Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15451) ducsidu válasza attilav2 (#15449) üzenetére


ducsidu
senior tag

A Wi-fit kb 10-szer ki-be kapcsoltam és mindig talált jelet :D eddig nekem nagyon tetszik
A hotspot funkciót nem tudom kipróbálni

(#15452) ducsidu


ducsidu
senior tag

Ezt próbálta valaki?
androidarena.hu/2011/03/pulse-mini-froyo-rom/
Nem tűnik rossznak

(#15453) qltsar válasza ducsidu (#15452) üzenetére


qltsar
addikt

ezt nem szertném publikusan szavakkal jellemezni, mert a végén még kitiltanak a fórumról :)
remélem érted, hogy mi akar lenni a véleményem a "ROM"-ról és a (OFF)"_fejlesztőről_"(/OFF)undorító...

de csak olvasd el a commenteket, nemtudom, hogy hol láttad, hogy jónak tűnik? :) a fele hozzászólónál bootolop van :)

(#15454) ducsidu válasza qltsar (#15453) üzenetére


ducsidu
senior tag

Láttam a hozzászólásokat.Azért gobdoltam,hogy jó,mert Froyo és van oc (az XDA-s Froyo-k max 528 Mhz-en mennek)
Viszont ha ennyire rossz akkor inkább hagyom :)

[ Szerkesztve ]

(#15455) Mano_01 válasza ducsidu (#15454) üzenetére


Mano_01
tag

A tegnapi update 12rõl vèlemèny?

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#15456) ducsidu válasza Mano_01 (#15455) üzenetére


ducsidu
senior tag

Gyorsabb,mint Cobaltum romja. Eddig nem találtam bugot,de még próbálgatom :) Szóval ajánlom mindenkinek! :D

Találtan egy magyar fejlesztőt Facebookon. Eddig 2 ROMot készített
www.mediafire.com/?but8jchlv3y1jou
www.mediafire.com/?ovzgjjw6z3zb19h
Majd tesztelem őket

Meg XDA-n is felbukkant egy MYLudas nevű fejlesztő
www.mediafire.com/?4bqax2z08c9j5fb

(#15457) alexander51 válasza helixP (#15438) üzenetére


alexander51
csendes tag

Elnézést,de hirtelen pipa lettem!!!

(#15458) attilav2 válasza ducsidu (#15456) üzenetére


attilav2
őstag

MYLudas csak keverte pixelwise romját slykingéval, slyking romjából átpakolt bizonyos dolgokat pixelwise-ébe, ha ezzel megoldotta a google szinkronizációt ami a pixelwise on nem müxik, akkor akár jó is lehet.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#15459) ducsidu válasza ducsidu (#15456) üzenetére


ducsidu
senior tag

Visszavonm Eddig egy instabil sz*rnak tûnik. Már az elsõ PC-re csatolás után kifagyott (többszcör nem). Most meg kikapcsoltam és nem akar bekapcsolni. Eljut a bootanimációig,a gombok is világítanak,de nen kapcsol be. Full wipe és restore után ugyan ez... Ha még egyszer lefagy akkor megy vissza Cobaltum romja. (Most újraraktam és eddig megy)

Attilav2: akkor kihagyom...

[ Szerkesztve ]

(#15460) qltsar válasza ducsidu (#15459) üzenetére


qltsar
addikt

ez akkor van, ha a launcher nem tud valamilyen okból elindulni.

(áthelyezted a memkártyára, ext particióra, vagy szimplán letörölted az egyetlen launchert)

(#15461) ducsidu válasza qltsar (#15460) üzenetére


ducsidu
senior tag

Hozzá sem nyúltam a launcherhez,de remélem,hogy az én hibám volt,mert akkor itt van a (számomra) tökéletes ROM

[ Szerkesztve ]

(#15462) fisch válasza istvan47 (#15418) üzenetére


fisch
csendes tag

Eddig nincs vele semmi bajom. Teljes mértékben használható vele a készülék. Az igényeimet tökéletesen kielégíti. Nincsenek belassulások, úgyhogy mostanában nem tervezem a cseréjét...

