Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

hát igen, hihetetlen, h hol tartunk, én még emlékszem arra, h általánosban suli után haza, ebéd, majd tanulás, amit akár még ki is kérdeztek a szülők(esetemben csak szülő).
És nem az volt, h suli után kocsma, pláza, ismeretlen emberek...
Kellett nekünk az internet, h kitáruljon a világ, most meg is kaptuk, és itt az eredménye is, örüljünk neki... :W

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Elég durva.
Én azt mondom az ilyen csaj magára vessen. Mármint ha valaki ezt tényleg kihasználja. Már pedig biztos, hogy bőven akad ilyen.
De ilyenkor mindig meglepődök : ) Nálunk anno 8.ban még nem volt ilyen. Jó, hát akkor kezdődött mindenki úgy érdeklődni, meg csajozgatni. De a csók is nagy téma volt...
Aztán persze szki-ban beindult a dolog. De 8.-ban még messze nem.
Ezek szerint ennyire sok az a 10 év? :s Olyan rég volt már... ehh...

(#3) slayer006


slayer006
addikt

Nna egész pontosan ki is ez a Lili ?? :DDD :D

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#4) Retro11 válasza slayer006 (#3) üzenetére


Retro11
senior tag

Ez csak egyre durvább lesz. Ez most a divat vagy mi.

slayer006:
;]

P.S: Egyébként az is lehet, hogy csak a szája nagy az illető asszonykának...

[ Szerkesztve ]

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Naivan azt hitted, hogy egy ilyen lényt meg tudsz változtatni egy-két msn beszélgetéssel?
Azért kíváncsi lennék, hogy vajon miért is van neki erre szüksége?

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Na ez után mondja valaki, hogy nem rohad a világ. :U
Nem tudom, hogy igaz-e ez a sztori, de valószínűsítem. Van egy pár jóval fiatalabb ismerősöm ~14-16 éves korosztály, és tényleg nem ritka az ilyen.
(mondjuk ennyire durvát még nem hallottam/olvastam)

(#7) Endreas


Endreas
tag

Hát sajnos egyet kell értenem, hogy egyre rosszabb lesz.De nem kicsit - sokkal
Hadd emlékeztessek mindenkit, hogy Isten Szodomát és Gomorát miért "jutalmazta" teljes elsöpréssel. Igazából akkora volt ott már a deviancia : főleg szexuális, hogy emiatt az emberek nem is számítottak eredeti értelemben vett emberi lénynek. És persze a mostani világra az ítélet is súlyosabb (Lsd. még.: Jelenések könyve)

Kérdezz.

(#8) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Szép!
Velem is történt valami hasonló, de ott a korkülönbség 10 fölött volt, az anyja kért meg, hogy korrepetáljam matekból, átmentem, full üres ház, csak ő meg én...
Nagyon erőszakosan bepróbálkozott, szintén nem volt több a csaj 14-nél... :(
Csúnyán el kellett küldenem a fenébe...

(#9) #51736960


#51736960
törölt tag

annak idején fotósként melóztam, jártuk a középiskolákat, gimiket. (osztálykép)
rám is nyomultak a kiscsajok, a "menő fotós csávó" nagyon bejött nekik...

mondjuk én nem nagyon hagytam ki egyet sem :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Coyot


Coyot
őstag

Ezhatalmas :C :DDD

meg amit hozzáfűznék: aki hülye haljon meg

Má' nem

(#11) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Jaj gyerekek!
Mert te komoly 5 évvel idősebb vagy nem kell úgy beszélni mintha 45 lennél :)Ha én 20 lettem volna simán rámászok a csajra :P Bőven belefér.
De egyébként tanulságos a történet, de sajna (nem sajna :D ) ez a mai helyzet: ezek a csajok tuti tudnának olyat mutatni amitől kettéállna a ... nemistudom mim :N
Egyébként én is "csak" 28 vagyok még. De már most visszasírom a 18-25 ciklust. :O

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#12) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Eltérőek vagyunk. Egy biztos. Én nem tudnék ráizgulni egy 15-16 éves kiscsajra. Főleg ha tudnám, hogy én vagyok a 30. a sorban. :U

(#13) csimav


csimav
senior tag

Nemsemmi a csaj. Ez a baj a mai 13-16 éves lányokkal. Azt hiszik ha van egy piercingjük vagy úgy öltöznek hogy a has,mell félig kint akkor már felnőtt nők.

slayer006: kipróbálnád ? :))

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#14) ladybug


ladybug
őstag

Sajnos azt kell mondjam, nem lep meg a beszélgetés stílusa és témája sem. Ez már nem elszomorító, hanem siralmas, és ami a legrosszabb, hogy a szülők nem tudnak erről semmit, mert felületes a viszonya a gyermekkel.
Lásd Lili. elvált szülők, pénzel megoldanak mindent.
Tessék itt van kislányom ötezer forint, menj el valahová a barátaiddal.
Marhára nincs se időhöz kötve, hogy mikor ér haza, se nem kell beszámolnia arról, hol volt és mit csinált.

