Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) Kicsirics77 válasza Lasy (#7249) üzenetére


Kicsirics77
veterán

arra hogy olyan helyen is tudj netezni mint nálunk a suli ahová tanfolyamra járok.ott pont ez van hogy a laptop megy a teló meg nem,hiába wifi mert proxy server van betéve és kell kiszolgáló meg port

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#7252) Lasy válasza Kicsirics77 (#7251) üzenetére


Lasy
veterán

Így már értem.
Köszi az infót, de szerintem erre sok esélyt nem látok.

+36702778032

(#7253) Kicsirics77 válasza Lasy (#7252) üzenetére


Kicsirics77
veterán

végülis ritka mostanában már a proxy-s megoldás szerintem ezért is hagyták ki ebből a telefonból is mint majdnem mindeggyikből(bár én még nem találkoztam olyannal amiben lett volna)

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#7254) Lasy


Lasy
veterán

És még nem lehet letölteni ÁÁÁááá ha tényleg benne van a flash, nem kellene 2 böngészőt használnom...

+36702778032

(#7255) Kicsirics77 válasza Lasy (#7254) üzenetére


Kicsirics77
veterán

november 9-től :C

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#7256) Hunter2 válasza Lasy (#7249) üzenetére


Hunter2
addikt

nálunk az egyetemen a WLAN wep+proxy+ felh.név+jelszóval működik.
Odáig ok hogy rácsatlakozok a wlan-ra de ha nem állítok be proxyt akkor nem tudok kimenni a netre. marketről leszedtem egy proxy alkalmazást de azzal sem megy, mondjuk semmi visszajelzést nem ad a program hogy akkor most működik vagy nem.

(#7257) fodor99 válasza Hunter2 (#7256) üzenetére


fodor99
csendes tag

http://duykham.blogspot.com/2009/11/setting-proxy-for-android-by-gui.html

ezt probaltatok? elvileg ezzel ki lehet trukkozni a proxy hianyt

--- AnDrOiD ---

(#7258) sesshou


sesshou
senior tag

A kamera gyorsítására nem létezik valami módszer. arra gondolok hogy a telefon azt a képet fényképezze le ami aktuálisan a képernyőn van nem pedig azt ami 1 másodpercel utánn?

(#7259) Chelseafan


Chelseafan
csendes tag

sziasztok!
egy kérdésem lenne az android Markettal kapcsolatban...
két hónapos a telefonom de valamiért már egy hónapja nem tudok tölteni marketről.
tudja valaki, hogy miért van ez?
help me pls!

(#7260) Lasy válasza Chelseafan (#7259) üzenetére


Lasy
veterán

rendesen be vagy jelentkezve a gmailedre?

sesshou:
alternatív kameraprogi ajánlott.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#7261) sesshou válasza Lasy (#7260) üzenetére


sesshou
senior tag

A camera 360-at tettem fel de azzal nem lett jobb. eseteg mit erdemes megprobalni?

(#7262) Steve1207 válasza sesshou (#7261) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem javult a kamera sebessége és működése procituninggal (691mhz-en megy már 1,5 hónapja) plusz újabb kernel is befolyással volt a kamera működésére (nem mosodótt el a kép kisebb bemozduláskor)

Valamelyik xda-s rom topikjában olvastam, hogy vannak kamera módosulások, de ez arra terjedt ki, hogy nagyobb felbontásban rögzítettek videót. Sajna nem raktam könyvjelzőbe, így azóta nem találtam meg, hogy van e változás :S Talán az MrCustomRom volt valami hozzászólás vagy link, de ez se biztos.

Én is próbáltam jobbat kihozni a kamerából, de ennyit tud, nem sok változást lehet elérni. Nem emiatt lett a teló úgyse :)

.

(#7263) sesshou válasza Steve1207 (#7262) üzenetére


sesshou
senior tag

A proci huzasro azt hallotam nemreg hogy nem lehet vissza forditani. Neked majd 700mhz el stabil? hol lehet megnezni hogy mennyin porog a proci. rom csere nelkul lehet huzni? ha nem akkor hogyan tudom a telepitett jatekok menteseit kiszedni?
Elore is koszi a valaszokat :)

jah igen es te mivel huztad a procidat?

