Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

LOGOUT.hu

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) coolpet válasza beefjeez (#5599) üzenetére


coolpet
senior tag

Huha lehet bajt csinaltam.
My phone explorerrel leszedtem a nevjegyzeket.
De most sdcard format utan feltettem a cyano7-et, muxik is, de most hogy vissza akartam szinkroznizalni az adatokat, wifin osszekapcsoltama telot, es eltunt minden a my phone explorer ablakabol.
A telohoz kapcsolodott de az ugye ures.
A teljes sd kartya tartalma megvan a gepen, meg a clockwork mod mappaban a backup is.
hogy tudom visszanyerni a cimjegyzeket?

(#5602) beefjeez válasza coolpet (#5601) üzenetére


beefjeez
senior tag

Hát én pl. nem szeretek szenvedni ezzel, szóval én sim-re mentek.

(#5603) coolpet válasza beefjeez (#5602) üzenetére


coolpet
senior tag

Jo de nincs valami olyan file ami a cimlistat tartalmazza? valahogyan csak ki lehet menteni nem?

(#5604) Brakho75 válasza etooo (#5596) üzenetére


Brakho75
csendes tag

Köszönöm. :))))

(#5605) Brakho75 válasza szoke12 (#5597) üzenetére


Brakho75
csendes tag

Nagyon profi vagy. :)))

(#5606) szoke12 válasza coolpet (#5603) üzenetére


szoke12
őstag

a program minden bizonnyal az sdre egy mappába raktaa az általa kreált file-t.
ezt meg kell keresni mondjuk gépen, és mappaszerkezetestül gyökérből visszamásolni a másik kártyára.
és utána látni fogja a progi.
a legegyszerűbb persze, ha már úgyis túl vagy a telepítésen, hogy mindent visszaállítassz a karira.
egyéként én is inkább simre mentek.

Brakho75: köszi, jó mestereim voltak. :R pl.: etooo

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5607) coolpet válasza szoke12 (#5606) üzenetére


coolpet
senior tag

Neztem a mappakat, de nem talaltam erre utalo dolgokat. egyebkent a cimlista mar megvan csak az smsek nem, csak azok amik a simen vannak.

(#5608) szoke12 válasza coolpet (#5607) üzenetére


szoke12
őstag

Gyanítom, hogy vagy egy MyPhone vagy egy FySoftware kezdetű mappa kell, hogy legyen. vagy bármi ami ismeretlen számodra.
De ha mindent visszaraksz a kártyára, úgyis közte lesz.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5609) coolpet válasza szoke12 (#5608) üzenetére


coolpet
senior tag

Kozben nemtudom honnan, de visszaszinkronizalta az smseket, talan a google accrol, nemtudom, de megvannak. Nem masoltam vissza semmit az sd kartyara, csak a clockworkmod recovery backupja van fenn meg a cm7 zip, szoval passzolom.

(#5610) agoka07


agoka07
senior tag

Bocsi rossz topic-ba írtam :( :B

[ Szerkesztve ]

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#5611) coolpet


coolpet
senior tag

Es igen ujabb issue-t talaltam :)
Link2sd-t feltettem, fel is ment marketrol.
elinditom, aztmondja a masodik partriciot adjam meg neki, mondom ext2.
Erre azt irja ,hogy:data/sdext2 cannot mount vagy valami hasonlot, most nincs nalam a telo, majd este lesz.
A kartya igy lett felkeszitve:
part1: fat32 3gb primary bootable
part2: ext2 1gb primary bootable
Googlezok, de nemigen talalom a megoldast. Lattatok mar ilyent?

P

(#5612) szoke12


szoke12
őstag

Tisztelt Fórumtársak!

A Vodafone 858 topik mérföldkőhöz érkezett.

Működik az otg mód a mi telefonunkon.is.
Tudjátok milyen dúrva, amikor a kis egér megjelenik a kis kijelzőn? Én már igen.

Hozzávalók:
1 db huawei U8160
1 db Otg kábel
1 db y alakú usb kábel
1 teljes 0729 rom + usb host kernel.

:DD :D :DD :D :DD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5613) poffsoft válasza coolpet (#5611) üzenetére


poffsoft
addikt

ext4 vagy ext5 lesz a jó neki, próbálgasd amíg sikerül neki a linkelést/mountolást végrehajtani. Az csak elméleti kérdés, mire formáztad a partícióit :D
Amúgy szvsz a legjobb app a link2sd, szóval jó választás :D

[ Szerkesztve ]

(#5614) agoka07 válasza szoke12 (#5612) üzenetére


agoka07
senior tag

Gratulálok! :R

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#5615) coolpet válasza poffsoft (#5613) üzenetére


coolpet
senior tag

Nagyon kiraly, ext4est valasztva es a telefont ujrainditva megy a dolog.
Most azt mondja minden alkalmazas(49 db) atmasolhato. Van ebbol amit nem szabad? :)

