Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) Hunter2


Hunter2
addikt

hol lehet beállítani hogy csak a telefonra mentett címjegyzéket használja?

(#7202) TaylorPro válasza Hunter2 (#7201) üzenetére


TaylorPro
addikt

Névjegyek, menü gomb, megjelenítési beállítások.

Pixel 8 Hazel

(#7203) Steve1207


Steve1207
veterán

A superuser ikonom miért lett fehér #-jel enyhe kék burokkal? Kicsit bohóckodtam a romokkal és most vettem észre, hogy átalakult és máshogy is vannak a beállításai.

.

(#7204) Hunter2 válasza TaylorPro (#7202) üzenetére


Hunter2
addikt

kösz az infót. Lenne még pár kérdésem, szerintem alap dolgok csak eedig nem jöttem rá hogy kéne beállítani:

1. Mp3-at csengőhangnak, illetve egyáltalán azt hogy mi legyen a csengőhang.
2. böngészőben zoomolni.
3. azt beállítani hogy csak akkor használjon adat kapcsolatot ha van wi-fi

(#7205) TaylorPro válasza Hunter2 (#7204) üzenetére


TaylorPro
addikt

MP3. Elindítod a gyári zenelejátszót. Az aktuális számnál menü gomb, használat csengőhangként.

Pixel 8 Hazel

(#7206) Cxgrav


Cxgrav
senior tag

Srácok 2 napi szívás után rájöttem mi az a fontos momentum a rootolásnál ami kimaradt a cikkből:

Superboot telepítése után a Beállítások/Alkalmazások/Fejlesztés/USB hibakeresést be kell pipálni, különben az SU panelon marad a telefon egész életében, mint ahogy nekem is. Miután bepipáltam egyből működni kezdett az összes root igényes program!

Picture me Rollin' by 2pac

(#7207) zarew válasza Cxgrav (#7206) üzenetére


zarew
senior tag

köszi az infót én meg nem értettem miért pampogott egy pár program

(#7208) Zoly75


Zoly75
aktív tag

olyan amatőr hülyeségekbe szaladok bele. Tuti megint én vagyok a hülye, de nem sikerül hátteret beállítanom.
LR845 1.8.1 sythesis van fent
ADW-vel.
640*480-ban vannak fotók az sd kártyán.
azt csinálom, hogy:
menü -> Wallpaper -> Képek -> Astro majd kiválsztom a képet rábökök, és semmi

(#7209) WillChi válasza Bibby (#7189) üzenetére


WillChi
senior tag

Megvolt az éjszakai teszt.

Este 7:10-kor töltődött fel 100 százalékra, és repülőgépes módban letettem éjszakára. Hozzá sem nyúltam...

Reggel 7:20-kor az akku 34 százalékon állt. :(

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#7210) gacsoi válasza WillChi (#7209) üzenetére


gacsoi
senior tag

Tény, hogy nagyon nem jó!!!!!
Nem sokat bírnak ezek az akkuk, de azért ez már túlzás.
Próbálj egy akkucserét kierőszakolni....

(#7211) WillChi válasza gacsoi (#7210) üzenetére


WillChi
senior tag

3x volt a Voda szervizben.
1. alkalommal - akkucsere (legalábbis ezt mondták).
2. alkalommal - szoftverfrissítés.
3. alkalommal - szó szerint elhajtottak vele. :(

Most hová menjek? Fogyasztóvédelem?

Mod.: Arról nem is beszélve, hogy alig volt használva, miután megvettük, plüss tartóban volt hordozva. Az első szervizelés alatt összekaristolták a védőfóliát és a telefon tokját.

[ Szerkesztve ]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#7212) AMD Power válasza WillChi (#7209) üzenetére


AMD Power
titán

Ez mondjuk tényleg gázos. Én kb este 7 fele vettem le a töltőről. Megy rajta végül is minden a Wifi kivételével. 25 perc navigáció is volt még este és kb 2 db 1 perces hívás. Éjszaka persze be volt kapcsolva. 69% az akku most...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#7213) WillChi válasza AMD Power (#7212) üzenetére


WillChi
senior tag

Az igazi gond ezek után, hogy már nem is tudom, hogy mit csináljak! :F

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#7214) Istv@n válasza WillChi (#7213) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Gyári visszaállítás volt már gondolom a szervizes "szoftverfrissítésnél" ugye?