[ Szerkesztve ]

(#7264) Hunter2 válasza fodor99 (#7257) üzenetére


Hunter2
addikt

ezt holnap betesztelem.

(#7265) cellpeti


cellpeti
veterán

Üdv!

Androidra van valami táblázatkezelő, szövegszerksztő? Illetve PC-vel lehet szinkronizálni normálisan?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7266) Bogyi007 válasza Steve1207 (#7238) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálam a 600-ra való oc húzás lett csak megcsinálva azzal normális lett az aksifogyasztásom (kevesebbet eszik mint valaha) ehhez jön hozzá kicsirics Mr. 1.3.2-re épült romja.

Átlagban 2 naponta töltöm a rekord eddig 4 nap volt, IGo nálam teljesen pontos még 3d-nél is annyi a titok szerintem hogy teljesen szabad ég alatt kell megvárni hogy jelet fogjon a teló, utána a kocsiban is tökéletesen fogja követni a jeleket. Navigont már egyáltalán nem használom az Igohoz képest szegény fapados.

Én sem bántam meg a vételét, tegnap vettem hozzá faintos univerzális gps tartót is 2500-ért így maximálisan ki tudom most már használni mivel az Igo azért elfordítva az igazi ezen a telón.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#7267) Hunter2


Hunter2
addikt

srácok valaki összeüthetne egy rendes 1-es hsz.-t mert nem szeretném végig kérdezni az alap dolgokat és 8000 hsz. végig olvasása kissé nehézkes lenne. :R

[ Szerkesztve ]

(#7268) Bogyi007 válasza AMD Power (#7245) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én tegnap 50 km-t mentem töltő nélkül hárombetűssel és így ment le 20%, egyébként én a gyári töltőt viszem ilyenkor magammal mivel az autóhifin van usb csatim. :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#7269) Lasy válasza Hunter2 (#7267) üzenetére


Lasy
veterán

Pontosan milyen alap kérdések érdekelnek, mert akkor megcsinálom.

cellpeti:
pl document to go

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#7270) Steve1207 válasza sesshou (#7263) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem még egy régebbi boot.img-van felrakva a saját romomhoz és azzal megy alapból 691-en, de ez kb megegyezik a tomai féle LR 1.2-es LR Rommal, csak mindig pakolgattam bele frissítéseket és személyre szabtam, szelektáltam stb.

SetCPU progival megtudod nézni mennyin megy, de alapból nem engedi húzni. Cserélt boot.img-vel pedig alapból megy annyin. Láttam én is, hogy az újabbakkal van kavarás, nekem teljesen jó a régebbi is és vissza lehet állítani. Stabil, rommal együtt feltelepül és gyors.

96%-on van épp az akksi és 18 órája húztam le a töltőről :D Igaz semmit se csináltam vele ma, de ahhoz képest alig merült.

.

(#7271) gacsoi válasza Bogyi007 (#7268) üzenetére


gacsoi
senior tag

Én pont a navi miatt (motoron szeretném használni)
gondolkodom egy ilyenen.

http://www.pdatech.hu/wm/3900-166301wlegend.html?vmcchk=1

(#7272) Lasy válasza Steve1207 (#7270) üzenetére


Lasy
veterán

Amint a MALÁJ hack megvan csinálva csak 600MHZ-n fog ketyegni a gépecske, amíg nem csinálnak rá mást. :D

+36702778032

(#7273) Steve1207 válasza Lasy (#7272) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem az a régi van, tökéletesen jó úgy. Nem foglalkoztam ezzel régóta, várom az újabb verziókat, hogy normálisabban működjenek (froyo, adreno200 stb), utána egy stabil változat és kész, többet nem lehet kihozni a készülékből utána és bőven jó már így is :D
Most kijött egy Mr Edition, ami 633-on megy.

.