Őszintén szólva félek. 2 lányom van. Még kicsik, de ez nem marad örökké így. Igyekszem őket szeretettel és következetesen neveleni, de tinédzser korban nagyon megváltoznak a gyerekek, és a korosztálynak befolyásoló hatással van rá. A barátait pedig nem válogathatom meg. Bízom benne, hogy nem fajul el a viselekedése, mire kamasz lesz, és őszintén meg tudunk beszélni mindent.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#15) Anubiss


Anubiss
tag

Ez nagyon szomorú. A mostani generációba tartozó csajok k*rvásodnak. Persze van kivétel és nekik kijár a tisztelet, de az már eléggé durva tud lenni, ha egy 14 éves csaj olyannal "jár" aki kb. az apja lehetne... Szégyen

(#16) juliabrilke válasza Anubiss (#15) üzenetére


juliabrilke
addikt

De azt is nézd meg, hogy miért jár vele. Tapasztalatgyűjtés? Vagy mert anyagilag támogatja?

(#17) dabadab válasza ladybug (#14) üzenetére


dabadab
titán

Ugy csinalsz, mint ha a mi korosztalyunkban nem lettek volna pont ugyanilyen lanyok (meg fiuk).

DRM is theft

(#18) Csemike


Csemike
csendes tag

Nagyon nem volt az rendben, hogy játszani kezdtél vele. Nem kellett volna. Ez a kislány még gyerek, ismertem én is ilyet, nem is egyet, és mind elhagyott gyerekek voltak. Egyszerűen figyelemre és szeretetre van szükségük, tökmindegy, hogy kitől és milyen áron kapják meg. Az a tragikus, hogy ezek a gyerekek tényleg teljesen magukra vannak hagyva, egyszerűen senki nem fogja a kezüket, senki nem mondja meg nekik, hogy mi a helyes, nincsenek megszabva a korlátaik, amikre szükségük van. És ha nincs anyja-apja, aki megmutassa neki a határokat, akkor várjuk el egy gyerektől, hogy majd kitalálja magának?
Szépen le kellett volna építeni, nem még kiprovokálni ezt a szép monológot tőle a kettőtök közötti szexről, aztán csodálkozni, hogy juj, milyenek a mai fiatalok...
Kettőtök közül te vagy a felnőtt, neked kellett volna, hogy eszed legyen.

(#19) fekeandras


fekeandras
őstag

Azért csak eldobnám apucinak a naplózott file-t.Egy atyai pofon elkelne a kiscsajnál... :U

(#20) Csemike válasza ladybug (#14) üzenetére


Csemike
csendes tag

Örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.
Szerintem ne félj a kamaszkortól, ha tudják a lányaid, hogy számíthatnak rád, és következetes, szeretetteljes anya leszel, akkor nincs mitől félned, szerintem.

(#21) bolvar


bolvar
senior tag

hát ha 20 lennék csak ,nem 22 megis csináltam volna lilikét:D:D.
a viccen kívül meg nemigazán értem mi a gondod vele mindig is voltak/vannak/lesznek bitchek:Dazé vannak 1 patron rájük és soha többé sámli:D

jah én mindig megtalálom az ilyen nőket amúgy szal tudom miről beszélsz:D22 évesen 14-5-6 évesektől olyanokat hallok hogycsak na:D.nem tartanám az állam leesne:D.ezért ne legyen anyátok soha röplabdaedző:D

[ Szerkesztve ]

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#22) Chosen


Chosen
addikt

Ez van, ennyire durvával még én sem találkoztam, de hasonlóval igen.

Tedd ki az msn címét, felveszi 500 ph tag, aztán megnézzük meddig bírja ;]

(#23) juliabrilke válasza Chosen (#22) üzenetére


juliabrilke
addikt

Lehet, hogy ezzel pont az ellenkező eredményt érnéd el és még örülne is neki. :N

(#24) dabadab válasza fekeandras (#19) üzenetére


dabadab
titán

Az apja a jelek szerint gyereknevelesbol eddig egyes ala szinten teljesitett - az meg erosen valoszinutlen, hogy egy chatlog lattan hirtelen mintaapava valjon.

