Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nagyon jó stílusú írás! Gratulálok :R

(#2) Bluegene


Bluegene
addikt

jó az írás, majdnem olyan jó mint az enyém ;]

milyen típusú a hűtőradiátor? az mennyi?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3) Joe fiú


Joe fiú
senior tag

Gratulálok az írásodhoz!Nagyon jól sikerült :) a Balzsam az kifejezetten tetszett :D

(#4) PeppErKorN


PeppErKorN
tag

Ez így estére nagyon jól esett. Bátraké a szerencse! :C

--K--N--R--

(#5) Chosen


Chosen
addikt

Jó kis írás , csak 1 pici hiba:
Pedig direkt a Rev. B-t vettem, amin Zalman hűtő van, a régebbiekről azt hallottam mindenitől, hogy milyen halk, és hűs.

de tényleg jó , csak húzós egy ilyen rendszer. :R

[ Szerkesztve ]

(#6) sto1911 válasza Bluegene (#2) üzenetére


sto1911
veterán

Koszonom mindenkinek! :R

A radinak ugymond nincs tipusa, valami autobol vagy klimabol lett kiszerelve. Viszont oriasi :) Pont ugyanilyen radit arulnak az egyik aproban, arat nem irt mondjuk hozza, de a hasonlo meretu gyarik nagyon dragak. :S

@ TheChos3nOne: koszi, javitva! Pedig atneztem vagy 10-szer :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Bluegene válasza sto1911 (#6) üzenetére


Bluegene
addikt

tudom ha én is fogok vízhűtést csinálni kukázok valami hűtőt a szeméttelepen, hülyeség erre kiadni 10-20K-t(ennyi a profi számítógépes vízhűtéses radiátor)

az autóhűtő talán túl nagy legjobb a motorkerékpár hűtő talán

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8) gYaLo


gYaLo
őstag

Nagyon jó írás :DD :)) :R

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#9) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Grat. hozzá, szép! :R
Viszont én a video karin, a memóriákra raknák sünit... :P

Oda mentem, ahol vagyok!

(#10) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Nagyon frankó írás, tetszik a stílusa!
Hát ez meg:
"Gép bekapcsol, pittyegés, vinyó felpörög.
Öcsém: Mi ez a hang?
Én: A vinyó.
Öcsém: Mi baja?
Én: Semmi. Működik."

Hatalmas :DDD :DDD :DD

(#11) _Orbi_ válasza Bluegene (#7) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

Ajánlom inkább az autó fűtőradiátort, olcsó nagyon.
Irdatlan mennyiségű víz tud átmenni rajta (csak rövid a víz utja) és nagyon nagy a hőleadása. (így van megtervezve ugyebár)
Ha meg megtudod hozzá szerezni a gyári 140 Wattos mókuskerekes ventit, akkor az már szuperistenkirályság. (1-esen halk, de a levegőt tolja mint atom)
nekem anno ez volt, vert mindent. ;) :R

szerk.: bocsi a duplázásért...

[ Szerkesztve ]

(#12) sto1911 válasza Tomaaasz (#9) üzenetére


sto1911
veterán

Koszonom!

A vramon gyarilag sem volt hutes, de kesobb teszek rajuk sunit, bar most kis Quake utan 36 fokosak.

(#13) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Nagyon jó írás grat. :C . A stílusa nagyon pöpec :D :C .

Ha szabad tudni kb. mennyibe jött végül ez az egész vízhűtés? :U

https://ingatlan.com/33821564

(#14) sto1911 válasza Dani_kp (#13) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi! :DD

A mai vizhutes arakhoz kepest vegulis olcso volt, a 3 blokkot, radit es a pumpat huszonparezerert vettem, plusz az aprosagok, mint csovek, ioncserelt viz, polirozasert Marlboro :) Szoval olyan 25-bol kijott. Amikor megvettem, rengetegnek tunt, de ha vegulis jobban megnezzuk, egy normalis cpu huto saccra 10k, a vga-ra mondjuk 5-6k, es mar majdnem ott is vagyunk.