(#7274) peestee83


peestee83
aktív tag

Sziasztok!
Két kérdéssel fordulnék hozzátok.
Az egyik: A telefont nem tudom szinkronizálni a számítógéppel. A program feltelepül, de a keresésnél az USB-t nem ismeri fel. Valakinek van (volt) hasonló problémája? És mi a megoldás? Amúgy win7-et használok...
A másik kérdésem: IGO myway (ver:8.4.2.139242) gps-hez frissítéseket (és bármi mást) honnan tudok letölteni, és telepíteni?
A segítséget előre is köszönöm! :D

Cor ne edito

(#7275) Lasy válasza TokLac (#7232) üzenetére


Lasy
veterán

ha az eredetit raktad vissza akkor nem lett gyorsabb, maradt 528-on.

peestee83:
IGO warez, így linkelni sem szabad.
a szinkronizácó?
winamp-ot nem tetted fel?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#7276) Jarod1


Jarod1
addikt

Valami wifi windgetet tudtok ajánlani? pár napja láttam egyet ami kiírja a sebességet is meg ip címet csak uj rom lett rakva, és nem tudom mi az..

(#7277) Lasy


Lasy
veterán

(#7278) peestee83 válasza Lasy (#7275) üzenetére


peestee83
aktív tag

Sorry, nem tudtam....
Winamp fent van, de az Enable auto-mount és sz enable wireless sync ki van kapcsolva.
Valamiért nem látja a gép a telót (SD kártya problémám nincs)

Cor ne edito

(#7279) Lasy válasza peestee83 (#7278) üzenetére


Lasy
veterán

Melyik rom van fent?
megjelenik ez a menü neked?

Kiürített iso [link]
én eStrongs explorerrel csináltam, adtam neki root jogokat, szépen rámásoltam az sd kártyára ezt a fájt amit feltöltöttem, aztán estrongs file explorer, copy autorun.iso, aztán /data/cdrom/ belépsz. -> delete autorun.iso, aztán beilleszted a kiheréltet. (restart, biztos ami biztos) én win*os alatt, a device managerben letiltottam a cdromoknál, az 'Android adapter USB device'-t így még véletlenül sem nyitja meg, de ettől függetlenül, ha felcsatolod telóval az SD-t, az működik.

ez viszont le van írva a BLOG-omban is.

+36702778032

(#7280) peestee83 válasza Lasy (#7279) üzenetére


peestee83
aktív tag

Minden gyári a telón, nem buherált.
A menü megjelenik, az eszköz inicializálása nem sikerül, nem látja a gép, hogfy USB-re lenne kötve. Megtaláltam a blogodat, át is néztem. Köszi a segítséget!

Cor ne edito

(#7281) Kicsirics77 válasza peestee83 (#7280) üzenetére


Kicsirics77
veterán

próbáld másik usb porton

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#7282) peestee83 válasza Kicsirics77 (#7281) üzenetére


peestee83
aktív tag

Megvolt az is. Eddig semmi nem használt. Bár most úgy tűnik, hogy mióta megemlítettem nektek, azóta rendbe jött :DD

Cor ne edito

(#7283) Lasy válasza peestee83 (#7282) üzenetére


Lasy
veterán

ott más lehetett

+36702778032

(#7284) apuka73


apuka73
tag

ma csináltam egy akksi resetet,nagyon állat,jóval tovább bírja ugyan olyan használat mellett.
mármint akksi infó resetet.

[ Szerkesztve ]

(#7285) gacsoi válasza apuka73 (#7284) üzenetére


gacsoi
senior tag

teljes merülésnél csináltad???

(#7286) Gatko


Gatko
csendes tag

Nekem is bevált az aksi reset. Csutkára lemerítettem, már kapcsolt is ki magától és ekkor csináltam meg.

(#7287) apuka73 válasza gacsoi (#7285) üzenetére


apuka73
tag

nem,kb 50%-nál.no problem.

(#7288) Biga123


Biga123
addikt

Érdekes, én nem találtam Akksi resetet a gyári recovery ben.. csak olyan van hogy reset user.. :N
Bár nekem nincs akksi gondom eddig....

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#7289) Gatko


Gatko
csendes tag

Mivel ez a lehetőség ARMA Recovery -ben van.

