Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) tomao válasza tomao (#7500) üzenetére


tomao
tag

ajánlom közben ezt a programot: [link]

új hívás meg kontakrt kezelő elég jó :))

(#7502) Steve1207 válasza qltsar (#7493) üzenetére


Steve1207
veterán

Tomao csinálta, az biztos hogy a notification bar fehér az alap mr romban. Az 1.4-es patchben volt a fehér akksi jelző, afölöttiben pedig a zöld.

.

(#7503) Z0C! válasza Lasy (#7499) üzenetére


Z0C!
őstag

zsír.

elkezdtem moddolni az APK-kat.
van az a sign progi, úgyhogy túrkálok dolgokban.
már elértem azt hogy van sima hőmérsékletkijelzőm :)

már csak a szint kellene változtatni :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#7504) qltsar válasza tomao (#7501) üzenetére


qltsar
addikt

de nincs rajta se kereszt, se csillag

(#7505) sesshou válasza Steve1207 (#7486) üzenetére


sesshou
senior tag

Nálam nem akar működni az elektromos vezérlés. Megjelenik pár vonal de hiába nyomkodom a réseket nem történik semmi

Közben mégis elkezdett működni.

[ Szerkesztve ]

(#7506) kmarkk22 válasza Steve1207 (#7486) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

nem csnálnál egy videót hogy mien gyors működés közben? nagyon kiváncsi vagyok :D nem kell autofókuszos hiper szuper HD kamerával elég egy másik telóval is , csak nagyon kiváncsi lennék h mit lehet kihozni a telóból. nekem is ilyen van és lehet hogy megpróbálnám ezt a romot ha nagyon jó :D

(#7507) Lasy


Lasy
veterán

nálam nem ment a 729 :(

+36702778032

(#7508) gacsoi válasza Lasy (#7507) üzenetére


gacsoi
senior tag

El sem indúlt????

Más!!!!!

Nincs véletlenűl valaki, aki hajlandó lenne vásárolni nekem marketről, természetesen úgy, hogy elöte átutalom a pénzt.
Nincs olyan kártyám, amivel vásárolni tudnék, és csak ezért nem szeretnék csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#7509) Hunter2 válasza Steve1207 (#7492) üzenetére


Hunter2
addikt

azt gondoltam , de marketről csak az újat lehet leszedni.

(#7510) Steve1207 válasza sesshou (#7505) üzenetére


Steve1207
veterán

Megy az, csak meg kell szokni, hogy átlátszó, amúgy ugyanúgy kellene érzékelnie, ha ráböksz.

Murkika: gyárihoz viszonyítva mindegyik rom jóval gyorsabb. Viszont ez vagy megy valakinél vagy nem, mivel eléggé a proci felső határán jár. Kezdésnek valami stabilabb verziót próbálj meg. Szerintem a LightningRed és Mr Custom romok ajánlottabbak, mivel gyorsak és stabilak is.

Lasy: én vagy 10 romot csináltam ezzel, míg működésre bírtam, hogy működjön. Ha már a framework mappában nem "illett" bele a framework már behalt egyből a bootanimációnál. Ugyanezt játszotta el JIT engedélyezésnél is, szóval érzékeny alapból a dolog.
Próbáld csak a legújabb Mr-be belerakni, hogy úgy elindul-e, legalább kiderül, hogy megy-e a telód ennyin.

.

(#7511) qltsar válasza Steve1207 (#7510) üzenetére


qltsar
addikt

ha másik frameworkot raksz bele, akkor az egész framework mappát át kell rakni...
egy példa, így érteni fogod: tomo frameworkot akarsz egy v8 romba. akkor ha csak a framework-res.apk-t másolod át akkor el sem fog indulni, velem is ez volt, aztán átmásoltam a services.jar-t az sem segített. már nem volt kedvem barkóbázni így fogtam az egész könyvtárat aztán kész. úgy simán beindul.
compcache-es kérdésemre valaki nem tudna válaszolni?

(#7512) Steve1207 válasza qltsar (#7511) üzenetére


Steve1207
veterán

Ah, ezt nem tudtam, akkor ez volt a problémám tuti, mivel alapból az LR1.4-es patch-ben lévőt akartam felrakni és abban csak a framework.apk volt. Akkor LR1.2-es fw mappa plusz 1.4-ben lévő apk :D Köszi!
Részemről a compcache kizárva, csak elolvastam, hogy mit tud, azon kívül bele se merültem.