(#15463) Mano_01 válasza ducsidu (#15461) üzenetére


Mano_01
tag

Nekem a tökéletes a MIUI lesz majd :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#15464) istvan47 válasza fisch (#15462) üzenetére


istvan47
senior tag

Köszönöm az észrevételedet most már én is felraktam és tapasztalom ezeket!
Éjjel még én is feltettem :U
szerintem is az egyik legjobb amit idáig használtam! :K

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#15465) ducsidu válasza Mano_01 (#15463) üzenetére


ducsidu
senior tag

Azzal csak az a bajom,hogy a témákat portolni kell QVGA-ra. Amúgy én is nagyon várom :)

(#15466) Z0C! válasza ducsidu (#15465) üzenetére


Z0C!
őstag

XDA-n már már csinálják :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#15467) ducsidu válasza Z0C! (#15466) üzenetére


ducsidu
senior tag

Jó tudni :D

Amúgy megint kifagyott és utána nem akart bebootolni... Feltettem MYLudas romját és szörnyen lassú...

(#15468) chris94


chris94
tag

egy kis segítséget szeretnék kérni :)

FZF 5.1-es ROM van fennt, de mivel vannak vele kisebb problémák,hiányosságok, gondoltam leszedem az original ROM-ot.

végülis Lasy gyári app csomagját találtam meg.

elsőként a NotePad-et akartam telepíteni, de nem tudja.
Ugyanez amikor a LiveWallpaperPicker-t vagy a Youtube app-ot próbáltam.

Elkezd futni, de a végén telepítés nem sikerült a hibaüzi :(

Lehet azért mert az 5.1-es FZF szerint U8100 a teló és az apk máshogy van írva?
Ha igen gondolom lehet rajta változtatni...
Ha igen,hogy? :)

köszi előre is ;)

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#15469) bohoc71 válasza chris94 (#15468) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Hali!
Esetleg nem 2.3-as rendszer kell ezeknek az app-oknak?

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#15470) chris94 válasza bohoc71 (#15469) üzenetére


chris94
tag

nem tudom, sztem nem. :DD

én így találtam rá 4shared-en:
"eredeti vodafone 845 apk"

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#15471) bohoc71 válasza chris94 (#15470) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Az eredeti vodás apk-k nekem sem mennek fel a custom romokra.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#15472) chris94 válasza bohoc71 (#15471) üzenetére


chris94
tag

és meg lehet valahogy oldani?
bárhogy... :DDD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#15473) Jarod1


Jarod1
addikt

Eladó sorba került a Voda 845öském akit érdekel dobjon privit.

(#15474) ducsidu


ducsidu
senior tag

Lolololololololol:
I will buy a tablet or a new mobile in 2 weeks,but I think more a Tablet,phone is coming from China but it's cool (Xiaomi M1),the Tab is from France^^.
But I have only money for one (300€),it's not really much.
That will be my second Android Device.
A new phone would be cool too !
But first I have to finish developing for this Device

Ez elég érdekes

[ Szerkesztve ]

(#15475) qltsar válasza ducsidu (#15474) üzenetére


qltsar
addikt

ext4 partició sem kell hozzá, az oldalunkon is van cikk arról, hogy hogy lehet legfeljebb 5 különböző ROM-ot futtatni az sdkártyáról :) ez nem újdonság :)

(#15476) ducsidu válasza qltsar (#15475) üzenetére


ducsidu
senior tag

Link? :D

(#15477) qltsar válasza ducsidu (#15476) üzenetére


qltsar
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#15478) attilav2


attilav2
őstag

Mikor szól már a rádió 2.3 alatt? :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#15479) ducsidu válasza qltsar (#15477) üzenetére


ducsidu
senior tag

Kösz!
bár nem hiszem,hogy ezt bírná a telefon :DDD

(#15480) istvan47


istvan47
senior tag

pár kép :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#15481) ducsidu válasza istvan47 (#15480) üzenetére


ducsidu
senior tag

UOT Kitchen? Én is szoktam témákat csinálni,de eddig egyik sem sikerült úgy,ahogy akartam...