Es ami a legfontosabb, amit valojaban magamnak bizonyitottam be, hogy ez a kis vga blokk is kepes elvinni egy ekkora gput, nem feltetlenul fontos a 'markas' draga blokkokat venni. (persze termeszetesen azok jobbak, de nem annyival)

[ Szerkesztve ]

(#15) 990


990
tag

Nagyon jó stílusban adtad elő a dolgokat, grat! :D Nincs is annál jobb érzés, ha házi gányolás és sok-sok hiba után összejönnek a dolgok, nemde? ;)

(#16) sto1911 válasza 990 (#15) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi, es koszonom a kiemelest is!

Az a legjobb az egeszben, hogy kuszkodtem vele, es vegulis hozza kellett adni valamit, nem egy keszre szerelt rendszert raktam be a hazba. Es igy sokkal nagyobb orommel tolt el.

(#17) iday


iday
aktív tag

Nem rossz de azért a vga ramokra raknák ramsüniket. :))

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#18) sto1911 válasza iday (#17) üzenetére


sto1911
veterán

Folyamatban!

(#19) KrAt


KrAt
veterán

Frankóság, grat :) Én is ilyen CPU blokkal kezdtem :)

(#20) Tal2 válasza sto1911 (#6) üzenetére


Tal2
tag

Hello Sto1911!

Gratula a cikkhez és a bátorsághoz, sokszor dejavu érzésem volt a szerelés nehézségei között. :-)

De 2 dolgot hadd jegyezzek meg:
1. A proci hűtésnél fellépő gyöngyözés és ennek a sziloplasztos megoldása nem megnyugtató. Tapasztalatból mondom. Ha nem akarod, hogy leégjen a videokarid a rácsöppenő víztől, sűrgősen járj utána és megbízhatóan orvosold a lukat.

2. A VGA memóriára kellene legalább kis passzív bordák, plussz egy visszavett 80-as venti, ami egy kis szellőzést biztosít a házban. Kell a passzív elemek hűtéséhez. Ha nincs venti a procin és a VGA-n, akkor nincs semmilyen huzat a házban (a táp elenyésző huzatot csinál).

Ha érdekel, itt [link] láthatod a régi gépem vízhűtését és annak születését. De ott még nem kellett VGA ram hűtés.

Üdv:

Tal2

(#21) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nagyon tetszett, az összeállítás is jó meg a stílusod is :)

Én is régőta akarok vizet fabrikálni, de valahogy sosem volt rá pénzmag.
Kisebb radiátor nem lenne neki elég? Vagy nem akarsz rá ventit tenni? :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#22) Bluegene válasza _Orbi_ (#11) üzenetére


Bluegene
addikt

igen csak az autó hűtő talán túl nagy nem?

és passzívba nem vitte el az autóhűtő? csak nem tud egy proci annyi hőt termelni hogy az irdatlan autóhűtőt fölforrósítsa, szal sztem autóhűtő passzívan

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#23) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[KÉP]

Remélem jól látszanak a méretek, a falhoz döntve a ház oldala

Első ránézésre azt hittem hogy az egy noti valami írtó koszos billentyűzettel, kikapcsolt monitorral.
Aztán a kép alatt levő szöveg helyretett.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24) Bluegene válasza Winner_hun (#23) üzenetére


Bluegene
addikt

aha és azért van nejlonban hogy ne csöpögön? ez nem jó

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#25) Winner_hun válasza Bluegene (#24) üzenetére


Winner_hun
félisten

hmm?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26) MC Pite


MC Pite
veterán

Sziló marja a gumit, vigyázz!

Rendszerbe mit töltöttél?
Tágulóban mennyi vizet hagytál?

FETeket nézd egyszer meg; házventik nélkül legalább 150fokos lesz 2magos procival; ez tuti... (igen,ramok és fetek miatt kell házhűtés víznél is!) Igen 2 halk házventi kell, egyik vinyó/vga fet/ramoknak is tol egy kis légmozgást, másik főleg lapnak/ramoknak segít. Ha nincs jól perforálva aház vágd ki a fenébe és vegyél rá 8cmes ventirácsot, így 8cmes ventinek elég 1000es körüli fordulatszám, ahol aztán tuti nem hangos...

A szerszámok (hiánya...) .. ecsém... :)

Hja, enyémnél 2 izgalmasabb írás az biztos :D

Ja, mikor fejed be a rendszert? Az iylen sűrű radi hosszútávon passzív üzemre nem a legjobb, ajánlott 2 5Vosyítható 12centis beszerzése... Blokkal megnyugtatlak, csak idő kérdése hogy mikor fog csöpögni, vagy új csonk vagy új blokk!