DRM is theft

(#25) Anubiss válasza juliabrilke (#16) üzenetére


Anubiss
tag

"Egyszerűen jó vele lenni" címszóval elintézi ezt a kérdést. Szóval eddig zsákutca :(

(#26) Mr.Csizmás válasza Chosen (#22) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az már gangbang lenne ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nem olvastam a többi hozzászólást, de ez tipikus. Mindig is voltak ilyenek is meg olyanok is, maximum az arányok változtak. Elgondolkodtató, hogy az ilyenekből milyen anya, milyen feleség lesz de ezzel nem is most kell foglalkozni. Ha valaki beleszalad egy ilyenbe, jól ki kell használni, megérdemli. Ilyen az élet.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#28) juliabrilke válasza Anubiss (#25) üzenetére


juliabrilke
addikt

De akkor se értem az ilyen lányokat. Legtöbbjük olyan férfiakkal kezd ki, akinek felesége (esetleg gyereke is van). Az ilyentől maximum anyagi támogatást és pár éjszakát kaphat.
Azért megnézném, hogy 5, ill. 10 év múlva hogyan alakul az élete, egyáltalán lesz-e belőle valami.

(#29) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

kolee, velem eljönnél moziba? ;]

(#30) juliabrilke válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


juliabrilke
addikt

:D

Erről az jutott az eszembe, hogy szokott lenni mindig PH!-s lanparty, ill. koris találkozó. Ebből is lenne valami. ;]

(#31) gYaLo


gYaLo
őstag

Hali!
Komoly írás :D
Add már meg az MSN jét :DD
MyVipje vagy iWiW ? :DDD

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#32) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Rómeó és Júlia hány évesek is voltak? :D

Ez van! A gazdag nem törődöm szülők ilyet "nevelnek", az iskolába bekerülve pedig már nincs nevelés, mert az a óvoda és szülők dolga lenne.....

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#33) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"L: ajj a punc*mnak szügsége van rád:$"
Még jó hogy lementetted. A végén rád húzták volna hogy zaklattad a kiscsajt, pedig ez pont fordítva lett volna...

Mutogatni való hater díszpinty

(#34) Chosen válasza Porcupain (#32) üzenetére


Chosen
addikt

Júlia nem akarta folyton sz*pni Rómeót ;]

(#35) Sir Riccio válasza Chosen (#34) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Ott voltál?! ;]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#36) kételkedem válasza z0d1AK (#1) üzenetére


kételkedem
addikt

Ennek semmi köze az internethez.

Koronként változik az erkölcs. Az egyik véglet az amit most tapasztalunk, a másik az, mikor már attól erkölcstelen volt egy nő, ha a válla vagy a bokája kivillant a ruha alól.
S hogy tényleg nem mai találmány ez a viselkedés, gondoljatok bele pl az ókori Római Birodalomban mekkora orgiák lehettek! Vagy ajánlott beleolvasni Giovanni Boccaccio: Dekameron című művébe.

A születési évekkel mindenki vigyázzon! 14 alatt ha bele is egyezik, sőt kezdeményez a kislány, az bizony attól még megrontás marad és rosszabb esetben börtön jár érte!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38) citrom904


citrom904
tag

Hát srácok nemtudom ki ,hogy ,de én biztos magamhoz vettem volna pár óvszert és átmentem volna a csajhoz :DD !! Mondjuk itthon lelőttek volna utánna :O

Lepd meg a májad : Igyál VIZET!!!

(#39) citrom904


citrom904
tag

Ja és UP! a cikk írójának ,hogy ellen bírt állni a csábításnak!!!! :R :C

Lepd meg a májad : Igyál VIZET!!!