(#15482) istvan47 válasza ducsidu (#15481) üzenetére


istvan47
senior tag

Igen az nekem még mindig sikerült :U :K

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#15483) attilav2


attilav2
őstag

Ez fogadott az XDA-n, fasza :(
Along with Reddit and many other sites, we have decided to go dark (beginning at 8AM ET) for a period of time today in protest of pending Internet-related legislation in the US. Our goal is not to raise awareness of this legislation. We assume most of you know all about it. Our goal is encourage users like you to get involved.

Once 50,000 US visitors have signed our pledge below, XDA will return. The current pledge count is: 20305

This pledge is only for US visitors of the site, though you can help the cause by getting your family or friends in the US to contact their local Senator or Representative. We are tremendously sorry for the inconvenience and hope to return online soon.

To find the contact info for your local member of Congress, visit the Electronic Frontier Foundation and enter your zip code.

Today is a monumental day in the short history of the Web. Wikipedia and many others have joined the protest. We hope you will do you part to maintain the free Internet (and bring XDA back online)!

Note: If you see the pledge count decline, it is because we are actively removing duplicate IP addresses from the pledge list. This is the best way to get a real pledge count and ensure no abuse.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#15484) ducsidu válasza attilav2 (#15483) üzenetére


ducsidu
senior tag

Én is nemrég néztem volna az XDA-t :W Miért csak az amcsi látogatók számítanak a számlálóba? Ha minden látogató számítana,már lehetne használni...

Az angol Wikipedian is ugyan ez fogadott :(((

(#15485) attilav2


attilav2
őstag

Lehet hogy egy új fejlesztői oldalt kell gründolni ???
De az nem megy olyan egyszerűen újra összekalapálni a fejlesztőket egy oldalra.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#15486) ducsidu válasza attilav2 (#15485) üzenetére


ducsidu
senior tag

Nincs semmi az XDA-val,csak csatlakoztak néhány másik oldalhoz (Wikipedia,Reddit). Hogy mi a céluk azt nem tudom,de néhány órára nem lehet elérni ezeket az oldalakat

(#15487) MM2


MM2
tag

Tudjátok azért nem érhető el, mert egy amerikai cenzúra törvény ellen tüntetnek. Így tüntet az amerikai wikipédia is stb. Itt például ezt tárgyalják.

(#15488) tsabeekaa


tsabeekaa
aktív tag

Sziasztok!

Ha tudnátok segíteni, megköszönném. A fiamnak van egy ilyen telefonja, kikapcsolta délután, és azóta nem lehet bekapcsolni. Aksi ki-be, arra sem reagál. Töltőre, vagy adatkábelre dugva, csak villog az alsó négy gomb, és ekkor sem reagál semmire. Mi lehet a gond?
FZF 5.2 van rajta.

(#15489) ducsidu válasza tsabeekaa (#15488) üzenetére


ducsidu
senior tag

Velem pont ez történt néhány napja. Nekem úgy kapcsolt be,hogy akksi nélkül PC-re dugtam,bekapcsoltam, beraktam az akksit és kb 2 órán át töltöttem.

(#15490) tsabeekaa válasza ducsidu (#15489) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

sajnos, akkor is csak villog :F

(#15491) ducsidu válasza tsabeekaa (#15490) üzenetére


ducsidu
senior tag

Akkor egy ideig (30-60 perc) tartsad töltőn és hagyjad. Ha ezek után sem megy akkor szerintem tartsátok töltőn egész este.

(#15492) tsabeekaa válasza ducsidu (#15491) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Köszi a tanácsot, megpróbálom!