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#27) MC Pite válasza Bluegene (#7) üzenetére


MC Pite
veterán

Nem hülyeség.
Nekem 4 év alatt sem tisztult ki rendesen az autó hűtő (kamaz fűtőtest).
Plusz réz csövezés kell - autóknál ált alu. Autóké sűrű, venti szélzajjal fogja áthúzni a levegőt. lefested, tartófület csinál(tat)sz rá, legalább 5K ha ingyen van a radi. Ezzel szemben 7-11ért veszel jó minőségű rendes duálradit! Ja igen, tartónál is sokkal ***abb normális csontot normálisan rárakni az autóhűtőre!

(Mikor én a vadásztam akor még sokkal drágábbak vvoltaka radik, monster hűtést akartam összekarni a tuningrekordok döntögetéséhez; ehhez kellett a quad radi, de ma már nem ezzel csinálnám az tuti. Mikor a proci meg a vga annyit eszik tuningolva hogy a 700as APC Smartot többször levágom tulterheléssel víz akkor sem igen melegszik 40-41°fölé... szal túlméreteztem :) Igaz, a normál használatú halk átszellőzetetést sikerült szépen megoldanom így marad. )

Ja igen; előzőből kimaradt hogy BORDA is kell a fetekre!
Spire ramhűtőt lehet páűrszáz forintért venni, egy vas/csontfűrésszel hamar 'testreszabható' és öntapadós hővezető ragacs van rajta.
http://mcpite.uw.hu/gepem/fetbordak_ha06.jpg

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#28) sto1911 válasza MC Pite (#26) üzenetére


sto1911
veterán

Mindenki megnyugtatasara kozlom, hogy mar folyamatban van az uj cpu blokk es a vramsunik beszerzese, koszonom az aggodast! :) Max 1 honap, mire mindennel keszen szeretnek lenni, a plusz ventik beszerelesevel egyutt.

Ioncserelt viz van benne jelenleg, a viznek pontosan nem tudom mennyi helye van, de van. Kb. ugy 2-3 centivel a tartaly teteje alatt van a vizszint, de ez most csak emlekezetbol mondom, valosagban lehet, h alacsonyabban all. (magasabban semmikepp sem)

A szerszamok hianyara nincs mentsegem :DD

(#29) MC Pite válasza sto1911 (#28) üzenetére


MC Pite
veterán

Kis alkohollal (gyógyszertárban kapsz) toldd meg; mert így nem vízkösedhet és nem fog korrodálni, de algásodhat!

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#30) #64791808


#64791808
törölt tag

1., Erős vakmerőség mindennemű szakértelem nélkül, piálás közben nekállni gépet szerelni.

2., Nincs házventi, a többi alkatrész, fetek, ramok, meg fognak sülni.

3., Feleennyi pénzből lehet csinálni hangtalan léghűtést. 600rpm-re szabályozott ventikkel nekem a tunigolt E8400 nem megy 50 fok fölé, és a 8800GT-m húzva nem megy 55 fok fölé. És nem kell várnom, hogy mikor mi durran el és öli meg a gépet.

Szóval kicsit olyan "majom kezébe kézigránát" érzésem van.

(#31) shteer válasza MC Pite (#29) üzenetére


shteer
titán

mert így nem vízkösedhet

az ioncserélt víztől alapból nem vízkövesedhet :) az alkohollal vigyázni kell mert a csövekből is kioldhat összetevő(ke)t és lerakódást produkálhat, a plexivel is tudnak csúnya dolgokat művelni egyes változatai
inkább egy 1300 ft-os adalék, mint a szívás

sto1911: grat az íráshoz! így kell, nem szabad feladni és csönd lesz :))

..szerintem jónak tűnik

(#32) sto1911 válasza #64791808 (#30) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi a velemenyt!

1. A pialos resz csakis a CPU blokk elso felszerelesekor, a rendszer elkeszulte UTAN kovetkezett, amikor rajottunk, hogy vegulis nem csesztuk el a cpu-t, akkor csak egy 3-ast ittunk, attol meg nem lesz semmi bajunk :D (valamint a mostani allapot elkeszulte UTAN :) )

2. Most valoban 2 ventivel kevesebb van a gepben, de egyeb hutes eddig sem volt. Ennek ellenere lesznek ventik beszerelve hamarosan.