.

(#7513) qltsar válasza Steve1207 (#7512) üzenetére


qltsar
addikt

Leito erősködött, hogy hűdejó, gondoltam adok neki egy esélyt. De nem találom a fájlt amit csinál, mivel ugye ez nem swapmeghajtó, hanem egy darab swapfile, mint windowsnál alapértelmezetten, de itt passzolok, hogy holvan. Amúgy nagyon nagy gyorsulást nme tapasztalok vele...placebo

Angry Birds függők: nálam lényegesen javít a játék teljesítményén, ha kikapcsolom a wifit, illetve mellette kikapcsolom a mobilnetet is, hangsúlyozom, kikapcsolom tehát nem widgettel átíratom a címet, hanem kikapcsolom teljesen, tehát a notibáron már sipol is hogy baja van. Próbáljátok ki, kíváncsi vagyok, hogy másnál is javít e!

(#7514) vASalo válasza qltsar (#7513) üzenetére


vASalo
tag

ha jól értem ezt a leírást, akkor a compcache swapja egy ramdriveon van.

van valaki, akinek megy az angry birds mr 1.9.5 rommal?

(#7515) sesshou válasza vASalo (#7514) üzenetére


sesshou
senior tag

Nekem V845 Simple Edition 1.0 rommal megy aminek az alapja a mr 1.9.5 viszont Újra indul tőle a telefon ami lehet akár a 729mhz-es cpu húzástól is.

(#7516) qltsar válasza sesshou (#7515) üzenetére


qltsar
addikt

úristen :DDD akár :D

[ Szerkesztve ]

(#7517) sesshou válasza Steve1207 (#7486) üzenetére


sesshou
senior tag

Próbáltad már terhelni hosszab ideig a romot mert nekem újra indul az angry birds de mindjárt kipróbálom mással is.

(#7518) sesshou válasza qltsar (#7516) üzenetére


sesshou
senior tag

Mire gondolsz?

(#7519) qltsar válasza sesshou (#7518) üzenetére


qltsar
addikt

hát nem kellene csodálkozni az újraindulásokon ekkora húzás mellett szvsz. nem tesz neki jót ekkora mértékű túlhúzás.
az 1.95-ös mr editionban lényegében a kernel más, másnak megy. de szerintem nem minden frekvencián stabil, értem ezt úgy, hogy lehet hogy 652-őn stabil, 633-mon meg nem...lehet kallt kaffe rosszul csomagolta vissza az egyik OC-patchet vagy akármi...nemrég olvastam xda-n, hogy más is panaszkodott erre.

(#7520) Steve1207 válasza sesshou (#7517) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem el se indul az Angry Birds. Lehet rossz verzió van belőle, de néztem Pandas vs Ninjas-t, Sheep Run-t, ezek olyanok elméletileg mint az Angry és egyikkel se volt gond. Mindez úgy, hogy wifi, gps és max fényerő rajta van. Most 15 perce megy mp3 háttérben és egy eddig eléggé szaggatós/leterhelős avi, valamint az asztali lámpa is plusz 5-6 fokot jelent mivel alátoltam csöppet, ha instabil lenne a proci akkor a hőtől úgyis kifeküdne és restartolna. Jelenleg elég langyos a teló és semmi probléma, minden megy ahogy kell, nem állt le.

.

(#7521) Lasy válasza Steve1207 (#7520) üzenetére


Lasy
veterán

Szerintem érdemes lenne lecserélni a 710Mhz-re, hogy a legtöbb embernél elinduljon a ROM.
Viszont még akkor is hiányos mert a dátum kiírás sajnos fekete maradt.
Illetve a MARKET letöltés megy, de telepítés után azt írja, hogy telepítés nem sikerült.
Igaz ehhez hozzátehetem, hogy nem csináltam WIPE-ot. csak a dalvik-ot.

+36702778032

(#7522) Z0C!


Z0C!
őstag

újra itt.
baloldalt Simply LockScreen van.
jobboldalt a ClockR és a Weather Widget az általam eltüntetett ikonok segítségével :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#7523) pantomimes


pantomimes
aktív tag

Végre sikerül videót lejátszani :) A Rock Player kicsit fura, a feliratot nekem csak akkor tölti be, ha ki-bekapcsolom a beállításoknál a feliratokat, a nagyobb baj az, hogy a füles ki-be dugdosással nem nagyon birkózik meg, elmegy a hang. Az mvideoplayer mintha nem akadna annyira, a feliratot rögtön betölti, majd hazafelé kiderül tud-e kezdeni valamit a fülessel.