Nekem akkor csinált ilyet amikor valamilyen program nem tetszett neki... (kb hasonló tüneteket produkált)

Ki kellene próbálni teljesen alap beállításokon, reset után, hogy mit csinál.

(#7215) WillChi válasza Istv@n (#7214) üzenetére


WillChi
senior tag

Hogy le het ezt a vacakot resetelni?

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#7216) Lasy válasza WillChi (#7215) üzenetére


Lasy
veterán

gyík
v845.xtreemhost.com/index.php/iresok

gyári szoft.
http://v845.xtreemhost.com/index.php/iresok/52-gyari-szoft-visszarakasa

+36702778032

(#7217) WillChi válasza Lasy (#7216) üzenetére


WillChi
senior tag

Jótállásos, 2 hónapos készülékről van szó.
Ha nekiállok piszkálni, nem biztos, hogy nagyon örülnek neki...

Mod.: Hivatalosan már újrarakták a szervizben, a második bevitelnél...

[ Szerkesztve ]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#7218) oidka válasza WillChi (#7217) üzenetére


oidka
tag

beallitasok > telefon nevjegye > akkumulator hasznalat

hatha talasz valami erdekeset

(#7219) Lasy válasza WillChi (#7217) üzenetére


Lasy
veterán

ha ezt megcsinálod olyan lesz mintha a boltból hoztad volna ki. tehát tedd rá a főzött romot most. pl tomao valamelyik.

+36702778032

(#7220) Hunter2


Hunter2
addikt

annak az óra-időjárás widget-nek mi a neve amit a htc-ken használnak?

(#7221) AMD Power válasza Lasy (#7219) üzenetére


AMD Power
titán

Lasy mit is mondtál mi a neve annak a keylock prognak amit használsz?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#7222) Hunter2


Hunter2
addikt

menet közben megtaláltam a fancy widget nevű cuccot ami elvileg olyan mint a HTC-ken, telepítettem is. Két probléma van, nem tudom hogy kell kirakni nyitóképernyőre illetve a másik hogy az alap időjárás widget-et hogyan szedjem le onnan. :B

[ Szerkesztve ]

(#7223) qltsar válasza WillChi (#7217) üzenetére


qltsar
addikt

szerintem próbálj meg egy battery stat resetet. belépsz a recovery menübe (gyárinál is van ilyen lehetőség) hangerő fel + hívásfelvétel folyamatos nyomvatartása mellett kapcsold be a telefont. itt van lehetőséged frissíteni, resetelni, és a battery-t is resetelni. Egy srácnak már segített ez az opció, ugyanis lehet, hogy az akksi hibásan küldi az infokat a telefonnak, értem ezt úgy, lehet hogy amikor te 100%-osnak látod az akksit, akkor az valójában 40%-ra van töltve, persze a telefont is megtéveszti a hibásan küldött cellainfo. Lényeg a lényeg, ebben a menüben találsz egy battery reset opciót, fontos, hogy erre csak akkor nyomj rá, ha 0% körül van az akksi töltöttsége. Elméletben akárhány százalékon megcsinálhatnád, de inkább menjen biztosra az ember...
Ha ez sem jön be, fogyasztóvédelem, egyértelmű.

(#7224) Balázs1621 válasza Hunter2 (#7222) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Hosszan tartod rajta az ujjad, utána belehúzod a kosárba, utána a képernyőn tartod hosszan az ujjad --> widgetek ---> fancy widget.

[ Szerkesztve ]

(#7225) Lasy válasza AMD Power (#7221) üzenetére


Lasy
veterán

soha nem mondta a nevét. :D
http://db.tt/Jn5hjOG

+36702778032

(#7226) WillChi válasza qltsar (#7223) üzenetére


WillChi
senior tag

Köszönöm!
Megpróbálom, ha lemerült.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#7227) Hunter2 válasza Balázs1621 (#7224) üzenetére


Hunter2
addikt

kösz a segítséget, siker. Annyi gond azért van hogy ez nem olyan amilyet szeretnék és az időjárás része nem is megy, csak az óra látszik.

(#7228) Balázs1621 válasza Hunter2 (#7227) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Csatlakozz WIFI-re, majd nyomj az órára (mármint a Fancy Widgeten) és menj a "Weather settings"-be , itt vedd ki a pipát az "Use my location" mellől, majd menj a "Set location"-ra, itt add meg a városod, így már lesz időjárás is. :K

szerk.: esetleg még a "Refresh settings"-ben beállíthatod, hogy milyen gyakran frissítse.