3. Az volt a gondom e leghutesekkel, hogy a kesobbi rendszerre nem feltetlenul lehet felrakni, a szabott lefogatasok miatt. A blokkokra meg lenyegeben olyan lefogatot rak az ember, amilyet akar (felteve, ha felfer a blokk). A ventik meg idovel ugyanolyan hangosak lesznek.

+1 Ne legyen, annyira azert nem vagyok sik hulye hozza :) Mar.

(#33) MC Pite válasza shteer (#31) üzenetére


MC Pite
veterán

Tudom; azért írtam.
Fentebbi linken már kifejtettem...

van
ioncserélt -no korrozió, no vízkő
desztvíz - no alga
bidesztvíz -se korrozió, se vízkő, se alga

Mivel utóbbi ritka ezért ált ioncserélt+(gyógyszertári) alkohol keveréket szoktunk/tam használni.
Másfél liter vízhez bő egy deci alkohol aztán nem old ki semmit; adalkénak írtam, nem teljesen azzal használni. Innentől lerakódást sem produkál. Plexit sem bántja ne izgulj.

Szerinted abban az adalékban mi van? ;) (Ugye csapvízhez azt sem lehet önteni tehát rosszab megoldás mint a fentebb felvázolt.)
Sőt, akkor már megosztom azt is veled hogy az UV reagans festéket tartalmazó korroziógátló adalék fél év után kivállt, egy év után faxán lerakódott mindenhova, egyes blokkoknál eltömítette volna a lukakat! (Mint a mostani mikrós blokkom, ezért kellett kimosom a rendszert :(( . Plusz kis utómunka.)

A ventik 5Von kb 2-3× annyit bírnak, nekem 2003ban lettek 5Vosítva az antec 8cmseim, 1-2ú olajoztam őket (nem volt még hangjuk) és 3 éven át 7/24be(!) ment a gép...
Szal ez nem ehlytálló hogy a ventiknek is lesz hangjuk... ja, 10 év után... De normális golyóscsapágas venti 5Von néma marad sok-sok évig.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#34) #64791808 válasza sto1911 (#32) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ya jóvan, csak a cikk elején nagyon az jött le, hogy Intel gyári hűtőt sem tudsz leszerelni, és nekiállsz vizet bütykölni :)

(#35) sto1911 válasza #64791808 (#34) üzenetére


sto1911
veterán

:D Legalabb jo meredek a fejlodesi gorbem :DD

(#36) Solten


Solten
addikt

:C "Szép" munka ;)

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#37) butcher eu válasza sto1911 (#6) üzenetére


butcher eu
senior tag

tényleg faja az írás, csak 1 kérdést endedj meg. nem is inkább kettőt.
mennyiben volt ez neked?
és a videó memóriákat nem hűtöd, vagy csak ezen a képen nincs rajt borda?
:R

(#38) ttower válasza butcher eu (#37) üzenetére


ttower
aktív tag

~25 000Huf és a videó memóriáira a hűtés készülőben. de mindkettőre fentebb már le van írva a válasz.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#39) D1Rect


D1Rect
félisten

Szórakoztató írás grat! :R
Egész kedvet kaptam vízhűtést csinálni, de inkább maradok a leszabályozott ventiknél :)

(#40) misirulez


misirulez
senior tag

őszinte vélemény:

Mikor elkezdted részletezni, hogy nem merted rendesen leszedni a vga hutot, már unalmas volt, előtte pedig vagy 5x-ör szerepelt a homlokról cseppenő izzadság, ami esetleg elsőre jól hangzik másodszorra pedig lehet "fokozni" valami mással (nem, nem hónalj, köszi).

Szóval oké, h csak elménybeszámoló, de semmi újat nem nyújtott nekem.

Viszont írjál majd máskor is, lehet hogy alakul majd ez, de így elsőnek(?) végül is nem olyan vészes láttam már sokkal-sokkal rosszabbat is. :)

Üdv
Misi

(#41) Leslie_K.

Tetszett az írás! A "balzsam" tényleg jó, én már csak tudom... :) Üdv a vízhűtésesek táborában! ;)

(#42) biokill1


biokill1
tag

Sziasztok!