(#7524) Biga123


Biga123
addikt

Nah tapasztalatok a Mr 1.9.5 -el... egy este alatt 1% -ot esett az aksi .. repülő mód nélkül.. :D szal készenlétben nagyon takarékos...
Viszont a gyári romot + a widgeteket nem találom az xda-oldalán ha valaki belinkelné... :R

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#7525) Lasy válasza Biga123 (#7524) üzenetére


Lasy
veterán

az Tomao oldaláról simán letölthető.
4shared.com-on is fent van.
[link]

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#7526) Biga123 válasza Lasy (#7525) üzenetére


Biga123
addikt

de ez csak a rom nem ? valaki mondta hogy az xdan fenn vannak a gyári widgetek is.....

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#7527) Lasy válasza Biga123 (#7526) üzenetére


Lasy
veterán

Nem ezek a gyári magyar alkalmazások.
Amint letöltötted volna vagy akár rákattintottál volna már meg is tudtad volna, hiszen a nevében is benne van.

+36702778032

(#7528) Biga123 válasza Lasy (#7527) üzenetére


Biga123
addikt

jogos.. THX.. :R

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#7529) VD válasza Z0C! (#7522) üzenetére


VD
őstag

Ez a szőrös izé a háttérképen haláli! :C
Honnan van?

(#7530) imis


imis
senior tag

hogyan lehet beállítani a handcent sms-nél, hogy CSAK a send gombra küldje el az sms-t? (nekem a backspace-re is elmegy)

(#7531) Z0C! válasza VD (#7529) üzenetére


Z0C!
őstag

deviantart.com

Fluffy.

csak kicsit módosítottam hogy jólegyen nekem :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#7532) oliblood88


oliblood88
csendes tag

Páromnak Voda845-ös telója van és ma reggel érdekes dolgot művelt. Egy widgetet szerettem volna kitenni. Nyomtam a szabad helyen hosszan, majd widget hozzáadása, de ekkor ForceClose következett. Próbáltam kikapcsolni-bekapcsolni, de ez után is ugyanezt csinálta. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Eredeti ROM van rajta, agyonhasználva sincsen, csak pár program van rajta az is a Marketből.

Más ötletem nincs, este egy factory reset, de ezt szeretném elkerülni.

(#7533) Lasy válasza oliblood88 (#7532) üzenetére


Lasy
veterán

Sajna az eredeti ROM csinál ilyeneket nagyon sokszor olvasom itt is.
Ilyenkor jut el mindenki a ROM cseréhez.

+36702778032

(#7534) VD válasza Z0C! (#7531) üzenetére


VD
őstag

Köszönöm! :R

(#7535) oidka válasza Lasy (#7533) üzenetére


oidka
tag

ez igy marhasag. nem csak az eredeti rom a hibas, hanem az egesz android rendszer.

---
tegnap olyan hibam volt, hogy kikapcsolt a kijelzo es semmilyen gombra sem kapcsolta vissza. nem fagyott le, mert a bejovo hivasnal meg rezgett. szetszed-akksi-ki-be megoldotta szerencsere.

(#7536) Lasy válasza oidka (#7535) üzenetére


Lasy
veterán

Ez hüleség, nem lehet hogy nem volt kikapcsolva a telefonod már két napja?
simán egy restart is elég. Ugyanis ez is egy számítógép. telepítesz törölsz, és csak akkor üríti a dolgokat és nem lesz ilyen gondod.

+36702778032

(#7537) Z0C! válasza oidka (#7535) üzenetére


Z0C!
őstag

nem az androiddal van baj hanem a telóval van..kb olyan feelingem volt az elején mintha a Driv3r-t akartam volna elindítani 64mb-os VGAval :)
megy megy csak lassan.. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#7538) oidka válasza Lasy (#7536) üzenetére


oidka
tag

valoban nem szoktam ujrainditgatni a telefonomat.
es igen, elvarom, hogy addig stabilan mukodjon amig esetleg le nem merul.