(#5616) beefjeez válasza szoke12 (#5612) üzenetére


beefjeez
senior tag

Király, gratula a dologhoz :)

(#5617) szoke12 válasza beefjeez (#5616) üzenetére


szoke12
őstag

egyenlőre csak egér, billentyűzet működik.
majd írok egy bejegyzést az egészről. :)
Bár érdekel valakit?.... :DDD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5618) poffsoft válasza coolpet (#5615) üzenetére


poffsoft
addikt

őőőő,
ha jól emléxem, nincsen.....
illetve widgeteket nem illik.

szoke12: naná, hogy érdekel :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5619) beefjeez válasza szoke12 (#5617) üzenetére


beefjeez
senior tag

Ne kifejezetten 858-asaknak ajánld :)
Kikéne próbálni máson is.

(#5620) szoke12 válasza beefjeez (#5619) üzenetére


szoke12
őstag

a kernel erre van compile-olva.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5621) agoka07 válasza szoke12 (#5617) üzenetére


agoka07
senior tag

Engem nagyon érdekel! ;)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#5622) mester1242


mester1242
tag

Cső!

Elméletileg aug 1-től lett mobil netem. Csak az a baj, hogy sehogy sem tom beállítnai hogy működjön is. Sok helyen olvastam a VPN beállításokat és meg is csináltam de semmi. Szeretnék egy kis segítséget kérni, hogy részletesen miket kell beállítani, bepipálgatni stb. Lehetőleg olyan írjon aki CM-et használ mert smartluckyban egész más nevek vannak a beállításoknál és nem is egyezik sok pont/beállítási lehetőség.

Előre is köszi!

(#5623) szoke12


szoke12
őstag

remélem, mindenki frissítette a recovery-jét. :D

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5624) poffsoft válasza szoke12 (#5623) üzenetére


poffsoft
addikt

még a romot sem...
;)

[ Szerkesztve ]

(#5625) szoke12


szoke12
őstag

kijött az 1.4 végleg.
0802 néven. egér, billentyűzet működik. :DD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5626) beefjeez válasza szoke12 (#5625) üzenetére


beefjeez
senior tag

Király :)

(#5627) w.miki válasza szoke12 (#5625) üzenetére


w.miki
veterán

reméljük lesz etoo light változat is :B

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5628) szoke12 válasza w.miki (#5627) üzenetére


szoke12
őstag

Én egy ideje nem foglalkozok romolással, az otg-t bütykölöm.
monjuk úgy, szabin vagyok. :)

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5629) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Az ADW launchrt tetem fl telora, etooo fele cm7 ight with tts-t.
3 kerdsem lenne:
1. lehuzhato gyorsmenuben mit lehet kapcsolni ki-be a a wifi es a bluetooth kozotti fel es lemutato nyilakkal?
2. A belapcsolt wifi ikon mellett van egy celkerszt szeru program telikor, korulotte egy vekony kor, ez 3,6,9,12 oranal egy egy kis vonal a kulso kornel. Az mi es mit csinal?
3. Na ez egy problema. A telefon kb negyen oran belul bekapcsolja a kepernyot akar tobbszor is, de van hogy egy oran belul egyszer sem. Nagyon lemeriti az akksit. Mi lehet ez?

Koszi!

(#5630) Marseille199 válasza coolpet (#5629) üzenetére


Marseille199
senior tag

Az első az a mobilnet :)

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#5631) Marseille199


Marseille199
senior tag

Uraim! Nekem is volna egy technikai kérdésem!

Most megyek vissza a voda szervízbe, hétfőn vittem be a telót, tegnap reggelre kész is lett, elég gyorsak voltak. Az lenne a kérdésem, hogy mi a most elérhető, legüzembiztosabb és leggördülékenyebb, no meg akksikímélő főzött rom? Tennék rá megint, csak nem tudom mit. Mert pl a szervíz előtt 1.1 volt rajta, jó régen ment fel, de utóbb már nem húzott procival is hajlamos volt naponta kb 5x újraindulni. Ezt szeretném elkerülni :)

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#5632) etooo válasza mester1242 (#5622) üzenetére


etooo
senior tag

Ha az adatok engedélyezve vannak, és az APN beállítások helyesek, akkor működnie kell. Esetleg ha régebben letiltottad valamilyen külső programmal a mobilnetet, akkor az is bekavarhat, illetve ajánlott egy telefon restart.

w.miki: Feltehetően lesz.

coolpet: A "célkereszt" a gps, a nyilakat írták feljebb. A kijelző éledési problémával részemről még nem találkoztam, így megoldást sem tudok rá :( Újratelepítést meg lehet próbálni, de nem tudom, hogy segít-e.