[ Szerkesztve ]

(#7229) AMD Power válasza Lasy (#7225) üzenetére


AMD Power
titán

Ez jó?:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#7230) Hunter2 válasza Balázs1621 (#7228) üzenetére


Hunter2
addikt

teljes siker. :R

Proxy-t lehet beállítani az alap böngészőnek vagy az opera mininek?

[ Szerkesztve ]

(#7231) Balázs1621 válasza Hunter2 (#7230) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Az Opera Mininél azt hiszem a beállításokon belül a haladónál tudsz, de nem biztos.

(#7232) TokLac


TokLac
senior tag

Üdv!

Kis segítség nekem is kellene. Fel raktam Leito ezen romját: v1.4-es kiadás (633 mhz), de ez után vissza raktam a gyári Voda romot. Most akkor húzva maradt a proci vagy sem? Gyorsabbnak tűnik így a Voda rom, de lehet csak bebeszélem magamnak. Amúgy eladom a telót, nem az én világom.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#7233) Gatko


Gatko
csendes tag

Sziasztok. Valakinek van az eredeti voda rom -rol Nand backup -ja?

(#7234) hodostamas válasza WillChi (#7226) üzenetére


hodostamas
addikt

És ha ez megvan, akkor 2-3 ~teljes merülés, töltés után kell látnod majd javulást.
Nálam most a 4. töltésnél vagyok, és most kezd helyre rázódni a kijelzés.
Elsőre töltés után ne lepődj meg ha ugyan úgy akár percenként csökkennek a %-ok :)

(#7235) Z0C!


Z0C!
őstag

csá!

kicsit unatkoztam a hétvégén :)

baloldalt.
Winamp (átlátszó)

középen.
clocR, Weather Forecast.
a karika az a Android Launcher Dock.

jobboldalt.
arra a karikára (időjárástól balra) nyomtam rá és beállítottam az általam legtöbbet használt alkalmazást.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#7236) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Ilyen telót szándékozom venni a hónap 2.felében.

Lenne pár kérdésem:

- Tényleg csak külső progival lehet bezárni az alkalmazásokat?
- Mennyit bír egy feltöltéssel?
- Tényleg annyira szar a Vodafone ROM?
- Mennyire jól érzékeli a wifit?
- IGO-t lehet rajta futtatni, mert az egyetemi levlistán sokan írták, hogy ők nem tudták elindítani rajta!? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7237) apuka73 válasza cellpeti (#7236) üzenetére


apuka73
tag

-nem
-1-2nap
-nem annyira
-nagyon jól
-sima ügy

(#7238) Steve1207 válasza cellpeti (#7236) üzenetére


Steve1207
veterán

Én kezdő androidosként ajánlom, kipróbálni bőven elég ez a készülék. Valamint ha jól megy max a kijelzőméret fogja lassan vissza a többi készülékhez képest, mivel elég sok támogatást próbálnak a custom rom-okba integrálni, zsúfolni.

Kérdésekre részemről:
- TaskKiller alkalmazások jó ha vannak, de egyébként bizonyos idő elteltével bezáródnak automat. Van amikor enélkül szívja az akksit, de általában nem kellene neki. Symbian után nekem fura volt, de hozzászokható.
- Ha nem használom nálam 5 nap a rekord, de akkor kb időt néztem rajta, meg pár sms. Átlag használattal 2 napot, ha nagyon használod 1 napot bír. Ez általában jellemző a többi androidos készülékre is.
- Eléggé lassú a VodaRom és fele annyit nem nyújt mint a custom romok
- Én eddig mindig találtam jelet. Többen írták régebben, hogy ahol más telók érzékeltek kb 3 jelet, ez vett 8-at.
- Van rá special IGO, ami jól jelenik meg, egy-két elcsúszás van max megjelenésben. Sebességre én lassúnak ítélem, de teszi a dolgát. Remélhetőleg, ha működni fog az opengl támogatása a telónak (ha lehetséges, de elméletileg igen) akkor gondolom gyorsabb lesz a 3d épületeknél pl, mert számomra 2d-ben is lassúnak mondható procituninggal. Lehet csak nekem nagyok az elvárásaim :)

A kamerát megemlíteném, hogy ne várj tőle sokat. 6120c-m jobb képeket csinált ami 2mpxeles. Árban megéri, egyrészt tesztelni, ha nem jönne be az android és a touchscreen ne bukj rajta sokat. Esetleg alternatívának én LG GT540-et ajánlanék, vodánál 15e-el drágább. Nagyobb kijelző, jobb kamera, jobb akksi. Ennyivel tud többet, talán opengl ebbe már alapból van vagy csak modolt rommal ezt nem tudom. Most jön rá az android 2.1
Ennek ellenére nem bánom, hogy emellett döntöttem.

