstag

az lenne a jó. de ez alpha verzió még mindig. :DDD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6046) poffsoft válasza szoke12 (#6045) üzenetére


poffsoft
addikt

nekem elég a 7-es is (meg szvsz a vasnak is) ;]

[ Szerkesztve ]

(#6047) Stalki


Stalki
csendes tag

Üdv! mire figyeljek, milyen romot tudnátok ajánlani? főleg itthon használnám (akár tápról) régi 858-at skype-ra, FTP-nek vagy torrentre.

(#6048) FlickAir válasza Stalki (#6047) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Én most tettem fel a LegDroid-ot (CM7 / 2.3.7 verzióra épül). Eddig nagyon bejön, gyors, kevés memóriát eszik, pont annyi van benne, amennyi ennek a telefonnak kell.

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#6049) poffsoft válasza FlickAir (#6048) üzenetére


poffsoft
addikt

és?
hogyan muzsikál eddig?

[ Szerkesztve ]

(#6050) TeeBee73 válasza Brakho75 (#6008) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ühh, nálam egy kicsit necces.
Először az elején, a google fiók beállításánál döglött meg, (A Launcher elszállt a beállítások megadása után, újra kért mindent. Nonstop loop, aka. moebius szalag effektus), most meg a Gmail, meg a Play nem megy. 2x újratelepítés után sem. (Minden Cache ürítés megvolt.) :F

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.