Gratula az íráshoz! Tetszett!

Jelenleg én is azzal küzdök h a hangos vga-t és északi hidat kiiktassam, és oda is vízhűtőblokk kerüljön. Ehhez kéne némi segítség.

Hol találhatok rajzokat rézblokk készítéséhez? Tippek is jöhetnek. Nagyon tetszenek a képeken látható réz aljú, plexi tetejű blokkok. vmi ilyesmit szeretnék csináltatni én is.

[ Szerkesztve ]

rejtett up! :D

(#43) Bluegene válasza MC Pite (#27) üzenetére


Bluegene
addikt

érdemes a vga-nak és a procinak külön-külön radiátor? 1 nagy vagy két kisebb a jobb?

mennyire van hangja a szivattyúnak? és milyen?(zúg vagy kattog?)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#44) sto1911 válasza misirulez (#40) üzenetére


sto1911
veterán

Koszonom az oszinte velemenyt! Mivel ez nem egy minden reszletre kiterjedo teszt volt, igy csak tapasztalataimat, elmenyeimet osztottam meg veletek! Ha lesz legkozelebb, akkor jobban odafigyelek az ilyenekre is :) (hm, honalj, nem is olyan rossz ;] )

@Bluegene: sztem egy nagyobb venti jobb, mint ket kisebb, mert akkor ket pumpa/kör is kellene, ami annyival sztem nem hozna jobb teljesitmenyt, de a vizhutes topikban erdeklodj utana, a nalam joval hozzaertobbek majd kiokositanak!

@biokill1: sztem ha lemered mekkora blokk fer el adott helyen, rajzolsz egy olyan "labirintust", amiben a viz a leghatekonyabban tud hot felvenni (mondjuk egy dupla S alak) es azt megcsinaljatok. amugy tippeket lehet venni a gyarilag plexis blokkokrol is :)

[ Szerkesztve ]

(#45) afterburner_ válasza sto1911 (#44) üzenetére


afterburner_
őstag

jó volt átolvasni a cikket, felidezodtek bennem a regi nagy elmenyek, meg az 2001-es ordasis idők... :D
bár a mai napig nem jutottam el hogy összehozzak ujra vizhutest amit hasznalok is..dehat majd lehet a kesobbiekben.. ezek a cikkek mindig meghozzák a kedvem.

legutobbi alanyom amit krealtam 2006-ban ebbol ez lett :)

szóval varjuk továbbra is a fejlemenyeket! :))

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#46) body007


body007
addikt

Ez tetszet :C

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#47) yerico


yerico
senior tag

Már látom a következő írást, aminek a témája, hogy "Spóroljunk az energiával, avagy hogyan segítsünk rá a kozponti fűtésre a számítógép vízhűtésével." De szép lis esz, amikor a processzor hűtése adja a megfelelő hőenergiát a radiátorban keringő víznek. :)

(#48) ^Clown válasza afterburner_ (#45) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem semmi a barkas hűtőd!

Gratula a cikkhez, örülök, hogy valaki ilyen jól le tudta írni a kezdők/tapasztalatlanok szenvedéseit :)
De azért a tanácsokat mihamarabb fogadd meg: házhűtés kell, mert tönkre fog menni a lapod...

(#49) kételkedem


kételkedem
addikt

Köszönjük Kriszta! :R ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#50) sto1911 válasza ^Clown (#48) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi szépen!

Hazhutesnek egyelore egy regi prociventit neztem ki, az halk, szinte hangtalan, bar egyelore (elvileg koltozes elott allok) a hazon meg az oldala sincs rajta.

A venti(k) es az uj cpu blokk (tegnap ugyanis sikerult egyet vennem) is be lesz szerelve meg a heten, majd arrol is teszek fel kepeket!

Kovezzenek meg a vizhez jobban ertok, de igy utolag semmi ordongosseg nincs a vizhutesben. Visszatekintve hulyesegeken aggodtunk, meg paraztunk hogy tonkretesszuk az alkatreszeket, de kello odafigyelessel gyerekjatek az egesz!

@kételkedem: :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#51) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

:R Király hűtés.

