Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

LOGOUT.hu

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) szoke12 válasza aminat (#5298) üzenetére


szoke12
őstag

akkor tárgytalan. de azért elárulod melyik volt az?

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5302) aminat válasza szoke12 (#5301) üzenetére


aminat
tag

Ez e Gallery.apk.

(#5303) laleeee


laleeee
őstag

én meg az eredeti tarcsazot raknam vissza.a nevjegyek melletti függőleges abc felirat miatt. ilyet lehet csinálni ??

(#5304) etooo válasza gabor1984 (#5295) üzenetére


etooo
senior tag

Nem raktál fel valami app-ot, ami így is értesít mondjuk smsről vagy emailről? Illetve gyári rom van-e rajta?

(#5305) gabor1984 válasza etooo (#5304) üzenetére


gabor1984
csendes tag

Szia.

Nem semmi ilyesmi nincs rajta.És a rom ot sem piszkáltam minden az eredeti és garis.

(#5306) aminat


aminat
tag

Már régen kérdezni akartam csak mindig elfelejtettem de az este megint így jártam ezért most már megkérdezem. :) A recoveryben csinálok egy biztonsági mentést majd felrakok egy romot de ez nem tetszik vagy nem jó és próbálnám az előzőt visszarakni a biztonsági mentésből de eddig még egyszer sem sikerült. Mindig az utolsó marad meg. Ez a mentés nem erre lenne jó?

(#5307) disy68 válasza aminat (#5306) üzenetére


disy68
aktív tag

Ha recoveryben csinálsz backup-ot, akkor miután befejezte a mentést kiírja, hogy sikeres volt-e vagy sem. Eleinte én sem néztem meg mit is ír ki és nem is tudtam a visszaállítani sose, valami oknál fogva mindig hibásan fut le a backup - legalábbis nálam. Friss recovery-vel.

Én az aktuális programokat mentem Titanium Backup-pal, a beállításokon meg újból átfutok (igaz nem cserélek naponta romot).

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#5308) zho-lee válasza disy68 (#5307) üzenetére


zho-lee
addikt

Én erre azt tettem, és teszem, hogy egymás után 2 backupot csinálok.
Persze, azt elolvasom azért, hogy sikeres volt-e..
Romcsere után az egyik biztos jó (100%), a másik radírozható..
Bár a 8gb-ba beleférne..-egy ideig :DDD

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#5309) aminat válasza zho-lee (#5308) üzenetére


aminat
tag

Na de honnan tudod, hogy melyik a jó?

(#5310) szoke12 válasza aminat (#5309) üzenetére


szoke12
őstag

nekem még egyet se szúrt el. az 5-öst használom.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5311) etooo válasza gabor1984 (#5305) üzenetére


etooo
senior tag

Ezesetben első körben meg lehetne próbálni egy factory reset-et, másodikban a gyári rom újra rakását (bár ha eddig nem nyúltál hozzá semennyire, gyanítom ezután se szeretnél), harmadikban pedig jöhet a szerviz, más ötletem nincs, ilyen problémával még nem jelentkeztek itt.

(#5312) aminat válasza szoke12 (#5310) üzenetére


aminat
tag

Nekem is az írja ki, hogy "Backup complette" de utána csak nem állít vissza.
V.5.0.2.8.

[ Szerkesztve ]

(#5313) gabor1984 válasza etooo (#5311) üzenetére


gabor1984
csendes tag

Köszönöm a válaszod.

Akkor marad a szerviz.

Üdv:Gábor

(#5314) szoke12 válasza gabor1984 (#5313) üzenetére


szoke12
őstag

Ilyen villogósat nekem is játszott annak idején az 1. gyári soft. Meg volt, hogy nam jött be a híváskor semmi, csak egy üres képernyő, így láttam, hogy hívnak, de nem tudtam felvenni. :DDD
De újraraktam, és azóta nem csinálja.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5315) laleeee


laleeee
őstag

cm7-et használok,és az lenne a kerdesem,hogyha a CM beallitasoknal beallithato a min. és a max processzor kapacitas,akkor le kell _e még tölteni a nofrills-t,hogy abban is beállítsuk ugyanazokat a parametereket ?

(#5316) poffsoft válasza laleeee (#5315) üzenetére


poffsoft
addikt

nem, a cm-ben benne van a proci menedzsment.