(#5633) Marseille199


Marseille199
senior tag

Most leszedtem az Etoo féle CM7 v1.3 lightot. Ez mennyire vált be itt nektek? Ugyanúgy kell feltenni , mint a sima cm7-et? Van benne google play? Vagy mi van ebben? Kérlek segítsetek, sajnos nincs időm végignyálazni a fórumot, hogy utánakeressek

Előre is maximális köszönet, ha valaki ír egy rövid ismertető erről a romról. :R

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#5634) etooo válasza Marseille199 (#5633) üzenetére


etooo
senior tag

Ugyanúgy, csak nem kell gapps, mert az már benne van. Legalábbis a lényeges részei, mint pl. a play. Azonkívül a felesleges programokat kiszedtem belőle, néhányat pedig lecseréltem jobbra, pl. böngésző, galéria, fájlkezelő, nagyvonalakban ennyi.

(#5635) Marseille199 válasza etooo (#5634) üzenetére


Marseille199
senior tag

És akkor azért light, mert gyorsabb, mivel nincsenek benne a felesleges cuccok? Böngésző mi?

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#5636) etooo válasza Marseille199 (#5635) üzenetére


etooo
senior tag

Azért, mert nincsenek benne felesleges dolgok. Ezáltal akár gyorsabb is lehet, mert adott esetben kevesebb minden fut a háttérben. A böngésző opera mini.

(#5637) Marseille199 válasza etooo (#5636) üzenetére


Marseille199
senior tag

Akkor teszem felfelé :)

Köszönöm!

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#5638) poffsoft válasza Marseille199 (#5635) üzenetére


poffsoft
addikt

opera mini.
igen, "könnyebb", a felesleges cuccokat kiszedte belőle etooo :R
ettől talán gyorsabb is, több a ram, lasabban m erül az aksi, etc, etc.

szerk: elkéstem :B

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5639) Marseille199 válasza etooo (#5636) üzenetére


Marseille199
senior tag

Én feltettem, ez most mi? Magyar nyelvű gyári rom, valami király üdvözlő animációval?

Szerk: Rájöttem, nagyon baba :)

[ Szerkesztve ]

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#5640) poffsoft válasza szoke12 (#5623) üzenetére


poffsoft
addikt

amúgy hol van , és mi a verziója az újnak?

[ Szerkesztve ]

(#5641) salaud válasza poffsoft (#5640) üzenetére


salaud
aktív tag

ITT

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#5642) mester1242 válasza etooo (#5636) üzenetére


mester1242
tag

Köszönöm szépen! Akkor ezek szerint csak jól csináltam mindent és nincsenek rejtett trükkök. Ezes etben akkor a szolgáltatónál lehet valami... :(

(#5643) poffsoft válasza salaud (#5641) üzenetére


poffsoft
addikt

kösz.
már csak azt nem értem, a goo manager miért nem látja...

[ Szerkesztve ]

(#5644) szoke12 válasza poffsoft (#5643) üzenetére


szoke12
őstag

rakd fel rom managerrel.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5645) poffsoft válasza poffsoft (#5643) üzenetére


poffsoft
addikt

megoldottam.
csak a logoutba kellett benéznem :)

[ Szerkesztve ]

(#5646) szoke12


szoke12
őstag

sikerült pendrive-ot csatolni! :DD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5647) poffsoft válasza szoke12 (#5646) üzenetére


poffsoft
addikt

a cm7 1.4 végleges, OTG driverekkel? (tán személyesen neked készült?) ? :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5648) szoke12 válasza poffsoft (#5647) üzenetére


szoke12
őstag

nem pont nekem, a goo-ról kell leszedni hozzá egy speckó kernelt. a hotfixek közt az utolsót.
usbhost0729....

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5649) oba


oba
addikt

Sziasztok!

Van egy voda 858 smart -om.
2.2.2 -es gyári android van rajta, a kernel pedig: 2.6.32.9-perf

Olvasgattam és szeretném felrakni az egyik custom romot. Z4root -ot ajánlják mindenhol.

Leszedtem az 1.3.0 -ás verziót (nem találtam frissebbet), felraktam, rányomok, hogy permanent root, de az "aquiring root shell..." -nél nem megy tovább, majd kilép. Temporary root -nál is ugyanez a helyzet.

Mi lehet a baj? Tudtok valami más hasonlóan egyszerű és működő root -ot a telefonra? :)

A másik kérdésem pedig az, hogy ha a root meg van akkor rom managerből rakjam fel a CWM Recovery -t vagy máshogy kell/érdemes?

Thx!

[ Szerkesztve ]

(#5650) oba válasza oba (#5649) üzenetére


oba
addikt

Idő közben megleltem a megoldást itt :)

Felraktam a gyári romot újra, utána már ment a root is. Hátha valaki ugyanebbe fut bele, akkor itt megtalálja a megoldást... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.