(#7290) Biga123 válasza Gatko (#7289) üzenetére


Biga123
addikt

Aham akkor ha azt feltolom akkor lesz battery resetem.. :DDD

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#7291) Hunter2 válasza Lasy (#7269) üzenetére


Hunter2
addikt

1. A telefon specifikációi
2. milyen modolási lehetőségek vannak és miért jó nekünk ha modolunk?
3. miért jó nekünk ha routoljuk a telefont
4. mi az a superboot, JIT (egyéb fogalmak)
5. ajánlott programok
6. pár link a te más androidos oldalakra
7. meg még ami szerinted hasznos lehet egy abszolút kezdőnek és én kifelejtettem

(#7292) Z0C! válasza Hunter2 (#7291) üzenetére


Z0C!
őstag

1. biztos megtalálod.
2. mire gondolsz? betütipus, programok, kinézet, dock..stb. szabad kezed van.
3. "rendszergazda" leszel a telefonon.
4. ezeket az okosak mindjárt leírják :)
5. tőled függ. neked mi hasznos... Pl CallCost ami magyar fejlesztés sokaknak hasznos lehet.
6. Lasy aláírásában megtalálható, vagy még az XDA fórum is jól jöhet.
7. internet csomag a telefonra..legalább Hobbi...AppBrain

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#7293) Lasy válasza Z0C! (#7292) üzenetére


Lasy
veterán

Nem hiszem, hogy sokan szeretnek Angolozni, hogy xda oldalát olvassák, de amit linkeltem fórum (oldal), abban ezek mind megtalálhatóak.
illetve abba a fórumcsoportba szívesen beleteszem az első hozzászólásba ezeket is.

+36702778032

(#7294) Z0C! válasza Lasy (#7293) üzenetére


Z0C!
őstag

értem. :)

@ mi lenne ha minden nap 1-1 app-ot részletesen leírnánk, ami hasznos lehet.
Akár widget akár valami olyan ami megkönnyíti az életünket.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#7295) Lasy válasza Z0C! (#7294) üzenetére


Lasy
veterán

ezért van a virágbolt, hogy ott ezt meg lehessen tenni és szépen részletesen le is van írva.

+36702778032

(#7296) Hunter2 válasza Z0C! (#7292) üzenetére


Hunter2
addikt

Ugye tudod mire jó az 1-es hsz. ? :W
Egy helyen meg van benne a válasz minden általában gyakran feltett kérdésre.

[ Szerkesztve ]

(#7297) Lasy válasza Hunter2 (#7296) üzenetére


Lasy
veterán

(#7298) viskund


viskund
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni. jelenleg egy nokia 3120 classic telefont használok, új kiszemeltem egy vodafone 845 lett volna, de félő hogy már nem kapok. Nem lenne fontos az androidos op. és okosnak sem kell lennie, csak az hogy kitudjam használni az előfizetésemhez járó mobilinternetet, a jelenlegi nokiámmal ez nem mindíg sikerül, gyakran megszakad a kapcsolat, lassú az opera mini rajta és gyakran lefagy, vagy out of memory hibával kilép. Lelkesen olvastam kimerítő fórumtémátokat a vodafone brand készülékéről, nagyon megtetszett, de sajna azt mondják már nem biztos, hogy kapok. Tehát hasonló árfekvésben van más alternatíva számomra? Válaszotokat előre is köszönöm.
v.

aggregátor dunadzsem 2011 TARÉJA!!! - Duna Taréja 2012 - Tareeja 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2024

(#7299) hodostamas válasza viskund (#7298) üzenetére


hodostamas
addikt

Hogy érted hogy nem kapsz már?
Nem hiszem hogy már beszüntetnék az értékesítését, hiszen eléggé népszerű.
Ha más nem, interneten is megrendelheted, és ingyen házhoz hozzák Neked.

(#7300) viskund válasza hodostamas (#7299) üzenetére


viskund
csendes tag

Akkor megnyugodtam, bár a vodás hölgy azt mondta mostanában nem kaptak, és már nem is nagyon lesz. Nekem kétévente van lehetőségem telócserére ez most esedékes, szóval én előfizuba venném.

aggregátor dunadzsem 2011 TARÉJA!!! - Duna Taréja 2012 - Tareeja 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2024

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.