Jevons paradox

(#53) stargazer válasza sto1911 (#6) üzenetére


stargazer
senior tag

:DDD mint jakie chan a filmjeiben: visítva tette a dolgát...!

ez tetszett a legjobban. már én is régóta játszok a vízhűtés gondolatával, de még nem léptem a tettek mezejére. mennyibe jött nagyságrendileg ez az egész így neked?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#54) Bluegene válasza putu33 (#52) üzenetére


Bluegene
addikt

hogyé?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#55) Aygor


Aygor
tag

Jóllátom a stackert?

Nem rossz írás.... bár én nagyobban kezdtem .... :) És egyedül. De szerencsére nekem sincs eddig bajom... nem ázott el semmi.... bár gondolkodom h a vinyókat cserélem és alulra kerül a wd és felülre a terrás... ha ázik ne az adatok lubickoljanak....

Vinyók ellen ajánlom a duál boxot subcoolingon megtalálod, de szokott itt is lenni apróban.

Én a házat szétmoddingoltam alulra került az alaplap felé a táp a fölé meg a 3as radi házon belülre.... (melé a tartály ...)tervekbe van 1 év múlva ha mindennel meg vaok elégedve egy passzív radi az oldalára....
Lassan én is dobok képeket.... csak soha nem bírok pesten maradni h elmenjek venni ventihosszabbítokat meg apróságokat, h végre eltüntessem lehetőség szerint a kábeleket....

Üdv!

Aygor

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#56) heihachi


heihachi
addikt

GPU terhelését szőrös fánkkal, valamint Crysis Warheaddel végeztem.
Te kész vagy :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#57) sto1911 válasza Aygor (#55) üzenetére


sto1911
veterán

Nem, sajnos nem Stackerem van, amennyiben erre a stackerre gondolsz. Biztos jo kis haz,de en egy sima gagyi hazat vettem, inkabb azon sporoltam :)

@Heihachi: :DDD Orulok, hogy tetszik.

(#58) marcias


marcias
őstag

A helyedben tennék 1-1 sünit a VGA memókra! Könnyen felforrhatnak :) Amúgy jó írás! A pumpának mennyi hangja van?
A vadászkést is Krisztától kaptad? :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#59) sto1911 válasza marcias (#58) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi! :C

A sunik beszerzese mar folyamatban van, de gyarilag sem volt rajtuk hutes, csak amit a gyari ventitol kaptak, az meg majdnemhogy 0 volt.

A pumpanak szinte semmi hangja nincs, jelenleg gepen kivul van, zsepire teve, igy nem is rezonal. A hangjat csak ugy hallom, ha kozvetlen kozelrol hallgatom.

A vadaszkes sajat :D

Egyebkent beszereztem egy uj CPU blokkot, mar fel is van szerelve!

[ Szerkesztve ]

(#60) sto1911


sto1911
veterán

Egy db 25 cm-es venti oldalra eleg lenne? Mert akkor nem szorakoznek 2-3 kicsivel, hanem egy ilyet szereznek, ami befele fujna a levegot.

(#61) trl_master


trl_master
tag

átolvastam az egészet...nagyon tetszett ez a precizitás amivel a rendszer fel lett építve...lehet nekem is bele kellene vágnom :)

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#63) AssAssynn


AssAssynn
őstag

A barkácsolós a tuti .D
enyém

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#64) Boxi88


Boxi88
őstag

A végeredmény nem is vészes, a cikk elején, még nem számítottam ennyire jóra... Ügyes! :K

(#65) qdak


qdak
addikt

faja :D
nekem hasonlo fokok vannak léggle mint neked vizzel, bár az 1. képhez hasonlit a gépem xD

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#66) sto1911 válasza qdak (#65) üzenetére


sto1911
veterán

Hat igen, errol van szo, a hofokok nem voltak kulonosebben magasak leggel sem, csak az a franya zaj...

(#67) sto1911 válasza AssAssynn (#63) üzenetére


sto1911
veterán

Foleg a tartaly a nyero :DDD

(#68) CoolFish


CoolFish
csendes tag

Nagyon nagy UP! :C Király a szerkezet :R

" Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága."

(#69) K.Zsolti


K.Zsolti
tag

Nagyon jó lett, grat hozzá :C

üdv, K.Zsolti

(#70) AssAssynn válasza sto1911 (#67) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszi szépen :DD

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.