Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94) #56573440 válasza GabN73 (#86) üzenetére


#56573440
törölt tag

Meg közúton milyen "vezetési élmény" van? Vezetek egy ideje, meg voltam itt is ott is, de így nem igazán találkoztam ezzel az állattal. Szerintem már rég ez valami olyan mint a dodó? A vezetési élmény szerintem a sportolás vonatkozásában értelmezhető, de a sportolós autók közös tulajdonsága, hogy ha valóban jóra csinálod meg az rendszámnak látszó tárgyat se kap itthon.

Persze lehet hogy a nem 10+ éve vezető fiatal és lelkes országútjárók esetében még van valahol mélyen élmény, de bárcsak inkább azt az erre szakosodott szakellátó helyeken vezetnék le a bukóterek békés ölelésében...

A Logan meg biztos kvajó autó. Csak én nem hiszem, hogy a három hengeres pöttöm agyonturbózott, nagy kompressziós motorok nem fogják azt csinálni mint psa prince szériája ugye... Biiztons is, hogy itt már megoldották hogy ne kokszolja magát szénné a szívósortól befele minden, az ne egye meg a turbót pl. Aha. Tök jó egyébként amíg jó, azért annyira nem környezettudatos mint beállítják, de igazából szinte mindegy is. Csak ezekből igen ritkán lesz tízen éves harcos azabaj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.