[ Szerkesztve ]

(#5317) laleeee


laleeee
őstag

köszi. meg az lenne még a kérdésem,hogy mitől függ hogy 2g-n vagy 3g-n használjuk a telefont,nem nagyon tudom,mi a kettő közt a különbség

[ Szerkesztve ]

(#5318) etooo válasza laleeee (#5317) üzenetére


etooo
senior tag

3G-n gyorsabb a net, és telefonhívás mellett nem szakad meg a netkapcsolat, cserébe többet fogyaszt az akksiból, mint a 2G.

(#5319) beefjeez


beefjeez
senior tag

Került néhány írás az oldalra, és fog is bőven mostanában.

Ha valakinek felkeltették a változások a figyelmét, és részt venne az oldal szerkesztésében, az privátban jelezze.

(#5320) kispeter69


kispeter69
tag

cm-7-20120624-MADTEAM-u8160.zip megjelent.. :K :C

(#5321) w.miki válasza kispeter69 (#5320) üzenetére


w.miki
veterán

reméljük lesz belőle etooo light változat is :B

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5322) laleeee válasza w.miki (#5321) üzenetére


laleeee
őstag

bizony

(#5323) szoke12


szoke12
őstag

Jól belehúztatok. már 2100 a light-bejegyzés olvasottsága. :C
aztán jöhetnek az egyéni fejlesztések. sok sikert mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5324) zho-lee válasza szoke12 (#5323) üzenetére


zho-lee
addikt

Csodálatos csapatmunka :C
(megint csak irígykedem :B )

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#5325) aminat válasza zho-lee (#5324) üzenetére


aminat
tag

Felraktam ezt az új romot és a Play állandóan leáll. Mi lehet ennek az oka?

(#5326) poffsoft válasza laleeee (#5322) üzenetére


poffsoft
addikt

Esetleg kérjük meg etooo-t, hogy csinálja meg, ha lesz ideje? (személy szerint a tts verziót kérném) :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#5327) CsMike


CsMike
tag

sziasztok, az új romban jó a hang mert az azelőttinek fülessel nagyon hallk.

(#5328) kispeter69


kispeter69
tag

;)

[ Szerkesztve ]

(#5329) etooo válasza poffsoft (#5326) üzenetére


etooo
senior tag

Még várnék 1-2 napot, hogy lesz-e megint hotfix, aztán megcsinálom.

(#5330) kispeter69


kispeter69
tag

cm-7-20120625-MADTEAM-u8160.zip :U :B

(#5331) kispeter69


kispeter69
tag

bár a mérete érdekesen kevés az előző 2 képest..vajon mit javitottak benne tegnap óta.. :U

(#5332) aminat válasza kispeter69 (#5331) üzenetére


aminat
tag

Nekem úgy tűnik, hogy a gyorsasága az eddigi legjobb. Amikor feláll a rendszer már-már komolyabb vasakat idéző sebességgel működik.

(#5333) beefjeez válasza kispeter69 (#5331) üzenetére


beefjeez
senior tag

Linket :)

(#5334) szoke12 válasza beefjeez (#5333) üzenetére


szoke12
őstag

itt van. fent találod, mivel ez nem "update"-tel kezdődik, hanem "cm"-mel.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5335) w.miki válasza poffsoft (#5326) üzenetére


w.miki
veterán

te mivel használod a TTS-t?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5336) CsMike


CsMike
tag

sziasztok akkor most a 0625-ös a jobb? és abban a hang már jó lett?

(#5337) H_András


H_András
tag

Én is feltettem, immár a harmadik modolt romot: Smart Lucky 2.5.szoke12_minimal.zip.
Azt hiszem tökéletes :R Minden felment ami a cm modnál nem, hárombetűs gps, winamp, profile scheduler, ésatöbi, úgyhogy igenigen elégedett vagyok, minden más sallang mentes, gyors, hang is jó, minden.
Egyetlen dolog hibázik, amiben segítséget kérek (és remélem nem én vagyok a béna, mert nem lelem).
A naptár alkalmazás hiányzik valahogy. Mármint van ugye a guglis online naptáram, amit szinkronizálnék a telefonra, csakhogy bármilyen naptár programot teszek fel, nem akarja látni (holott tudniuk kellene importálni onnan, eddig is volt). Gondolom ebben a főzött romban (se) nincs benn a gyári naptár program, ami ezek szerint kellene neki, hogy erre ráépülve vagy mittudomén hogy tudjam használni? a naptár a Jorte (magyarosított), gyári rommal anno nem volt gond. Itt csak azt a következtetést tudtam levonni, hogy hiányzik neki valami alapértelmezett naptár-izé, ami miatt nem működik (amúgy letöltöttem még vagy négy calendar programot, mindnek ez a baja vagy hasonló, amikor bejegyzést szeretnék beléjük írni (vagy importálni): "No active writable calendar found. Cannot create event.) Létrehozni meg nem engednek, ebből gondolom, valami gyári app hiányzik a romból, ami nekem kéne.
Tud ebben valaki segíteni?