((te ujra szoktad inditgatni a szamitogeped? :Y en max kernel/driver frissiteskor ;) ))

--

(#7537) Z0C!: a sebessegevel nekem nincs semmi bajom, nem szoktam nidforszpidezni :U

[ Szerkesztve ]

(#7539) Z0C! válasza oidka (#7538) üzenetére


Z0C!
őstag

csak 1 hasonlat volt.

Angry Birds-zök rajta csak.
ez az 1 játék ami rajta van, a többi program :)
van Bürométerem. méri mennyire vagyok lefoglalva a telefonálással. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#7540) Lasy válasza oidka (#7538) üzenetére


Lasy
veterán

én napi szinten indítom újra a gépemet. :D
És havi szinten töredezettség mentesítést csinálok.

+36702778032

(#7541) lbence válasza oliblood88 (#7532) üzenetére


lbence
aktív tag

Szia!

Nekem is ugyanez a probléma és nem találtam megoldást én sem. Letöröltem azokat a programokat amiket az elmúlt pár napban tettem fel, de sajna az sem segített. Majd írj légyszi, hogy a factory reset segített-e.

Köszi

(#7542) Lasy válasza lbence (#7541) üzenetére


Lasy
veterán

csinálhattok egy nand backup-ot, de sajna ezt újra kell tenni. :(

http://v845.forum.try.hu/
folyamatos feltöltés alatt....

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#7543) vASalo


vASalo
tag

Sikerült valakinek adatszolgáltatás beállítása nélkül MMS-t fogadni?

Vitamax kártyásként nem használok most semmilyen adatszolgáltatást. Csak az MMS APN volt beállítva és nem sikerült fogadnom az MMS-t, csak egy értesítést kaptam.

Miután beállítottam a WAP fiókot megérkezett az MMS. Persze le is vonták a WAP adatforgalom árát. Az már az én figyelmetlenségem, hogy a WAP a lehető legdrágább megoldás. :(

A kérdés az lenne, hogy lehet adatszolgáltatás nélkül MMS-t fogadni? a többi telefonomon eddig ment.

üdv, vASalo

[ Szerkesztve ]

(#7544) Lasy válasza vASalo (#7543) üzenetére


Lasy
veterán

Androidon nincsen erre ilyen lehetőség. :(

+36702778032

(#7545) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Tudása alapján tetszik a telefon, de az érdekelne, mennyire ajánljátok új vásárlónak - azaz nekem? Milyen gubancok lehetnek a gyári állapottal, miket kell feltétlenül javítani rajta vásárlás után stb.?

https://www.coreinfinity.tech

(#7546) Biga123 válasza Lasy (#7544) üzenetére


Biga123
addikt

Akkor ha mmst akarok küldeni vagy fogadni mindenképpen netezni fog a teló?

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#7547) Lasy válasza Biga123 (#7546) üzenetére


Lasy
veterán

Persze természetesen, mert nem tud máshogyan csatlakozni mint a sima telefon.

sh4d0w:
Én tuti lecserélném a ROM-ot egy másikra, nem egy élvezet a gyári, és lassú is.
Sok lehetőség van erre, legalább 6-ot tudok, de csinálhatsz magadnak is.
Csak tudni kell mire is szeretnéd használni...

+36702778032

(#7548) sh4d0w válasza Lasy (#7547) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Telefon, sms, fotó, rádió- és mp3-hallgatás, és ha megy internet nélkül az a-gps, akkor az. Nem baj, ha megmarad a garancia.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#7549) vASalo válasza Lasy (#7547) üzenetére


vASalo
tag

Most jut eszembe, hogy az MR 1.3.2 rommal küldtem MMS-t. megnézem majd a mentésem, hogy abba mi volt beállítva.

(#7550) Lasy válasza sh4d0w (#7548) üzenetére


Lasy
veterán

igen megy minden gond és internet nélkül a GPS, csak alkalmazás kérdése az egész de sajna itt a fórumon az wareznek számít így nem linkelhetem...

Tomao LR845 romja, vagy Leito 1.4 romja szerintem tökéletes neked, már csak el kell döntened, milyen zenelejátszót szeretnél használni.
EQ kell e bele, vagy sem egyszerű legyen a widgetje, vagy kicsi legyen a widget...
Mindenféleképpen a zenét elindítod akkor egy doboz hangod lesz ekkor csak húzd kia a füles és dugd vissza máris sokkal jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.