(#40) juliabrilke válasza citrom904 (#38) üzenetére


juliabrilke
addikt

Utána meg lehet, hogy magadhoz vettél volna valami jó kis betegséget is. :U

(#41) Yutani


Yutani
nagyúr

Én ezen az egészen nem vagyok meglepődve. A mai 15 éves csajok testileg már nagyon fejlettek, és ezt sokszor ki is használják, illetve fel is használják. Megtanulják, mi a jó nekik, és aztán jön az élvhajhászás. Egyrészt meg lehet érteni, hiszen ami jó, azt szereti csinálni az ember, csak itt lép be az, hogy szellemileg és lelkileg valószínűleg éretlenek hozzá. Én is 15 évesen kezdtem (bár én fiú vagyok), de csak 18 éves korom körül kezdtem igazán felfogni és átérezni a dolgot. Addig csak jóformán az számított, hogy csinálja az ember, mert jó. Én is találkoztam olyan 15-17 éves lányokkal, akik több f*szt fogtak, mint kilincset, és ebben semmi jót nem látok. Nyilván akik meghúzták őket, azoknak egy strigula a nyilvántartásban, de ezek a lányok önszántukból mennek bele ebbe, nem kényszeríti őket senki vagy semmi.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#42) BloodyEddie válasza citrom904 (#39) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Mivel van barátnője :U

(#43) rollo


rollo
tag

En is 15 vagyok,de nem vok ien ,buszkek lehettek ram :P (de aze ha nem lenne baratnom s felajanlana valaki....haatt :U

[ Szerkesztve ]

(#44) dabadab válasza rollo (#43) üzenetére


dabadab
titán

"nem vok ien ,buszkek lehettek ram"

Hat, nem vagyunk buszkek rad.

DRM is theft

(#45) Napfénysüti

Ez azért durva volt. Nem semmi a kiscsaj. Pár év és meg se érzi ha valami benne lesz, még a 2L-es kólásüveget se. :DD

Més que un club!

(#46) Adam86


Adam86
tag

Ilyen beszélgetést lehet produkálni a chat.hu-n is. Csak kell egy "jó" kép (értsd kigyúrt cicafiú).
Ráírsz ismeretlenül 10 hasonló korú csajra ebből 3 biztos produkálni fogja ezt a szintet.

Sajnos itt tartunk.
Aki debreceni az egy péntek éjszaka menjen a főtérre. Aki ismeri, az tudja miről beszélek :W

Lenovo Thinkad T500

(#47) biker_kolee


biker_kolee
csendes tag

Hú, köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólásokat, megpróbálok válaszolni...

#5 juliabrilke: Nem, nem állt szándékomban megváltoztatni, gondoltam, azzal, hogy megmondom neki a valóságot, lerázom magamról. Nem sikerült, akkor lássuk...

#6 D1Rect: Hidd el, szóról szóra igaz az egész.

#7 Endreas: Így van, csak sokan nem tudják.

#11 JoolsNOS: Rámászhattam volna. Csak mivel anyum ott tanít a suliban, ahova ez a drága kislány járt, valahogy nem vetett volna jó fényt rá se, és persze az lett volna az első, hogy a fél város megtudja, hogy Lili összefeküdt a tantónéni kicsifiával...

#14 ladybug: Nevelés kérdése. Ha meg tudod őket fogni időben, bizalmukba férkőzni, ott lenni mellettük a kamaszkorig (12-14, esetleg 16), akkor nem lesz probléma.

#16 juliabrilke: Apakomplexus.

#18 Csemike: Úgy gondolom, akkor nem lett volna eszem, ha belemegyek a valóságos dologba is. Az elejétől kezdve, mikor megláttam, hogy nem veszi a lapot, a cikk megírása vezérelt. Próbáltam leépíteni, látod, mennyit hatott, az is ott van.

#29 BloodyEddie: Bármikor. ;]

#31 gYalo: Igény és kérés esetén tehetek fel egy képet.

#33 hcl: Ez bennem is megfordult.

#34 TheChos3nOne: Hehehe. Igaz. ;]

#39 citrom904: Nem mondom, hogy nem kellett hozzá önuralom, de ilyenkor inkább az eszemre hallgatok, és nem a himbilimbire. :DD

#40 juliabrilke: Ez sincs kizárva... Ha így felkínálja magát gumi nélkül, ki tudja, milyen laboratóriumot lehetne nyitni a lába között..

#42 BloodyEddie: Akkor még nem volt... :U :D

[ Szerkesztve ]

(#48) rollo válasza biker_kolee (#47) üzenetére


rollo
tag

Akkor tegyel fel ey kepet :DD (csk kivancsi vok ra)

(#49) fekeandras válasza dabadab (#44) üzenetére


fekeandras
őstag

:DD

(#50) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hozzáteszem, amikor én voltam általános iskolás 8.-as (1994) akkor is akadt olyan lány aki már nem volt szűz... Szóval nem annyira új keletű a dolog, de azért az arányok változtak.

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.