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#5338) poffsoft válasza etooo (#5329) üzenetére


poffsoft
addikt

:C :R

(#5335) w.miki : Nekem csak az svox jött be, ami még magyarul is tud - úgy ahogy :D
(#5337) H_András: Ha még az állapotsori energia widget is benne lenne, valódi csuda lenne...
lehet , buta a kérdés, de gapps nem kell hozzá? gmail fiókodba be vagy jelentkezve?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5339) szoke12 válasza poffsoft (#5338) üzenetére


szoke12
őstag

Itt a megoldás: Notification Toggle
Én is 2.2-t használok ezzel az appl, és meg kell hagyni, igen jól dolhozik.

H_András: Valóban, a GoogleCalendarSyncAdaptert kivettem belőle, de nem soká újradolgozom a romot, és ígérem visszakerül. :B Elnézést. Erre már más is hivatkozott.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5340) w.miki válasza poffsoft (#5338) üzenetére


w.miki
veterán

svox melyik változatát?
és mire használod?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5341) H_András válasza szoke12 (#5339) üzenetére


H_András
tag

Köszi, akkor várok (hacsak nem lehet csak ezt külön valahogy beletenni, mármint nekem halandó hozzá nem értőnek is utólag). Illetve látom ezt a gapps csomagot hogy írta más is, de nem tudom pontosan melyik kell, meg mivel csomag, van benne nyilván más is amire nincs szükségem, vagy ezt lehet választani? Igazából nem tettem fel semit az előző modolt romhoz se külön, meg ehhez se, mert nem is hiányzott egyéb app, de erre a naptárosdira nagyon rászoktam. Semmi más nem kellene. örülök hogy a gyári haszontalan app sokaság nincs.

[ Szerkesztve ]

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#5342) szoke12 válasza H_András (#5341) üzenetére


szoke12
őstag

A gapps-ot letöltöd, kitömöríted, és a GoogleCalendarSync.apk-t, vagy valami ilyesmi a neve, felrakod a telóra, illetve a Calendar, és a CalendarProvider.apk-t.
De rossz, nem vagyok otthon a gepem előtt, így most nem látom annyira a dolgot. Mintha nem lenne rajtam a szemüvegem :) . ha hazaérek, ami még nem most lesz, akkor tudok biztos instrukciókat adni.

Mindenkinek: a "light rom készítése" bejegyzés módosaítva, illetve általánosítva az összes 2.2-es romra. Így új nevet kapott. :D
Jó olvasást!

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5343) szoke12 válasza poffsoft (#5338) üzenetére


szoke12
őstag

Poffsoft 3000 napos lett. További jó fórumozást, és még legalább 3000 napot, - ha a moderátorok is úgy akarják! :DDD
:C :C

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5344) beefjeez válasza szoke12 (#5334) üzenetére


beefjeez
senior tag

Kösz, valahogy elvesztettem a könyjelzők közül :)

(#5345) CsMike


CsMike
tag

hali all. kérdésem az lenne hogyha már van fennt főzött rom a telómon akkor ha ujra akarom rakni is ugyan az az eljárása mint amikor elősször tettem fel?
Nyomjunk rá a következőkre először:
Wipe data/factory reset
Wipe cache partiton
Advanced/wipe dalvik cache
Ha meg vagyunk, nincs más dolgunk, mint az SD-n lévő ROM-ot felrakni az Install ZIP from SD card-ra nyomva.
vagy csak simán rányomhatok az Install ZIP from SD card-ra?

(#5346) CsMike


CsMike
tag

hali felraktam ezt cm-7-20120625-MADTEAM-u8160 de nekem ezzel halk a headset-tel. :( bár csak simán rányomtam az Install ZIP from SD card-ra

(#5347) beefjeez válasza CsMike (#5346) üzenetére


beefjeez
senior tag

Mindent kell wipe olni

(#5348) CsMike


CsMike
tag

De a hangerő fülessel az jól van benne megcsinálva? vagy ebbe a romba is halk?

(#5349) szoke12 válasza CsMike (#5348) üzenetére


szoke12
őstag

dsp-t beállítottad?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5350) CsMike válasza szoke12 (#5349) üzenetére


CsMike
tag

szia. igen be de ugyan ugy szól mint ezzel : cm-7-20120616-MADTEAM-u8160.zip. próbáljam meg ugy hogy mindent Wipe-zek le?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.