(#15493) attilav2 válasza tsabeekaa (#15488) üzenetére


attilav2
őstag

Valamelyik másik fórumon olvastam hogy az X3-nál -az is huawei- ha clockwork recovery van rátéve akkor kikpacsolt állapotba nem tölt hanem bejön a recovery. Lehet hogy ez a telo custom recoveryvel hasonlóan reagálja le a dolgot csak itt még a recovery sem jön be ? Mióta custom romot használok még nem töltöttem kikapcsolva. Lehet érne meglepetés.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#15494) tsabeekaa válasza attilav2 (#15493) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Sajna ez nagy meglepi :(

(#15495) Netius


Netius
csendes tag

Sziasztok,

Egy ilyen remek kis készülék tulajdonosa vagyok, de kicsit több mint egy év után rászántam magam a frissítésre.

Ehhez szeretnék tanácsokat kérni, lévén "szűz" vagyok ezen a területen. Először is ajánljatok nekem egy ROMot, ami letisztult, egyszerű, betonstabil, és villámgyors (az eredeti rendszerhez képest legalábbis).
És ezek után (akár privátban) egy részletes leírást, mit hogyan csináljak, mit hova másoljak, mire figyeljek, minek kell történnie, szóval egy ilyen jó kis szájbarágós útmutatót (tudom, a fórum kezdetén van ilyen, de attól bolondbiztosabb kellene). Nem vagyok egy műszaki analfabéta, de azért fő a biztonság :)

Előre is köszi.

N.

Asus G713QM

(#15496) ducsidu válasza tsabeekaa (#15494) üzenetére


ducsidu
senior tag

Szerintem töltődik. Próbáld meg amit írtam: töltsd egész este a telefont,ha nem megy akkor nincs tippem... Talán ha sokáig tartod a töltőn akksi nélkül akkor bekapcsol...

Amúgy az a furcsa,hogy a másik telefonommal is (Szigetphone) ugyan ez történt,meg a fórumon olvastam,hogy egy Moto Razr tulaj is hasonló élményben részesült

Netius: itt egy videó a rootról és a rom telepítésről:
www.youtube.com/watch?gl=US&hl=hu&client=mv-google&v=XFFt0KB2ghA&nomobile=1

És az ott szereplő ROM helyett ezt ajánlom:
www.mediafire.com/?8ucf9pdjgd5bxjs

[ Szerkesztve ]

(#15497) attilav2 válasza tsabeekaa (#15494) üzenetére


attilav2
őstag

Fastboot módba kell bekapcsolni a telót talán úgy még bekapcsol (ilyenkor a homokóra a képernyőn marad) csatlakoztatni a géphez majd ráflashelni a gyári recovery-t, így kikpacsolva is biztosan tölt, ha ezután se indul akkor szintén fastboot módban a gyári romot. Qltsar többet tud ebbe segíteni.
Itt van qltsar cikke a témában [link]
Itt két visszállítási módszert is leír, de egy nem 100-as akkuval könnyen téglázható a teló, szóval várd meg qltsar mit mond, melyik módszer az üdvözítő.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#15498) ducsidu válasza attilav2 (#15497) üzenetére


ducsidu
senior tag

Csak ezért kipróbáltam és negy a töltés CWM Recoveryben és emlékszem,hogy AmonRA-ban is ment

(#15499) istvan47 válasza ducsidu (#15496) üzenetére


istvan47
senior tag

Hát én nem ajánlom neki ezt amit itt be linkeltél''''''www.mediafire.com/?8ucf9pdjgd5bxjs''''
mert elég hiányos a ROM!!!!!

Én amit használok inkább jónak tartok bár még a rádió nincs megoldva de hamarosan az is jó lesz! [link] :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#15500) ducsidu válasza istvan47 (#15499) üzenetére


ducsidu
senior tag

Miért hiányos? Ha nem muszáj a 2.3 akkor szerintem ez a legjobb. Nagyon gyors és stabil. Amúgy nekem nincs jó tapasztalatom ay Update12-vel,szóval azt kihagyom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.