.

(#7239) oidka válasza Z0C! (#7235) üzenetére


oidka
tag

kellene nyitni egy topikot ahol mutogathatnank egymasnak az elrendezeseinket (kb ugy mint xda-n - app listaval meg kis leirassal)

(#7240) gacsoi válasza oidka (#7239) üzenetére


gacsoi
senior tag

Van már ilyen, igaz nem ezen az oldalon :))))
http://v845.xtreemhost.com/index.php/component/kunena/?func=view&catid=2&id=4

(#7241) oidka válasza gacsoi (#7240) üzenetére


oidka
tag

kar lebontani telefonokra :N
egy ossz androidos tema kene

(#7242) sesshou válasza Steve1207 (#7197) üzenetére


sesshou
senior tag

És ez az adreno200 sokat tud és ha ténylegesen sikerülne munkára fogni sokat dobna a telón? Hol tartanak az ezirányú fejlesztesék márha te tudsz erről valamit? :)

(#7243) Steve1207 válasza sesshou (#7242) üzenetére


Steve1207
veterán

OpenGL támogatás. Annyit tenne, hogy menne sok teljesítményigényes játék és program. Ahol eddig játékban csak színes négyzetek jelentek meg a grafikák helyén (nfs shift, hawx stb) ott normálisan renderelné és megjelenítené, "pörögne" az alkalmazás.
XDA developers fórumban van sok topic, én általában naponta megnézek 7-8-at, hogy történik-e valami változás.
T-mobile Pulse-ban aktiválták már MoDaCo féle rom-ban, mely teló elméletileg megegyezik ezzel hardver nagyrészt, csupán több ram, nagyobb akksi és nagyobb kijelző tartozik hozzá (ha jól emlékszem kapacitív)

.

(#7244) Jarod1


Jarod1
addikt

Ma azt vettem észre hogy amikor bekapcsolom az a kép fogad hogy a android bill nem válaszol, és nem is kéri a pin kódot... hogy lehet ezt kijavítani?( nem állítottam a pin kódot hogy ne kérje)

(#7245) AMD Power


AMD Power
titán

Ma lesz alkalmam letesztelni a telefon aksiját... BP - Sopron végig navigációval!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#7246) beers válasza AMD Power (#7245) üzenetére


beers
addikt

autós töltőt vigyél :)

M&N

(#7247) Hunter2


Hunter2
addikt

még mindig azt szeretném megtudni hogy hol lehet proxyt beállítani a telefonnak.
Állítólag 1.6-os verzió óta támogatja az android ezt a funkciót.
Találtam egy leírást ahol azt írják hogy a wlan beállítások speciális menü alatt kéne legyen proxy de nálam nincs meg ez a menüpont.
Valami ötlet?

(#7248) gunszt válasza Hunter2 (#7247) üzenetére


gunszt
tag

Én úgy tudom nem lehet, a google valamiért kihagyta ezt a funkciót az alap romokból, max akkor tudod ha a gyártó külön beletette, nekem pulseom volt, de 2.1ben nem volt, moddolt 2.2ben sem volt nem tudom szerintem mai napig nemlehet, van rá progi asszem transproxy, de nálam nem müködött, elég gáz hogy nemlehet ez volt az egyik ok amiért elpártoltam egy időre most az androidtól mert nekem ez létszükséglet lett volna és szerintem alap funkció!

(#7249) Lasy válasza gunszt (#7248) üzenetére


Lasy
veterán

Mire jó a proxy?

+36702778032

(#7250) Z0C!


Z0C!
őstag

7:10kor indulva 100%-os akksiról...
8:40ig zenéltem megállás nélkül... ekkor 75%-os az akksi..
azóta csa 10percet telefonáltam...és most 12:02kor az akksi állapota 67%.
ez egész jóhír.
ugyanis most otthon hagytam a kábelt, így nemtudom tölteni..6óráig csak kibírja...remélem. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.