Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15118) Jacak válasza ducsidu (#15115) üzenetére


Jacak
senior tag

Kösz a választ,az az igazság,h. már kissé idegesít az 5.2-es Cedric,ami most van fent,mert már többször csinált szimpla futás során random reboot-okat,újra-újraindulgat a launcher (Zeam 2.8.8),meg az se nagyon kóser,mikor dobálja az 'xy folyamat az xy alkalmazásban nem válaszol'-okat,s egymás hegyén-hátán jelennek meg az ilyen ablakok,de nem bírok rájönni az okokra se,mert már leszedtem a widgetek majd' mindegyikét a screen-ekről,mindazonáltal a leírt jelenségek időnként elő-előjövögetnek,de nem vágom,h. mi miatt,mert nincs semmi követhető rendszer bennük...
Az 5.1-est is ilyen dolgok miatt cseréltem le az 5.2-esre,de úgy tűnik,ez utóbbi sem mentes ezektől.
Már vmi olyan custom ROM kéne,ami tényleg stabil,s nem csak egy darabig,felrakás után,hanem meg is marad stabilnak később is.
No persze,olyan,ami OC kerneles,megy a swap,meg v. direkte az SD-re tehetőek az appok,v. kezeli az ext2-partíciót Link2SD-vel,s nincs telerámolva a rendszerpartíció sem.Nekem most kb. 123 MB szabad az userappok számára(gyakorlatilag minden az ext2-n van,még a gyári rendszerappok egy része is),úgy,h. az ext2-n kb 100(v. 120?) app van,s az 512 MB ottani férőhely fele üres mégv így is.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.